ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ایجنت رسمی فوتبال ---- حرفه ایی پرسود برای گرفتن سهممون از فوتبال
زمان کنونی: 04-20-2024, 01:51 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Fery Farrokhzad
آخرین ارسال: bugmenot
پاسخ: 12
بازدید: 11388

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 46 رأی - میانگین امیتازات : 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایجنت رسمی فوتبال ---- حرفه ایی پرسود برای گرفتن سهممون از فوتبال
03-16-2012, 02:55 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-16-2012 02:59 AM، توسط Fery Farrokhzad.)
ارسال: #1
Question ایجنت رسمی فوتبال ---- حرفه ایی پرسود برای گرفتن سهممون از فوتبال
درود بیکران خدمت دوستان در حال میلیاردر شدن من....

بنده در ابتدا این پیشنهاد رو با جناب مهندس ضیایی در میان گذاشتم و با توجه به اینکه ایشون برای کمک به اینجانب اطلاعات کافی در این زمینه نداشتن , مجاب شدم که از همه دوستانی که در این زمینه اطلاعاتی دارند درخواست کنم که حتی المقدور به بنده در مورد گذاشتن قدم اول در این حرفه یاری برسونن .

البته بعید میدونم که کاربران محترم این انجمن خیلی فوتبالی باشن و تا به حال پیگیر این حرفه شده باشن اما هستن دوستانی تو این انجمن که حتی با وجود عدم رغبت به بعضی از مشاغل (که طبیعیه) تا جای ممکن کار افرادی مثل من رو راه میندازن و با دادن مشاوره و اطلاعات اولیه ,بهانه ایی برای امثال من باقی نمیزارن ... .

اگه حمل بر تعریف نشه ,بنده در زمینه تجزیه و تحلیل ورزش فوتبال حرفایی برای گفتن دارم و به استعدادم در این زمینه واقفم (کافی در این مورد با من هم صحبت شوید و اونوقت به صحت و سقم حرفام پی خواهید برد).
برای حرفه ایی که سالانه میلیاردها تومن پول ردوبدل میشه ,قطعا منی که سواد فوتبالی دارم باید حقمو از این تجارت بگیرم و میگیرم ....

با این اوصاف حرفه ترنسفر بازیکن فوتبال (در ابتدا در سطوح پائین تر) و یا همون ایجنت فوتبال همون کاری هست که در خودم میبینم و امیدوارم به واسطه کمک شما دوستان عزیز به زودیه زود استارت کار رو بزنم .
اما همیشه گرفتن اطلاعات اولیه (در هر حرفه ایی) هست که فرد رو برای گرفتن گام اول و استارت اون شغل مصمم تر و یا حتی منصرف میکنه .
بنده هم چون در شهرستان هستم به منابع اطلاعات اولیه لازم در این مورد این حرفه دسترسی ندارم .... واسه شروع از بعضی از دوستان فوتبالی خودم کمک خواستم که همشون یه آدرس سر راست دادن و اونم رفتن به فدراسیون فوتبال بود ....
البته به جناب فردوسی پور هم ایمیل دادم اما فعلا جوابی نفرستاده ...

دوستان عزیز:
آیا اطلاعی در مورد ثبت نام در حوزه ترنسفر بازیکن فوتبال (ایجنت فوتبال) و شرایط لازم برای چگونگی ورود به این حرفه دارید و اینکه باید از کجا شروع کنم ؟

امیدوارم قدم اولم تو این حرفه رو با اطلاعاتی که از اساتید این انجمن خواهم گرفت ,بردارم و منم بی صبرانه منتظرم که برم تو لیست (ما که شروع کردیم . شما چطور؟)

سپاس

چه بهتر که آدم تنشو بفروشه ولی مغزشو به جانی نفروشه ....

maradona =======> Fery Farrokhzad
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: arash67 , کامیار کاظمی , kafshduzak , hamed65 , reza_egbali , ناصر صادقی , REZA HAJISALIMI
03-17-2012, 08:28 PM
ارسال: #2
RE: ایجنت رسمی فوتبال ---- حرفه ایی پرسود برای گرفتن سهممون از فوتبال
دوستان گرامی , کسی نمیخاد کمکم کنه؟

تشکر شده توسط: ناصر صادقی
03-17-2012, 11:28 PM
ارسال: #3
سلام
اول ميخواي كارت داخلي باشه يا بين المل؟

اگر ميخواي بين المل كار كني بايد حتما از فيفا مجوز بگيري كه براي اون سر رشته اي ندارم وبايد يكسر به سايت فيفا بزني

ولي اگر ميخواي داخلي كار كني

اولا يكم دير دست به كار شدي....يك دوماهي هست كه همه دارند اين دلال هاي گرامي فوتبال رو جمع اوري ميكنند
اگر صبر كني تا اب ها از اسياب بخوابه وبعد شروع به كار كني
بايد معروف بشي
چطور؟
با سطح بالاي روابط عموميت... با مربي ها و مديران باشگاه ها صحبت كني.....بطوري كه بتوني حرفت رو به كرسي بشوني
بعد ميري سراغ بازيكن ها

مهارت خاصي نميخواد
دوره خاصي نمي خواد
فقط بايد دونفر ادم رو راضي كني

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: Fery Farrokhzad , REZA HAJISALIMI
03-18-2012, 12:21 AM
ارسال: #4
گرامی من زیاد تو فوتبال سررشته ای ندارم, اما با یکی از دوستان که صحبت می کردم تازه فهمیدم چه خبر بوده من چی فکر می کردم, اینجوری که من فهمیدم و همون طور که احمد آقا توضیح دادن در زمینه انتقال بازیکن ها باید روابط بسیار نزدیکی با دوستان مربی کشور داشته باشید و نفوذی که بتوانید در این راستا دو نفر رو در این بین جای دهید, بسیار هم پردرآمد است, یکبار هم آقای جلالی در برنامه نود همه را مستفیض کردند.

همچون کوه استوار بمان، ... همچون رعد بتاز، ... هراسی به خود راه مده، ... تا بوده همین بوده ...
 تشکر شده توسط: Fery Farrokhzad
03-22-2012, 01:33 PM
ارسال: #5
درود دوستان عزیزم....

مرسی از نظرات دوستان و شخص جناب قدسی که البته بنده به غرفه ایشون تو شهرستان بابلسر هم سر زدم اما ایشون تشریف نداشتن...

نظر شخصیم اینه که برای این حرفه باید دوره خاصی رو گذروند تا به استانداردهای لازم در این حرفه رسید(و البته امیدوارم اینطور باشه) اما هنوز دقیقشو نتوستم تا به حال در بیارم ....
بازم اگه بشه از فرد یا ارگانی در این زمینه اطلاعات موثق گرفت , بنده مصرانه پیگیر خواهم شد ...حالا از کجا , نمیدونم ؟!

03-23-2012, 01:04 AM
ارسال: #6
(03-22-2012 01:33 PM)maradona نوشته شده توسط:  درود دوستان عزیزم....

مرسی از نظرات دوستان و شخص جناب قدسی که البته بنده به غرفه ایشون تو شهرستان بابلسر هم سر زدم اما ایشون تشریف نداشتن...

نظر شخصیم اینه که برای این حرفه باید دوره خاصی رو گذروند تا به استانداردهای لازم در این حرفه رسید(و البته امیدوارم اینطور باشه) اما هنوز دقیقشو نتوستم تا به حال در بیارم ....
بازم اگه بشه از فرد یا ارگانی در این زمینه اطلاعات موثق گرفت , بنده مصرانه پیگیر خواهم شد ...حالا از کجا , نمیدونم ؟!

شرمنده دوست عزيز من در فاروج ماندم تا تداركات براي بابلسر رو فراهم كنم ويكسري كارهاي شخصي نشد بيام شخصا بابلسر
اين از كم سعادتي من بود كه نتونستم شمارا از نزديك ملاقات كنم

بحث ايجنت تو فوتبال ايران اصلا يكطور ديگه تعريف ميشه

اگر بخواين ايجنت بين الملل بشين بايد حتما ازفيفا مجوز بگيرن...كلاس هاي بسياري كه براي اين كار درنظر گرفتن رو با نمره بالا قبول بشيد...هرساله امار مالي وكارهاي كه درزمينه نقل وانتقال انجام دادين رو به فيفا گزارش بدين و... هزار تا كار وشرايط خاص خودش

ولي در ايران همش پارتي بازي

يكي از همشري هاي ما براي تيم ملي جوانان انتخاب شد....اردوهاي اوليه رو رفت...وقتي ميخواستن تركيب اصلي رو ببند....يكنفر بهش مراجعه كرد..گفت دوست عزيز تو بهترين هستي بين اين 40 بازيكن ولي بهترين بودن شرط اصلي نيست....پارتي داري؟ گفت نه پول 5 ميليون داري؟ گفتم بازم نه....گفت شرمنده....مربي تيم ملي پول ميگيره....شما نه پارتي داري نه پول....برگرد فاروج

به همين راحتي.........

حتي گفت هرموقع تونستي پول جور كني بيا تا ببمرت تيم ملي
اگر برنامه نود تو بهمن ماه رو نگاه كرده باشي...بحث اصليش درمورد ايجنت ها وكساني بود كه در فوتبال دلالي ميكردن...... اينها بخشي از فساد فوتبال ايران بود

براي فعاليت دراين صنعت فوتبال ايران...نياز داري كه ادم هاي مختلف رو بشناسي وبتوني با صحبت كردن نظر ادم ها رو جذب كني

فقط وفقط طرز بيانت براي اينكار بهترين وسيله هست

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: Fery Farrokhzad , REZA HAJISALIMI
04-18-2012, 11:29 AM
ارسال: #7
(03-23-2012 01:04 AM)goldmen نوشته شده توسط:  
(03-22-2012 01:33 PM)maradona نوشته شده توسط:  درود دوستان عزیزم....

شرمنده دوست عزيز من در فاروج ماندم تا تداركات براي بابلسر رو فراهم كنم ويكسري كارهاي شخصي نشد بيام شخصا بابلسر
اين از كم سعادتي من بود كه نتونستم شمارا از نزديك ملاقات كنم

بحث ايجنت تو فوتبال ايران اصلا يكطور ديگه تعريف ميشه

اگر بخواين ايجنت بين الملل بشين بايد حتما ازفيفا مجوز بگيرن...كلاس هاي بسياري كه براي اين كار درنظر گرفتن رو با نمره بالا قبول بشيد...هرساله امار مالي وكارهاي كه درزمينه نقل وانتقال انجام دادين رو به فيفا گزارش بدين و... هزار تا كار وشرايط خاص خودش

ولي در ايران همش پارتي بازي

يكي از همشري هاي ما براي تيم ملي جوانان انتخاب شد....اردوهاي اوليه رو رفت...وقتي ميخواستن تركيب اصلي رو ببند....يكنفر بهش مراجعه كرد..گفت دوست عزيز تو بهترين هستي بين اين 40 بازيكن ولي بهترين بودن شرط اصلي نيست....پارتي داري؟ گفت نه پول 5 ميليون داري؟ گفتم بازم نه....گفت شرمنده....مربي تيم ملي پول ميگيره....شما نه پارتي داري نه پول....برگرد فاروج

به همين راحتي.........

حتي گفت هرموقع تونستي پول جور كني بيا تا ببمرت تيم ملي
اگر برنامه نود تو بهمن ماه رو نگاه كرده باشي...بحث اصليش درمورد ايجنت ها وكساني بود كه در فوتبال دلالي ميكردن...... اينها بخشي از فساد فوتبال ايران بود

براي فعاليت دراين صنعت فوتبال ايران...نياز داري كه ادم هاي مختلف رو بشناسي وبتوني با صحبت كردن نظر ادم ها رو جذب كني

فقط وفقط طرز بيانت براي اينكار بهترين وسيله هست
من 9 ماه پیش میخواستم این پروسه رو عملی کنم بعد از 6 ماه تحقیق.
سرمایت باید حداقل 300 میلیون باشه.
حداقل باید 10 تا کارمند
15 تا حقوق دان آشنا به مسائل بین المللی فوتبال FIFA AFC
اجازه از فدارسیون فوتبال و FIFA , AFC
داشتن حداقل 100 تا 150 متر
مگر اینکه بخوای دلال شی
در این کار 10 درصد میرسه به AGENT ولی اگر موسسه ترانسفر بازیکن باشی باشی 2 درص باید بدی باشگاه 1 درصد بدی فدراسیون 1 درصد بدی واسه مالیات میمونه 6 درصد بین خودت AGENT و کارمندها .
این شغل بسیار پر استرسی
من تو این فوتبال کثیف بودم جایی که م.پ(بازیکن اسبق پرسپولیس) به من گفت بیا پرسپولیس با 50 میلیون تومان البته امید های پرسپولیس که در هفته 3 بار میری تمرین بزرگسالان که اون زمان قطبی بود.
به من بگن برو دزدی میرم ولی دیگه وارد فوتبال نمیشم . پول حررررررررووووووووم فوتبال
 تشکر شده توسط: mteam , کامیار کاظمی , REZA HAJISALIMI , Fery Farrokhzad
08-26-2013, 03:12 AM
ارسال: #8
سلام. من رشتم تربیت بدنیه و کارشناسی ارشد دارم
10 سالی هم میشه که فوتبال بازی میکنم از من میشنوی این کارو نکن پولش خوردن نداره داداش گلم
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , Fery Farrokhzad
03-14-2015, 04:14 AM
ارسال: #9
درود به شما ...
امیدوارم در زمینه ترنسفر و وارد کردن بازیکن های با کیفیت خارجی به لیگ فوتبال کشورمون کسی پیدا شه تا باهاش همفکری کنم ....

03-14-2015, 10:46 AM
ارسال: #10
سلام
شما از سال 90 تا الان هیچ کاری تو این زمینه انجام ندادید؟

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده بسیار توانا
من هر کاری را شروع کنم تا نهایت رسیدن به موفقیت ادامه خواهم داد
 تشکر شده توسط: Fery Farrokhzad
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرفتن راهنمایی tor13791 0 169 01-16-2022 06:48 PM
آخرین ارسال: tor13791
  راهنمایی برای راه اندازی کاری با 10 میلیون سرمایه sinior 33 97,212 03-25-2017 09:37 AM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  ایده پردازان حرفه ای سایت لطفاً راهنمایی مهرشاد میردائمی 21 2,760 03-04-2015 07:56 PM
آخرین ارسال: مهرشاد میردائمی
  تجربیات شما از بازار a162 4 866 02-12-2015 03:25 PM
آخرین ارسال: مهدی گل محمدی
  خرید کالا از بندر و فروش در دیگر شهر ها psycho 8 2,162 12-13-2014 09:58 PM
آخرین ارسال: psycho
  ایده کسب سود میلیونی از تولید دکمه mehdi098 16 15,717 11-12-2014 04:33 PM
آخرین ارسال: saeed269
  همه به دنبال بازاریاب ... همه فراری از بازاریابی m-jalalvand 12 2,969 09-26-2014 06:15 PM
آخرین ارسال: saeed.abdollahi
Information ایده مناسب برای فروشگاه IRANPG 3 2,379 07-21-2014 08:43 PM
آخرین ارسال: shahin777
  درخواست ایده برای شروع کار i-like-ddd 33 10,770 05-05-2014 05:47 PM
آخرین ارسال: i-like-ddd
  برای سرمایه گذاری موفق ۸ قانون زیر را آویزه گوش تان کنید مهرشاد میردائمی 6 3,157 08-08-2013 12:04 AM
آخرین ارسال: jahanagahi
  راهنمای گام به گام برای ایجاد کسب و کار بخش اول: کارآفرین درون خود را فعال کنید. karafarin 0 1,666 03-19-2013 01:21 PM
آخرین ارسال: karafarin
  ایده شما برای افزایش درآمد انجمن چیست؟ سعید یوسفی 3 1,774 11-05-2012 08:12 PM
آخرین ارسال: مهدی 1
  نفر اول رزمی کار جهان از ایران در آب‌انار فروشی کار میکند کامیار کاظمی 5 1,714 11-02-2012 05:49 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  راهنمای برنامه ریزی : سال 1391؛ کدام استراتژی برای کدام شرکت سودمند است؟ کامیار کاظمی 0 1,094 03-07-2012 11:05 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS