ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

اگر قانون جذب واقعيت داشت ، پس چرا همه ی مردم از آن زندگی ای که در رویای خود دارند...
زمان کنونی: 05-14-2024, 10:28 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: دلشاد حسین پور
آخرین ارسال: abdolhossein
پاسخ: 5
بازدید: 2592

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگر قانون جذب واقعيت داشت ، پس چرا همه ی مردم از آن زندگی ای که در رویای خود دارند...
09-26-2011, 08:04 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-07-2012 05:48 PM، توسط مــجــیــנ.)
ارسال: #1
Rainbow اگر قانون جذب واقعيت داشت ، پس چرا همه ی مردم از آن زندگی ای که در رویای خود دارند...
ممکن است این سوال را مطرح کنید که پس چرا همه ی مردم از آن زندگی ای که در رویای خود دارند برخوردار نیستند؟

جان آساراف به این سوال پاسخ داده است: مشکل اینجاست که اکثر مردم دائماً در مورد آنچه نمی خواهند باشند و یا داشته باشند فکر می کنند.
، شما به هر چیزی که فکر کنید به طرف شما جذب می شود . وقتی شما بگویید این دیگر چه زندگی ای است که من دارم خوش به حال فلانی که این چنین و آن چنان است چرا هر چه بدبختی و بی پولی است نصیب من می شود .

یک اتومبیل ندارم یه دور با آن بزنم یا این که یک خانه ندارم تا از این در به دری نجات پیدا کنم و ... به جملات بالا نگاه کنید کسی که این جور حرف می زند زندگی اش بهتر که نخواهد شد هیچ بدتر هم خواهد شد .
زیرا در فکر چنین شخصی بی پولی ، بدبختی ، نداشتن اتومبیل ، نداشتن خانه و دربه دری و ... موج می زند.

جهان هستی مثل غول چراغ جادو می گوید در خدمتم قربان . شما بی پولی ، بدبختی ، نداشتن اتومبیل ، نداشتن خانه و دربه دری را درخواست کردید اوامر شما اطاعت خواهد شد. او کاری ندارد که این چیزها خوبند یا بد . چون شما درخواست کرده اید ، آن ها را وارد زندگی شما می کند.

جای تعجب نیست که زندگی چنین اشخاصی همیشه همین طور باقی بماند. اگر به گذشته ی خودمان فکر کنیم متوجه می شویم که چه بلایی سر خودمان آورده ایم.
لی سا نیکولز نویسنده موفق و وکیل خصوصی در این مورد می گوید: واقعیت این است که قانون جذب در حقیقت همه ی آن چیزی را که شما بر روی آن متمرکز هستید و به آن فکر می کنید در اختیار شما قرار می دهد. وقتی شما می گویید نمی خواهم دیر برسم قانون جذب صدای شما را نمی شنود فقط آن چه را به آن می اندیشید در زندگی شما متجلی می کند.
قانون جذب از شما در مقابل بدی ها دفاع نمی کند مثلا شما اگر مدام می ترسید تصادف کنید قانون جذب از شما در مقابل تصادف دفاع نمی کند. چون شما به تصادف فکر کرده اید جهان هستی می گوید شما تصادف درخواست کرده اید . اوامر شما اطاعت می شود . پس به طور خلاصه در مورد چیزی که نمی خواهید باشید یا داشته باشید فکر نکنید .

چند ماه پيش دختر خانمي نزد من از ترس و اضطراب هنگام آزمون رانندگي گله مي كرد. و اينكه سه مرتبه در اين آزمون نمره قبولي نگرفته است و هر بار جناب سرهنگ بر سر دور دو فرمان عذر او را خواسته است.

به او گفتم : خوب اگر نتيجه غير اين از باشد بايد تعجب كرد . شما در همين چند ثانيه اي كه براي من از ماجراي آزمون رانندگي تان تعريف مي كرديد بارها گفتيد كه من استرس دارم و رد مي شوم ، يعني ناخواسته موضوع رد شدن در آزمون را جذب كرده ايد .
ذهن شما هم مانند كارگرداني كه بايد فيلمنامه رد شدن شما را بسازد دست بكار شده و به كمك كائنات ماجراي رد شدن شما را كه بدست خودتان نوشته و طراحي كرده ايد ، به اجرا مي گذارد

از او خواستم تا در 2 هفته آينده تقاضاي آزمون مجدد نكند تا به كمك هم و بهره گيري از تمرين هاي راز ، ذهن او را براي پذيرش موفقيت در آزمون آماده سازيم .
بعد از دو هفته در آزمون شركت كرد و به راحتي و بدون استرس موفق به اخذ گواهينامه رانندگي گرديد.

همگان تصور كرده اند كه بنده معجزه كرده ام ، حال آنكه معجزه در واقع توسط اين خانم و زماني رخ داد كه تصميم گرفت ذهن خود را براي جذب موفقيت در آزمون تمرين دهد.
منبع : برگرفته از فيلم راز و

[تصویر: web2art.ir.png]

مثبت اندیشی یعنی بالاخره نتیجه گرفتن از خوب بودن
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: MARYAR , کامیار کاظمی , بهداد , jahanagahi , amiryazdani138 , GreatNavid , Delta.H , مهدی گل محمدی , Elixir , محسن قلي زاده , پری پری
11-07-2012, 03:29 PM
ارسال: #2
RE: اگر قانون جذب واقعيت داشت ، پس چرا همه ی مردم از آن زندگی ای که در رویای خود دارند بر
حال آنكه معجزه در واقع توسط اين خانم و زماني رخ داد كه تصميم گرفت ذهن خود را براي جذب موفقيت در آزمون تمرين دهد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , حامد , GreatNavid , Delta.H , مــجــیــנ , مهدی گل محمدی , shahrasebi , Elixir
07-26-2013, 09:44 AM
ارسال: #3
RE: اگر قانون جذب واقعيت داشت ، پس چرا همه ی مردم از آن زندگی ای که در رویای خود دارند...
و این تمام دلایل نیست
تمرکز..قدرت تمرکز چیزیه که نادیده گرفته شده..اکثر مردم به راحتی تمرکز ذهن و انرژیشون رو روی غیر مهما از دست میدن..
من شروع میکنم به نوشتن گزارشی که باید تمامش کنم..یکی زنگ میزنه..میرم دم در...به آش نذری آوردن.. کتابی که دستمه رو دم جا کفشی میذارم و میرم که آش رو بخورم..آش رو میخورم...دارم میام سمت اتاقم که صدای تلویزیون نظرمو جلب میکنه..به نوستالوژی من..کارتون بجگیام..حیف نبینمش ... تمام میشه و دوستم زنگ میزنه و میگه ...
خلاصه تمرکز ذهن از روی مهمی که باید زودتر انجام بشه بوسیله محرکهای محیطی زیاد دنیای ما بهم میخوره... میشینی پای کامپیوتر و دنبال یه موضوع مهم و یه سایت مفید تو اون زمینه اما کلی سایت جذاب نظرتو جلب میکنه و بدون اینکه متوجه بشی کلی وقتت تو غیر مهما میره... این تاثیر شرایط محیطیه و محرکهایی که جذبت میکنن اما باعث میشن انرژی روی مسیر اصلی کمتر و کمتر بشه..چیزیه که واقعا هست..اگه برنامه یه روز زندگیتونو نگاه کنین..خودتونو نگاه کنین که روزتونو چطور شب میکنین پی به اهمیت و حقیقت این مساله می برین...
البته چیز دیگه ای هم وجود داره...و اون تفاوت دلبستگی و وابستگیه..وقتی چیزی رو حریصانه دنبال کنید اونو دورتر میکنید از خودتون...خوشحالیتونو وابسته به بودنش نکنید..خودتونو اسیرش نکنین..نذارین زنجیرتون کنه..بخواهید و تلاش کنید..حرکت کنید اما نذارین اون شمارو کنترل کنه ...
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jujushow , s_a , Elixir
08-01-2013, 04:18 PM
ارسال: #4
RE: اگر قانون جذب واقعيت داشت ، پس چرا همه ی مردم از آن زندگی ای که در رویای خود دارند...
هر شخصی به همان اندازه که در سر رویا دارد همان اندازه امروز دارد

اگر تاپیک قانون جذب که نگارنده اش آقا بهداد است را خوب مطالعه کنیم خیلی حقایق عمومی رو ایشان مطرح میکنند که شاید نقطه ی عطفی برای من و همسرم برای شروعی تازه بود . اگر دیگه گذشته و اکنون باید از زندگی لذت ببریم . مردم هنوز در مچ گیری راز هستند در حالیکه برخی انسانها با موفقیت های خودشان در حال رقم زدن زندگی خودشان هستند . نیاز داریم با خودمون بیشتر خلوت کنیم و راه صحیح را خودمان انتخاب کنیم .
05-07-2014, 10:38 PM
ارسال: #5
دو اصل ظاهرا متناقض:
1- اگر خداوند می خواست از هواهای مردم تبعیت کند آسمان ها و زمین و کسانی که در آن ها هستند نابود می شدند. (ترجمه آیه ای از سوره مبارکه مومنون )
2- خداوند از هر چه خواستید به شما داده است. (ترجمه آیه 34 سوره مبارکه ابراهیم)
نتیجه: سال ها قبل از آن که قانون جذب به شیوه فعلی در ایران مرسوم شود درکتاب شرح مراتب طهارت نوشته استاد صمدی آملی خواندم که نظام عالم به گونه ای تنظیم شده که هر کس در طول زندگی به هر چه خواست می رسد. ایشان همچنین در این کتاب بیان می کند که علت این که شغل افراد غالبا به صورت تصادفی تعیین می شود (دوستان شاغل غالبا اظهار می کنند که فکر نمی کردند روزی چنین شغلی انتخاب کنند) آن است که نظام عالم به نحوی است که هر کس جذب شغلی می شود که مناسب با طبع و شخصیت اوست!
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فایل صوتی خود هیپنوتیزم برای قانون جذب pastil 26 19,663 04-05-2019 03:56 PM
آخرین ارسال: alialavi58
  بازی ثروت(واریز همه روزه پول بحساب شما) ahmad rezaee 149 24,444 11-12-2018 02:21 PM
آخرین ارسال: donenglish
Rainbow آيا قانون جذب واقعيت دارد ؟ دلشاد حسین پور 2 6,612 05-02-2017 04:40 PM
آخرین ارسال: itclink
  انتظار در قانون جذب محسن دوستوندی 6 1,931 04-30-2017 03:20 PM
آخرین ارسال: fnazari
Rainbow چگونه با استفاده از قانون جذب زندگی خود را دگر گون کنیم؟ دلشاد حسین پور 2 2,742 04-30-2017 03:18 PM
  برای فعال شدن قانون جذب تا کجا باید ادامه دهیم؟ abdolhossein 13 4,757 04-30-2017 03:16 PM
  به نظر شما با استفاده از قانون راز می شه تو ایران ثروتمند شد؟ payman1371 28 6,983 04-30-2017 03:09 PM
  خاطرات روزانه اعضا از قانون راز کامیار کاظمی 190 46,464 11-09-2016 03:48 PM
  زندگی با قانون راز شیرین می شود !؟ مهدی 1 31 7,526 08-29-2016 01:11 AM
آخرین ارسال: kelideservat
  فایل صوتی خودهیپنوتیزم چیست و چگونه از ان استفاده کنیم؟(به همراه یک نمونه فایل ) ذهن برتر 0 1,238 11-26-2015 02:15 PM
آخرین ارسال: ذهن برتر
Heart خاطرات تکان دهنده از میلیاردرها کامیار کاظمی 21 8,801 11-07-2015 10:34 AM
آخرین ارسال: matarodi
  روزی که من گریه کردم odise 3 1,277 03-23-2015 04:23 PM
آخرین ارسال: odise
  وزن پول در ترازوی خوشبختی کامیار کاظمی 3 1,224 07-21-2014 06:15 PM
آخرین ارسال: karafarin
Rainbow لطفا قانون جذب را باور نكنيد ، زيرا ... دلشاد حسین پور 44 11,617 05-07-2014 10:27 PM
Rainbow اگر انسان بتواند فقط 68 ثانیه روی چیزی که واقعاً می خواهد تمرکز کند... دلشاد حسین پور 36 7,323 01-24-2014 01:29 AM
آخرین ارسال: jujushow
Thumbs Up رموز موفقیت استفان كاوی و نظر او در مورد قانون راز MohamadMJ 2 2,115 07-26-2013 09:32 AM
آخرین ارسال: nima6286
Rainbow بر اساس قانون جذب ما چه کسانی را جذب می‏کنیم و یا چه کسانی جذب ما می‏شوند؟ دلشاد حسین پور 2 1,860 07-09-2013 09:29 PM
آخرین ارسال: omid.monibi
Rainbow طناب را رها نمي كني بعد مي گويي قانون جذب هيچ اثري ندارد دلشاد حسین پور 17 4,362 06-30-2013 08:21 PM
آخرین ارسال: haman716
  خاطرات قانون موفقیت در زندگی افراد کامیار کاظمی 15 6,040 06-22-2013 03:47 PM
آخرین ارسال: alma
  موفقیت در 31 روز! mjdehghani 24 6,824 05-08-2013 01:41 AM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS