ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظرسنجی: آیا تمایل دارید تجربیات تلختان را در میان بگذارید؟
بلی چون شاید ب دیگران کمک کند
خیر چون انرژی منفی جذب می کنم
بلی به صورت کلی
خیر به صورت کلی
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی است. کاربران میتوانند گزینه انتخابی شما را مشاهده کنند.

من شکست خوردم چون....؟
زمان کنونی: 05-05-2024, 01:56 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: yu3f
آخرین ارسال: amirali699
پاسخ:
بازدید: 11504

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امیتازات : 3.05
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من شکست خوردم چون....؟
10-30-2012, 12:49 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-30-2012 01:29 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #9
RE: من شکست خوردم چون....؟
شکست یعنی راه را اشتباه رفتن.
در سن 50سالگی. یعنی سن بازنشستگی .20سال سن و30سال کار می شود 50
باید در این سن استراحت کرد.
آپارتمان و کارخانه تولید پوشاک و ماشین رفت به باد. معاون مدیر کل بودم و کارم را بخاطر بازار رها کردم.تجربه ای نداشتم.
عوامل راه را اشتباه رفتن:
1- پول نزول
2- شریکائی که بفکر منافع خودشان بودند.

چون در بهزیستی بودم و مددکاری میکردم و مددکاری تدریس میکردم از بازار هیچ اطلاعاتی نداشتم.
از یک سوراخ بارها گزیده شدم.
در 50سالگی رفتم اولین دوره کلاس استاد عریزم دکتر آرمندیان. با کتاب چگونه ثروتمند شدیم شروع کردم. بارها و بارها و بارها خواندم .نوشتم . جملات تاثیرگذار را در کارتهای که بهمین منظور تهیه کرده بودم نوشتم حاشیه کتاب را نوشتم. هیچ جای خالی نداشت.رازی را میخواست بگه.فصل به فصل رفتم و در آخر هم مشخص نشد راز چیست. بالای 20بار خواندم و متوجه شدم راز : راز سماجت و پافشاری است. این کلمه را که فهمیدم حس کردم تحولی در من ایجاد شد. همه فکر میکردند دیوانه شده ام. در زمان بی پولی من کتاب می خواندم و کلاس می رفتم و نقاشی می کشیدم-قرآن تلاوت میکردم و....فرش 700هزارتومانی رفت 400هزار تومان . مخارج خانه و کتاب و کلاس.
حملات تاکیدی نوشتم و تکرار کردم. چقدر عجله داشتم زود به اهدافم برسم. یادم رفت عرض کنم همان زمانی که در کلاس دکتر بودم هدفهایم را نوشتم.
تکرار تکرار تکرار. چقدر دوره سختی بود. چرا من ثروتمند نمی شوم؟
6ماهی گذشت از هیچ فردی کمک مالی نگرفتم .فقط فروش وسایل منزل. آموزشگاه رانندگی زدم بدون سرمایه.
محلی را اجاره کردم و قرار شد آخرهای برج کرایه را بدهم. آگهی دادم برای راننده با ماشین. 1و2و5و10و15و....ماشین اضافه شد. 20درصد مربوط به من بود.از طلبکارها مهلت خواستم. فبول کردند.سرمایه کمی بهم زدم و کمی هم بدهی دادم. فکرم رسید آشپزی بگیرم و مغازه کله پاچه بزنم. افتتاخ شد. خوب شد.داشتم کم کم به اهداف می رسیدم. مانده بود هدف معنوی رضایت خانواده که خیلی سختی کشیده بودند .پیکان مدل پائین گرفتم و دادم دستی مربی 20درصد می گرفت و 80درصد درآمدش مال منبود.هر 5شنبه و جمعه بدون استثنا با خانواده شمال.
دوستم مدیر عامل کارخانه قند بود. 60 - 70 نفر خانم استخدام کردم برای بسته بندی قند....دارم کتاب می نویسم.
بقیه شغلها را در صندلی داغ شماره 4 مطالعه فرمائید.
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=766
هر ایده ای که بنظرم می رسید پس از بررسی سریع انجام می دادم. حداکثر در یکهفته ایده پیاده می شد.
60ساله بودم که نفس راحتی کشیدم و در 62سالگی هم پا به پای شما عزیزان پای کامی جان (کامپیوترم )نشسته و آموزش دیده و آموزش می دهم تا تجربیات خود را به قبرم که در قطعه 36 بهشت زهرای تهران است نبرم.
(اگر کلمه ای غلط بود ببخشید .نمی خواهم ویرایش کنم می ترسم بخواهم جمله یا کلمه ای را حذف کنم.)حالا شما عزیزان در اوج جوانی دم از شکست می زنید و برای پیاده کردن یک ایده سالها مطالعه را در دستور کار خود می دهید.
زنگ تفریخ:
چهان آگهی : استاد , اجازه؟
استاد: جهان آگهی حرف نزن .من خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم.
جهان آگهی : آقا اجازه؟ چشم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , sajjad , sedaybaran , هومان هرمزدی , Delta.H , yu3f , vahid61 , amiryazdani138 , madar , M3HDI , بهداد , P@RSA , مهدی 1 , m_grate29 , حامد , SAMIRA , maxsoulfly , 3ObHaN , successman , Mrs.Seyedi , sir-mahyar , dara , Mind , mseyfzadeh , ابراهیم رضایی , iran , ahmad rezaee , mohsen k1 , sahand_hb , tarfand , parsa_star , داوود , jin kazama
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
یوسف شکست می خورد... - yu3f - 10-29-2012, 06:12 PM
RE: من شکست خوردم چون....؟ - jahanagahi - 10-30-2012 12:49 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شکست‌های میلیون دلاری karafarin 0 569 08-11-2014 05:54 PM
آخرین ارسال: karafarin
  من چطوری کار می کنم؟ yu3f 12 3,273 02-27-2014 06:25 PM
آخرین ارسال: tarfand
  نظر انتقادی من در مورد قانون راز و مشکلات بزرگ آن MohamadMJ 23 5,453 10-15-2012 01:10 PM
آخرین ارسال: ناظم ارشد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS