سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
اقتضای طبیعی یک خانواده بزرگ و حفظ وحدت و محبت - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: اقتضای طبیعی یک خانواده بزرگ و حفظ وحدت و محبت (/showthread.php?tid=6723)

اقتضای طبیعی یک خانواده بزرگ و حفظ وحدت و محبت - nami - 01-27-2013 04:46 PM

با سلام و سپاس

در داخل هر خانه ای،بین پدر و فرزند،بین برادر و برادر،بین برادر و خواهر و... بعضا گفت و گوها،جدل ها،بحث ها و بعضا دعواهایی رخ میدهد.چه خوب است که اعضای یک خانواده انهم چنین خانواده بزرگی مثل انجمن،آنقدر شعور و فهم بالایی داشته باشند که مطمئنم هست ،بیایند و بعد از هر اتفاقی که مسلما هیچ نیت منفی پشت ان نبوده و نخواهد هم بود ،اینگونه تنش ها را ختم به خیر کنند و از دل همین بگو مگو ها ،نهایت استفاده را برای نزدیک کردن دلها بکار بگیرند.

جناب قربانیان بزرگوارم می بوسمت.

جناب کاظمی عزیزم می بوسمت.

جناب بهداد عزیزم می بوسمت.

و به همه عزیزان انجمن سلامی گرم و پرمحبت نثار می کنم.

امروز اگر با بنده حقیر موافق باشید 3 کار انجام دهیم:

1-به مدت نیم ساعت با خودمان در عالم زیبای تنهایی مان ،خلوت کنیم و با قدرت خدایی و خداگونه،تمامی کینه ها،حسادت ها،منیت ها و کلا هر چه که در شان و عظمت یک انسان نیست،از دلمان پاک نماییم.

2-گوی سبقت را از همدیگر برای پرمهر کردن فضای انجمن ، برباییم و بدون اینکه دنبال مقصر باشیم و چنین افکار بچه گانه ای داشته باشیم و بدون غرور های شیطانی و زشت،گوشی تلفن را بردارید و به همدیگر با صدایی دلنشین و پرمهر از ته ته ته دل عرض ادب کنید و اصلا در مورد گذشته ها هیچ حرفی نزنید و فقط سلامی گرم و ابراز محبت.

نترسیم که هیچ چیز از ما کم نخواهد شد بلکه روحمان با عظمت تر و دلهایمان شاداب تر خواهد شد.

3- عید نزدیک است و فرصتهای اقتصادی زیادی در ایام نزدیک به عید در زمینه های خاصی مثل خشکبار و مواد غذایی و غیره بوجود می اید،پس بجای حاشیه ها و کینه ها،تفکرها و اصل ها و محبت ها را جایگزین کنیم و با همدلی و همفکری اعضا در کنار هم ،بیندیشیم که چگونه می توانید از این فرصت طلایی نهایت استفاده را ببرید.

باید موفق ترین ها باشیم.

RE: اقتضای طبیعی یک خانواده بزرگ و حفظ وحدت و محبت - jahanagahi - 01-27-2013 04:53 PM

استاد نامی عزیزم , من هم می بوسمت و عاشقانه پیامهایت را خوانده و دقیقا لمس میکنم.
از صبح (امروز کار را تعطیل کردم )با پیام خصوصی و تلفن با بیشتر عزیزانم صحبت کردم. خدا را هزاران بار شکر , با لطفی که عزیزان بمن دارند (خدایا شکرت) دیگر کمتر می توان دلخوری و رنجش را حس کرد.
من همیشه در این گونه حرکتها گوی سبقت را از همه عزیزان می برم.
استاد : جهان آگهی آفرین شدی 17
جهان آگهی از خوشحالی این نمره بقول سبحان جانم در افق محو شد.

SmileSmileSmile

RE: اقتضای طبیعی یک خانواده بزرگ و حفظ وحدت و محبت - 3ObHaN - 01-27-2013 06:02 PM

هر وقت دیدید سر و صدا یه جایی زیاده ، بدونید یا داره ساخته میشه یا داره تعمیر میشه
این انجمن هم همینجوریه Big Grin اون روزی که تعمیر بشه و بیزینس ها شروع بشه و بنز ها توسط بنده به عزیزان فروخته بشه ( بازاریابی نی ، نشانه ی وضع مالی خوب عزیزانه Big Grin ) بعد این روزها رو به یاد میاوریم و میخندیم و سپس هرکدوم در افق محو میشیم Big Grin

RE: اقتضای طبیعی یک خانواده بزرگ و حفظ وحدت و محبت - jahanagahi - 01-27-2013 06:08 PM

استاد نامی عزیز واقعا سبحان جان به زیباترین جمله اشاره فرمودند و در افق ناپدید شدند.Smile

هر وقت دیدید سر و صدا یه جایی زیاده ، بدونید یا داره ساخته میشه یا داره تعمیر میشه

RE: اقتضای طبیعی یک خانواده بزرگ و حفظ وحدت و محبت - حامد - 01-27-2013 10:45 PM

درود بر بزرگان انجمن که نقش زیادی برای برقراری ارامش این خانواده بزرگ دارند.

RE: اقتضای طبیعی یک خانواده بزرگ و حفظ وحدت و محبت - حامد - 01-27-2013 10:58 PM

[تصویر: d41nnj0t2e4ffaxfnagf.jpg]

RE: اقتضای طبیعی یک خانواده بزرگ و حفظ وحدت و محبت - صدفی - 01-27-2013 11:25 PM

ممنونم م م م م م م م م م م م م م م م م م م استادم

انجام دادم مرسی خیلی آرووم تر شدم

RE: اقتضای طبیعی یک خانواده بزرگ و حفظ وحدت و محبت - MARYAR - 01-28-2013 12:31 AM

دقیقا استاد سبحان راست گفتید بعد از دعوایی که برخی راه انداختند چقدر به هم بیشتر نزدیک شدیم حتی امروز چندین بار آقای قر بانیان به ما زنگ زدند و ما را از اون حالت... در آوردند
ممنونم آقای قربانیاننننننننن

RE: اقتضای طبیعی یک خانواده بزرگ و حفظ وحدت و محبت - مهدی گل محمدی - 01-28-2013 11:36 AM

ما خیلی کارهای مهمتر از این دعواها و احیانا دلخوری ها داریم...
به قول یکی کار بسیار است ولو وقت اندک....
خیلی کارها باهم داریم....
و مطمئنا هرگز این دوستی ها و مهربانی ها از بین نخواهد رفت
در آخر ......یادتون باشه
صدای زیبای رود خانه مدیون سنگ هایی که در بین راهش وجود دارند...

RE: اقتضای طبیعی یک خانواده بزرگ و حفظ وحدت و محبت - mir abbas - 01-28-2013 01:27 PM

خدا رو شکر همه چیز روبراهه .زنده باد مخالف من ،خیلی مواقع مخالفین باعث رشد میشوند.