ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تهیه کتاب رازهای جذب پول در ایران....
زمان کنونی: 04-25-2024, 06:13 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mallarme
آخرین ارسال: ناظم ارشد
پاسخ: 73
بازدید: 16312

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 3.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04-07-2013, 08:14 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-14-2013 04:03 PM، توسط mallarme.)
ارسال: #1
امروز با آقای اکبری گفتگوی تلفنی داشتم.
دوستانی که این تاپیک را دنبال کرده اند در جریان هستند:

[تصویر: 34576.jpg]

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=7523&page=1

(ابتدا بگم از دادن شماره ایشان در فضای مجازی معذورم ، و قطعا کسانی که کتاب ایشان را خریداری کرده باشند، شماره ایشان را خواهند داشت بابت مشاوره)

ایشون کارشناس ارشد حوزه روانشناسی و مشاور چندین کارخانه ایران هستند. مرتب در سفرند و همایش های مختلف برگزار میکنند.

من از ایشون طلب رضایت کردم که خلاصه کتابشون رو در فضای مجازی قرار دادم و گفتم البته بزرگترین هدفم با معرفی کتاب شما ، موفقیت دوستانم بود.

خندیدند و گفتن کاملا در جریان هستند!گفتند وقتی برای فضای مجازی ندارند اما خبرها به گوششون میرسه.

از من پرسیدند شغل و تحصیلاتت چیه؟
بهشون گفتم در حال حاضر ارشد و یک نقاش ساده و شغل خاصی جز انجام کارهای هنری ندارم
از اینکه این همه اشتیاق برای خودم نبود به نظر خیلی متعجب شدند از حرکتم.

گفتند این همه اشتیاق برای دوستانت داری، خودت چی؟

گفتم: نمیدونم چه حسیست که فقط تلاش میکنم به دیگران کمک برسانم....

گفتند: اگر اینقدر که تلاش میکنی به دیگران خیر برسونی منم باید به تو خیر برسونم! و از من خواستند نماینده فروش کتاب هایشان برای دوستانی که مشتاق داشتنش هستند باشم...

من از ایشون برای حضور در این انجمن دعوت کردم که هفته ای یک دو ساعت برای دوستان در این فضا مشاوره بدهند و حتی با خنده بهشون گفتم با توجه به مطلب کتاب خودتون از شنیدن واژه "نه" در برابر دعوتم از شما به انجمن نترسیدم چون نهایت همان دختر قبل از دعوتم هستم.

ایشون گفتند شما ادمین سایتید؟
گفتم خیر من یک کاربر ساده یک سایت با مجموعه و مدیریت خوب هستم.

با مهربانی گفتند: با توجه به مشغله فراوان کاری و حضور در همایشها زمانی ندارند.

البته اینقدر متواضعانه برخورد کردند و به گفته من راجع تعاریفی بابت فضای این انجمن، مدیریت خوب، تعداد کاربران و خوبی شخصیت دوستان و اشتیاقشان بابت رسیدن به موفقیت خیلی خوشحال شدند.

به من گفتند فایلهای صوتی همایش ها را زین پس برایم ایمیل میکنن تا در اختیار این دوستان بگذارم.

اما در این گفتگو چه گذشت.

اینکه خبر خلاصه نویسی بنده از کتاب ایشون به گوششون رسیده بود! حتی جمله بنده راجع اینکه در چاپ جدیدشون میتوانند از جملات من استفاده کنند هم به گوششون رسیده بود! باعث شد از خجالت سرخ که نه کبود شوم!!Huh

ابتدا آدرس محل سکونت مرا گرفتند تا راننده شان به عنوان هدیه کتابی دیگر از خودشان را با امضای خودشان برایم بیاورند....Blush

منم فرصت را مغتنم دانسته و به ایشون گفتم خیلی از دوستان طالب کتابشون هستند و در شهرهای دورتر از مشهد و تهران به سختی پیدا میشه و خرید اینترنتی به راحتی صورت نمیگیره....

با دقت به مشکلات راجع کمی کتابشون گوش دادند و سپس به من گفتند اگر این دوستان واقعا دنبال کتاب هستند، میتوانند به دست بنده برایشان ارسال کنند.

در صورت قبول، نماینده ایشون به میزان سفارش دوستان برایم کتاب خواهند آورد و من برای دوستان پست میکنم.
با توجه به استقبال دوستان، این باعث خوشحالی من است که فرهنگی را جهت آگاهانه کار کردن، گسترش دهیم....

کتاب بعدی ایشون به محض چاپ راجع ثروتمند شدن در ایران 92 است که به گفته خودشان برای وضعیت اقتصادی حال حاضر ایران نوشته شده است، را به شما دوستان معرفی میکنم.

ایشون در صفحه اول کتاب هدیه شان نوشته اند:
خانم... عزیز
سال نو مبارک..

از ناپلئون پرسیدند شرایط چیه؟
گفت : منم!

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: goldmen , sokoot , mfatemi64 , fartak , yu3f , mohsenspring , سیدمهدی هاشمی , 0625 , zoofanoon , P@RSA , Andisheh , mir abbas , jahanagahi , Fateme-S , nami , habib tousi , Zahra_2015 , سعید احمدی , حامد , مهدی گل محمدی , sir-mahyar , bahador , 3ObHaN , سعید یوسفی , Mind , rad86 , ahmad rezaee , Haavin , mercede , successman , minoo , s_a , Mrs.Seyedi , بهداد , sajjad , مصطفي , محمد پارسا , ناصر صادقی , کیمیا شریفی , توانا , dara , REZA HAJISALIMI , bitumen , hamidmh , milad_Mdpr
04-07-2013, 08:26 PM
ارسال: #2
RE: گفتگوی من با آقای علی اکبری نویسنده کتاب رازهای جذب پول در ایران....
عجب ها
اصلا خیال نمیکردم اینقدر تبادل اطلاعات با بیرون این انجمن اینقدر آسان هست...

انشا الله این نویسنده گرامی ایران همیشه احلاقشان اینطور نیکو باشد.....

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: mfatemi64 , mallarme , yu3f , fartak , سیدمهدی هاشمی , 0625 , zoofanoon , mir abbas , jahanagahi , habib tousi , مهدی گل محمدی , sir-mahyar , سعید یوسفی , Mind , ahmad rezaee , Mrs.Seyedi , ناصر صادقی , توانا , nami , bitumen
04-07-2013, 08:37 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-07-2013 08:40 PM، توسط fartak.)
ارسال: #3
خانم ملارمه عزیز با تشکر از زحماتتون
حرکت جالبی خواهد شد ، امروز که دیدم به یکی از دوستان گفتید کتاب را شما برایشان ارسال میکنید ، به ذهنم خطور کرد که پیشنهاد بدم اگر برایتان زحمتی ندارد درخواست ها را جمع کنید و یکجا خرید کنید که اتفاقا چند ساعت بعد همین را خودتان بیان کردین ( این روزا قانون جذب بد جوری سریع عمل میکنه شایدم تله پاتی )
من اولین مشتری هم برای کتاب ، هم سی دی های صوتی
لطفا شماره حسابی معرفی کنین تا مبلغ کتاب و سی دی ها + هزینه ی پستی را تقدیم کنم

در بن بست هم راه آسمان باز است
 تشکر شده توسط: mallarme , mohsenspring , سیدمهدی هاشمی , 0625 , zoofanoon , mir abbas , jahanagahi , yu3f , habib tousi , sir-mahyar , Mind , ahmad rezaee , goldmen , successman , Mrs.Seyedi , ناصر صادقی , توانا , nami , bitumen
04-07-2013, 08:40 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-07-2013 08:42 PM، توسط mallarme.)
ارسال: #4
(04-07-2013 08:37 PM)fartak نوشته شده توسط:  خانم ملارمه عزیز با تشکر از زحماتتون
حرکت جالبی خواهد شد ، امروز که دیدم به یکی از دوستان گفتید کتاب را شما برایشان ارسال میکنید ، به ذهنم خطور کرد که پیشنهاد بدم اگر برایتان زحمتی ندارد درخواست ها را جمع کنید و یکجا خرید کنید که اتفاقا چند ساعت بعد همین را خودتان بیان کردین ( این روزا قانون جذب بد جوری سریع عمل میکنه )
من اولین مشتری هم برای کتاب ، هم سی دی های صوتی
لطفا شماره حسابی معرفی کنین تا مبلغ کتاب و سی دی ها + هزینه ی پستی را تقدیم کنم

من خودمم هنوز تو حیرت این تماسم....:ی
به روی چشم
نماینده ایشون آدرس فروم رو از من گرفتند، و قرار شد عضو شدند مرا در جریان بگذارند.

سفارش ها جمع و کتاب برای دوستان ارسال خواهد شد.
فایل های صوتی بعد ایمیل شدن براتون در سایت آپلود میکنم

...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

تشکر شده توسط: fartak , سیدمهدی هاشمی , 0625 , zoofanoon , Andisheh , P@RSA , mir abbas , jahanagahi , Fateme-S , habib tousi , Zahra_2015 , sir-mahyar , ahmad rezaee , successman , Mrs.Seyedi , بهداد , ناصر صادقی , توانا , nami , bitumen
04-07-2013, 08:52 PM
ارسال: #5
خانم مالارمه اگر براتون زحمتی نیست براتون این کتاب رو برای من هم پست کنید از این که همون ظهر آدرس رو براتون نفرستادم گفتم شاید بتونم این کتاب رو خرید کنم که باز هم نتونستم لطفا شماره حساب و وجه مشخص برای واریزی رو اعلام کنید تا الساعه براتون واریز بشه.
باز هم تشکر.
 تشکر شده توسط: mallarme , 0625 , mir abbas , fartak , فرهاد قربانی , jahanagahi , yu3f , habib tousi , sir-mahyar , zoofanoon , ahmad rezaee , successman , ناصر صادقی , nami , bitumen
04-07-2013, 09:18 PM
ارسال: #6
متشکرم خانم مالارمه بنده هم خواهان یک جلد از این کتاب هستم در صورت امکان به من هم اطلاع بدین.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: mallarme , fartak , فرهاد قربانی , jahanagahi , yu3f , habib tousi , sir-mahyar , zoofanoon , Mind , ahmad rezaee , Mrs.Seyedi , ناصر صادقی , توانا , nami , bitumen
04-07-2013, 09:36 PM
ارسال: #7
دختر عزیزم . دیروز با ادمین عزیز انجمن و معاون محترمشان در مکانی جلسه داشتیم. بعد از جلسه فقط صحبت از مطالب زیبا و با ارزش شما شد.
سپاسگزارم از این همه تلاش.موفق هستی , موفقتر باشی.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mallarme , yu3f , habib tousi , fartak , فرهاد قربانی , P@RSA , sir-mahyar , zoofanoon , Mind , ahmad rezaee , mir abbas , successman , Mrs.Seyedi , ناصر صادقی , توانا , nami , bitumen
04-07-2013, 09:45 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-07-2013 09:56 PM، توسط mallarme.)
ارسال: #8
(04-30-1974 11:00 AM)jahanagahi*--3' نوشته شده توسط:  دختر عزیزم . دیروز با ادمین عزیز انجمن و معاون محترمشان در مکانی جلسه داشتیم. بعد از جلسه فقط صحبت از مطالب زیبا و با ارزش شما شد.
سپاسگزارم از این همه تلاش.موفق هستی , موفقتر باشی.

استاد عزیز
بی نهایت سپاسگزارم
من به آقای اکبری هم گفتم شاید این تلاشم حتی ...انه جلوه کند....
یکی از دوستان به من گفت یعنی تو اینقدر بیکاری یک کتاب رو تایپ کنی؟
گفتم بیکار که نیستم اما ذره ای تنها ذره ای برای فقط و فقط یک نفر هم راه روشنی را نشان دهم، برایم کافیست.

زندگی دیدن فقط خود نیست
دیدن ماست.

زمانیکه بتونیم به دیگران خیر برسونیم، خداوند هم درهای خیر بیشتری به روی ما خواهد گشود.

من واقعا صادقانه به خاطر دوستان ایشان را دعوت کردم که بیشتر از حضورشون بهره ببریم....با وجودیکه خودم شخصا هیچ فعالیت اقتصادی ندارم.

خب نماینده ایشونم یک ساعت پیش ادرس فروم رو از من گرفتند.

اینکه یکی از دوستان اینجا به بازدهی بالا در شغل و درآمد و از همه مهمتر به شادی در زندگی برسند، یک دعای خیرش مرا بس است.

پشتوانه شما آقای قرباینان ،( استاد عزیزم) تا اینجا مرا بسیار یاری دهنده بود.

...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

تشکر شده توسط: jahanagahi , Andisheh , mohsenspring , habib tousi , fartak , Fateme-S , Zahra_2015 , P@RSA , sir-mahyar , zoofanoon , Mind , rad86 , mosafer bedar , ahmad rezaee , goldmen , mir abbas , successman , s_a , Mrs.Seyedi , بهداد , مصطفي , ناصر صادقی , توانا , nami , bitumen , hamidmh , milad_Mdpr
04-07-2013, 09:48 PM
ارسال: #9
مقدم نماینده محترم جناب استاد اکبری گلباران.
:
heart:HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mallarme , mohsenspring , habib tousi , fartak , Fateme-S , فرهاد قربانی , P@RSA , sir-mahyar , zoofanoon , Mind , مسعود کوچولو , ahmad rezaee , mir abbas , successman , s_a , Mrs.Seyedi , بهداد , ناصر صادقی , مهدی گل محمدی , توانا , Marandi , nami , bitumen
04-07-2013, 10:09 PM
ارسال: #10
با سلام و سپاس

درود بر شما بخاطر حرکت مثبتتان.

ذات حرکت شما بخاطر خیر رساندن به دیگران بسیار زیبا، ستودنی و قابل احترام می باشد.

ممنون از مطالب مفیدتون.
 تشکر شده توسط: mallarme , yu3f , jahanagahi , M3HDI , فرهاد قربانی , fartak , habib tousi , P@RSA , sir-mahyar , zoofanoon , سعید یوسفی , Mind , mosafer bedar , ahmad rezaee , mir abbas , successman , Mrs.Seyedi , ناصر صادقی , مهدی گل محمدی , توانا , dost , 0625 , maxsoulfly , bitumen , milad_Mdpr
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نقش علی بابا در بازار جهانی و واردات از چین greenworld 0 135 05-27-2023 05:02 PM
آخرین ارسال: greenworld
  مخترعین و نخبگان ایرانی در راه مذاکره با شرکت رنو فرانسه سینا عدنانی 1 404 09-09-2018 01:19 PM
آخرین ارسال: mahdir938
  در محل شما چه چیزی فراوان است؟ cooch 31 4,313 06-01-2018 03:04 AM
آخرین ارسال: amir_sky
  راه اندازی بستر تولید پودر میوه در منزل uhanna 0 561 02-04-2018 03:17 AM
آخرین ارسال: uhanna
  با 100 میلیون پول چه کار مثبتی راه بندازم karshenasiy 15 3,013 01-14-2018 03:43 AM
آخرین ارسال: Mehdinice
  چطور تو ایران سرمایه مونو در عرض یک سال ده برابر کنیم؟ shokrgozar 7 1,311 09-01-2017 09:53 AM
آخرین ارسال: sh44
  دوستانی که در زمنیه بازاریابی تجربه دارن لطفا" راهنمایی بفرمایند . javadse 2 955 07-08-2017 04:00 PM
آخرین ارسال: شایان21
  اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم jahanagahi 115 32,909 05-18-2017 01:21 AM
آخرین ارسال: مهندس نرم افزار
  چجوری میتونم درامدمو به 5 میلیون در ماه برسونم؟ shokrgozar 0 478 02-20-2017 04:14 PM
آخرین ارسال: shokrgozar
  چطور از امکان خم کردن چوب و MDF و PVC پول در بیارم؟ Benhour 1 1,326 10-23-2016 12:43 AM
آخرین ارسال: Benhour
  مشورت و راهنمایی در مورد کار کانون تبلیغاتی و بسته بندی؟ sepehrplus 2 781 09-28-2016 03:02 PM
آخرین ارسال: habib tousi
Star اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود SAMIRA 71 15,571 05-23-2016 02:08 AM
آخرین ارسال: poldar
  یه سوال در باره شخصی که اهل ریسک و تغییر نیست mortaza_max 13 3,144 02-15-2016 02:59 PM
آخرین ارسال: نیما روشنگر1
  شروع یه کار گروهی/ کار در وب mohammad.b 17 3,404 11-20-2015 08:49 PM
آخرین ارسال: فاطیما14
Exclamation جذب همکاری در آموزشگاه جدید انجمن MARYAR 33 9,917 09-25-2015 10:31 PM
آخرین ارسال: vlvl
  بیان خاطرات ضرر و زیانهایی که در فعالیتهامون داشتیم (برای عبرت دیگران ) hasan-f 26 7,600 09-22-2015 11:23 AM
آخرین ارسال: سلطان ایده
  تایپ در منزل صدفی 1 527 09-08-2015 11:16 PM
آخرین ارسال: hs6467
  توافق ایران و 5+1 مبارکککک MARYAR 7 919 07-14-2015 04:50 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  به دنبال ایده در زمینه کامپیوتر rezakakaei 4 1,476 06-07-2015 09:36 AM
آخرین ارسال: rezakakaei
Shocked میزبانی از یکدیگر در شهرمان cooch 3 462 05-09-2015 03:26 PM
آخرین ارسال: cooch

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS