ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

برای سرمایه گذاری موفق ۸ قانون زیر را آویزه گوش تان کنید
زمان کنونی: 04-26-2024, 06:19 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مهرشاد میردائمی
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 7
بازدید: 3158

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 2.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08-07-2013, 03:30 PM
ارسال: #1
10_00412_002برای سرمایه گذاری موفق ۸ قانون زیر را آویزه گوش تان کنید
سرمایه گذاری خوب و مطمئن هم مثل هر کار و پیشه دیگری نیازمند دانستن اصول و برنامه ریزی است و کسی می تواند ادعای انجام سرمایه گذاری موفق داشته باشد که از اصول آن پیروی کند.
آنچه در این گزارش پیش روی شماست، اصولی کلی و بسیار مهم است که رعایت آنها راه را برای سرمایه گذاری خوب و مطمئن باز می کند:

۱ - تلاش نکنید آینده را حدس بزنید
یادگیری پذیرش آنچه در آینده اتفاق می افتد، بسیار مهمتر از تلاش برای حدس زدن و پیش بینی آینده ای است که هنوز نیامده است.

۲ - اهمیت پس انداز از سرمایه گذاری بیشتر است
خیلی ها هستند که دائم استرس این را دارند که آیا سرمایه گذاریِ درستی انجام داده اند یانه، این در حالی است که افراد دور اندیش بیشتر به این فکر می کنند که چگونه پس انداز کنند تا در روزهای نیاز از آن استفاده کنند.

۳ - اخبار مهم را پی بگیرید
نمی شود بخواهید جایی سرمایه گذاری کنید و خبر از چند و چون ماجرا و وضعیت بازار و مسائلی از این دست نداشته باشید. بخش های خبری گوناگون، روزنامه ها و از همه راحتتر سایت های اینترنتی همگی امکاناتی هستند که شما برای سرمایه گذاری بهتر باید از آنها استفاده کنید.

۴ - تیز هوشی ذاتی از زبل بودن سر کلاس مهمتر است

از بین دو سرمایه گذار که یکی صرفا با آموزش های کلاس و کتاب و درس پیش می رود و دیگری تلاش می کند به حس و درک و استعداد و پشتکار خود تکیه کند، اصولا دومی موفقتر است.

۵ - پیش از سرمایه گذاری با دیگران درباره اش صحبت کنید
مشورت، عنصر و المان مهم در هر کاری است که متاسفانه از سوی خیلی ها نادیده گرفته می شود. استفاده از تجربه دیگران رایگان است، آن را از دست ندهید.

۶ - بسیاری از مشکلات مالی نتیجه شک و تردید هستند
لطفا اگر تصمیم به سرمایه گذاری می گرید، اول از آن مطمئن شوید و بعد قدم در مسیر آن بگذارید. تردید، عنصر ویرانگری است که تنها می تواند سرمایه گذاری شما را خراب و آنچه دارید را از شما بگیرد.

۷ - گذشته ها گذشته، فراموششان کنید
آنچه در گذشته اتفاق افتاده، مربوط به همان زمان است و اگر کسی در گذشته سرمایه گذاری ناموفقی را انجام داده، دلیلی ندارد که سرنوشت شما هم مثل او شود.

۸ - سرمایه گذاری بی نقص وجود خارجی ندارد
فکر اینکه سرمایه گذاری را انجام دهید که هیچ مشکلی در مسیر آن پیش نیاید و از هر لحاظ کامل و بی نقص باشد، تنها وقت تلف کردن است. به جای این رویاپردازی ها تلاش کنید که بیاموزید، چالش ها را چگونه از سر راه بردارید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mardin-b , jahanagahi , bitumen , محسن قلي زاده , pooria026 , Elixir , saeedparsa110
08-07-2013, 09:33 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-07-2013 09:35 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #2
RE: برای سرمایه گذاری موفق ۸ قانون زیر را آویزه گوش تان کنید
ضمن تشکر از جناب مهرشاد عزیز . کاش منبع را مرقوم می فرمودید.
عزیزان انجمن توجه فرمائید:
در رابطه با هر مطلبی باید نظرات خود را هم در نظر داشته باشیم .
۱ - تلاش نکنید آینده را حدس بزنید.
منظور چیست؟
من وقتی اهدافم را می نویسم باید ایمان و باور داشته باشم که در آینده به آن می رسم. این مسئله را مجسم باید بکنم.و خود را در آن زمان ببینم که به هدفم رسیده ام.
۲ - اهمیت پس انداز از سرمایه گذاری بیشتر است.
شما مبلغی را در بانک سرمایه گذاری میکنید بعد از چند سال آن مبلغ شما با سودی که به آن تعلق گرفته بسیار ناچیز و بی ارزش می شود. حال در سرمایه گذاری (اصل بر مطالعه و بررسی و تحقیق موضوع سرمایه گذاری است ) مبلغ بسیار زیادی می شود.

۶ - بسیاری از مشکلات مالی نتیجه شک و تردید هستند

بارها در رابطه با این موضوع عرض کرده ام . برای سرمایه گذاری باید :
بررسی
مطالعه
تحقیق انجام شود
سپس حرکت را انجام دهید.

نظر شما عزیزان چیست؟

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: bitumen , Elixir , distance8
08-07-2013, 10:30 PM
ارسال: #3
با سلام خدمت استاد عزیزم... پیش بینی آینده یعنی اینکه باید آمادگی هرگونه احتمالی را داشته باشیم و فقط رویاپروری نکنیم و دوم اینکه پس انداز داشته باشیم ..این برای ما مهم است که سود هایی رو که در مراحل اول مخصوصا به دست می آوریم زود خرج نکنیم و تمرین پس انداز کردن داشته باشیم بیشتر منظور تمرین پس انداز است چونکه ولخرجی ویرانگر و دشمن میلیاردر شدن است البته در مراحل راه اندازی کسب و کار --------منظور از مشکلات مالی ناشی از شک و تردید : یعنی اینکه برای شروع هر کاری باید خوب تحقیق کرد بعد هم با توکل بر خدا شروع کرد آخه بعضی ها هستند که برای شروع هر کسب و کاری هر چند هم تحقیق میکنند باز هم شکاک هستند منظور این دسته از آدمهاست ...استاد ما کوچیک شما هم هستیم ببخشید اگه جسارت کردیم ...پیروز باشید...
 تشکر شده توسط: jahanagahi , bitumen , Elixir
08-07-2013, 10:36 PM
ارسال: #4
(08-07-2013 10:30 PM)مهرشاد میردائمی نوشته شده توسط:  با سلام خدمت استاد عزیزم... پیش بینی آینده یعنی اینکه باید آمادگی هرگونه احتمالی را داشته باشیم و فقط رویاپروری نکنیم و دوم اینکه پس انداز داشته باشیم ..این برای ما مهم است که سود هایی رو که در مراحل اول مخصوصا به دست می آوریم زود خرج نکنیم و تمرین پس انداز کردن داشته باشیم بیشتر منظور تمرین پس انداز است چونکه ولخرجی ویرانگر و دشمن میلیاردر شدن است البته در مراحل راه اندازی کسب و کار --------منظور از مشکلات مالی ناشی از شک و تردید : یعنی اینکه برای شروع هر کاری باید خوب تحقیق کرد بعد هم با توکل بر خدا شروع کرد آخه بعضی ها هستند که برای شروع هر کسب و کاری هر چند هم تحقیق میکنند باز هم شکاک هستند منظور این دسته از آدمهاست ...استاد ما کوچیک شما هم هستیم ببخشید اگه جسارت کردیم ...پیروز باشید...

ممنونم. بسیار توضیح خوب و قانع کننده ای بود.
از عزیزان تقاضا دارم حتما مطالبی را می خوانند , دانسته های خود (یعنی من هم دانسته های خود را بیان کردم 25r30wi)را هم چون آقا مهرشاد عزیز مرقوم فرمایند.
توضیح کاملا منطقی و قابل قبول است. سپاسگزارم.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: hamed.yegane , bitumen , Elixir
08-07-2013, 10:54 PM
ارسال: #5
سلام
البته رابرت کیوساکی پس انداز را سرمایه گذاری خوب میدونه یعنی اینکه اگه با استفاده از درامد خود در جایی سرمایه گذاری کنیم و سود حاصل از انرا خرج کنیم

خوشبختی همین نزدیکی هاست
08-07-2013, 11:47 PM
ارسال: #6
استاد قربانیان من به شخصه عاشق بزرگتر ها و رهنموهای آنان هستم خیلی خوشحال میشم نوشته ای من را نقد کنید و راهنمایی بفرمایید ... پیروز باشید استاد جان
08-08-2013, 12:04 AM
ارسال: #7
(08-07-2013 11:47 PM)مهرشاد میردائمی نوشته شده توسط:  استاد قربانیان من به شخصه عاشق بزرگتر ها و رهنموهای آنان هستم خیلی خوشحال میشم نوشته ای من را نقد کنید و راهنمایی بفرمایید ... پیروز باشید استاد جان

10_004

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: bitumen , Elixir
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  عمده فروش لباس زیر زنانه که به صورت چکی کار کنه ؟؟ narges azari 5 5,347 04-28-2017 12:19 AM
آخرین ارسال: hima
  کسب و کار با سرمایه کم javadhe 1 1,785 03-25-2017 11:34 AM
آخرین ارسال: مظاهر
  راهنمایی برای راه اندازی کاری با 10 میلیون سرمایه sinior 33 97,266 03-25-2017 09:37 AM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
Question ایجنت رسمی فوتبال ---- حرفه ایی پرسود برای گرفتن سهممون از فوتبال Fery Farrokhzad 11 11,394 11-02-2016 08:14 AM
آخرین ارسال: bugmenot
  راه اندازی کلوب شامل پی اس 3 لطفا اطلاع دارید کمک کنید alirezakhaki 6 1,788 02-14-2016 03:23 PM
آخرین ارسال: business_nuts
  مجبور به شروع کار در شهرستان هستم،لطفا راهنماییم کنید مصطفی ترابی 1 938 09-28-2015 11:28 AM
آخرین ارسال: مصطفی ترابی
  بیکارم و دنبال کار هستم . اگه میتونید کمک کنید. aks 1 3,347 05-05-2015 06:22 AM
آخرین ارسال: kochiloo
  وقتی یک بازاریاب چینی ایرانیان را گرد مغز! می خواند. کامیار کاظمی 15 2,870 10-08-2014 11:47 PM
آخرین ارسال: soshiant
Information ایده مناسب برای فروشگاه IRANPG 3 2,384 07-21-2014 08:43 PM
آخرین ارسال: shahin777
  با 5 میلیون تومان چه کاری را به عنوان شغل دوم میشه شروع کرد ؟ محسن121 8 22,468 06-17-2014 10:45 AM
آخرین ارسال: مینا جووون
  درخواست ایده برای شروع کار i-like-ddd 33 10,778 05-05-2014 05:47 PM
آخرین ارسال: i-like-ddd
  راهنمای گام به گام برای ایجاد کسب و کار بخش اول: کارآفرین درون خود را فعال کنید. karafarin 0 1,668 03-19-2013 01:21 PM
آخرین ارسال: karafarin
  ایده شما برای افزایش درآمد انجمن چیست؟ سعید یوسفی 3 1,780 11-05-2012 08:12 PM
آخرین ارسال: مهدی 1
  دختری موفق کامیار کاظمی 2 1,371 03-16-2012 05:50 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  راهنمای برنامه ریزی : سال 1391؛ کدام استراتژی برای کدام شرکت سودمند است؟ کامیار کاظمی 0 1,096 03-07-2012 11:05 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  ۳۰ اشتباه کسب و کارهای کوچک که پولشان را هدر می‌دهد مهدی گل محمدی 0 883 02-01-2012 01:43 PM
آخرین ارسال: مهدی گل محمدی
  تهرانیها با هلی کوپتر سفر کنید mehdi098 3 1,501 09-19-2011 04:22 PM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS