ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

اخبار بورس + آموزش
زمان کنونی: 05-21-2024, 11:11 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان
نویسنده: azim
آخرین ارسال: ehsan_info
پاسخ: 1197
بازدید: 196299

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 62 رأی - میانگین امیتازات : 3.42
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اخبار بورس + آموزش
12-25-2013, 03:55 PM
ارسال: #231
RE: اخبار بورس + آموزش
دوستان نظرتون راجع به ونوین چیه؟
میخوام تو محدوده330 تا 336 شنبه وارد بشم با هدف 10 روزه ، 390 تومان.

توانایی فروش از شما ، انواع حمایت مالی از ما 10_003
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , alma , alireza091111 , sir-mahyar
12-25-2013, 04:13 PM
ارسال: #232
(12-25-2013 01:41 PM)amirE5Ey نوشته شده توسط:  سلام دوستان
این هفته ی بورسیمون هم تمام شد و خداروشکر به زیاده خواهیم غلبه کردم و صبح در قیمت های 760 - 770 قچار خالی کردم. سود خوبی داد و باز هم تحت نظر دارم تا مجددا واردش شم. فکر کنم دوره ی قندی ها شروع شده. و این ماه بنظرم بهترین سهم ها برا نوسان گیری قندی ها باشن.

اگر قطع واردات قند و شکر صحت داشته باشد سیر صعودی بخود میگیرد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: amirE5Ey , azim , alma , alireza091111 , sir-mahyar
12-25-2013, 04:29 PM
ارسال: #233
امروز فاذر و وبصادر گرفتم. با دید میان مدت . به این 2 سهم خیلی امید دارم.

مسئولیت خرید و فروش با خود شما است. بررسی و مطالعه و تحقیق کنید بعد سهم را بخرید.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: alma , ahmad rezaee , alireza091111 , sir-mahyar
12-25-2013, 04:47 PM
ارسال: #234
دوستان یه مطلب جدید درمورد کانال های صعودی و نزولی نوشتم که می تونید از آدرس زیر دانلود کنید :

http://boursesabz.com/?p=71

نظر یادتون نره
 تشکر شده توسط: jahanagahi , alma , alireza091111
12-25-2013, 04:55 PM
ارسال: #235
(12-25-2013 04:47 PM)amirE5Ey نوشته شده توسط:  دوستان یه مطلب جدید درمورد کانال های صعودی و نزولی نوشتم که می تونید از آدرس زیر دانلود کنید :

http://boursesabz.com/?p=71

نظر یادتون نره

ممنون. امیدوارم بیشتر بتوانیم از تجربیات گرانبهای شما استفاده کنیم.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: amirE5Ey , alma , alireza091111
12-25-2013, 06:12 PM
ارسال: #236
از استاد محمد ساده:
پیش بینی شنبه7دی92
باسلام
گروه های پیش رو و پرپتانسیل:دارویی،سیمانی،س� �ختمانی،بیمه ای همچنان پرتقاضا و اکثرا پرحجم و مثبت به کار خود پایان دادند.که در این بین گروه دارویی و ساختمانی طبق پیش بینی با معاملاتی پر حجم به تعادل رسیدند.به نظر میرسد گروه دارویی شنبه متعادل با گرایشی منفی را دادوستد شوند.اما با توجه به پتانسیل بالا خیلی زود(یک روزه) به گردونه رشد قیمتی باز گردند.گروه بیمه ای و ساختمانی اکثرا مثبت و با صف خرید دنبال شدند که خبر احتمال تسویه بدهی با ارز1800 تومانی(البته با شرایطی خاص) و همچنین آمار بالای صدور حق بیمه ها بر افزایش تقاضای آنها افزود.در کل گروه های مذکور همچنان پرپتانسیل و صعودی ارزیابی میشوند و قطعا رشدی بالاتر از میانگین بازار را تجربه خواهند نمود. ثاباد،ثتران،آ.س.پ،ثمسکن،ثش اهد،وساخت،ستران،سدور،سفار س،سغرب،سشرق،میهن،ملت،دانا ،البرز،دزهراوی،وپخش،دارو، درازک،والبر،دابور،دسینا،د اسوه،دجابر،دلقمان،دتولید به ترتیب جز بهترین های بازار سرمایه هستند.

طبق انتظار گروه پتروشیمی در واحدهای گازی متعادل با گرایشی منفی و واحدهای خوراک مایع متعادل با گرایشی مثبت دنبال شدند و همانطور که در گزارش قبلی اشاره شد از معاملات هیجانی این گروه که بیشتر بواسطه ابراز نظرهای مختلف تا مشخص شدن نرخ خوراک، دوری نمایید.گروه پالایشگاهی همچنان نوسانی دنبال شدند.که در این بین شاوان با توجه به معامله بلوکی پرتقاضا و مثبت تر مورد دادوستد قرار گرفت.همچنان واحدهای خوراک مایع و راوانکارها از شرایط بنیادی مطلوبت و پرپتانسیل تر از هم گرویها برخوردار می باشند.شاراک،شکبیر،فارس،جم� �شبهرن،شرانل،شپنا،شبریز جز بهترین های گروه های مذکور می باشند.

طبق انتظار گروه خودرویی و بانکی اکثرا شروعی متعادل را تجربه نمودند اما با گذشت زمان، فشار فروش و در نتیجه معاملاتی منفی و حتی صف فروش اکثرا خودرویها را مشاهده نمودیم،که در نتیجه لیزینگی ها نیز اکثرا منفی و فقط قطعه سازان معاملاتی با مثبت به کار خود پایان دادند. اصلاح بیشتری برای آنها متصور نبوده واحتمالا معاملاتی نوسانی و اصلاحی زمانی تا کسب انرژی مجدد(به اصطلاح هضم عرضه های بسیار پرحجم حقوقی ها)را مشاهده نماییم.خپارس،خزامیاد،خودر� �، ورنا،خعتبار،خگستر،خمهر،خم حرکه،خکمک،خرینگ،وسینا،حکم ت،وپاسار،وبصادر،ونوین،سرم ایه،وپست،وایران،ولساپا،ول غدر،ولصنم جز بهترین های گروه های مذکور می باشند.

گروه فلزی و معدنی و سنگ آهنی طبق انتظار اکثرا مثبت به کار خود پایان دادند.که عرضه های پرحجم دیروز و امروز خصوصی سازی مجدا جای تامل دارد.با توجه به نزدیک شدن لیدرهایی همچون فولاد و ذوب به سطوح مقاومتی کوتاه مدت،به نظر شنبه و نهایتا یکشنبه اکثرا به تعادل برسند اما با توجه به بهبود شرایط اقتصاد قول های بزرگ اقتصادی و در نتیجه افزایش تقاضا و رشد قیمت های فلزات رنگین(بخصوص روی)به نظر در میان مدت و بلند مدت همچنان روندی صعودی را طی نمایند.فولاد،ذوب،فخوز،فمل� �،فولاژ،فاسمین،فرآور،کگل،� �چاد،واحیا،ومعادن،وسپه،کن� �ر،جز بهترین های آنها می باشند.

گروه آی تی و اخبار همچنان نوسانی و البته اینبار منفی به کار خود پایان دادند.واحتمالا تا اعلام گزارشات آتی وانجام معامله بلوک اخابر اکثرا همین گونه معاملات را سپری نمایند.از دید بنیادی همچنان گروه کم ریسک و با دید میان مدتی و بلند مدتی صعودی ارزیابی میشوند.

پیش بینی شنبه7دی92
باسلام
گروه های پیش رو و پرپتانسیل:دارویی،سیمانی،س� �ختمانی،بیمه ای همچنان پرتقاضا و اکثرا پرحجم و مثبت به کار خود پایان دادند.که در این بین گروه دارویی و ساختمانی طبق پیش بینی با معاملاتی پر حجم به تعادل رسیدند.به نظر میرسد گروه دارویی شنبه متعادل با گرایشی منفی را دادوستد شوند.اما با توجه به پتانسیل بالا خیلی زود(یک روزه) به گردونه رشد قیمتی باز گردند.گروه بیمه ای و ساختمانی اکثرا مثبت و با صف خرید دنبال شدند که خبر احتمال تسویه بدهی با ارز1800 تومانی(البته با شرایطی خاص) و همچنین آمار بالای صدور حق بیمه ها بر افزایش تقاضای آنها افزود.در کل گروه های مذکور همچنان پرپتانسیل و صعودی ارزیابی میشوند و قطعا رشدی بالاتر از میانگین بازار را تجربه خواهند نمود. ثاباد،ثتران،آ.س.پ،ثمسکن،ثش اهد،وساخت،ستران،سدور،سفار س،سغرب،سشرق،میهن،ملت،دانا ،البرز،دزهراوی،وپخش،دارو، درازک،والبر،دابور،دسینا،د اسوه،دجابر،دلقمان،دتولید به ترتیب جز بهترین های بازار سرمایه هستند.

طبق انتظار گروه پتروشیمی در واحدهای گازی متعادل با گرایشی منفی و واحدهای خوراک مایع متعادل با گرایشی مثبت دنبال شدند و همانطور که در گزارش قبلی اشاره شد از معاملات هیجانی این گروه که بیشتر بواسطه ابراز نظرهای مختلف تا مشخص شدن نرخ خوراک، دوری نمایید.گروه پالایشگاهی همچنان نوسانی دنبال شدند.که در این بین شاوان با توجه به معامله بلوکی پرتقاضا و مثبت تر مورد دادوستد قرار گرفت.همچنان واحدهای خوراک مایع و راوانکارها از شرایط بنیادی مطلوبت و پرپتانسیل تر از هم گرویها برخوردار می باشند.شاراک،شکبیر،فارس،جم� �شبهرن،شرانل،شپنا،شبریز جز بهترین های گروه های مذکور می باشند.

طبق انتظار گروه خودرویی و بانکی اکثرا شروعی متعادل را تجربه نمودند اما با گذشت زمان، فشار فروش و در نتیجه معاملاتی منفی و حتی صف فروش اکثرا خودرویها را مشاهده نمودیم،که در نتیجه لیزینگی ها نیز اکثرا منفی و فقط قطعه سازان معاملاتی با مثبت به کار خود پایان دادند. اصلاح بیشتری برای آنها متصور نبوده واحتمالا معاملاتی نوسانی و اصلاحی زمانی تا کسب انرژی مجدد(به اصطلاح هضم عرضه های بسیار پرحجم حقوقی ها)را مشاهده نماییم.خپارس،خزامیاد،خودر� �، ورنا،خعتبار،خگستر،خمهر،خم حرکه،خکمک،خرینگ،وسینا،حکم ت،وپاسار،وبصادر،ونوین،سرم ایه،وپست،وایران،ولساپا،ول غدر،ولصنم جز بهترین های گروه های مذکور می باشند.

گروه فلزی و معدنی و سنگ آهنی طبق انتظار اکثرا مثبت به کار خود پایان دادند.که عرضه های پرحجم دیروز و امروز خصوصی سازی مجدا جای تامل دارد.با توجه به نزدیک شدن لیدرهایی همچون فولاد و ذوب به سطوح مقاومتی کوتاه مدت،به نظر شنبه و نهایتا یکشنبه اکثرا به تعادل برسند اما با توجه به بهبود شرایط اقتصاد قول های بزرگ اقتصادی و در نتیجه افزایش تقاضا و رشد قیمت های فلزات رنگین(بخصوص روی)به نظر در میان مدت و بلند مدت همچنان روندی صعودی را طی نمایند.فولاد،ذوب،فخوز،فمل� �،فولاژ،فاسمین،فرآور،کگل،� �چاد،واحیا،ومعادن،وسپه،کن� �ر،جز بهترین های آنها می باشند.

گروه آی تی و اخبار همچنان نوسانی و البته اینبار منفی به کار خود پایان دادند.واحتمالا تا اعلام گزارشات آتی وانجام معامله بلوک اخابر اکثرا همین گونه معاملات را سپری نمایند.از دید بنیادی همچنان گروه کم ریسک و با دید میان مدتی و بلند مدتی صعودی ارزیابی میشوند.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: amirE5Ey , alma , successman , alireza091111
12-26-2013, 06:43 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-26-2013 06:45 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #237
روزانه چند ساعتی را اختصاص داده ام به مطالعه بورس . مطالب مهمش را سعی میکنم با ذکر منبع در این تایپیک ثبت کنم تا همه عزیزان علاقمند مطالعه فرموده و تجربیات گرانبهائی را به دست آورتد.
مطلب زیر از استاد شاملو در تالار بورس

درود و عرض ادب :

شب دوستان گرامي بخير و شادي باد.....خوب در ادامه آموزش ماهيگيري و رويكرد نگرش حرفه اي مي پردازيم به استراتژي هاي رايج در ماركت...ابتدا استراتژي تدافعي كه مورد استفاده اكثر دوستان آماتور است را در اين نوشتار آناليز و آسيب شناسي ميكنيم و در روزهاي آتي اگر عمري باشد استراتژي تهاجمي كه رويكرد و راهبرد مد نظر و مورد استفاده دوستان حرفه اي است ر ا بررسي و واكاوي خواهيم نمود....

استراتژي تدافعي :

رايج ترين راهبرد مورد استفاده درصد بالايي از دوستان آماتور در بورس اين استراتژي مي باشد...شاكله كلي اين راهبرد مبتني بر تسليم بودن و همراه شدن با فراز و نشيب بازار بدون هيچ تاكتيك تهاجمي و وادادگي بتمام مفهوم است...بسان زورقي شكسته كه تسليم امواج درياست بي هيچ اراده اي براي نجات و فارغ از تاب و توان مقاومت در برابر امواج سهمگين .....

در اين راهبرد فرد جمله كليشه اي " سهامداري تا دست يابي به تارگت مد نظر " را قديس خود مي سازد و تمام ناكامي هاي خود را با اين پيش فرض باطل كه براي دست يابي به نتيجه بايد صبور بود و مدتها در جا زدن نيز ايرادي ندارد ، توجيه ميكند...و مدتها در جا زدن سهم نيز برايش ملالي نيست چرا كه باور دارد بايد سهامدار فريز شده بماند....باور دارد كه مهم نيست كه در پيش چشمانش سهام تاپ و ليدر ماركت و گروه هاي برتر گين شارپ ميدهند....وليكن با تك تك سلولهاي بدنش باور دارد كه نبايد سوييچ كرد...و اصولا جسارت تغيير و سوييچ در فرد مرده است....بايد سوخت و ساخت....گريزي نيست....تنها بايد تحمل كرد و به انتظار نشست تا روند فرسايشي سهم تمام شود...ترس رشد احتمالي سهم و جا ماندن احتمالي از رشد ناگهاني آن سهم باعث ميشود فرد در روند فرسايشي سهم بماند و بماند و بماند.......

در اين سبك رايج معاملاتي ، جسارت و تهور جايگاهي ندارد.....همه چيز راكد است و فريز شده.....حتي انديشه سهامدار نيز بتدريج فريز ميشود و قدرت هر گونه رفرم و رنسانس و نوزايي در فرايند بيزينس را از فرد ميگيرد....پيله اي گرداگرد ذهن و انديشه فرد كشيده ميشود كه او را از دنياي واقعيات بيزينس ايزوله ميكند و بالتبع فرد نميتواند همگام با محيط ديناميك و پوياي بورس گام بردارد......

مثلا قچار در اواخر بهمن و اوايل اسفند سال 91 حدود 840 تومان بود و الان بعد از 10 ماه با رشد اخيرش تمام كساني كه با سهم سهامداري فريز شده داشته اند در زيان هستند....چندين بار سهم بين 550 تا 650 نوسان داد ولي گين را فقط نوسانگيران بردند و سهامداران فريز شده فقط و فقط هاج و واج نگريستند و افسوس خوردند...در اين مدت بسياري از سهام 200 تا 400 درصد رشد كردند و سهامداري فريز شده با اين سهم در 10 ماه حاصلش فقط و فقط زيان و حسرت بود....

و يا در همين دو ماه گذشته نظري به سهم وبصادر بيافكنيم...وبصادر را پس از بازگشايي پس از افزايش سرمايه و روان شدن اوليه در 113 تومان در نظر بگيريد....اين سهم تا 122 تومان رفت و بعد تا 110 تومان ريخت و سپس تا 129 تومان بالا رفت و مجددا ريخت و الان نيز 115 تومان است....سهامداري فريز شده با اين سهم و بهره نگرفتن از نوسان آن ، فقط و فقط وقت كشي و هاج و واج نظاره كردن فراز و نشيب سهم بوده است بي هيچ حاصل و گين قابل قبولي.....

من خودم همچنانكه اينجا نوشتم در روز بازگشايي پس از افزايش سرمايه ، سنگين با دوستانم در رنج 102 تا 104 تومان اضافه كرديم....مقداري را در 113 پس از ريختن صف خريد سهم فروختم و مجددا با دوستانم پس از افول تا 110 خريديم و روزي كه صف سنگين سهم در 129 تومان ريخت بيشتر سهم را فروختيم و مابقي را نيز در 124 و مقدار كمي را در 119 خارج شديم ....الان براحتي ميتوانيم سهام فروخته شده را بسيار پايينتر سرجايش بگذاريم...بگذريم كه با پول آنها سشرق 290 توماني و سفارس 320 تومني و وساخت 440 تومني و و بهمن 238 و اخيرا ثتران 220 توماني خريديم و چه سودي برده ايم....اما اگر با وبصادر سهامداري فريز شده داشتيم چه حاصلي داشتيم؟.....

شنبه و يكشنبه هفته گذشته زماني كه وبصادر در رنج 110 تا 113 تومان بود بانك دي را نيز از 210 تا 230 خريديم و بالاي 270 خارج خواهيم شد و دوباره وارد وبصادر خواهيم شد....روز شنبه هفته قبل كه بانك دي براحتي 206 تا 210 تومان قابل خريداري بود وبصادر حدود 110 تا 113 معامله ميشد و الان خود ميبينيد...بانك دي تا 269 تومان نيز بالا آمد و گين تاپ داد و وبصادر اكنون براحتي 115 قابل خريدن است....

ناگفته نماند كه پايين ماندن قيمت وبصادر براي ما موهبتي عظيم است....صد البته با دوستانم سنگين وارد وبصادر در اين رنج خواهيم شد چون الان وبصادر بسي مفت است و شايد يكي از 5 سهم مفت بازار باشد در اين رنج و خريدش بصورت پله اي بسيار عالي است براي سوييچينگ از بسياري از سهام ديگر بازار كه بسيار بالا رفته اند و ديگر بالاي چنداني ندارند وليكن سخن سر اين است كه نبايد سهامدار فريز شده بود.....بايد در گاه مناسب خريد و در گاه مناسب شناسايي سود كرد و فريز نشد....چه براي زيان و چه براي سود بايد استراتژي داشت....بايد با روندهاي غالب و شارپ ماركت همراه شد....آري از ديد من استراتژي تدافعي نميتواند رويكرد بهينه اي براي داشتن گين نرمال در ماركت باشد....

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , alma , alireza091111
12-26-2013, 06:57 PM
ارسال: #238
مطلبی که باید عرض کنم اینست که هر فردی در بورس استراژدی خاص خودش را دارد. شما هم اگر مطالعه و بررسی و تحقیق داشته باشید می توانید استراژدی خود را پیدا کنید.
هیچ چیزی را به صرف اینکه فرد دیگری گفته نپذیرید. این از اصول موفقیت است.
بررسی - مطالعه - تحقیق
(جهان آگهی)

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , alma , amirE5Ey
12-26-2013, 07:12 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-26-2013 07:15 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #239
این متن را هم از دکتر وحید کشمیری مطالعه فرمائید:

اگر بخواهم در مورد سهمی نظر دهم که بر آن اشراف ندارم باید به دیدن چند لحظه ای نمودار آن سهم اکتفا کنم که قطعا چنین پاسخی جز یک حدس 55% به 45 % بیشتر نخواهد بود چون فقط از روی نمودار نمیتوان نظر قطعی در مورد سهمی داد البته منظور بنده این نیست که به تکنیکال اعتقاد ندارم که درست برعکس بنده اعتقادی راسخ به تکنیکال دارم اما تکنیکال خاص خودم تکنیکالی که اگر قرار باشد در مورد سهمی که اشراف ندارم نظر دهم مستلزم بررسی حداقل 20 نمودار به صورت کامل است که شاید ساعتها زمان ببرد تازه این باید در کنار بررسی فاندی سهم و جو بازار وووووو قرار گیرد تا مسیر را برای بنده نشان دهد تازه اگر فرض کنیم که سهم را صعودی تشخیص دادم سوال اصلی دیگری مطرح میشود ..........................
در چه زمانی !!؟؟؟؟ .............

امیدوارم بتوانم حاصل مطالعات خود را در اختیار شما عزیزان قرار دهم تا با اطلاعات کامل وارد این بازار شوید.
ادامه مطلب:

اساتید جوی ..........
سهمی را میخرند ..... جو و تارگت بالا میدهند .... یک عده از روی بی اطلاعی و اطمینان از روی دست آنها میخرند سهم 2 یا 3 روز رشد میکند .... اساتید جوی خالی میکنند ...... سهم افت میکند ............... اساتید جوی سود میکنند ......... اون یه عده ضرر !!!!!

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , alma
12-26-2013, 07:34 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-26-2013 07:35 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #240
عرض کردم باید با مطالعه کامل وارد این بازار شد و برای خود تاکتیکی انتخاب کنید .

در خلاف مطلب جناب شاملو مطلب جناب دکتر کشمیری را بخوانید:

یکی از بهتری مزایای معامله با دید بلند مدت اینه که شما رو از هیجان بازار دور نگه میداره خداییش تا حالا چقدر شده که سهم رو به امید 5% سود خریدید به 5% سود هم رسیدید اما دیدید سهم داره میره بالا نفروختید سهم به 7% سود هم رسیده و ناگاه در یک چشم به هم زدن اومده پایین رفته برای صف فروش و شما برای اینکه وارد ضرر نشید هیجان زده به کارگزار زنگ زدید و سهم رو با 1% سود یا حتی چند درصد ضرر فروختید !!!! و هنوز گوشی رو زمین نذاشته سهم برگشته و رفته و چند روز پیاپی مثبت هم خورده ؟؟؟ چقدر شده ؟؟؟ حتما اگر هر روز سهمتان را رصد میکنید برایتان پیش آمده ....
اما اگر سهم را بخرید به دید اینکه 6 ماه بعد نتیجه بدهد دیگر از این هیجان خبری نخواهد بود .............. شاید بگید اومدیم بورس که هیجان داشته باشه ..............ولی بنده میگم اومدید بورس که سود کسب کنید پس درست معامله کنید سود کنید بعد برید با چتر از هواپیما بپرید تا از هیجانش لذت ببرید ............ یا خیلی دوست دارید از هیجان بورس لذت ببرید با 10% سرمایه بورسیتون هیجان بورس رو تجربه کنید 90% را بگذارید آرام و متین به شما سود برساند
پس اولین مزیت اینه که معامله بلند مدت هیجان نداره

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , alma , successman , alireza091111 , sir-mahyar
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آموزش قرار دادن لوگو بر روی تیشرت mohammadshamosi 1 1,690 06-18-2022 03:31 PM
آخرین ارسال: hasandavood
  آموزش زبان انگلیسی 118file 1 493 02-09-2022 01:06 PM
آخرین ارسال: Publishers
  آموزش کسب درآمد از بازی لم lem-game 18 18,691 01-11-2021 04:28 PM
آخرین ارسال: Mehdi_danesh2
  :: آموزش تولید علوفه هیدروپونیک با سرمایه کم :: حتی در خانه shirazi021 81 27,816 05-15-2018 01:06 PM
آخرین ارسال: اميررضا محمدى
  دانلود رایگان آموزش مت پینتینگ در فتوشاپ (Matte Painting) – ایجاد تصاویر خلاقانه saeed74 0 893 01-11-2017 10:18 PM
آخرین ارسال: saeed74
  آموزش دکوراسیون اتاق های کوچک ahmad77 0 765 09-08-2016 10:18 PM
آخرین ارسال: ahmad77
  آموزش راه اندازی فروشگاه اینترنتی با وردپرس (آموزش ووکامرس) saeed74 2 903 09-08-2016 10:13 PM
آخرین ارسال: ahmad77
  آموزش سئو وردپرس saeed74 0 797 09-08-2016 01:24 PM
آخرین ارسال: saeed74
  سیگنال بورس arsho 132 17,277 08-20-2016 09:21 AM
آخرین ارسال: arsho
  دانلود کتاب های آموزش کسب و کار اینترنتی fekreabi 6 1,941 11-29-2015 09:03 PM
آخرین ارسال: fekreabi
  آموزش کسب درامد ارزی در منزل با روش Mining مهدی 1 145 50,787 07-04-2015 07:00 AM
آخرین ارسال: mosafer bedar
  به هرچی که فکر کنید به آن می رسید.؟؟؟؟آموزش jahanagahi 83 16,383 11-12-2014 02:58 PM
آخرین ارسال: sara azad
  کلاس آموزش کسب و کار ویژه ( تخصصی ) ahmad rezaee 29 9,918 06-09-2014 12:05 AM
آخرین ارسال: MARYAR
  اشتباهات رایج سرمایه گذاران مبتدی در بورس 0M1D 2 1,681 06-08-2014 08:41 AM
آخرین ارسال: ashena_73
  آموزش تجارت در سه گام ahmad rezaee 13 4,911 05-09-2014 12:52 AM
آخرین ارسال: arna
  آموزش نت خوانی موسیقی (سلفژ) m-jalalvand 2 2,461 01-22-2014 08:37 PM
آخرین ارسال: alma
  آموزش خط نستعلیق تحریری برای بچه های خوب انجمن m-jalalvand 15 4,754 12-05-2013 02:36 PM
آخرین ارسال: محسن قلي زاده
  سوالات من راجع به کلاس آموزش کسب و کار ahmad rezaee 54 9,657 10-20-2013 10:19 PM
آخرین ارسال: bashla
  آموزش طراحی قالب بلاگ بیان pesar368 3 2,571 08-19-2013 05:15 PM
آخرین ارسال: pesar368
  آموزش طراحی و دکوراسیون داخلی SAMIRA 18 6,111 08-17-2013 06:54 PM
آخرین ارسال: shahi.vahid

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS