ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظرسنجی: آیا تمایل دارید تجربیات تلختان را در میان بگذارید؟
بلی چون شاید ب دیگران کمک کند
خیر چون انرژی منفی جذب می کنم
بلی به صورت کلی
خیر به صورت کلی
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی است. کاربران میتوانند گزینه انتخابی شما را مشاهده کنند.

من شکست خوردم چون....؟
زمان کنونی: 04-25-2024, 12:12 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: yu3f
آخرین ارسال: amirali699
پاسخ: 49
بازدید: 11450

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امیتازات : 3.05
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من شکست خوردم چون....؟
02-06-2014, 12:32 AM
ارسال: #41
RE: من شکست خوردم چون....؟
سلام با تشکر از استاتر
موضوع فعالیت ای ک انجام می دادید رو بگید
کافی گیم نت خدمات کامپیوتری فروش تجهیزات کامپیوتری
سال شروع و رخداد شکست و سرپاشدن دوباره رو بگید
1389-1391
علت شکست رو با توضیح کامل بگید
سرمایه ناکافی , شروع با نزول گرفتن
راه مقابله با اونو اگر می دانید بگید
علل مختلفی داشت یکی از دلایل-خوشبین بودن بیش از حد به پرداخت سرمایه نزول حاصل از کار که اینجوری نشد!امیدواری الکی
پیش بینی نادرست از اینده
روش های شروع دوباره ای ک انجام دادید رو بگید
در حال ثبت شرکت کامپیوتری (طراحی و پیاده سازی وب سایت)
خوب مشاوره کردم
تصمیمات جدی گرفتم
یه شریک که دوستمه انتخاب کردم
تقریبا بدون سرمایه خاصی استارت زدیم
در صورت امکان میزان شکست (مادی و معنوی) رو بگید (این مورد اختیاری)
میزان شکست معنوی که خیلی ه بقول دوستان یه کتاب میشه.اما مادی 2 سال کار کردم تو مغازه که اخرش هم فروختم دادم به نزول!یعنی 2 سال به باد رفت

success =====> Mr.Veghari
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: حمید سیدی زاده , م.ع , tarfand
02-17-2014, 06:26 PM
ارسال: #42
من آنقدر شکست خوردم که راه های شکست دادن را بلد شدم....
 تشکر شده توسط: بابایی , blacknight19
06-26-2015, 02:42 AM
ارسال: #43
دوستان هر چقدر دوست داشتین میتونین به سادگی من بخندین
من کارگری کردم و یه سرمایه جمع کردم و با توجه به این که شهر ما شهر خرماست آگهی زدم توی اینترنت و چند روز بعدش فردی از اراک تماس گرفت که واسه من بفرست و من هم بدون بیعانه گرفتن فرستادم براش به آدرسی که داده بود بنام عمده فروشی برادران
پیش خودم فکر کردم طرف نهایتش که نامردی کنه خرماهارو نمیخره و من میدمشون به یکی دیگه چون ماه رمضون بود
ماشین که رسید اراک زنگ میزنه به راننده میگه کمربندی وایسا من میام همونجا بارگیری می کنم چون اینجا کامیون ممنوعه
میان بارگیری میکنن و راننده میگه پول و اونها هم میگن بیا دنبالمون و دبرو که رفتی ..........
راننده زنگ میزنه 110 و بیرون شهر دستگیر میشن
کلانتری هم زنگ زد که حضور شما برای شکایت لازمه ماهم رفتیم شکایت کردیم
خرماها همش خراب شده بودند زیر آفتاب و چیزی ازشون باقی نمونده بود و ما ادعای خسارت کردیم
الان یک سال از اون قضیه گذشته و هزار تومن هم خسارت ندادن به ما
آقا دزده هم کنار قاضی نشستن دارن خونشون ماه عسل نگاه میکنن و به ریش من میخندن و دعا میکنن برای سلامتی
لازم به ذکره حتی لاشه خرماها هم گیرم نیومد چون راننده برد واسه خودش حراج کرد
اینم عکس منه Huh
 تشکر شده توسط: blacknight19
06-26-2015, 11:51 AM
ارسال: #44
(06-26-2015 02:42 AM)dehvar نوشته شده توسط:  دوستان هر چقدر دوست داشتین میتونین به سادگی من بخندین
من کارگری کردم و یه سرمایه جمع کردم و با توجه به این که شهر ما شهر خرماست آگهی زدم توی اینترنت و چند روز بعدش فردی از اراک تماس گرفت که واسه من بفرست و من هم بدون بیعانه گرفتن فرستادم براش به آدرسی که داده بود بنام عمده فروشی برادران
پیش خودم فکر کردم طرف نهایتش که نامردی کنه خرماهارو نمیخره و من میدمشون به یکی دیگه چون ماه رمضون بود
ماشین که رسید اراک زنگ میزنه به راننده میگه کمربندی وایسا من میام همونجا بارگیری می کنم چون اینجا کامیون ممنوعه
میان بارگیری میکنن و راننده میگه پول و اونها هم میگن بیا دنبالمون و دبرو که رفتی ..........
خرماها همش خراب شده بودند زیر آفتاب و چیزی ازشون باقی نمونده بود و ما ادعای خسارت کردیم
آقا دزده هم کنار قاضی نشستن دارن خونشون ماه عسل نگاه میکنن و به ریش من میخندن و دعا میکنن برای سلامتی
اینم عکس منه Huh

دوست عزیز اینو بدون شکستهای گذشته تجربه های آینده میشن
اگه خواسته باشی میتونم بهت کمک کنم خرما برای شهر یزد میتونی ارسال کنی ؟
میخوام خرما رو فلا بخرم توی شهرم بسته بندی کنم با مارک خودمون
اگه میتونی خرمای تازه امسال رو با قیمت خوب واسم بفرستی خبر بده

یا علی موفق باشی

میلیاردر شدن فکر میخواد
 تشکر شده توسط: blacknight19 , dehvar
06-26-2015, 04:01 PM
ارسال: #45
(06-26-2015 11:51 AM)حامد یزدی نوشته شده توسط:  
(06-26-2015 02:42 AM)dehvar نوشته شده توسط:  دوستان هر چقدر دوست داشتین میتونین به سادگی من بخندین
اینم عکس منه Huh

دوست عزیز اینو بدون شکستهای گذشته تجربه های آینده میشن
اگه خواسته باشی میتونم بهت کمک کنم خرما برای شهر یزد میتونی ارسال کنی ؟
میخوام خرما رو فلا بخرم توی شهرم بسته بندی کنم با مارک خودمون
اگه میتونی خرمای تازه امسال رو با قیمت خوب واسم بفرستی خبر بده

یا علی موفق باشی

مرسی ممنون
حقیقتش خرما از خودم که ندارم ولی فامیلای نزدیکم هستن که میتونم از اونا براتون بخرم و ارسال کنم
شما میتونی بسته بندی هاتون رو بفرستین من خودم براتون کارگر میگیرم و همینجا بسته بندی می کنم و میفرستم براتون.
خرما تا یکی دو ماه دیگه آماده برداشت میشه
برنامه ریزی لازم رو انشالله انجام بدید تا به امید خداوند متعال بتونیم همکاری خوبی داشته باشیم.
با تشکر
07-08-2015, 11:14 AM
ارسال: #46
سلام به همه
دوستان فقط در همین حد بگم من تو کارم یه 400 میلیونی ضرر کردم
اینو هم بگم 50درصد اشتباه استراتزیک خودم(ریسک سنگین) بود 50 درصد هم سیاست های غلط اقتصادی مملکت که با این سرعت تغییر جهت میده و بارش رو دوش ملت هست
اما همه چیز الان به این مذاکرات هسته ای بستگی داره اگه توافق بشه امکان اینکه 400 تا برگرده هست با یه 200 میلیون سود روش.
الان من کارم شبانه روز دعا کردن واسه اینه که توافق انجام بشه11_002

ولی در کل من از این ریسکهای سنگین لذت میبرم
تا الان ریسکهایی که کردم توش سود بردم اما یکیشو بیگدار به اب زدم به امید خدا اینم برمیگرده
07-11-2015, 03:49 PM
ارسال: #47
(10-29-2012 10:55 PM)پرواز نوشته شده توسط:  من شکست خوردم چون به آدم ها اعتماد کردم! فکر کردم خنده هاشون واقعیه. فکر کردم مثل خودم و نزدیکانم از خوشی دیگران خوشحال میشن. "من شکست خوردم چون منتظر اقدام یه آدم دیگه موندم". این چشم دوختن به اقدام یه نفر دیگه من رو از هدف اصلیم دور کرد. دنیای منو کوچیک کرد. منو به حاشیه کشوند. و در حساس ترین لحظات زندگیم زمانی که برگشتم و به اصل نگاه کردم، دیدم اون آدم هیچ قدمی برنداشته.
این بزرگترین و آزاردهنده ترین شکست و تجربه ی تلخ زندگی من بود. برا همین همیشه به همه توصیه میکنم به وعده ی هیچ کس دل خوش نکنید و خودتون برای خودتون قدم بردارید.
از سال 86 تا اواخر 90 در این اشتباه بودم. اهداف دیگه ی زندگیم رو فدا کردم. و نهایتا فهمیدم به این مورد هم نمیرسم.
درس هایی که گرفتم: منتظر کمک هیچکس نمی مونم/ استقلال در بدترین شرایط مالی به وابستگی در رفاه می ارزه/ نمیدونم بده یا خوب. اما غیر از نزدیکان درجه 1 خودم نمیتونم محبت کسی رو باور کنم/خدا خیلی خوب صلاح بنده هاش رو میدونه. در خواستن و اجابت عجول نباشیم.
تصمیماتم: در زمینه ی همین هدف از همون فردی که منو عقب انداخت جلو خواهم زد. دیگه منتظر کمک هیچکس نمی مونم. حتی در اوج حمایت دیگران، به فکر ساختن روزهای بعد توسط خودم خواهم بود
(من نمیتونم توضیح دقیقتری بدم)
دوست من حرفات به دلم نشست.ممنون
 تشکر شده توسط: سعید م , yaser1
09-15-2015, 09:07 AM
ارسال: #48
شکست خوردم چون
1.اعتماد بی جا کردم
2.شرکای خوبی انتخاب نکردم
3.کارم رو تا اخر ادامه ندادم

هر ثانیه فرصتی است برای دگرگون کردن زندگیتان.
01-09-2016, 09:02 PM
ارسال: #49
سلام .من هنوز کاری رو شروع نکردم ولی برخلاف اونایی که میگن این تایپیک باعث نامیدی تازه کاران میشه.من اعتقادم دارم آدم باید از تجربیات دیگران استفاده کنه. شاید اقوام نزدیک آدم توی زندگیشون هیچ ریسکی نکرده باشن که بخوایم از تجربیاتشون استفاده کنیم.این تایپیک باعث شد که با احتیاط شروع کنم. و از تجربیات دوستان استفاده کنم چیزایی که تو ذهن من نقش بسته
1-(کس نخوارد پشت من جز ناخن انگشت من) یعنی نباید به امید هیچ کس نشست
2- به هیچ کس اعتماد کامل نداشته باشم به قول معروف مالتو بپا همسایتو دزد نکن
3-نباید دور و بر چک برم 4- نزول گرفتن و دادن موقوف
5-(صد بار گز کن یک بار پاره کن) یعنی کارهارو با حساب و کتاب و دقیق پیش ببریم
این آخری رو تجربه ی خودمه دوستان اگه ایده ای دارید و میخواید اجرا کنید حتی درموردش تحقق کنید به کسی نگید من قصد چنین کاری دارم به قول معروف یکم پوشیده کار کنید بیشتر تو ذهن خودتون حلاجی کنید.گفتن ایده باعث میشه انرژیتون کم بشه.
موفق باشید

به ﺗﻮ پيشنهاد ميکنم که شاد باشى و قدرتمند
خورشيد هر روز صبح، بخاطر زنده بودن ما طلوع ميکند.
هرگز منتظر فرداهاى خيالى نباش
سهمت را از زندگى همين امروز بگير …

شماره تماس 09174104718
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شکست‌های میلیون دلاری karafarin 0 564 08-11-2014 05:54 PM
آخرین ارسال: karafarin
  من چطوری کار می کنم؟ yu3f 12 3,247 02-27-2014 06:25 PM
آخرین ارسال: tarfand
  نظر انتقادی من در مورد قانون راز و مشکلات بزرگ آن MohamadMJ 23 5,416 10-15-2012 01:10 PM
آخرین ارسال: ناظم ارشد

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS