ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چقدر به این انجمن علاقه دارید؟
زمان کنونی: 05-15-2024, 03:23 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Delta.H
آخرین ارسال: Delta.H
پاسخ: 27
بازدید: 4753

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12-19-2012, 01:27 AM
ارسال: #1
دوستان و همراهان گرامی
بی شک نیازی به تعریف و تمجید از این انجمن و برتری های آن نسبت به فروم های دیگر نیست و بسیاری از ما به این واقعیت و نیز تأثیر محیط و انرژی مثبت اینجا بر کار و زندگی مان واقف و معترف هستیم.
و نیز شکی نیست که همه شما مستحضرید که نگهداری سایت نیاز به صرف وقت و هزینه های گوناگون دارد.
بیائید برای قدرشناسی از انسان بزرگی که شب و روز زحمت مدیریت و نگهداری سایت را میکشد و تمام هزینه های آن را متحمل می شود کمکی هر چند کوچک در قالب عضویت در بخش VIP کنیم.
کمترین حق عضویت برای یک ماه فقط 5هزار تومان است که فکر میکنم ارزش مطالبی که در اینجا میخوانیم با هزاران برابر این مبلغ قابل مقایسه نیست و یادمان باشد که چه پولها برای کتاب و مجله و سمینار و سی دی هایی داده یا میدهیم که ممکن است درصدی از منافع این انجمن به ما نرسانند.
مطمئناً این حرکت در برابر ایده ایجاد این انجمن استثنایی توسط مهندس کاظمی بسیار خرد و کوچک است اما بهتر از آن است که از این فضای زیبا کاملاً رایگان استفاده کنیم و از پیشرفتهای کسب و کار و زندگی خویش بگوییم.
صمیمانه از شما سپاسگذارم

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: M3HDI , jahanagahi , ahmad rezaee , فرهاد قربانی , mohsen k1 , حامد , 3ObHaN , Peanut , سعید محمدی , dara , amiryazdani138 , kimyya , مهدی گل محمدی , mir abbas , m_grate29 , mehdi62 , mallarme , کامیار کاظمی , mjdehghani , goldmen , mohammad.b , Haavin , nami , Alireza_Kh , arsho , بيلا بالا , ناصر صادقی , madar , بهداد , sir-mahyar , ali zobeid , مومنی
12-19-2012, 01:39 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-19-2012 01:54 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #2
RE: چقدر به این انجمن علاقه دارید؟
فقط می توان عرض کنم ممنون از این پیشنهاد بسیار زیبا و منطقی شما.
تغییرات دیگری در انجمن ایجاد می شود و در نهایت تحول بیشتر در عزیزان با پایداری مداوم این انجمن.بیائید دست به دست همدیگر داده و در این حرکت شکوه آمیز شرکت کنیم.

استاد : جهان آگهی اگر این حرکت بخوبی انجام شود کارت صد آفرین به تو می دهم و نمره 13/25
جهان آگهی: اجازه آقا هنر میکنی.
استاد: برو بیرون شدی 2
جهان آگهی : اجازه آقا ؟ چشم.آقا اجازه ببخشید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: M3HDI , فرهاد قربانی , حامد , Delta.H , Peanut , سعید محمدی , dara , amiryazdani138 , kimyya , مهدی گل محمدی , mir abbas , m_grate29 , کامیار کاظمی , mjdehghani , mohammad.b , Haavin , nami , arsho , بيلا بالا , ناصر صادقی , sir-mahyar
12-19-2012, 02:06 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-19-2012 02:16 AM، توسط حامد.)
ارسال: #3
ممنون حمزه جان پیشنهاد خوبی بود
من کاملا" موافقم.
من دوباره سبز شدم.
کلا" این رنگ یه حس انرژی به ادم میده.دوستان حتما" امتحان کنید.

همیشه قدرت را در حرف زدن راه رفتن و نگاهتان داشته باشید.
 تشکر شده توسط: Delta.H , jahanagahi , M3HDI , Peanut , سعید محمدی , فرهاد قربانی , dara , amiryazdani138 , kimyya , مهدی گل محمدی , mir abbas , m_grate29 , کامیار کاظمی , mjdehghani , mohammad.b , Haavin , nami , arsho , بيلا بالا , ناصر صادقی , sir-mahyar
12-19-2012, 12:23 PM
ارسال: #4
سلام؛
برای کمک به انجمن باید یک فکری کرد که اولا با حداقل مقدار یعنی هزار تومن هم ممکن باشه در ثانی روش پرداخت برای همه بسیار ساده باشه. نمی دونم مثلا آدم یک شارژ هزاری ایرانسل بخره و رمزش رو ارسال کنه. سپس به نحوی بشه این شارژهای ارسالی رو به پول تیدیل کرد. یا مثل این اس ام اس های ایرانسل که می گه با ارسال عدد فلان ، فلان مقدار به اینجا پرداخت کنید.
این طوری اگر می شد خیلی خوب بود. و مسلما مشارکت بچه ها و مبالغ پرداختی بالاتر می رفت.
پیشنهاد دیگر من اینه که در ازای رسیدن مبالغ پرداختی یک نفر به یک حد مشخص کالای با ارزش و در عین حال کم هزینه برای تولید کننده برای او ارسال شه. مثلا dvd حاوی اطلاعات مفید مثلا آرشیو نرم افزارهای جدید یا آرشیو موزیک یا آرشیو وال پیپر و عکس یا سریال یا کتاب های الکترونیکی و صوتی یا برنامه های آموزش زبان و ....
تو یک انجمنی فکر کنم persiantools افرادی بودند که اطلاعات هاردشون رو که حاوی عناوین بالا بود می فروختند. می شه تهیه کرد و هم برا فروش گذاشت و هم برای کسانی که مبالغشون رو به حد مشخص می رسونند.
 تشکر شده توسط: m_grate29 , کامیار کاظمی , jahanagahi , mohammad.b , dara , Haavin , nami , Delta.H , arsho , ناصر صادقی , sir-mahyar
12-19-2012, 12:38 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-19-2012 01:08 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #5
ممنون از همه دوستان
خوشحالم که میزان صداقت و معرفت در انجمن بسیار بالاست و به وجود عزیزان و دوستانم افتخار می کنم

اما دوستان بنده با آغوش باز این هزینه را قبول کرده ام و به هیچ وجه دلم نمیخواهد که دوستان به VIP بصورت کمک نگاه کنند!

دوستان صراحتا اعلام میکنم بنده شخصا همه چیز را پذیرفته ام و آن زمان که پایه انجمن زده شد میدانستم که مسائل مالی جزئی از کار است و قبول کردم که از زمان و پول بگذرم تا نتیجه بالاتری بگیرم.

تاکنون شاید کل مبالغی که در بیش از یکسال جمع شده است یک سوم هزینه یکی از همایش های رایگان انجمن بوده است.

شاید درست نباشد که عرض کنم، حتی کسانی هستند که چون از وضعیت مالی آنها خبر داشتم و میدانستم که برایشان این مبلغ هم مشکل است به رایگان عضویتشان را پذیرفته ام.

بازهم عرض می کنم:خواهش میکنم کسی برای کمک مالی عضو این بخش نشود و اگر واقعا علاقمند به استفاده از مطالب اختصاصی این بخش است و میخواهد از ان استفاده ببرد عضو شود.

بهترین کمک شما آن است که این بخش از حالت متکلم وحده خارج شود و همه عزیزان به طرح بحث هایی اختصاصی و مناسب خود در این بخش بپردازند

شاد و پیروز باشید

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: سعید محمدی , jahanagahi , m_grate29 , mjdehghani , mir abbas , mehdi62 , goldmen , mohammad.b , dara , mallarme , seraj , حامد , Haavin , صدفی , nami , Delta.H , مهدی 1 , ahmad rezaee , soltan_sal , Peanut , Alireza_Kh , arsho , ناصر صادقی , مهدی گل محمدی , madar , Fery Farrokhzad , sir-mahyar , safari-cht
12-19-2012, 07:48 PM
ارسال: #6
من در اولین فرصت عضو گروه VIP میشم

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: nami , Delta.H , m_grate29 , ahmad rezaee , Peanut , arsho , jahanagahi , ناصر صادقی , sir-mahyar
12-19-2012, 10:54 PM
ارسال: #7
(12-19-2012 12:38 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  ممنون از همه دوستان
خوشحالم که میزان صداقت و معرفت در انجمن بسیار بالاست و به وجود عزیزان و دوستانم افتخار می کنم

اما دوستان بنده با آغوش باز این هزینه را قبول کرده ام و به هیچ وجه دلم نمیخواهد که دوستان به VIP بصورت کمک نگاه کنند!

دوستان صراحتا اعلام میکنم بنده شخصا همه چیز را پذیرفته ام و آن زمان که پایه انجمن زده شد میدانستم که مسائل مالی جزئی از کار است و قبول کردم که از زمان و پول بگذرم تا نتیجه بالاتری بگیرم.

تاکنون شاید کل مبالغی که در بیش از یکسال جمع شده است یک سوم هزینه یکی از همایش های رایگان انجمن بوده است.

شاید درست نباشد که عرض کنم، حتی کسانی هستند که چون از وضعیت مالی آنها خبر داشتم و میدانستم که برایشان این مبلغ هم مشکل است به رایگان عضویتشان را پذیرفته ام.

بازهم عرض می کنم:خواهش میکنم کسی برای کمک مالی عضو این بخش نشود و اگر واقعا علاقمند به استفاده از مطالب اختصاصی این بخش است و میخواهد از ان استفاده ببرد عضو شود.

بهترین کمک شما آن است که این بخش از حالت متکلم وحده خارج شود و همه عزیزان به طرح بحث هایی اختصاصی و مناسب خود در این بخش بپردازند

شاد و پیروز باشید
جناب آقای کاظمی عزیز و گرامی
میدانیم که منش بزرگوارانه شما و نظر بلندتان همیشه باعث شده خودتان هزینه های سایت را متحمل شوید و به عکس مدیران دیگر سایت ها تا کنون حتی یک بار هم در این باره سخنی نگفته و اشاره ای نداشته اید.
انگیزه بنده از زدن این تاپیک هم که با مشورت دیگر عزیزان بود کمک به شخص شما نبود بلکه سهیم شدن اعضای فعال در بهتر شدن انجمن و متقبل شدن بخش کوچکی از آن در قالب عضویت VIP که به طور قطع به سود همه از جمله کسانی که در این بخش عضو میشوند میباشد.
امیدوارم که این مسئله باعث سوء تفاهم نشده باشد.

.

تشکر شده توسط: صدفی , کامیار کاظمی , M3HDI , jahanagahi , m_grate29 , حامد , ahmad rezaee , vahid61 , Peanut , arsho , nami , ناصر صادقی , sir-mahyar
12-20-2012, 02:49 PM
ارسال: #8
همچنان در انتظار سبز شدن نام کاربری دیگر عزیزان هستیم...

.

تشکر شده توسط: M3HDI , حامد , soltan_sal , m_grate29 , arsho , jahanagahi , nami , ناصر صادقی , sir-mahyar
12-20-2012, 05:10 PM
ارسال: #9
من به این انجمن علاقه زیادی دارم برای من هم خیلی مفید بوده است ممنون از آقای کاظمی عزیز به خاطر زحمات فراوانشان برای این انجمن،
امیدوارم تک تک اعضا همیشه سبز باشند.

تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , m_grate29 , Delta.H , M3HDI , arsho , jahanagahi , nami , حامد , ناصر صادقی , sir-mahyar
12-20-2012, 05:50 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-20-2012 06:36 PM، توسط فرهاد قربانی.)
ارسال: #10
ما هم خیلی خیلی به این انجمن علاقه داریم.سبز سبزیم 12_002

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: m_grate29 , Delta.H , M3HDI , arsho , jahanagahi , nami , حامد , soltan_sal , ناصر صادقی , sir-mahyar , سهیلا
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع متفاوت برای رسیدن به اهداف و آرزوها farzin9007 7 1,664 09-20-2022 12:16 PM
آخرین ارسال: soni70
  ایده ای دارم که نیاز به سرمایه معمولی داره hadi-rahbord 2 983 04-19-2018 03:49 PM
آخرین ارسال: naserm123
  کارآفرینی و ورود به بازارتجارت naserm123 0 312 04-17-2018 10:49 AM
آخرین ارسال: naserm123
  بازاریابی دهان به دهان mahyarpa 0 283 11-24-2017 12:31 PM
آخرین ارسال: mahyarpa
  چطوری میشه از طریق تلگرام اینستا و ... اجناس و به فروش رسوند؟ shokrgozar 0 734 02-20-2017 04:24 PM
آخرین ارسال: shokrgozar
  چجوری میتونم درامدمو به 5 میلیون در ماه برسونم؟ shokrgozar 0 494 02-20-2017 04:14 PM
آخرین ارسال: shokrgozar
  نیاز به تامیین کننده کالاهای برقی هورداد 0 395 11-28-2016 10:21 AM
آخرین ارسال: هورداد
  چگونه به روش خود ثروتمند شویم؟ کامیار کاظمی 50 19,062 09-25-2016 01:01 AM
آخرین ارسال: rahim_moradi
  نحوه آشنایی دوستان با انجمن مهدی گل محمدی 106 25,900 09-04-2016 09:34 AM
آخرین ارسال: omid868
  تاریخ تولد بچه های انجمن! MARYAR 331 39,570 08-10-2016 02:00 PM
آخرین ارسال: mahdie.sfi
  شماره تماس کاربر به نام jahanagahi H.hemati148 1 511 06-18-2016 07:14 PM
آخرین ارسال: saadati
Star اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود SAMIRA 71 15,742 05-23-2016 02:08 AM
آخرین ارسال: poldar
  عکس شخصی عزیزان انجمن jahanagahi 80 26,789 04-15-2016 08:05 PM
آخرین ارسال: masood313
Exclamation جذب همکاری در آموزشگاه جدید انجمن MARYAR 33 9,995 09-25-2015 10:31 PM
آخرین ارسال: vlvl
  نیاز به شریک و هم کار secret63 2 848 09-09-2015 10:11 PM
آخرین ارسال: Amiraliamirali
  پروژه مشارکتی اعضای انجمن (تولید محصول مشترک ) مهدی 1 230 39,112 09-04-2015 11:11 AM
آخرین ارسال: iran
  به دنبال ایده در زمینه کامپیوتر rezakakaei 4 1,489 06-07-2015 09:36 AM
آخرین ارسال: rezakakaei
  همه انسان ها به تدریج می توانند ثروتمند و بی نیاز شوند جلال فتحی 0 491 05-14-2015 03:31 PM
آخرین ارسال: جلال فتحی
  تبریک روز معلم به اساتید انجمن sinap 0 581 05-02-2015 10:21 PM
آخرین ارسال: sinap
  آموزش واردات و بایدها و نبایدهای این شغل m_grate29 85 20,665 04-25-2015 04:42 PM
آخرین ارسال: dadashbaba

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS