ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

وقتی یک بازاریاب چینی ایرانیان را گرد مغز! می خواند.
زمان کنونی: 05-06-2024, 09:31 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: soshiant
پاسخ: 16
بازدید: 2872

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امیتازات : 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12-28-2011, 10:18 AM
ارسال: #1
دوستان یک ایمیل برایم آمده بود که واقعا جای تفکر داشت، واقعا نمیدانم این دستگاه نامبرده شده به همین صورت است یا خیر، اما بد نیست بخوانیم »

مطلب زير را يك بازرگان چيني براي آموزش مبحث " بازاریابي موفق چینی و آموزش تجارت بازاریابان تازه کار چین " در سایت http://WWW.ALIBABA.COM نوشته است. خواندني و جالب است :

من تاجري بودم كه نماد شانس چين گره گشاي زندگيم شد.
هنگامي که نماد شانس چین را خریداری کردم ( پاراوان تزئینی با طرح پاندا و بامبو ) ، بزرگترین پورسانت فروش سال 2010 خود را كسب كردم . آن هم در زمان افت شدید فروش در بازار و در زمانی كه قبل از برای پرداخت هزینه های تحصیل پسر بزرگم دچار سختی و مشکلات بسیار شده بودم.

در آن زمان فردی ایرانی تبار که خود را علیرضا معرفی می کرد برایم آدرس یک سایت ایرانی را ارسال نمود.
اين سايت http://WWW.HONARABZAR.COM اقدام به فروش دستگاه " ایربراش air brush" آرایشی تولید کشور امریکا را نموده بود.
آدرس سایت را در اینترنت سرچ کردم. یک سایت فارسی زبان بدسلیقه بود، سایت را با ترجمه افتضاح گوگل ترجمه کردم. محصولات ایربراش سطح بالا با مارك تجاري آمريكائي " DIN AIR "امریکا را عرضه کرده بود.
مشتری ایرانی از من خواست تا محصولات این سایت را به صورت انبوه برايش کپی كنم و البته قبل از آن برایش برآورد هزینه کنم تا بتواند با آن رقابت کند.
به او فهماندم که کپی برداری از این محصولات کار آسان و ارزانی نیست! و گفتم که شرکت ما تولید کننده پمپ های باد مینیاتوری است. وی اعلام کرد که مردم ایران محصولات مینیاتوری را ترجیح می دهند. به او گفتم : منظورم از پمپ باد مینیاتوری پمپي است كه برای محصولات آکواریوم و اکسیژن محلول در آب استفاده می شود و براي آبزیان آکواریوم آب شیرین و آب شور كاربرد دارد نه براي ايربراش آرايشي.

تاجر ایرانی پرسید : آیا پمپ باد شما باد تولید می کند؟ به او گفتم البته باد کم تولید می کند و حتي برای او با اکسپرس پست یک دستگاه نمونه ارسال کردم و او پس از دریافت از من خواست برای او 1000 عدد از آن دستگاه را به عنوان دستگاه برنزه بدن تغییر نام و ثبت سفارش دهم.
وقتی به او گفتم طبق قراردادهای تجاری باید روی دستگاه کلمه ماهی ثبت گردد وی از من درخواست ثبت نام ترکیبی بدن ماهی را نمود. به او گفتم مردم کشورت معنی کلمه ماهی را نمی دانند؟ او پاسخ داد مردم ایران مغزشان گرد است و اسیر تبلیغات خوب هستند .

اینگونه بود که اولین سری دستگاه باد آکواریوم با نام بدن ماهی ! BODYFISH با درج كلمه ساخت بریتانیا ( مثلا اين دستگاه را بريتانيا ساخته بود ) را به کشور دبی و از آنجا به ایران انتقال دادیم. درحالی که تقريبا مطمئن بودم این تجارت برای علیرضا ناکام خواهد بود و حتي قالب های شابلون را در انبار راکد بایگانی نمودیم.

در کمال ناباوری پس از گذشته 2 ماه علیرضا با کمپانی تماس و درخواست تولید مجدد 100.000 نسخه جدید داد!

علیرضا يك سایت هم راه انداخت : http://WWW.BODYFISH.COM و تبلیغات در م/ا/ه/و/ا/ر/ه را شروع كرد. تلویزیون و تبليغات كارش را خوب انجام داد و مردم فارسی زبان را اسیر خرید پمپ بادهای 25 دلاری در قبال دستگاه برنزه کننده ایربراش کرد. عليرضا درآمد بسیاری برای خود و شرکت من كسب نمود.
آن روز بود که نادانی ایرانی های فارسی زبان را با خانواده ام جشن گرفتیم. و من هم به شما پیشنهاد می کنم در خصوص آغاز روابط تجاری بلند مدت و مذاکره ای مستقیم با آن کشور اقدام نمایید. از این رو که تجارت با مردمی که مغز گرد دارا هستند بسیار مفید است و امکان رشد مالی برای بازاریاب های فروش همه محصولات فعال می باشد.

متن همراه ایمیل :

با ارسال این متن برای هموطنان عزیزمان بفهمانیم، هرآنچا در م/ا/ه/و/ا/ر/ه پخش می شود و یا در اینترنت تبلیغ آن می شود و یا حتی در کتاب ها و مجلات چاپ می شود الزاما درست نیست! و هیچ ارزانی بی دلیل نیست!
به راستی چرا باید یك نفر بتواند پمپ باد آکواریوم رو به جای دستگاه ایربراش به مردم کشورمان قالب کنه! واقعا چرا؟!
چرا هنوز دمپائي و كفش براي بلند كردن قد را تبليغ ميكنند و فروش سرسام آوري هم دارد . چرا هنوز كمربند لاغري را تبليغ ميكنند و براي خريدنش هجوم مي آورند. چنانچه يكي از شركتها روزانه نزديك به 1800 كمربند لاغري ميفرشد و آمار فروش كلي آن در دو ماه اول عرضه كالا نزديك به 300000 عدد بوده است!
چرا نباید مردم ایران حداقل به مفهوم و علت نام گذاری BODYFISH توجه کنند؟! با اطلاع رسانی به سایر هموطنان از سو استفاده و کلاهبرداری بیشتر اون نامردی که مردم کشورمان را نزد یك چینی خوار و كوچك کرده ، جلوگیری کنیم..

ترجمه شده ازوبلاگ آموزشی تجربیات تجارت در علی بابا (سایت تجاری چین)

air brush :

[تصویر: airbrush.jpg]

دستگاه برنزه کردن تولیدی BODYFISH :

[تصویر: 1286550272.jpg]

مطمئن نیستم که این موضوع تا چه حد درست است، دوستانی که مطلع هستند بفرمایند.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , totia , pulaki , نی نی عسلی , Nuruzzaad
12-28-2011, 10:46 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-28-2011 12:11 PM، توسط koroshparsi.)
ارسال: #2
RE: وقتی یک بازاریاب چینی ایرانیان را گرد مغز! می خواند.
درود
جوابیه این تاجر چینی که خودشونو خیلی برتر میدونن باید عرض کنم که اولا توی هر کشور و ملتی افراد ساده لوح به وفور یافت میشه واین مطلب ایشون یه توهین حساب میشه به ملت ایران چرا ایشون همون آقای علیرضا رو در نظر نگرفتن که تونسته با ابداع یه محصول ترکیبی به موفقیت دست پیدا کنه.
اما در کل وظیفه ماست والبته دولت محترم که فرهنگ سازی کنند تا مردم به هر تولید نامربوط غیر ایرانی دل نبندند و جهت این امر باید سطح مطالعات و آگاهی جامعه رو بالا برد.
واما مردم چین مخصوصا این آقا بدونن که ملت ایران از همون ابتدا دارای استعدادهای بالقوه و ذاتی تفکرو اندیشه بوده وهستن این رو تاریخ گواهی میده همون جوری که الا در دنیا وجود دارن افراد بسیار موفق ایرانی در بخشهای مهم نظیر ناسا , گوگل و... .
بنده هم بالطبعه کاری که دارم (تلکام) مدت زمان زیادی هستش که دارم با چینی ها کار میکنم و این تعدادی که باهاشون کار کردم واقعا آدمهای بی فرهنگی بودن درسته که اینها نماینده یه مملکت هستن اما اگر ما بخواهیم این موضوع رو بسط بدیم باید بگیم مردم چین همشون بی فرهنگ هستن.
به امید روزی که هر ایرانی نماینده واقعی مملکتش باشه واسه دنیا.

بدرود

آنچه جذاب است سهولت نيست، دشواري هم نيست، بلکه دشواري رسيدن به سهولت است .(کوروش بزرگ)
http://iranariaei.blogfa.com/پارسه ایرانیان
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , mosafere55 , jahanagahi , mosafer bedar , مهدی گل محمدی , totia , pulaki , نی نی عسلی , Nuruzzaad , tan-graphic , pooya 90
12-28-2011, 12:01 PM
ارسال: #3
واقعاً جای تاسف داره . تو رده بندی IQ چینی ها جزء ... ترین ها دسته بندی میشن و ایرانی ها رده بالایین . ولی این تصمیمات یکسری آدم های بی .... توی تمام زمینه هاست که باعث شده همه ی دنیا به خودشون اجازه بدن به ما توهین کنن. البته از این نگذریم که بعضی ایرانی ها با تصمیم های خودشون اجازه توهین رو می دن . ما تو سرزمین کوروش و داریوش و فردوسی و حافظ و سعدی و .... زندگی می کنیم . اجازه ندیم راحت سبقه و عقبه تاریخیمون به باد بره . ما می تونیم برترین باشیم تو دنیا.

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , مهدی گل محمدی , arash1367 , pulaki , نی نی عسلی , soshiant
12-28-2011, 12:31 PM
ارسال: #4
بنظرم آدمی که خود آنقدر بی عقل است که با یک نماد شانس فکر میکند به ثروت رسیده ، اصلا ارزش صحبت درباره عقلش وجود ندارد.

اما سوال اینجاست که واقعا کسانی که با این دستگاه کار کرده اند، چگونه تجربه ای بوده است؟ یا دستگاه مخصوص آکواریوم هم به همین صورت کار می کند؟ (از لحاظ فنی این دستگاه را تائید می کنید؟)

چرا باید آنقدر اسیر تبلیغات بی اساس باشیم!

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , totia , pulaki , نی نی عسلی , tan-graphic
12-28-2011, 12:42 PM
ارسال: #5
این دستگاه از شواهدش که بر میاد یه پمپ ضعیف رنگه . ظرف جلو رنگ توش هست و با عبور هوا از رو سوراخ موجود در سر ظرف رنگ رنگ رو می پاشه دقیقاً مثل کاربراتور عمل می کنه . شما می تونی به جا رنگ برنزه رنگ دیگه توش بریزی یا باهاش نقاشی کنی واقعاً خنده داره

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , arash67 , مهدی گل محمدی , totia , pulaki , نی نی عسلی
12-28-2011, 06:10 PM
ارسال: #6
هر کاری کردم اقلا جمله ای در ارتباط با موضوع بنویسم چیزی بنظرم نیامد . فقط تاسف خوردم.
زمانی که از ایران خارج می شدم , خودم را نماینده تمام ایرانیان می دانستم و فوق العاده به خودم سخت می گرفتم.و جالب اینکه افرادی که با آنان آشنا می شدم برداشت خوبی نسبت به ایران و ایرانیان عزیز داشتند.
این فرد به اصطلاح ایرانی خودش را کوچک کرده و نه همه را.این شخص با این ایده می توانست با استعداد بودن ایرانیان را نشان دهد و نه عنوان مغز گردی را.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mjdehghani , مهدی گل محمدی , arash67 , totia , pulaki , نی نی عسلی
12-28-2011, 08:24 PM
ارسال: #7
تقصیر دولت محترم و فخیمه است که راحت اجازه فعالیت اینگونه افراد کلاهبردار را میدهد.ببینید چقدر ما ایرانیها ...یم که میاند و یک دستگاه به عنوان کاهش دهنده مصرف سوخت به ما قالب میکنند و طرف حتی ادعا میکنه که فقط کافیست دستگاه را به فندکی ماشین زده سوخت شما تا 20 درصد کم میشه آخه طبق چه منطقی این اتفاق میفته تا کی باید ما دنباله رو باشیم.من که وقتی این تبلیغات مضخرف را میبینم فقط حرص میخورم البته اگه میخواستم یکی از این کلاهبرداری ها بکنم خیلی بهتر از این افراد میکردم نمیدونم چه جوری این پولا از گلوشون پایین میره

[تصویر: bbdfea212e3a.gif]

09364455049
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , mjdehghani , arash67 , مهدی گل محمدی , totia , arash1367 , نی نی عسلی
12-28-2011, 09:40 PM
ارسال: #8
دوست عزیز وقتی ما قبول می کنیم , دولت چه گناهی دارد.خواهش میکنم مسائل را از دید اجتماعی مطرح فرمائید.ممنون.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mjdehghani , مهدی گل محمدی , totia , arash1367 , pulaki , نی نی عسلی , tan-graphic
12-29-2011, 12:25 AM
ارسال: #9
البته چين وقتي ميتونه اقتصاد امريكارو داغون كنه ماكه جاي خود داريم
درضمن واقعا كساني كه اين محصولو خريدن مغزشون گرده...در واقع اين محصول براي افراد مغزگرد درست شده نه افراد عاقل...

همیشه اولین گام ها مهم هستند.....
تماس با من 09394099750_ _ 09125937764
 تشکر شده توسط: jahanagahi , arash67 , مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , totia , pulaki , نی نی عسلی
12-29-2011, 01:15 AM
ارسال: #10
متاسفانه باید بگم که اگر متن رو دقیق بخونین توهین از طرف خودمون به خودمون بوده و از قدیم گفتن اگه می خوای مردم برات شخصیت قائل بشن اول خودت برای خودت شخصیت قائل شو
هم برای علیرضا و هم برای آن چینی با طرز فکر کوچکش و هم برای خریداران آن وسیله متاسفم
و دیگر آنکه ما ایرانیها تا کی می خواهیم از گذشتگان مایه بذاریم
دوستان عزیز ابن سینا رازی سعدی مولانا و دههاچهره شاخص دیگر همه مربوط به گذشته های دور هستند بهتر است بجای گفتن این سخنان راهی بریم که دوباره کشوری با اینچنین دانشمندانی داشته باشیم.
افرادی زنده دارای آخرین علوم روز که ممکن است هر لحظه به اکتشاف جدیدی برسند که باعث کمک به افراد زیادی از مردم جهان خواهد شد.
در این صورت است که کشورهای دیگر بخود اجازه چنین توهینهایی را نخواهند داد و گرنه حالا ما هی بیایم از 600-700 سال پیش واسه اون چینیه تعریف کنیم فایده ای نداره
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , shahram......32 , totia , arash1367 , pulaki
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه یک مشاور سازمانی ماهر شوید؟ DinaGRP 0 465 10-21-2015 02:58 PM
آخرین ارسال: DinaGRP
  همه به دنبال بازاریاب ... همه فراری از بازاریابی m-jalalvand 12 2,984 09-26-2014 06:15 PM
آخرین ارسال: saeed.abdollahi
  با 5 میلیون تومان چه کاری را به عنوان شغل دوم میشه شروع کرد ؟ محسن121 8 22,489 06-17-2014 10:45 AM
آخرین ارسال: مینا جووون
  برای سرمایه گذاری موفق ۸ قانون زیر را آویزه گوش تان کنید مهرشاد میردائمی 6 3,165 08-08-2013 12:04 AM
آخرین ارسال: jahanagahi
  راهنمای گام به گام برای ایجاد کسب و کار بخش اول: کارآفرین درون خود را فعال کنید. karafarin 0 1,675 03-19-2013 01:21 PM
آخرین ارسال: karafarin
  چطور می توان وارد بازار کسب و کار محصولات زیبایی و لاغری شد؟ پرواز 0 694 01-08-2013 03:43 PM
آخرین ارسال: پرواز
  ۳۰ اشتباه کسب و کارهای کوچک که پولشان را هدر می‌دهد مهدی گل محمدی 0 884 02-01-2012 01:43 PM
آخرین ارسال: مهدی گل محمدی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS