سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: اقتضای طبیعی یک خانواده بزرگ و حفظ وحدت و محبت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام و سپاس

در داخل هر خانه ای،بین پدر و فرزند،بین برادر و برادر،بین برادر و خواهر و... بعضا گفت و گوها،جدل ها،بحث ها و بعضا دعواهایی رخ میدهد.چه خوب است که اعضای یک خانواده انهم چنین خانواده بزرگی مثل انجمن،آنقدر شعور و فهم بالایی داشته باشند که مطمئنم هست ،بیایند و بعد از هر اتفاقی که مسلما هیچ نیت منفی پشت ان نبوده و نخواهد هم بود ،اینگونه تنش ها را ختم به خیر کنند و از دل همین بگو مگو ها ،نهایت استفاده را برای نزدیک کردن دلها بکار بگیرند.

جناب قربانیان بزرگوارم می بوسمت.

جناب کاظمی عزیزم می بوسمت.

جناب بهداد عزیزم می بوسمت.

و به همه عزیزان انجمن سلامی گرم و پرمحبت نثار می کنم.

امروز اگر با بنده حقیر موافق باشید 3 کار انجام دهیم:

1-به مدت نیم ساعت با خودمان در عالم زیبای تنهایی مان ،خلوت کنیم و با قدرت خدایی و خداگونه،تمامی کینه ها،حسادت ها،منیت ها و کلا هر چه که در شان و عظمت یک انسان نیست،از دلمان پاک نماییم.

2-گوی سبقت را از همدیگر برای پرمهر کردن فضای انجمن ، برباییم و بدون اینکه دنبال مقصر باشیم و چنین افکار بچه گانه ای داشته باشیم و بدون غرور های شیطانی و زشت،گوشی تلفن را بردارید و به همدیگر با صدایی دلنشین و پرمهر از ته ته ته دل عرض ادب کنید و اصلا در مورد گذشته ها هیچ حرفی نزنید و فقط سلامی گرم و ابراز محبت.

نترسیم که هیچ چیز از ما کم نخواهد شد بلکه روحمان با عظمت تر و دلهایمان شاداب تر خواهد شد.

3- عید نزدیک است و فرصتهای اقتصادی زیادی در ایام نزدیک به عید در زمینه های خاصی مثل خشکبار و مواد غذایی و غیره بوجود می اید،پس بجای حاشیه ها و کینه ها،تفکرها و اصل ها و محبت ها را جایگزین کنیم و با همدلی و همفکری اعضا در کنار هم ،بیندیشیم که چگونه می توانید از این فرصت طلایی نهایت استفاده را ببرید.

باید موفق ترین ها باشیم.
استاد نامی عزیزم , من هم می بوسمت و عاشقانه پیامهایت را خوانده و دقیقا لمس میکنم.
از صبح (امروز کار را تعطیل کردم )با پیام خصوصی و تلفن با بیشتر عزیزانم صحبت کردم. خدا را هزاران بار شکر , با لطفی که عزیزان بمن دارند (خدایا شکرت) دیگر کمتر می توان دلخوری و رنجش را حس کرد.
من همیشه در این گونه حرکتها گوی سبقت را از همه عزیزان می برم.
استاد : جهان آگهی آفرین شدی 17
جهان آگهی از خوشحالی این نمره بقول سبحان جانم در افق محو شد.

SmileSmileSmile
هر وقت دیدید سر و صدا یه جایی زیاده ، بدونید یا داره ساخته میشه یا داره تعمیر میشه
این انجمن هم همینجوریه Big Grin اون روزی که تعمیر بشه و بیزینس ها شروع بشه و بنز ها توسط بنده به عزیزان فروخته بشه ( بازاریابی نی ، نشانه ی وضع مالی خوب عزیزانه Big Grin ) بعد این روزها رو به یاد میاوریم و میخندیم و سپس هرکدوم در افق محو میشیم Big Grin
استاد نامی عزیز واقعا سبحان جان به زیباترین جمله اشاره فرمودند و در افق ناپدید شدند.Smile

هر وقت دیدید سر و صدا یه جایی زیاده ، بدونید یا داره ساخته میشه یا داره تعمیر میشه
درود بر بزرگان انجمن که نقش زیادی برای برقراری ارامش این خانواده بزرگ دارند.
[تصویر: d41nnj0t2e4ffaxfnagf.jpg]
ممنونم م م م م م م م م م م م م م م م م م م استادم

انجام دادم مرسی خیلی آرووم تر شدم
دقیقا استاد سبحان راست گفتید بعد از دعوایی که برخی راه انداختند چقدر به هم بیشتر نزدیک شدیم حتی امروز چندین بار آقای قر بانیان به ما زنگ زدند و ما را از اون حالت... در آوردند
ممنونم آقای قربانیاننننننننن
ما خیلی کارهای مهمتر از این دعواها و احیانا دلخوری ها داریم...
به قول یکی کار بسیار است ولو وقت اندک....
خیلی کارها باهم داریم....
و مطمئنا هرگز این دوستی ها و مهربانی ها از بین نخواهد رفت
در آخر ......یادتون باشه
صدای زیبای رود خانه مدیون سنگ هایی که در بین راهش وجود دارند...
خدا رو شکر همه چیز روبراهه .زنده باد مخالف من ،خیلی مواقع مخالفین باعث رشد میشوند.
لینک مرجع