سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
اخبار بورس + آموزش - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: بخش آموزش سایت (/forumdisplay.php?fid=132)
+--- موضوع: اخبار بورس + آموزش (/showthread.php?tid=9358)

اخبار بورس + آموزش - azim - 08-15-2013 11:57 AM

دوستان سلام.
راستش به نظرم اومد توی این سایت جای مباحث بورسی خالیه.
چیزهایی هم که وجود داره بیشتر کاربرد تئوری دارن نه عملی.
خواستم به امید خدا این تاپیک رو بهونه ای قرار بدم برای دور هم جمع کردن افراد بورسی و اینکه ذره ذره به بهانه آشنایی با اخبار و اتفاقات روزانه بورس ، شاید افراد جدیدی با این بازار سرمایه آشتا بشن و در آینده جزو ملیاردرها باشن Smile

از کسانی که با بازار بورس آشنا هستند و فعالیت روزانه دارند خواهش می کنم با من همراه بشن و معلوماتشون رو به من و بقیه دوستان منتقل کنند.

RE: اخبار بورس + آموزش - jahanagahi - 08-15-2013 12:11 PM

آقا عظیم جان ممنون ازنوشتن این تایپیک.
امیدوارم جناب مصطفی استاد در زمینه بورس هر چه سریعتر فعالیت خودشان شروع کنند.
عزیزانی هم که در این زمینه تجربه دارند لطفا همکاری فرمایند.

RE: اخبار بورس + آموزش - سعید محمدی - 08-15-2013 12:23 PM

بنده هم منتظر پستهای مفید دوستان هستم.
امسال بازار بورس تا اینجا که خیلی خوب بوده و به احتمال زیاد تا اخر سال هم باز دهی خوبی خواهد داشت و احتمال اینکه 93 هم بورس پیشتاز باشد زیاد است.

RE: اخبار بورس + آموزش - مهران 313 - 08-15-2013 12:43 PM

میگم اولش بگین که حداقل سرمایه برای این کار چنده !!! حداقله حداقل !!! کار به سود کمش ندارم

RE: اخبار بورس + آموزش - azim - 08-15-2013 06:20 PM

اولین نکته راجع به بورس:
شما میتونین همین الان با 50 تومان ( 50 تا تک تومنی ، نه هزار تومنی ها !! ) سهام دار بشین.
تو بورس شرکت هایی هستند که ارزش سهامشون زیر قیمت اسمی بازار(100 تومان) هستش.
البته با چنین مبلغی ارزش نداره توی بورس کار کنین ، اما مثلا شما بیاین 50000 تومان بذارین برای تمرین کردن ، باهاش خرید و فروش کنین.
وقتی تونستید با مدیریت سرمایه و تحلیل سهام از این سرمایهتون 10% سود کنین ، پس اگر 100 میلیون هم میذاشتین 10 میلیون سود می کردین.

RE: اخبار بورس + آموزش - azim - 08-15-2013 06:41 PM

طی این هفته 70 هزار و 249 کد معاملاتی با جابه جایی بیش از سه میلیارد و 476 میلیون سهم در 349 هزار دفعه معامله، ارزشی نزدیک به 12 هزار و 160 میلیار ریال را رقم زدند که در میان آنها بانک پاسارگاد با جابه جایی حدود 309 میلیون سهام خود پر گردش ترین سهم بازار بود و در مقابل سهام شرکت کشتیرانی ایران در میان سایر سهم ها حجم معاملاتی اندکی را به خود دید، بطوریکه در نهایت "حکشتی" عنوان کم گردش ترین سهم این هفته را از آن خود کرد.
منبع : بورس نیوز

RE: اخبار بورس + آموزش - alireza091111 - 08-15-2013 07:10 PM

سلام راه اندازی این تایپیک واقعا عالیه.
البته به شرطی که ادامه داشته باشه و به جای بحث های تئوری داخل کتاب ها به بحث های کاملا کاربردی بپردازید.
بنده تا جایی که بتونم پیگیری میکنم.
موفق و پیروز باشید.

RE: اخبار بورس + آموزش - Elixir - 08-15-2013 07:18 PM

(08-15-2013 07:10 PM)alireza091111 نوشته شده توسط:  سلام راه اندازی این تایپیک واقعا عالیه.
البته به شرطی که ادامه داشته باشه و به جای بحث های تئوری داخل کتاب ها به بحث های کاملا کاربردی بپردازید.
بنده تا جایی که بتونم پیگیری میکنم.
موفق و پیروز باشید.

کاملا درسته من هم تا آنجایی که بتونم پیگیری میکنم..

RE: اخبار بورس + آموزش - Divar - 08-15-2013 07:24 PM

البته دوستان درست میگن برای شروع با بورس سرمایه ای نیاز نیست ولی گفته میشه حداقل با 500 هزار تومن شروع کرد.
دوستان من این سایت توی چند تایپیک هم معرفی کردم بازم اینجا میگم که انشاالله دوستان استفاده کنند.

اموزش مجازی بورس با شاخص و نماد های واقعی، خیلی چیز خوبیه :

irvex.ir

RE: اخبار بورس + آموزش - alireza091111 - 08-15-2013 08:17 PM

(08-15-2013 07:24 PM)Divar نوشته شده توسط:  البته دوستان درست میگن برای شروع با بورس سرمایه ای نیاز نیست ولی گفته میشه حداقل با 500 هزار تومن شروع کرد.
دوستان من این سایت توی چند تایپیک هم معرفی کردم بازم اینجا میگم که انشاالله دوستان استفاده کنند.

اموزش مجازی بورس با شاخص و نماد های واقعی، خیلی چیز خوبیه :

irvex.ir

من تو این سایت عضوم و چند بار خرید و فروش کردم و سود خوبی بدست آوردم.
اما هنوز نمیدونم چطور بهترین شرکت وسهام رو باید پیدا کنی برای خرید.
اگه دوستان اطلاعاتی دارن منو راهنمایی کنن.Huh