ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

راه اندازی مغازه پوشاک
زمان کنونی: 04-26-2024, 09:20 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: alizf
آخرین ارسال: akhbarejazab
پاسخ: 24
بازدید: 20710

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امیتازات : 2.48
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راه اندازی مغازه پوشاک
01-08-2016, 04:08 AM
ارسال: #1
راه اندازی مغازه پوشاک
سلام به دوستان

بنده قصد راه اندازی یه مغازه پوشاک رو به صورت شریکی با یک شخص دیگه دارم
کار پوشاک قبلا انجام دادم ولی خیلی وقت پیش

مغازه ما تقریبا 17 متر و در یک خیابان پر رفت و امد و خوب هستش و مغازه مال خودمون هستش.درامد روزانه یکی از دوستان شبی 500 تومن هستش و کار زنانه میریزه و میفروشه.که تو همون راسته هستش

حالا نیت بنده این هستش که این مغازه رو کار پوشاک بزنم و از دوستان اگه کسی نظر و ایده ای در زمینه پوشاک داره ممنون میشم ایده خودشو بگه

من خودم نظرم روی فروش کار بچه گانه و زنانه(به خاطر تقاضای بیشتر) یا لباس زیر(فصلی نیستش) هستش
کار مردانه(دردسر کمتر) هم بد نیست ولی اولی و دومی رو بیشتر ترجیح میدم
وترجیح میدم کارهای ارزون بیارم و ارزون بفروشم

من خودم روزها نیستم و فقط از ساغت 5 یا 6 به بعد میخوام برم توی مغازه وایستم.در کنار شریکم
حالا سوالات من از دوستان
1-الان بهترین جاها برای تهیه پوشاک در داخل ایران کجاست ؟؟؟
2-به نظر شما تو کدوم صنف کار کنیم بهتر هستش ؟؟؟چرا ؟؟؟
3-هنوز هم میشه کار زنونه و بچه گانه رو باهم فروخت یا صنفشون جدا شده ؟؟؟
...
دوستان منتظر راهنماییاتون هستم .ممنون
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Herolife
01-08-2016, 04:48 PM
ارسال: #2
RE: راه اندازی مغازه پوشاک
دوستان جواب بدید این سوال من هم هست.

تا توانی کاری به دست آور
دست روی دست گذاشتن هنر نمی باشد
 تشکر شده توسط: alizf
01-08-2016, 08:06 PM
ارسال: #3
سلام دوست من
با توجه به متراژ پایین مغازه بهتره رو یه مورد کار کنی . به خاطر موقعیت مکانی که می گی سر خیابون پر رفت و امد هستی من پوشاک زنانه رو پیشنهاد می دم
به فرض اینکه شما بخوای یه مانتو فروشی بزنی یا بوتیک زنانه ( شلوار ، تی شرت ، بافت و ... ) من سوالتو در دو بخش جواب می دم
1 ) (الف )برای خرید مانتو بهترین مکان تهران هستش ، بستگی به سبکی که می خوای کار کنی داره . اگه بخوای کار ارزون بگیری و ارزون بفروشی برو سراغ کار های استوک که خیلی راحت پیدا می شه با قیمت خیلی خوب در حد 15 تا 40 تومن ( تو بازار نزدیک سرای ملی دو تا پاساژ هست می تونی اونجا پیدا کنی یا تو انبار تولیدی های مختلف) و اگه بخوای کار مد روز بگیری و به قیمت روز بفروشی میدان هفت تیر کوچه های اطرافش پره تولیدیه و یا خیابان ولی عصر چهار راه امیر اکرم که دو تا مجتمع بزرگ مانتو اونجا هست ( ساختمون کاشانی و نگین امیر اکرم )
( ب ) برای خرید اجناسی مانند تیشرت و شلوار و غیره اگه می خوای مفصل خرید کنی برو بانه یا قشم قیمت های خیلی خیلی مناسب گیرت میاد و سود خوبی می تونی ببری . یا اینکه تهران تو خیابون جمهوری نقاطع ولی عصر چند تا مجتمع برای فروش کار عمده هستن و یا اینکه تشریف ببرین بازار بزرگ سرای ملی ( که تقریبا 90 درصد از بانه و قشم خرید می کنن )
2 ) جواب این سوال رو تو توضیحات بالا دادم
3 ) می شه فروخت اما شما مغازه ت کوچیکه تو کار یکی شون بری بهتره

حالا باز سوال دیگه ای بود در خدمتم
 تشکر شده توسط: alizf , sadeghu7
01-09-2016, 01:14 AM
ارسال: #4
(01-08-2016 08:06 PM)MOBIN66 نوشته شده توسط:  سلام دوست من
با توجه به متراژ پایین مغازه بهتره رو یه مورد کار کنی . به خاطر موقعیت مکانی که می گی سر خیابون پر رفت و امد هستی من پوشاک زنانه رو پیشنهاد می دم
به فرض اینکه شما بخوای یه مانتو فروشی بزنی یا بوتیک زنانه ( شلوار ، تی شرت ، بافت و ... ) من سوالتو در دو بخش جواب می دم
1 ) (الف )برای خرید مانتو بهترین مکان تهران هستش ، بستگی به سبکی که می خوای کار کنی داره . اگه بخوای کار ارزون بگیری و ارزون بفروشی برو سراغ کار های استوک که خیلی راحت پیدا می شه با قیمت خیلی خوب در حد 15 تا 40 تومن ( تو بازار نزدیک سرای ملی دو تا پاساژ هست می تونی اونجا پیدا کنی یا تو انبار تولیدی های مختلف) و اگه بخوای کار مد روز بگیری و به قیمت روز بفروشی میدان هفت تیر کوچه های اطرافش پره تولیدیه و یا خیابان ولی عصر چهار راه امیر اکرم که دو تا مجتمع بزرگ مانتو اونجا هست ( ساختمون کاشانی و نگین امیر اکرم )
( ب ) برای خرید اجناسی مانند تیشرت و شلوار و غیره اگه می خوای مفصل خرید کنی برو بانه یا قشم قیمت های خیلی خیلی مناسب گیرت میاد و سود خوبی می تونی ببری . یا اینکه تهران تو خیابون جمهوری نقاطع ولی عصر چند تا مجتمع برای فروش کار عمده هستن و یا اینکه تشریف ببرین بازار بزرگ سرای ملی ( که تقریبا 90 درصد از بانه و قشم خرید می کنن )
2 ) جواب این سوال رو تو توضیحات بالا دادم
3 ) می شه فروخت اما شما مغازه ت کوچیکه تو کار یکی شون بری بهتره

حالا باز سوال دیگه ای بود در خدمتم
سلام عزیز
اول از همه تشکر میکنم بابت راهنماییهاتون و جوابهاتون

در جوابتون راستیتش من دایی هام و پسر دایی هام تو کار لباس بچه هستن و میتونم ازشون لباسهای ارزون و مناسبی بگیرم به خاطر همین در نظر دارم که یجورایی تو اون صنف هم فعالیت کنم
از طرفی هم کار لباس زنونه کار خوبی هست هر چند دردسر کارش از مردونه خیلی بیشتر هست (دوستانی که مغازه دار هستن میدونن دیگه) ولی سود کار و فروشش از مردونه بیشتر هستش

حالا فرض بر این میگیریم که کار زنانه فقط انجام بدیم
به نظر شما بهتره چه نوع لباس زنونه ای بفروشیم که خوب جواب بگیریم ؟؟؟مانتو ؟؟یا لباس تونیک و خانگی و شال روسری؟؟البته به نظر خودم دومی بهتره ولی بازم میخوام نظر اساتید رو بدونم

و با توجعه به موقعیتی که گفتم دارم لباس بچه هم اگه بخوام بریزم چطوره ؟؟؟

در مورد لباس زیر زنانه هم اگه بگید ممنون میشم چون زیاد در موردش اطلاع ندارم ؟؟؟فقط میدونم بهترین مزیتش اینه که فصلی نیست

به نظر شما برای اول کار بهتر نیست برم از بانه یا قشم خرید کنم ؟؟؟و اینکه وقتی بری اونجا میفرستن برات یا احتیاج هست با وانت برم جنس بیارم ؟؟؟
01-09-2016, 01:15 AM
ارسال: #5
ممنون میشم از اساتید نظرشون رو درباره شراکت هم بگن
01-09-2016, 01:26 AM
ارسال: #6
ببینین شما مغازتون کوچیکه وگرنه می تونستی همه چی بفروشی
الان بخوای همه چی بفروشی تنوع مدل هات میاد پایین و این خوب نیست و تو ذوق مشتری می زنه
مغازه سر خیابون چون شلوغه بهتره کار های ارزون بفروشین . فروش خیلی سریع تره و سود هم منطقی و مناسبه

اینکه بخواین چی بفروشین خیلی مهم نیست . مهم اینه اونجا تو اون محیط چی بهتر فروش می ره .

اگه تونیک اینا می خواین بیارین برین بانه و یا قشم بهتره و ارزونتره . خودشونم یه پولی می گیرن و می فرستن براتون . از این بابت نگران نباشین
من مانتو فروشی دارم . مانتو ارزون بفروشی می تونی سود خوبی ببری از همون تهرون هم بخری . شما مانتو استوک می گیری 20 تومن می فروشی 35 تومن حداقل ( زرنگ باشین روزی حداقل باید 60 قلم بفروشین ) بازم تاکید می کنم بستگی به جا داره

در مورد شراکت هم بنده به شدت مخالفم . بذار هر چی هست واسه خودت باشه - چه سود چه ضرر
01-09-2016, 01:47 AM
ارسال: #7
(01-09-2016 01:26 AM)MOBIN66 نوشته شده توسط:  ببینین شما مغازتون کوچیکه وگرنه می تونستی همه چی بفروشی
الان بخوای همه چی بفروشی تنوع مدل هات میاد پایین و این خوب نیست و تو ذوق مشتری می زنه
مغازه سر خیابون چون شلوغه بهتره کار های ارزون بفروشین . فروش خیلی سریع تره و سود هم منطقی و مناسبه

اینکه بخواین چی بفروشین خیلی مهم نیست . مهم اینه اونجا تو اون محیط چی بهتر فروش می ره .

اگه تونیک اینا می خواین بیارین برین بانه و یا قشم بهتره و ارزونتره . خودشونم یه پولی می گیرن و می فرستن براتون . از این بابت نگران نباشین
من مانتو فروشی دارم . مانتو ارزون بفروشی می تونی سود خوبی ببری از همون تهرون هم بخری . شما مانتو استوک می گیری 20 تومن می فروشی 35 تومن حداقل ( زرنگ باشین روزی حداقل باید 60 قلم بفروشین ) بازم تاکید می کنم بستگی به جا داره

در مورد شراکت هم بنده به شدت مخالفم . بذار هر چی هست واسه خودت باشه - چه سود چه ضرر
راستیتش من چون صبح ها سر کار دیگه ای مشغول هستم و یه جورایی به چشم کار دوم به این شغل دارم نگاه میکنم.میخوام شریک بگیرم ولی بازم اگه راه مناسب تری میدونید ممنون میشم راهنمایی کنید.

نکته ای خوبی رو عرض میکنید در کل الان هم خودم به فکرم همین رسید که شما گفتید تنوع جنس تو یه قسنت بهتره هم دردسرش کمتره هم راحتتره

از بابت شلوغی هم بگم مغازه تو خیابان اصلی منطقمون هست و تقریبا مثل بیت متری افسریه ولی نه به اون خوبی و تقریبا شلوغیش و محیطش به اون شکل هستش که یه مغازه با همین مشخصات مغازه خودمون و اینکه کار زنونه تونیک انجام میده شبی 500 کم کم دخلش هست در روزهای معمولی.
اینجور که من براورد کردم اگه خوب پیش بریم ماهی 5 تا 6 تومن سودمون هست.

برای مار زنونه فقظ چهارراه امیر اکرم و بازار بزرگ رو میشناسم جای دیگه ای هم داخل تهران هستش ؟؟؟
01-09-2016, 01:57 AM
ارسال: #8
می تونی فروشنده بگیری . یه اشنای مطمئن بذاری هم بد نیست

شلوغه خوبه پس می تونی حسابی پول در بیاری

در مورد مار هم والا نمی دونم مار زنونه کجا می فروشن . اصلا مگه مار زنونه مردونه داریم Big Grin نمی دونستم . عجججب ( شوخی بود )

اگه می خوای مانتو بزنی بازار بزرگ نزدیک سرای ملی دو تا پاساژ هست مانتو هاش ارزونه . چهار راه امیر اکرم یه کم بالاتر بری مجتمع کاشانی هم هست
میدون هفت تیر هم هست . اگه بخوای ارزون و استوک پیدا کنی می تونی تو تولیدی ها بری کار قدیمی پیدا کنی و ارزون بخری و یا تو سایت دیوار تو قسمت کسب و کار عمده بگردی روزانه اگهی های زیادی برای مانتو های زیر قیمت می ذارن

اگه تونیک اینا هم می خوای بانه جنس خیلی زیاده ولی خوب جنس های معمولی هستن . اگه بخوای کار تک و شیک پیدا کنی باید تهران بگردی پیدا کنی
01-09-2016, 02:14 AM
ارسال: #9
(01-09-2016 01:57 AM)MOBIN66 نوشته شده توسط:  می تونی فروشنده بگیری . یه اشنای مطمئن بذاری هم بد نیست

در مورد مار هم والا نمی دونم مار زنونه کجا می فروشن . اصلا مگه مار زنونه مردونه داریم Big Grin نمی دونستم . عجججب ( شوخی بود )

اگه می خوای مانتو بزنی بازار بزرگ نزدیک سرای ملی دو تا پاساژ هست مانتو هاش ارزونه . چهار راه امیر اکرم یه کم بالاتر بری مجتمع کاشانی هم هست
میدون هفت تیر هم هست . اگه بخوای ارزون و استوک پیدا کنی می تونی تو تولیدی ها بری کار قدیمی پیدا کنی و ارزون بخری و یا تو سایت دیوار تو قسمت کسب و کار عمده بگردی روزانه اگهی های زیادی برای مانتو های زیر قیمت می ذارن

اگه تونیک اینا هم می خوای بانه جنس خیلی زیاده ولی خوب جنس های معمولی هستن . اگه بخوای کار تک و شیک پیدا کنی باید تهران بگردی پیدا کنی
اصلاح میکنم مبین جان منظورم کار زنونه بود 18184040

حالا به نظر شما مانتو فروشی تو یه مغازه 17 متری جواب میده ؟؟من خودم تو اون کارها باز کم و بیش سر رشته دارم ولی مانتو اصلا
کار ارزون بهتره چون هم مشتریش بیشتره و هم فروش بهتری داره منم مد نظرم همینه
01-09-2016, 02:23 AM
ارسال: #10
(01-09-2016 02:14 AM)alizf نوشته شده توسط:  
(01-09-2016 01:57 AM)MOBIN66 نوشته شده توسط:  می تونی فروشنده بگیری . یه اشنای مطمئن بذاری هم بد نیست

اصلاح میکنم مبین جان منظورم کار زنونه بود 18184040

حالا به نظر شما مانتو فروشی تو یه مغازه 17 متری جواب میده ؟؟من خودم تو اون کارها باز کم و بیش سر رشته دارم ولی مانتو اصلا
کار ارزون بهتره چون هم مشتریش بیشتره و هم فروش بهتری داره منم مد نظرم همینه
و سوال دیگه مبین جان
حقوق فروشنده چجوری محاسبه میشه ؟؟؟
برای پر کردن یه مغازه 17 متری چقدر باید هزینه کنم با جنس های ارزون و خوب البته ؟؟؟
برای مانتو چطور ؟؟؟
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد خرید عمده لباس زنانه برای مغازه pooga 11 20,580 09-26-2022 12:15 PM
آخرین ارسال: mohammad1112
  راه اندازی یک فروشگاه زنجیره ای mohsenatu92 1 1,493 08-25-2022 12:09 PM
آخرین ارسال: NAZANIN123
  راه اندازی کارخانه تولید لوله پلی پروپیلن ( لوله اب پلاستیکی - لوله سبز) ariafilm100 13 13,779 11-09-2021 03:18 PM
آخرین ارسال: لوله پ پ
  راه اندازی بسته بندی خشکبار محمد کشاورز legend 18 10,840 06-18-2020 03:24 AM
آخرین ارسال: sinafar
  افزایش فروش مغازه نوشت افزار nshahriar 0 543 06-10-2020 12:32 PM
آخرین ارسال: nshahriar
  درخواست ایده برای شروع شغل در مغازه داخل پاساژ mahdi_ctr 1 7,611 02-06-2020 05:42 PM
آخرین ارسال: amintatari64
  راه اندازی پخش سیگار و دخانیات jagvar300 0 13,555 01-10-2020 05:42 PM
آخرین ارسال: jagvar300
  راه اندازی مغازه شکلات فروشی jagvar300 0 2,505 12-19-2019 10:51 AM
آخرین ارسال: jagvar300
  لطفا کمک کنید،نیاز فوری،راه اندازی مغازه فروش لباس زنانه MissA 2 1,184 08-15-2019 08:32 AM
آخرین ارسال: AUSTIN
  راهنمایی برای راه اندازی مغازه m.j.sh 1 2,612 06-09-2019 02:38 PM
آخرین ارسال: sajadiri
  مغازه فروش پوشک و ما بی بی a6543210 0 676 08-16-2018 09:25 AM
آخرین ارسال: a6543210
  راه اندازی خط بازیافت لاستیک فرسوده به گازوئیل spoofoy 1 1,096 08-16-2018 01:16 AM
آخرین ارسال: nimagholizadeh
  راه اندازی آبمیوه و بستنی چهار فصل nader3925 12 58,523 03-06-2018 10:48 AM
آخرین ارسال: Mimjim71
  راه اندازی شهر بازی nader3925 11 13,353 01-27-2018 05:11 AM
آخرین ارسال: Hsmhesam
  نیاز به کمک و مشاوره برای باز کردن مغازه arman66 7 5,941 12-24-2017 10:41 PM
آخرین ارسال: علی عزت نژاد
  پیشنهاد شما درباره راه انداختن یک کار در یک زیرزمین تجاری 107 متری؟ nasimparsi 2 1,814 11-12-2017 04:48 AM
آخرین ارسال: shahin0056
  فروشگاه پوشاک حاجی ارزونی dvdghe 17 13,377 10-14-2017 11:41 AM
آخرین ارسال: Navidsahra
  مغازه برای فروش سرویس خواب کودک و نوجوان sepideh2009_k 21 6,406 09-13-2017 01:48 PM
آخرین ارسال: shikotak
  راه اندازی کارواش بخار منصور مصطفی زاده 6 3,620 08-23-2017 03:16 PM
آخرین ارسال: rsngh
  مغازه فروش رم و فلش saeedhasanzadeh 1 1,331 07-18-2017 04:57 PM
آخرین ارسال: tiktaks

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS