ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

خاطرات روزانه اعضا از قانون راز
زمان کنونی: 05-18-2024, 10:35 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: abdolhossein
پاسخ: 191
بازدید: 46536

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 42 رأی - میانگین امیتازات : 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خاطرات روزانه اعضا از قانون راز
10-11-2012, 07:54 PM
ارسال: #61
RE: خاطرات روزانه اعضا از قانون راز
من هم با اینهمه شور و انرژِی مثبتی که در درون شما میبینم اطمینان دارم که شرایطی که خودتون رو در اون تصور میکنید قطعا حاصل خواهد شد. من هم براتون انرژی مثبت میفرستم!
این خونه ای که فرمودین تو قرعه کشی برنده شدین خیلی برام جالبه. روش واقعا تمرکز کرده بودین؟ منظورم اینه که دقیقا همونجوری که فکر میکردین بود؟ کلا برامون توضیح بدین ممنونتون میشم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , بهداد , mallarme , dara , iranboy , zahra_r , alireza091111 , koruosh
10-11-2012, 07:58 PM
ارسال: #62
بهترین برخورد را شما انجام داده اید و این لذت زندگی را چندین برابر میکند
من سخنی با عزیزان دارم اگر بتوانیم یاد بگیریم که به دیگران کمک کنیم خیلی دستاوردهای شگرفی به ما می رسد
البته ((((((((( کمک بدون چشمداشت )))))))) که دیگر در جامعه ی ما رنگ و بویی ندارد
اگر من این جا هستم و از ته دل می نویسم برای شماست
اگر میگویم با تمام وجود دوستتان دارم بی ریا میگویم و عشقمو اهدا میکنم
بالاخره هم اکنون 28 نفر را از نظر فکری دارم حمایت میکنم به همه ی این عزیزان عشق میورزم
من کسی نیستم اما برای خودم خیلی کس هستم با انرژی بالا در خدمت هستم
اگر شما شاد باشید قطعا من هم شاد هستم . انرژی و عشق اهدا کن بعد معجزه را هر روز ببین
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mallarme , قادر سلمانی , dara , madar , Peanut , moltimilioner , rahgozar , Mahboob , iranboy , دنیا1 , ratanaz , negin 30 , alireza091111 , koruosh
10-11-2012, 08:00 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-11-2012 08:01 PM، توسط پرواز.)
ارسال: #63
ای بابا کلی تایپ کردم انگار پرید!
با انرژِی مثبت و شوری که دارین شک ندارم به هدفتان میرسید.
من هنوز کنجکاوم در مورد جریان خونه بدونم. فرمودین این دومین خونه است که جذب میکنید؟ این دومی رو که فرمودین اسمتون اشتباه خونده شده. یعنی چی؟ بالاخره این خونه به شما تعلق گرفت یا نه؟ اولی چطور؟

منم دیشب یه کوچولو تجسم خلاق انجام دادم! امروز یه هو در آستانه ی دریافت نزدیک 20 میلیون پول قرار گرفتم!!!!!!!! اونقدر گیج شدم که اصلا نمیدونم ربطی به قانون جذب داشت یا نه. بعدش هم با تمرکز و یه خواب عجیب، دوباره کلی اتفاق های تازه پیرامون این قضیه افتاد. ولی من اونقدر در تجسم خلاق ضعف دارم که علی رغم اینکه امروز خبر رسید که احتمال 90 درصد هفته آینده این پول به حسابم واریز میشه، همچنان با خودم میگم: بذار خیلی دل خوش نکنم که اگه یه وقت عقب افتاد، تو ذوقم نخوره!!!!!! دستی دستی دارم پسش میزنم!

بعدانوشت: الان متوجه شدم که ارسال قبلیمم رسیده.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , بهداد , mallarme , قادر سلمانی , dara , iren , مهدی 1 , alireza091111 , koruosh
10-11-2012, 08:01 PM
ارسال: #64
سپاسگذارم عزیز و متشکرم از انرژی مثبتتون
نه اونجور که میخواستم نبود خوب بالاخره مشابه را معمولا جذب میکنه چون حدود 7 ماه روش متمرکز بودم
من فکر میکنم کائنات داره با من بازی میکنه حس میکنم ازم خوشش اومده . من اصلا هنوزم بهت زده هستم عزیز
قرعه کشی شهرداری اونم من
 تشکر شده توسط: mallarme , jahanagahi , dara , moltimilioner , alireza091111 , koruosh
10-11-2012, 08:07 PM
ارسال: #65
(10-11-2012 08:00 PM)پرواز نوشته شده توسط:  ای بابا کلی تایپ کردم انگار پرید!
با انرژِی مثبت و شوری که دارین شک ندارم به هدفتان میرسید.
من هنوز کنجکاوم در مورد جریان خونه بدونم. فرمودین این دومین خونه است که جذب میکنید؟ این دومی رو که فرمودین اسمتون اشتباه خونده شده. یعنی چی؟ بالاخره این خونه به شما تعلق گرفت یا نه؟ اولی چطور؟

منم دیشب یه کوچولو تجسم خلاق انجام دادم! امروز یه هو در آستانه ی دریافت نزدیک 20 میلیون پول قرار گرفتم!!!!!!!! اونقدر گیج شدم که اصلا نمیدونم ربطی به قانون جذب داشت یا نه. بعدش هم با تمرکز و یه خواب عجیب، دوباره کلی اتفاق های تازه پیرامون این قضیه افتاد. ولی من اونقدر در تجسم خلاق ضعف دارم که علی رغم اینکه امروز خبر رسید که احتمال 90 درصد هفته آینده این پول به حسابم واریز میشه، همچنان با خودم میگم: بذار خیلی دل خوش نکنم که اگه یه وقت عقب افتاد، تو ذوقم نخوره!!!!!! دستی دستی دارم پسش میزنم!

بعدانوشت: الان متوجه شدم که ارسال قبلیمم رسیده.

لطفا این تایپیک را مطالعه فرمائید:
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?ti...9#pid43439

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mallarme , پرواز , dara , دنیا1
10-11-2012, 08:15 PM
ارسال: #66
نه این خونه ابتدا بمن نرسید چون باید به نام کسی دیگه خونده میشد اما اشتباهی اسم منو خوندند بعد که خونه رفتم دوباره بهم زنگ زدند که این خونه در منطقه 15 تهران بنام شما در اومده .میدونم علتش چیه بزارید شفاف بگم :
وقتی فهمیدم خونه بنام کسی دیگه بوده و اشتباهی نام منو خوندند اصلا ناراحت نشده بودم چون در روند خلق روشی وجود داره که باید برای داشته های دیگران شکر گذار باشی این یعنی دگرخواهی . منم همین کارو کردم ذوق و شوقم بیشتر شد آخه در سن 24 سالگی شرایطی خارق العاده پیش اومد که تونستم با همسرم فقط با مبلغ 2 میلیون تومان خونه ای در منطق 10 تهران قول نامه کنیمو در آینده پولش رو تهیه کردیم و دادیم و چون خونه داشتم برای اون نفر خوشحال شدم و ایمان دارم کائنات باز هم اون خونه رو بمن داد.
هدف جدیدم برای کسب 500 میلیارد ریال اینه :
1 - به 100 نفر از بچه های یتیم در تالار هر ماه غذا بدم و براشون لباس تهیه بخرم . در حین غذا خوردن بهشون نگاه کنم و از شوقشون فقط اشک شوق سر بدم
2 - برای 10 دختر دم بخت که با عشق عاشق طرف مقابلشون هستند جهیزیه رویایی بخرم .
3 - احداث یتیم خونه .البته هم اکنون بغیر از دخترم یک پسر یتیم رو هم در خلخال سرپرستی میکنیم

اینا نیت هامه که میخام اون مبلغ را بدست بیارم هیچکدوم برای خودم نیست . فقط میخام به آرامش برسم و در جهان هستی تغییری کوچک ایجاد کنم . شب و روز دارم تمام انرژیمو بکار میبندم و میدونم میترکونم .برام دعا کنید و به انرژی مثبتتون نیاز مبرم دارم
انرژی باور و ایمان باید بالای 200% برسه تا چیزی خلق بشه فقط مونده خدا مهر تاییدشو بزنه
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مــجــیــנ , فرهاد قربانی , mallarme , ahmad rezaee , پرواز , vahid61 , mir abbas , mosafer bedar , قادر سلمانی , dara , M3HDI , madar , Peanut , moltimilioner , سولاو , masiha107 , maryambanoo , iranboy , دنیا1 , negin 30 , iren , مهدی 1 , koruosh , mane miliarder , داناک , mehrdad062
10-11-2012, 08:33 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-11-2012 09:26 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #67
زیباترین جمله برای هر خواسته ای:
در روند خلقت روشی وجود داره که باید برای داشته های دیگران شکر گذار باشی این یعنی دگرخواهی . منم همین کارو کردم ذوق و شوقم بیشتر شد

چون من این مراحل را طی کرده ام , ایمان دارم که شما و همه می توانند به خواسته هایشان برسند.بشرطیکه:
-ایمان و باور داشته باشند.
- اعتماد بنفس بالا.
- رهایش کنید و از زندگی و مسیر رسیدن به هرهدفی لذت ببرید.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: بهداد , مــجــیــנ , فرهاد قربانی , mallarme , ahmad rezaee , قادر سلمانی , dara , moltimilioner , masiha107 , iranboy , دنیا1 , alireza091111 , koruosh , sadegh1
10-11-2012, 11:57 PM
ارسال: #68
(10-11-2012 08:15 PM)بهداد نوشته شده توسط:  نه این خونه ابتدا بمن نرسید چون باید به نام کسی دیگه خونده میشد اما اشتباهی اسم منو خوندند بعد که خونه رفتم دوباره بهم زنگ زدند که این خونه در منطقه 15 تهران بنام شما در اومده .میدونم علتش چیه بزارید شفاف بگم :
وقتی فهمیدم خونه بنام کسی دیگه بوده و اشتباهی نام منو خوندند اصلا ناراحت نشده بودم چون در روند خلق روشی وجود داره که باید برای داشته های دیگران شکر گذار باشی این یعنی دگرخواهی . منم همین کارو کردم ذوق و شوقم بیشتر شد آخه در سن 24 سالگی شرایطی خارق العاده پیش اومد که تونستم با همسرم فقط با مبلغ 2 میلیون تومان خونه ای در منطق 10 تهران قول نامه کنیمو در آینده پولش رو تهیه کردیم و دادیم و چون خونه داشتم برای اون نفر خوشحال شدم و ایمان دارم کائنات باز هم اون خونه رو بمن داد.
هدف جدیدم برای کسب 500 میلیارد ریال اینه :
1 - به 100 نفر از بچه های یتیم در تالار هر ماه غذا بدم و براشون لباس تهیه بخرم . در حین غذا خوردن بهشون نگاه کنم و از شوقشون فقط اشک شوق سر بدم
2 - برای 10 دختر دم بخت که با عشق عاشق طرف مقابلشون هستند جهیزیه رویایی بخرم .
3 - احداث یتیم خونه .البته هم اکنون بغیر از دخترم یک پسر یتیم رو هم در خلخال سرپرستی میکنیم

اینا نیت هامه که میخام اون مبلغ را بدست بیارم هیچکدوم برای خودم نیست . فقط میخام به آرامش برسم و در جهان هستی تغییری کوچک ایجاد کنم . شب و روز دارم تمام انرژیمو بکار میبندم و میدونم میترکونم .برام دعا کنید و به انرژی مثبتتون نیاز مبرم دارم
انرژی باور و ایمان باید بالای 200% برسه تا چیزی خلق بشه فقط مونده خدا مهر تاییدشو بزنه
مورد دوم از اهدافتون رو Like میکنم. منم اگر یه روز به قله های مادی برسم یکی از اهدافم فراهم کردن شرایط ازدواج چندتا جوونه. البته من تو زمینه ی مسکن کمکشون میکنم!
آرزو میکنم موفق تر باشید
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mir abbas , بهداد , dara , Peanut , afra49 , masiha107 , iranboy , دنیا1 , iren , koruosh
10-12-2012, 12:29 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-12-2012 12:30 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #69
وقتی بخشیدی چند برابرش را دریافت میکنی . بخشش را از الان باید شروع کرد
البته با امکانات موجود:
- بخشش لباسهای اضافی.
- بخشش وسایل منزل که کمتر از آن استفاده می کنید.
- رفتن به ترمینال و پرداخت هزینه برگشت یک مسافری که پول برگشت ندارد.
- بردن شیرینی و گل به سرای سالمندان.
- خرید نسخه مریضی که نمی تواند خود آنرا تهیه کند.
و صدها مورد دیگر که شما عزیزان اضافه کنید تا همگی از آن مطلع شویم.
.

وقتی از الان شروع کردید بعدها هم می توانید ببخشید.چون راه بخشیدن را یاد میگیرید.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: P@RSA , مــجــیــנ , mir abbas , پرواز , بهداد , dara , moltimilioner , kafi , afra49 , iranboy , ratanaz , negin 30 , alireza091111 , koruosh , mane miliarder , sadegh1
10-12-2012, 03:41 AM
ارسال: #70
(10-11-2012 07:48 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  در تائید برداشت زیبای شما:
وقتی در سن 50سالگی چنین افکاری داشتم همه بمن می خندیدند و من به آنها.به آنها می خندیدم که بعد از گذشت زمان به دنبال من خواهند آمد که فلانی تجربه ات را بما هم منتقل کن.و همان افراد وقتی من را می بینند خجالت زده راه موفقیت را می پرسندو من : بالبحندی که همیشه گوشه لبانم کاشته ام با مهربانی آنان را راهنمائی میکنم.

صادق هدایت میگه : آنها به من میخندند ولی نمی دانند که من در دل به آنها می خندم

MY Telegram : @Mosleh68
 تشکر شده توسط: پرواز , بهداد , قادر سلمانی , dara , M3HDI , iranboy , دنیا1 , alireza091111 , baharamin
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فایل صوتی خود هیپنوتیزم برای قانون جذب pastil 26 19,694 04-05-2019 03:56 PM
آخرین ارسال: alialavi58
Rainbow آيا قانون جذب واقعيت دارد ؟ دلشاد حسین پور 2 6,614 05-02-2017 04:40 PM
آخرین ارسال: itclink
  انتظار در قانون جذب محسن دوستوندی 6 1,933 04-30-2017 03:20 PM
آخرین ارسال: fnazari
Rainbow چگونه با استفاده از قانون جذب زندگی خود را دگر گون کنیم؟ دلشاد حسین پور 2 2,749 04-30-2017 03:18 PM
  برای فعال شدن قانون جذب تا کجا باید ادامه دهیم؟ abdolhossein 13 4,766 04-30-2017 03:16 PM
  به نظر شما با استفاده از قانون راز می شه تو ایران ثروتمند شد؟ payman1371 28 6,989 04-30-2017 03:09 PM
  زندگی با قانون راز شیرین می شود !؟ مهدی 1 31 7,534 08-29-2016 01:11 AM
آخرین ارسال: kelideservat
  فایل صوتی خودهیپنوتیزم چیست و چگونه از ان استفاده کنیم؟(به همراه یک نمونه فایل ) ذهن برتر 0 1,239 11-26-2015 02:15 PM
آخرین ارسال: ذهن برتر
  بزرگترین راز یک ثروتمند! ramin7 0 594 11-10-2015 11:32 PM
آخرین ارسال: ramin7
Heart خاطرات تکان دهنده از میلیاردرها کامیار کاظمی 21 8,803 11-07-2015 10:34 AM
آخرین ارسال: matarodi
Rainbow شما تصور مي كنيد ، راز چيست؟ دلشاد حسین پور 19 3,901 06-16-2014 02:26 PM
Rainbow اگر قانون جذب واقعيت داشت ، پس چرا همه ی مردم از آن زندگی ای که در رویای خود دارند... دلشاد حسین پور 4 2,594 05-07-2014 10:38 PM
Rainbow لطفا قانون جذب را باور نكنيد ، زيرا ... دلشاد حسین پور 44 11,630 05-07-2014 10:27 PM
  راز چیست؟مهم jahanagahi 13 3,076 09-11-2013 01:39 PM
آخرین ارسال: minoo
Thumbs Up رموز موفقیت استفان كاوی و نظر او در مورد قانون راز MohamadMJ 2 2,117 07-26-2013 09:32 AM
آخرین ارسال: nima6286
Rainbow بر اساس قانون جذب ما چه کسانی را جذب می‏کنیم و یا چه کسانی جذب ما می‏شوند؟ دلشاد حسین پور 2 1,864 07-09-2013 09:29 PM
آخرین ارسال: omid.monibi
Rainbow طناب را رها نمي كني بعد مي گويي قانون جذب هيچ اثري ندارد دلشاد حسین پور 17 4,363 06-30-2013 08:21 PM
آخرین ارسال: haman716
  خاطرات قانون موفقیت در زندگی افراد کامیار کاظمی 15 6,046 06-22-2013 03:47 PM
آخرین ارسال: alma
  خلاصه ای از فیلم موفق و معروف راز صدفی 4 1,512 02-11-2013 12:54 AM
آخرین ارسال: successman
  راز نبوغ انیشتن REZA HAJISALIMI 19 3,321 03-23-2012 01:42 PM
آخرین ارسال: azim

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS