ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تجسم خلاق
زمان کنونی: 05-04-2024, 07:51 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: jahanagahi
آخرین ارسال: iranboy
پاسخ: 16
بازدید: 3786

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تجسم خلاق
10-02-2012, 10:34 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-25-2013 10:03 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #1
تجسم خلاق
بارها عزیزان در مورد تجسم خلاق مطالبی نوشته اند و کتابهائی هم معرفی شده است .با تجسم خلاق می توانیم به اهدافمان برسیم.
سئوال اینست که :
- تجسم خلاق چیست؟ و درچه زمانی ما باید آنرا انجام دهیم؟
- چه کتابهائی برای مطالعه پیشنهاد می دهید؟

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , amiryazdani138 , حامد , f.jafarankorjan , dara , vahid61 , Delta.H , فرهاد قربانی , mohammadshamosi , sir-mahyar , مرتضی الهی , maha.h
10-02-2012, 10:43 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-02-2012 10:44 AM، توسط پرواز.)
ارسال: #2
RE: تجسم خلاق
در مورد زمانش من چند روز پیش یکی از سمینارهای دکتر حلت رو میدیدم. ایشون داشت میگفت باید بدن در حالت آلفا بره! یعنی یه وضعیت جسمی خاص و ریلکس به خودتون بگیرین و حالات روحی مثل مکاشفه در خودتون ایجاد کنید. کلا فکر کنم منظورش آرامش کامل و ایجاد فضایی مثل خلسه بود.
من فکر میکنم چنین فضایی رو با موسیقی آرام و بیکلام میشه ایجاد کرد. ضمنا میگفت اول صبح باشه.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , amiryazdani138 , f.jafarankorjan , dara , Delta.H , mohammad62 , bitumen , مرتضی الهی , maha.h
10-02-2012, 02:17 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-02-2012 02:18 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #3
(10-02-2012 10:43 AM)پرواز نوشته شده توسط:  در مورد زمانش من چند روز پیش یکی از سمینارهای دکتر حلت رو میدیدم. ایشون داشت میگفت باید بدن در حالت آلفا بره! یعنی یه وضعیت جسمی خاص و ریلکس به خودتون بگیرین و حالات روحی مثل مکاشفه در خودتون ایجاد کنید. کلا فکر کنم منظورش آرامش کامل و ایجاد فضایی مثل خلسه بود.
من فکر میکنم چنین فضایی رو با موسیقی آرام و بیکلام میشه ایجاد کرد. ضمنا میگفت اول صبح باشه.

بستگی به خود شما دارد، یا شب قبل از خواب یا صبح، اندکی پس از برخواستن از خواب.
البته من قبل از خواب را توصیه می کنم تا با همان آرامش و تجسم به خواب بروید و خواب توام و پرانرژی داشته باشید.
در این زمان ها، مغز تا حد بسیار زیادی امادگی پذیرش را دارد.
حتما نیاز به موزیک نیست، سکوت بهترین حالت است.
باید در این حال، کاملا ارامش داشته و بدون فکر کردن به چیزی، ازاد باشید تا فکر خود را به پرواز دراورید.
نتایجی که بدست می آورید حتما بسیار شگفت انگیز است.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi , بهنام ذوالفقارزاده , dara , پرواز , Delta.H , amiryazdani138 , فرهاد قربانی , mohammad62 , mohammadshamosi , یک همراه سبز , مرتضی الهی , maha.h
10-02-2012, 03:06 PM
ارسال: #4
کتاب :تجسم خلاق
نویسنده:شاکتی گواین
مترجم :گیتی خوشدل

این کتاب را تهیه کرده و هر بخش آنرا درسه روز مطالعه فرمائید.مهم این نیست که کی تمام می شود بلکه مهم اینست که شما در کار چه بیشرفتی دارید.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: dara , پرواز , Delta.H , amiryazdani138 , فرهاد قربانی , mohammadshamosi , مرتضی الهی , maha.h
10-02-2012, 03:59 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-02-2012 04:00 PM، توسط پرواز.)
ارسال: #5
قدم بعد از تجسم خلاق چیه؟ یعنی اولین قدم بعد از تجسم خلاق برای حرکت به سمت هدف؟
آخه دکتر حلت میگفت وقتی تجسم خلاق رو انجام دادی، بسپارش به خدا و دیگه بهش فکر هم نکن! حالا سوال من اینجاست که اگه بهش فکر نکنیم این آرزوی ما یا هدف ما چجوری محقق میشه؟
(10-02-2012 02:17 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  
(10-02-2012 10:43 AM)پرواز نوشته شده توسط:  در مورد زمانش من چند روز پیش یکی از سمینارهای دکتر حلت رو میدیدم. ایشون داشت میگفت باید بدن در حالت آلفا بره! یعنی یه وضعیت جسمی خاص و ریلکس به خودتون بگیرین و حالات روحی مثل مکاشفه در خودتون ایجاد کنید. کلا فکر کنم منظورش آرامش کامل و ایجاد فضایی مثل خلسه بود.

بستگی به خود شما دارد، یا شب قبل از خواب یا صبح، اندکی پس از برخواستن از خواب.
البته من قبل از خواب را توصیه می کنم تا با همان آرامش و تجسم به خواب بروید و خواب توام و پرانرژی داشته باشید.
در این زمان ها، مغز تا حد بسیار زیادی امادگی پذیرش را دارد.
حتما نیاز به موزیک نیست، سکوت بهترین حالت است.
باید در این حال، کاملا ارامش داشته و بدون فکر کردن به چیزی، ازاد باشید تا فکر خود را به پرواز دراورید.
نتایجی که بدست می آورید حتما بسیار شگفت انگیز است.
با فرمایش شما موافقم. با این شرایط کاری و زندگی امروزه که صبح ها معمولا عجله داریم و تمرکزمون روی کارهاییه که قراره امروز انجام بدیم، قبل خواب خیلی بهتره.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Delta.H , amiryazdani138 , mohammadshamosi , maha.h
10-02-2012, 04:07 PM
ارسال: #6
اصولا هر برنامه ای را در ذهن مجسم کردیم رهایش میکنیم و برای حل به خدا می سپاریم و مشغول انجام کارهائی خواهیم بود که به هدفهایمان نزدیک است.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: Delta.H , پرواز , amiryazdani138 , mohammadshamosi , مرتضی الهی , maha.h
10-02-2012, 05:27 PM
ارسال: #7
من کتاب تجسم خلاق را در زمان خدمت سربازی میخواندم و از تمرینات آن برای جابجائی محل خدمتم استفاده کردم! نتیجه بقول آقای کاظمی واقعاً شگفت انگیز بود!
بعد از حدود 40روز تمرین مداوم به شکل جالبی محل خدمتم عوض شد و در جایی بهتر و راحت تر از چیزی که میخواستم جابجا شدم!
شاید باور نکنید اما من یک دفتر صدبرگ از عبارات تأکیدی که بکار میبردم پر کرده بودم یعنی هر شب چند برگ پر میکردم و فکر میکنم هنوز هم آن دفتر را داشته باشم!
اما متأسفانه بعدها هر چه خواستم این تجربه را تکرار کنم نتوانستم به شکل مستمر تمرینات را انجام دهم تا همین اوایل تیر امسال که با انجمن آشنا شدم و انرژی تازه ای در وجودم دمیده شد و این تمرینات را از سر گرفتم.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: c4t3r , بهنام ذوالفقارزاده , پرواز , مــجــیــנ , amiryazdani138 , jahanagahi , mohammad62 , mohammadshamosi , sisi , مرتضی الهی , maha.h , حسین فتحی
10-02-2012, 11:00 PM
ارسال: #8
منم دقيقا محل خدمتمو خودم تعيين كردم بدون هيچ گونه پارتي واقعا لحظه اي كه اسمها را ميخوند شگفت انگيز بود چون كاملا هموني بود كه ميخواستم

[تصویر: bbdfea212e3a.gif]

09364455049
 تشکر شده توسط: jahanagahi , amiryazdani138 , mohammadshamosi , پرواز , Delta.H , sisi , مرتضی الهی , maha.h
10-02-2012, 11:08 PM
ارسال: #9
بهترین زمان تجسم خلاق شب قبل از خواب (لبخندی هم بر لب داشته باشید تا عزیزان شما این لبخند را روی لبانت ببینند.)وصبح هنگام که از خواب بیدار می شوید.
اعجاز میکند.
می فرمائید :نه
امتحان کنید.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , mohammadshamosi , پرواز , Delta.H , kafi , بهداد , یک همراه سبز , مرتضی الهی , maha.h , حسین فتحی , ahmad rezaee
10-02-2012, 11:21 PM
ارسال: #10
ممنون اقای قربانیان بابت تمام موضوعات فوق العاده ای که شروع می کنین.

آب درون ظرف، شفاف است؛ آب دریا اما تیره. حقیقت های کوچک کلماتی شفاف دارند، حقایق بزرگ اما سکوتی عظیم.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , amiryazdani138 , مرتضی الهی , maha.h
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تمرين اصلي تجسم خلاق: jahanagahi 2 2,593 04-09-2016 12:29 PM
آخرین ارسال: باران خانم
  فرق تجسم با رویا jahanagahi 19 3,798 01-24-2014 02:02 AM
آخرین ارسال: ehsan322
  بحث و تبادل نظر در مورد تجسم خلاق 3ObHaN 6 1,407 12-10-2013 02:29 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  موانع ذهنی تفکر خلاق صدفی 0 992 01-01-2013 08:33 PM
آخرین ارسال: صدفی
  چگونه تجسم کنم؟ bashla 2 2,076 07-11-2012 12:25 PM
آخرین ارسال: bashla
  راهکارهایی برای دستیابی به افكار خلاق و زيبا صدفی 0 1,126 05-17-2012 09:07 PM
آخرین ارسال: صدفی
  تجسم خلاق چیست صدفی 1 2,143 04-14-2012 12:29 AM
آخرین ارسال: mteam
  ویژگی های افراد خلاق مهدی گل محمدی 0 943 10-14-2011 09:40 PM
آخرین ارسال: مهدی گل محمدی
  مهارت تفكر خلاق MARYAR 0 1,297 10-08-2011 11:21 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  تجسم خلاق اولین راز موفقیت من کامیار کاظمی 3 3,491 09-14-2011 07:35 PM
آخرین ارسال: MARYAR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS