ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

راه اندازی بسته بندی خشکبار
زمان کنونی: 03-29-2024, 08:18 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: محمد کشاورز legend
آخرین ارسال: sinafar
پاسخ: 19
بازدید: 10729

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
09-07-2016, 09:40 PM
ارسال: #1
سلام دوستان من امروز به این انجمن وارد شدم. حدودا یک هفته ای میشه دنبال کارای مجوز بهداشت برای راه انداختن کار بسته بندی خشکبار هستم. خوشبختانه دیروز مکان بسته بندی از طرف بهداشت تایید شد مونده چنتا مجوز دیگه( مجوز تاسیس،مجوز ساخت و... ) که به امید خدا میگیرمشون.
به نظرتون برای طرح بسته بندی ( نوع بسته بندی و طرح و لوگوی شرکت ) و فروش بیشتر و فروش نقدی ( به دلیل نداشتن سرمایه ) چه کارهایی باید انجام بدم. لطفا اگه ایده ای در زمینه بسته بندی خشکبار دارید منو هم در جریان بذارید.ممنونHeartHeartHeart

اشک هایی که پس از هر شکست میریزیم همان عرقیست که برای پیروزی نریخته ایم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
09-07-2016, 09:54 PM
ارسال: #2
RE: راه اندازی بسته بندی خشکبار
(09-07-2016 09:40 PM)محمد کشاورز legend نوشته شده توسط:  سلام دوستان من امروز به این انجمن وارد شدم. حدودا یک هفته ای میشه دنبال کارای مجوز بهداشت برای راه انداختن کار بسته بندی خشکبار هستم. خوشبختانه دیروز مکان بسته بندی از طرف بهداشت تایید شد مونده چنتا مجوز دیگه( مجوز تاسیس،مجوز ساخت و... ) که به امید خدا میگیرمشون.
به نظرتون برای طرح بسته بندی ( نوع بسته بندی و طرح و لوگوی شرکت ) و فروش بیشتر و فروش نقدی ( به دلیل نداشتن سرمایه ) چه کارهایی باید انجام بدم. لطفا اگه ایده ای در زمینه بسته بندی خشکبار دارید منو هم در جریان بذارید.ممنونHeartHeartHeart

سلام و خدا قوت. یه سر به بسته بندی های محصولات کشور های پیشرفته نگاه کن.به نظرم ایده های زیادی می تونی بگیری از بسته بندی های محصولات کشور های دیگه که شاید برای ما ایرانیا جالب باشه.
09-08-2016, 12:28 AM
ارسال: #3
ممنون ارمان جان. اتفاقا کل بسته بندی هاشون رو زیر و رو کردم و اتفاقا خیلی چیزای خوبی دستگیرم شد. بازم ممنون از راهنماییت 10_004

09-08-2016, 01:16 PM
ارسال: #4
دوستان اگه تمایل به بسته بندی حبوبات و.. دارید کارخونه با ظرفیت خالی با مجوز و.. تهران موجود هست با برند خودتونم میتونید تولید کنید

دستاورد های پیشین زندگی ما مهم نیستند چون سرنوشت پیش روی ماست
09-08-2016, 03:03 PM
ارسال: #5
ممنونم عزیزم.اولش خیلی دنبال همچین شرکتی گشتم که مجوز دار باشه اما پیدا نکردم و خودم افتادم دنبال مجوز . الانم نیمه راه هستم.اگر نیاز شد حتما بهتون پیام میدم10_004

09-08-2016, 05:29 PM
ارسال: #6
(09-07-2016 09:40 PM)محمد کشاورز legend نوشته شده توسط:  سلام دوستان من امروز به این انجمن وارد شدم. حدودا یک هفته ای میشه دنبال کارای مجوز بهداشت برای راه انداختن کار بسته بندی خشکبار هستم. خوشبختانه دیروز مکان بسته بندی از طرف بهداشت تایید شد مونده چنتا مجوز دیگه( مجوز تاسیس،مجوز ساخت و... ) که به امید خدا میگیرمشون.
به نظرتون برای طرح بسته بندی ( نوع بسته بندی و طرح و لوگوی شرکت ) و فروش بیشتر و فروش نقدی ( به دلیل نداشتن سرمایه ) چه کارهایی باید انجام بدم. لطفا اگه ایده ای در زمینه بسته بندی خشکبار دارید منو هم در جریان بذارید.ممنونسلام دوستان من امروز به این انجمن وارد شدم. حدودا یک هفته ای کیش میشه دنبال کارای مجوز بهداشت برای راه انداختن کار بسته بندی خشکبار هستم. خوشبختانه دیروز مکان بسته بندی از بلیط طرف بهداشت تایید شد مونده چنتا مجوز دیگه( مجوز تاسیس،مجوز ساخت و... ) که به امید خدا میگیرمشون.
به نظرتون برای طرح بسته بندی ( نوع بسته بندی و طرح و لوگوی شرکت ) و فروش بیشتر و فروش نقدی ( به دلیل نداشتن تور ارزان سرمایه ) چه کارهایی باید انجام بدم. لطفا اگه ایده ای در زمینه بسته بندی خشکبار دارید منو هم در جریان بذارید.ممنونسلام دوستان من امروز به این انجمن وارد شدم. حدودا یک هفته ای میشه دنبال کارای مجوز بهداشت برای راه انداختن کار بسته بندی خشکبار هستم. خوشبختانه دیروز مکان بسته بندی از تایلند طرف بهداشت تایید شد مونده چنتا مجوز دیگه( مجوز تاسیس،مجوز ساخت و... ) که به امید خدا میگیرمشون.
به نظرتون برای طرح بسته بندی ( نوع بسته بندی و طرح و لوگوی شرکت ) و فروش بیشتر و فروش نقدی ( به دلیل نداشتن سرمایه ) چه کارهایی باید انجام بدم. لطفا اگه ایده ای در زمینه بسته بندی خشکبار دارید منو هم در جریان بذارید.ممنون
درود
انشاالله که تو کارتون موفق باشید
سعی کنید از بسته بندی های مدرن و شیک استفاده کنید و طرح های به روزی داشته باشید چون تاثیر زیادی در جذف مخاطبتون داره

09-08-2016, 09:11 PM
ارسال: #7
مرسی ممنونم از شما. پیشنهاد خوبی بود ، طزح مدرن
متشکرم10_004

09-14-2016, 07:37 PM
ارسال: #8
سلام دوست عزیز
خسته نباشی و خدا قوت
مجوز گرفتین؟
به ترتیب چه اداراتی باید مراجعه کرد؟
چقدر هزینه گرفتن مجوز شد؟
چقدر هزینه های راه اندازی و دستگاه ها؟
حداقل و حدااکثر هزینه برای راه اندازی این کار؟
09-15-2016, 11:05 AM
ارسال: #9
(09-14-2016 07:37 PM)reza_jamali نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
خسته نباشی و خدا قوت
مجوز گرفتین؟
به ترتیب چه اداراتی باید مراجعه کرد؟
چقدر هزینه گرفتن مجوز شد؟
چقدر هزینه های راه اندازی و دستگاه ها؟
حداقل و حدااکثر هزینه برای راه اندازی این کار؟

سلام آقا رضا سلامت باشید
مجوز بهداشت یکم طول میکشه تا مراحل اداریش طی بشه ، فعلا داره مراحل طی میشه
من دارم مجوز روی مشاغل خانگی میگیرم ( چون هم راحتتره هم تسهیلات و وام های خوبی بهم تعلق میگیره )
به ترتیب اداره جهاد کشاورزی (جهت اخذ مجوز مشاغل خانگی ) ، وزارت بهداشت یا همون دانشکده علوم پزشکی ، تاییدیه مکان ( به وسیله وزارت بهداشت ) ، آزمایشگاه جهت تست کردن محصولتون ( وزارت بهداشت آزمایشگاه رو بهتون میگه ) و معرفی مسئول فنی ( فوق لیسانس صنایع غذایی جهت نظارت بر روی امور کار ) به وزارت بهداشت
تا الان من 1000 تومن هم هزینه مجوز ندادم ولی فکر کنم برای آزمایشگاه پول میگیرن که اینم بستگی به آزمایشگاه داره
اینم بهتون بگم درسته یه قانون داریم ولی هر استانی یکم قانوناش فرق میکنه ، مثلا من استان فارس هستم بهم گفتن فقط آزمایشگاهی که ما معرفی میکنیم باید برید ولی شنیدم بعضی استانا حتی بهت اجازه میدن که بری از آزمایشگاه یه کارخانه بزرگتر استفاده کنی و محصولتو اونجا تست کنی ( صحت این مطلب رو خودم نمیدونم )
من قبلا شرکت آرایشی بهداشتی داشتم نزدیک به 270 میلیون ضرر کردم
برای راه اندازی این کار میخوام از 5 الی 10 میلیون شروع کنم،تصمیم گرفتم برای شروع دستگاه نخرم و از مواد آماده داخل بازار استفاده کنم و کم کم دستگاه اضافه کنم - اون مبلغی هم که گفتم میخوام باهاش هزینه مواد و بسته بندی رو بدم.
اگه به شیوه ای ک من میخوام کار کنم کار کنید 10 میلیون کافیه ولی اگه میخواید دستگاه بخری خط تولید کامل خشکبار 36میلیون هست،در کل با 50 میلیون میشه با دستگاه راش انداخت
امیدوارم به نتیجه رسیده باشید 10_004

09-16-2016, 12:51 PM
ارسال: #10
(09-15-2016 11:05 AM)محمد کشاورز legend نوشته شده توسط:  سلام آقا رضا سلامت باشید
مجوز بهداشت یکم طول میکشه تا مراحل اداریش طی بشه ، فعلا داره مراحل طی میشه
من دارم مجوز روی مشاغل خانگی میگیرم ( چون هم راحتتره هم تسهیلات و وام های خوبی بهم تعلق میگیره )
به ترتیب اداره جهاد کشاورزی (جهت اخذ مجوز مشاغل خانگی ) ، وزارت بهداشت یا همون دانشکده علوم پزشکی ، تاییدیه مکان ( به وسیله وزارت بهداشت ) ، آزمایشگاه جهت تست کردن محصولتون ( وزارت بهداشت آزمایشگاه رو بهتون میگه ) و معرفی مسئول فنی ( فوق لیسانس صنایع غذایی جهت نظارت بر روی امور کار ) به وزارت بهداشت
تا الان من 1000 تومن هم هزینه مجوز ندادم ولی فکر کنم برای آزمایشگاه پول میگیرن که اینم بستگی به آزمایشگاه داره
اینم بهتون بگم درسته یه قانون داریم ولی هر استانی یکم قانوناش فرق میکنه ، مثلا من استان فارس هستم بهم گفتن فقط آزمایشگاهی که ما معرفی میکنیم باید برید ولی شنیدم بعضی استانا حتی بهت اجازه میدن که بری از آزمایشگاه یه کارخانه بزرگتر استفاده کنی و محصولتو اونجا تست کنی ( صحت این مطلب رو خودم نمیدونم )
من قبلا شرکت آرایشی بهداشتی داشتم نزدیک به 270 میلیون ضرر کردم
برای راه اندازی این کار میخوام از 5 الی 10 میلیون شروع کنم،تصمیم گرفتم برای شروع دستگاه نخرم و از مواد آماده داخل بازار استفاده کنم و کم کم دستگاه اضافه کنم - اون مبلغی هم که گفتم میخوام باهاش هزینه مواد و بسته بندی رو بدم.
اگه به شیوه ای ک من میخوام کار کنم کار کنید 10 میلیون کافیه ولی اگه میخواید دستگاه بخری خط تولید کامل خشکبار 36میلیون هست،در کل با 50 میلیون میشه با دستگاه راش انداخت
امیدوارم به نتیجه رسیده باشید 10_004
دوست گرامی
ممنون بابت این توضیحات ارزشمندت
چه دستگاه هایی خریدید؟ و می خواید دقیقا چی کار کنید؟ و پیش بینی سودتون رو بفرمایید

hemmat110.com
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راه اندازی یک فروشگاه زنجیره ای mohsenatu92 1 1,476 08-25-2022 12:09 PM
آخرین ارسال: NAZANIN123
  راه اندازی کارخانه تولید لوله پلی پروپیلن ( لوله اب پلاستیکی - لوله سبز) ariafilm100 13 13,697 11-09-2021 03:18 PM
آخرین ارسال: لوله پ پ
  راه اندازی پخش سیگار و دخانیات jagvar300 0 13,381 01-10-2020 05:42 PM
آخرین ارسال: jagvar300
  راه اندازی مغازه شکلات فروشی jagvar300 0 2,483 12-19-2019 10:51 AM
آخرین ارسال: jagvar300
  لطفا کمک کنید،نیاز فوری،راه اندازی مغازه فروش لباس زنانه MissA 2 1,169 08-15-2019 08:32 AM
آخرین ارسال: AUSTIN
  تولید‌ و بسته بندی نوشیدنی گیاهی Omid.nmz 0 499 06-21-2019 07:36 PM
آخرین ارسال: Omid.nmz
  راهنمایی برای راه اندازی مغازه m.j.sh 1 2,562 06-09-2019 02:38 PM
آخرین ارسال: sajadiri
  راه اندازی خط بازیافت لاستیک فرسوده به گازوئیل spoofoy 1 1,085 08-16-2018 01:16 AM
آخرین ارسال: nimagholizadeh
  راه اندازی مغازه پوشاک alizf 23 20,604 06-28-2018 05:36 PM
آخرین ارسال: akhbarejazab
  راه اندازی آبمیوه و بستنی چهار فصل nader3925 12 58,491 03-06-2018 10:48 AM
آخرین ارسال: Mimjim71
  راه اندازی شهر بازی nader3925 11 13,246 01-27-2018 05:11 AM
آخرین ارسال: Hsmhesam
  مشاوره در مورد بسته بندی ماهی saed470 4 1,988 12-01-2017 01:56 AM
آخرین ارسال: In.ebrahim
  بسته بندی ماهی و میگو In.ebrahim 0 409 11-30-2017 10:32 PM
آخرین ارسال: In.ebrahim
  راه اندازی کارواش بخار منصور مصطفی زاده 6 3,595 08-23-2017 03:16 PM
آخرین ارسال: rsngh
  راه اندازی مغازه لوازم قلیون saeedslow 5 16,959 07-12-2017 03:12 AM
آخرین ارسال: saeedslow
  راه اندازی کسب و کار جدید(ممنون میشم کمکم کنین) rahim68 8 3,576 07-11-2017 03:57 PM
آخرین ارسال: rad86
  راه اندازی ارزان سرا winston198 9 12,145 07-10-2017 12:44 PM
آخرین ارسال: Nafas71
  راه اندازی پوشاک بچگانه در بازار alireza67 10 3,551 07-01-2017 06:01 PM
آخرین ارسال: mohsenatu92
Video بسته بندي خشكبار feri_banamak 7 2,618 04-10-2017 11:40 AM
آخرین ارسال: icegirl
  راهنمایی در مورد بسته بندی خشکبار امین57 2 2,721 04-09-2017 02:43 PM
آخرین ارسال: aradmachin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS