سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
چقدر به این انجمن علاقه دارید؟ - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: چقدر به این انجمن علاقه دارید؟ (/showthread.php?tid=6048)

صفحه ها: 1 2 3

چقدر به این انجمن علاقه دارید؟ - Delta.H - 12-19-2012 01:27 AM

دوستان و همراهان گرامی
بی شک نیازی به تعریف و تمجید از این انجمن و برتری های آن نسبت به فروم های دیگر نیست و بسیاری از ما به این واقعیت و نیز تأثیر محیط و انرژی مثبت اینجا بر کار و زندگی مان واقف و معترف هستیم.
و نیز شکی نیست که همه شما مستحضرید که نگهداری سایت نیاز به صرف وقت و هزینه های گوناگون دارد.
بیائید برای قدرشناسی از انسان بزرگی که شب و روز زحمت مدیریت و نگهداری سایت را میکشد و تمام هزینه های آن را متحمل می شود کمکی هر چند کوچک در قالب عضویت در بخش VIP کنیم.
کمترین حق عضویت برای یک ماه فقط 5هزار تومان است که فکر میکنم ارزش مطالبی که در اینجا میخوانیم با هزاران برابر این مبلغ قابل مقایسه نیست و یادمان باشد که چه پولها برای کتاب و مجله و سمینار و سی دی هایی داده یا میدهیم که ممکن است درصدی از منافع این انجمن به ما نرسانند.
مطمئناً این حرکت در برابر ایده ایجاد این انجمن استثنایی توسط مهندس کاظمی بسیار خرد و کوچک است اما بهتر از آن است که از این فضای زیبا کاملاً رایگان استفاده کنیم و از پیشرفتهای کسب و کار و زندگی خویش بگوییم.
صمیمانه از شما سپاسگذارم

RE: چقدر به این انجمن علاقه دارید؟ - jahanagahi - 12-19-2012 01:39 AM

فقط می توان عرض کنم ممنون از این پیشنهاد بسیار زیبا و منطقی شما.
تغییرات دیگری در انجمن ایجاد می شود و در نهایت تحول بیشتر در عزیزان با پایداری مداوم این انجمن.بیائید دست به دست همدیگر داده و در این حرکت شکوه آمیز شرکت کنیم.

استاد : جهان آگهی اگر این حرکت بخوبی انجام شود کارت صد آفرین به تو می دهم و نمره 13/25
جهان آگهی: اجازه آقا هنر میکنی.
استاد: برو بیرون شدی 2
جهان آگهی : اجازه آقا ؟ چشم.آقا اجازه ببخشید.

RE: چقدر به این انجمن علاقه دارید؟ - حامد - 12-19-2012 02:06 AM

ممنون حمزه جان پیشنهاد خوبی بود
من کاملا" موافقم.
من دوباره سبز شدم.
کلا" این رنگ یه حس انرژی به ادم میده.دوستان حتما" امتحان کنید.

RE: چقدر به این انجمن علاقه دارید؟ - mehdi62 - 12-19-2012 12:23 PM

سلام؛
برای کمک به انجمن باید یک فکری کرد که اولا با حداقل مقدار یعنی هزار تومن هم ممکن باشه در ثانی روش پرداخت برای همه بسیار ساده باشه. نمی دونم مثلا آدم یک شارژ هزاری ایرانسل بخره و رمزش رو ارسال کنه. سپس به نحوی بشه این شارژهای ارسالی رو به پول تیدیل کرد. یا مثل این اس ام اس های ایرانسل که می گه با ارسال عدد فلان ، فلان مقدار به اینجا پرداخت کنید.
این طوری اگر می شد خیلی خوب بود. و مسلما مشارکت بچه ها و مبالغ پرداختی بالاتر می رفت.
پیشنهاد دیگر من اینه که در ازای رسیدن مبالغ پرداختی یک نفر به یک حد مشخص کالای با ارزش و در عین حال کم هزینه برای تولید کننده برای او ارسال شه. مثلا dvd حاوی اطلاعات مفید مثلا آرشیو نرم افزارهای جدید یا آرشیو موزیک یا آرشیو وال پیپر و عکس یا سریال یا کتاب های الکترونیکی و صوتی یا برنامه های آموزش زبان و ....
تو یک انجمنی فکر کنم persiantools افرادی بودند که اطلاعات هاردشون رو که حاوی عناوین بالا بود می فروختند. می شه تهیه کرد و هم برا فروش گذاشت و هم برای کسانی که مبالغشون رو به حد مشخص می رسونند.

RE: چقدر به این انجمن علاقه دارید؟ - کامیار کاظمی - 12-19-2012 12:38 PM

ممنون از همه دوستان
خوشحالم که میزان صداقت و معرفت در انجمن بسیار بالاست و به وجود عزیزان و دوستانم افتخار می کنم

اما دوستان بنده با آغوش باز این هزینه را قبول کرده ام و به هیچ وجه دلم نمیخواهد که دوستان به VIP بصورت کمک نگاه کنند!

دوستان صراحتا اعلام میکنم بنده شخصا همه چیز را پذیرفته ام و آن زمان که پایه انجمن زده شد میدانستم که مسائل مالی جزئی از کار است و قبول کردم که از زمان و پول بگذرم تا نتیجه بالاتری بگیرم.

تاکنون شاید کل مبالغی که در بیش از یکسال جمع شده است یک سوم هزینه یکی از همایش های رایگان انجمن بوده است.

شاید درست نباشد که عرض کنم، حتی کسانی هستند که چون از وضعیت مالی آنها خبر داشتم و میدانستم که برایشان این مبلغ هم مشکل است به رایگان عضویتشان را پذیرفته ام.

بازهم عرض می کنم:خواهش میکنم کسی برای کمک مالی عضو این بخش نشود و اگر واقعا علاقمند به استفاده از مطالب اختصاصی این بخش است و میخواهد از ان استفاده ببرد عضو شود.

بهترین کمک شما آن است که این بخش از حالت متکلم وحده خارج شود و همه عزیزان به طرح بحث هایی اختصاصی و مناسب خود در این بخش بپردازند

شاد و پیروز باشید

RE: چقدر به این انجمن علاقه دارید؟ - صدفی - 12-19-2012 07:48 PM

من در اولین فرصت عضو گروه VIP میشم

RE: چقدر به این انجمن علاقه دارید؟ - Delta.H - 12-19-2012 10:54 PM

(12-19-2012 12:38 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  ممنون از همه دوستان
خوشحالم که میزان صداقت و معرفت در انجمن بسیار بالاست و به وجود عزیزان و دوستانم افتخار می کنم

اما دوستان بنده با آغوش باز این هزینه را قبول کرده ام و به هیچ وجه دلم نمیخواهد که دوستان به VIP بصورت کمک نگاه کنند!

دوستان صراحتا اعلام میکنم بنده شخصا همه چیز را پذیرفته ام و آن زمان که پایه انجمن زده شد میدانستم که مسائل مالی جزئی از کار است و قبول کردم که از زمان و پول بگذرم تا نتیجه بالاتری بگیرم.

تاکنون شاید کل مبالغی که در بیش از یکسال جمع شده است یک سوم هزینه یکی از همایش های رایگان انجمن بوده است.

شاید درست نباشد که عرض کنم، حتی کسانی هستند که چون از وضعیت مالی آنها خبر داشتم و میدانستم که برایشان این مبلغ هم مشکل است به رایگان عضویتشان را پذیرفته ام.

بازهم عرض می کنم:خواهش میکنم کسی برای کمک مالی عضو این بخش نشود و اگر واقعا علاقمند به استفاده از مطالب اختصاصی این بخش است و میخواهد از ان استفاده ببرد عضو شود.

بهترین کمک شما آن است که این بخش از حالت متکلم وحده خارج شود و همه عزیزان به طرح بحث هایی اختصاصی و مناسب خود در این بخش بپردازند

شاد و پیروز باشید
جناب آقای کاظمی عزیز و گرامی
میدانیم که منش بزرگوارانه شما و نظر بلندتان همیشه باعث شده خودتان هزینه های سایت را متحمل شوید و به عکس مدیران دیگر سایت ها تا کنون حتی یک بار هم در این باره سخنی نگفته و اشاره ای نداشته اید.
انگیزه بنده از زدن این تاپیک هم که با مشورت دیگر عزیزان بود کمک به شخص شما نبود بلکه سهیم شدن اعضای فعال در بهتر شدن انجمن و متقبل شدن بخش کوچکی از آن در قالب عضویت VIP که به طور قطع به سود همه از جمله کسانی که در این بخش عضو میشوند میباشد.
امیدوارم که این مسئله باعث سوء تفاهم نشده باشد.

RE: چقدر به این انجمن علاقه دارید؟ - Delta.H - 12-20-2012 02:49 PM

همچنان در انتظار سبز شدن نام کاربری دیگر عزیزان هستیم...

RE: چقدر به این انجمن علاقه دارید؟ - soltan_sal - 12-20-2012 05:10 PM

من به این انجمن علاقه زیادی دارم برای من هم خیلی مفید بوده است ممنون از آقای کاظمی عزیز به خاطر زحمات فراوانشان برای این انجمن،
امیدوارم تک تک اعضا همیشه سبز باشند.

RE: چقدر به این انجمن علاقه دارید؟ - فرهاد قربانی - 12-20-2012 05:50 PM

ما هم خیلی خیلی به این انجمن علاقه داریم.سبز سبزیم 12_002