ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

اقتضای طبیعی یک خانواده بزرگ و حفظ وحدت و محبت
زمان کنونی: 04-28-2024, 01:18 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nami
آخرین ارسال: mir abbas
پاسخ: 10
بازدید: 1494

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 3.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01-27-2013, 04:46 PM
ارسال: #1
با سلام و سپاس

در داخل هر خانه ای،بین پدر و فرزند،بین برادر و برادر،بین برادر و خواهر و... بعضا گفت و گوها،جدل ها،بحث ها و بعضا دعواهایی رخ میدهد.چه خوب است که اعضای یک خانواده انهم چنین خانواده بزرگی مثل انجمن،آنقدر شعور و فهم بالایی داشته باشند که مطمئنم هست ،بیایند و بعد از هر اتفاقی که مسلما هیچ نیت منفی پشت ان نبوده و نخواهد هم بود ،اینگونه تنش ها را ختم به خیر کنند و از دل همین بگو مگو ها ،نهایت استفاده را برای نزدیک کردن دلها بکار بگیرند.

جناب قربانیان بزرگوارم می بوسمت.

جناب کاظمی عزیزم می بوسمت.

جناب بهداد عزیزم می بوسمت.

و به همه عزیزان انجمن سلامی گرم و پرمحبت نثار می کنم.

امروز اگر با بنده حقیر موافق باشید 3 کار انجام دهیم:

1-به مدت نیم ساعت با خودمان در عالم زیبای تنهایی مان ،خلوت کنیم و با قدرت خدایی و خداگونه،تمامی کینه ها،حسادت ها،منیت ها و کلا هر چه که در شان و عظمت یک انسان نیست،از دلمان پاک نماییم.

2-گوی سبقت را از همدیگر برای پرمهر کردن فضای انجمن ، برباییم و بدون اینکه دنبال مقصر باشیم و چنین افکار بچه گانه ای داشته باشیم و بدون غرور های شیطانی و زشت،گوشی تلفن را بردارید و به همدیگر با صدایی دلنشین و پرمهر از ته ته ته دل عرض ادب کنید و اصلا در مورد گذشته ها هیچ حرفی نزنید و فقط سلامی گرم و ابراز محبت.

نترسیم که هیچ چیز از ما کم نخواهد شد بلکه روحمان با عظمت تر و دلهایمان شاداب تر خواهد شد.

3- عید نزدیک است و فرصتهای اقتصادی زیادی در ایام نزدیک به عید در زمینه های خاصی مثل خشکبار و مواد غذایی و غیره بوجود می اید،پس بجای حاشیه ها و کینه ها،تفکرها و اصل ها و محبت ها را جایگزین کنیم و با همدلی و همفکری اعضا در کنار هم ،بیندیشیم که چگونه می توانید از این فرصت طلایی نهایت استفاده را ببرید.

باید موفق ترین ها باشیم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , maxsoulfly , sir-mahyar , اقاي ايـــده , مهدی گل محمدی , 3ObHaN , حامد , m_grate29 , goldmen , tondar12 , Mind , P@RSA , mir abbas , MARYAR , Haavin , mjdehghani , فرهاد قربانی , کامیار کاظمی , Delta.H , HadiMahmoodi , M3HDI , vahid61 , yu3f , سعید محمدی , kave , سعید یوسفی , shahrasebi , نادعلي , mahan92
01-27-2013, 04:53 PM
ارسال: #2
RE: اقتضای طبیعی یک خانواده بزرگ و حفظ وحدت و محبت
استاد نامی عزیزم , من هم می بوسمت و عاشقانه پیامهایت را خوانده و دقیقا لمس میکنم.
از صبح (امروز کار را تعطیل کردم )با پیام خصوصی و تلفن با بیشتر عزیزانم صحبت کردم. خدا را هزاران بار شکر , با لطفی که عزیزان بمن دارند (خدایا شکرت) دیگر کمتر می توان دلخوری و رنجش را حس کرد.
من همیشه در این گونه حرکتها گوی سبقت را از همه عزیزان می برم.
استاد : جهان آگهی آفرین شدی 17
جهان آگهی از خوشحالی این نمره بقول سبحان جانم در افق محو شد.

SmileSmileSmile

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: M3HDI , اقاي ايـــده , sir-mahyar , nami , maxsoulfly , مهدی گل محمدی , 3ObHaN , حامد , m_grate29 , Mind , P@RSA , mir abbas , Haavin , mjdehghani , فرهاد قربانی , کامیار کاظمی , Delta.H , HadiMahmoodi , yu3f , سعید محمدی , سعید یوسفی
01-27-2013, 06:02 PM
ارسال: #3
هر وقت دیدید سر و صدا یه جایی زیاده ، بدونید یا داره ساخته میشه یا داره تعمیر میشه
این انجمن هم همینجوریه Big Grin اون روزی که تعمیر بشه و بیزینس ها شروع بشه و بنز ها توسط بنده به عزیزان فروخته بشه ( بازاریابی نی ، نشانه ی وضع مالی خوب عزیزانه Big Grin ) بعد این روزها رو به یاد میاوریم و میخندیم و سپس هرکدوم در افق محو میشیم Big Grin

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi , اقاي ايـــده , nami , m_grate29 , goldmen , P@RSA , mir abbas , sir-mahyar , حامد , Haavin , mjdehghani , فرهاد قربانی , Delta.H , M3HDI , HadiMahmoodi , مهدی گل محمدی , yu3f , سعید محمدی , maxsoulfly , shahrasebi
01-27-2013, 06:08 PM
ارسال: #4
استاد نامی عزیز واقعا سبحان جان به زیباترین جمله اشاره فرمودند و در افق ناپدید شدند.Smile

هر وقت دیدید سر و صدا یه جایی زیاده ، بدونید یا داره ساخته میشه یا داره تعمیر میشه

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , nami , m_grate29 , kave , mir abbas , sir-mahyar , حامد , Haavin , mjdehghani , فرهاد قربانی , Delta.H , M3HDI , HadiMahmoodi , مهدی گل محمدی , vahid61 , yu3f , maxsoulfly , shahrasebi
01-27-2013, 10:45 PM
ارسال: #5
درود بر بزرگان انجمن که نقش زیادی برای برقراری ارامش این خانواده بزرگ دارند.

همیشه قدرت را در حرف زدن راه رفتن و نگاهتان داشته باشید.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , فرهاد قربانی , sir-mahyar , 3ObHaN , Delta.H , M3HDI , nami , HadiMahmoodi , m_grate29 , yu3f , mir abbas , maxsoulfly , Haavin
01-27-2013, 10:58 PM
ارسال: #6
[تصویر: d41nnj0t2e4ffaxfnagf.jpg]

همیشه قدرت را در حرف زدن راه رفتن و نگاهتان داشته باشید.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mjdehghani , sir-mahyar , کامیار کاظمی , 3ObHaN , Delta.H , M3HDI , nami , HadiMahmoodi , goldmen , مهدی گل محمدی , m_grate29 , yu3f , mir abbas , سعید محمدی , maxsoulfly
01-27-2013, 11:25 PM
ارسال: #7
ممنونم م م م م م م م م م م م م م م م م م م استادم

انجام دادم مرسی خیلی آرووم تر شدم

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , sir-mahyar , jahanagahi , 3ObHaN , M3HDI , nami , HadiMahmoodi , m_grate29 , yu3f , mir abbas , maxsoulfly , Haavin , shahrasebi
01-28-2013, 12:31 AM
ارسال: #8
دقیقا استاد سبحان راست گفتید بعد از دعوایی که برخی راه انداختند چقدر به هم بیشتر نزدیک شدیم حتی امروز چندین بار آقای قر بانیان به ما زنگ زدند و ما را از اون حالت... در آوردند
ممنونم آقای قربانیاننننننننن

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , sir-mahyar , M3HDI , nami , HadiMahmoodi , حامد , Delta.H , مهدی گل محمدی , m_grate29 , yu3f , mir abbas , maxsoulfly , سعید یوسفی , Haavin
01-28-2013, 11:36 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-28-2013 11:41 AM، توسط مهدی گل محمدی.)
ارسال: #9
ما خیلی کارهای مهمتر از این دعواها و احیانا دلخوری ها داریم...
به قول یکی کار بسیار است ولو وقت اندک....
خیلی کارها باهم داریم....
و مطمئنا هرگز این دوستی ها و مهربانی ها از بین نخواهد رفت
در آخر ......یادتون باشه
صدای زیبای رود خانه مدیون سنگ هایی که در بین راهش وجود دارند...

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: m_grate29 , vahid61 , nami , yu3f , jahanagahi , کامیار کاظمی , mir abbas , 3ObHaN , maxsoulfly , sir-mahyar , سعید یوسفی , Haavin , حامد
01-28-2013, 01:27 PM
ارسال: #10
خدا رو شکر همه چیز روبراهه .زنده باد مخالف من ،خیلی مواقع مخالفین باعث رشد میشوند.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , 3ObHaN , jahanagahi , maxsoulfly , sir-mahyar , سعید یوسفی , Haavin , حامد
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کفسابی یک هنر است mehdisalimi 0 335 06-08-2020 07:41 PM
آخرین ارسال: mehdisalimi
  یک ایده برای همه alicg_nesari 14 4,282 06-19-2019 05:54 PM
آخرین ارسال: محمد امینی
  یک کمک کوچک ! sw106 1 286 05-13-2018 09:59 AM
آخرین ارسال: mojtaba007
  چطور تو ایران سرمایه مونو در عرض یک سال ده برابر کنیم؟ shokrgozar 7 1,320 09-01-2017 09:53 AM
آخرین ارسال: sh44
  چطوری میشه روزانه یک میلیون تومان درامد داشت؟ shokrgozar 3 1,379 02-23-2017 11:16 PM
آخرین ارسال: حسن قجر
  چگونه از یک جمع چندصد نفری بهره ببریم cooch 0 682 05-09-2015 03:31 PM
آخرین ارسال: cooch
  چگونه یک اتومبیل گرانقمیت را بدون هیچ پول نقدی بخریم؟ m-jalalvand 18 10,689 04-17-2015 04:55 PM
آخرین ارسال: هادیان
  پول خرج کردن یک نوجوان ، چگونه باید باشد؟... tehran1400 1 925 04-06-2015 06:04 PM
آخرین ارسال: faridfarhood
  خبرمهم ، مرگ یک آشنا کامیار کاظمی 57 11,882 03-16-2015 03:25 AM
آخرین ارسال: samiar afshari
  حداقل یک‌بار در زندگی این کارها را انجام دهید بيلا بالا 4 937 03-06-2015 02:45 PM
آخرین ارسال: samiar afshari
  توجه-- توجه-- مسابقه بزرگ ایده (با جوایز طلایی) MARYAR 10 5,060 11-25-2014 07:14 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  طرح بزرگ ب.... کنسرت موسیقی - سود بالا در مدت اندک Skp 35 4,891 08-23-2014 02:53 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  بزرگ مرد تاریخ علی(ع) nami 6 2,550 06-23-2014 12:54 AM
آخرین ارسال: abdolhossein
  چرا؟ آیا مملکت ما نیازی به یک طراح گرافیک دارد؟ mohammadshamosi 4 1,133 05-20-2014 02:52 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  فقط یک دقیقه به این مطلب توجه کنید ... tehran1400 1 1,001 03-12-2014 12:32 PM
آخرین ارسال: amir-hosain
  چگونگی ایجاد یک طرح سرمایه گذاری جدید .... tehran1400 0 1,051 03-08-2014 10:30 AM
آخرین ارسال: tehran1400
Lightbulb ...::: یک دقیقه با قرآن :::... MohamadMJ 15 6,694 01-12-2014 04:58 AM
آخرین ارسال: MohamadMJ
  تولد یک مدیر توانا MARYAR 27 2,745 12-16-2013 10:31 PM
آخرین ارسال: alma
  دو راهی بزرگ زندگی من (خوشحال میشم عزیزان همه نظر بدن ) Suma 9 2,347 12-02-2013 11:34 PM
آخرین ارسال: 3ObHaN
  بازگشت دوباره و انشالله همیشگی یک عضو کوچک Suma 24 5,146 12-02-2013 07:26 PM
آخرین ارسال: Suma

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS