ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

همه ی اعضای انجمن لطفا بخوانند.
زمان کنونی: 05-24-2024, 03:56 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: مهدی گل محمدی
آخرین ارسال: goldmen
پاسخ: 39
بازدید: 7271

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امیتازات : 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
06-07-2011, 12:31 AM
ارسال: #1
ما فعلا برای طرحایمان به مذاکره می پردازیم
پس کی کار را شروع کنیم ؟
بنده در فکر تشکیل تیم بازاریابی هستم.
چگوگی کار تیم:
1-در ابتدا ما باید وظایفی را برای این تیم تعریف کنیم.
2-سپس به تحقیقات درباره بازار فروش بپردازیم
3-محصولی را انتخاب و آنرا کنیم.
4-تعدای سرمایه گذار باید داشته باشیم
5-انجام تحقیقات بازاریابی و تبلیغات برای آن محصول را به زیر گروه تحقیقات بدهیم.
6-تعدادی بازاریاب برای محصول تعیین می کنیم
7-سپس نسبت به فعالیت اعضا سود بدست آمده را تقسیم کنیم .
این تیم به سه زیر گروه تقسیم می شود.
1-گروه ایده پرداز و تعییین کننده محصول
2-گروه تحقیقات (شامل تحقیقات بازاریابی و تبلیغات و ...)
3-گروه فروش(تعیین بازار هدف و...)

لطفا شما نیز نظراتتان را برای این طرح بگویید.

ما باید تمامی تکنینک های طوفان فکری و ... در این طرح اجرا کنیم تا به نتیجه برسیم.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mostafa ghobadi , dara , mjdehghani , مهتاب , shahrasebi , shahram......32 , mahdi5e
06-07-2011, 07:10 PM
ارسال: #2
RE: همه ی اعضای انجمن لطفا بخوانند.
من فکر می کنم به عنوان نمونه یک محصول را انتخاب کنید و قدم به قدم در این زمینه آموزش به تیم داده شده و نتایج دیده شود.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mostafa ghobadi , mjdehghani , مهدی گل محمدی , مهتاب , mahdi5e
06-07-2011, 08:00 PM
ارسال: #3
من می گویم ابتدا باید تیم تشکیل شود و بدانیم چه کسانی حاضر به فعالیت هستند.
دوستان هم محصولاتشان را معرفی کنند و در آخر با یک بررسی و انتخاب محصول کار تیم آغاز شود .
راسی یک مقدار در رابطه با نویسندگی و درآمد از آن نیز صحبت کنید.هزینه ی حق التألیف چقدر است و با چکسانی می توانیم در این زمینه مشورت کنیم

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: mostafa ghobadi , مهتاب , mahdi5e
06-07-2011, 09:07 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-07-2011 09:07 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #4
فکر خوبی است.
کلا در کار نویسندگی به فکر پول باشید به موفقیت نمیرسید چون حق التالیف که برای کار انجام می دهید در مقابل تلاشتان بسیار کم است در ضمن با این فکر کیفیت کار بسیار پایین می آید.در ضمن عموما اگر می خواهید درآمد از این راه داشته باشید باید شما را بشناسند و بر روی کتابتان سرمایه گذاری کنید.

تشکر شده توسط: mostafa ghobadi , مهتاب , mahdi5e
06-07-2011, 09:16 PM
ارسال: #5
فعلا متاسفانه ما سه نفر هستیم. امیدوارم بقیه عزیزان کم کم با امیدواری زیاد حضور پیدا کنند.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mostafa ghobadi , raman.samran , مهتاب , mahdi5e
06-07-2011, 09:20 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-07-2011 09:21 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #6
مطمئنا از 543 نفر همه میلیاردر نمی شوند و نخواهند شد!این اجتماع کوچکمان نمونه کامل طرز تفکرها و تلاش انسان هاست!

تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , mostafa ghobadi , kimyya , shahrasebi , mahdi5e
06-07-2011, 10:06 PM
ارسال: #7
مطمئنا ما که به خود اطمینان داریم به جایی خواهیم رسید بعضی ها اینگونه افکار را بیهوده می دانند ولی خوشحالم که لا اقل ما می دانیم که هدفمان چیست

تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , mostafa ghobadi , raman.samran , kimyya , mjdehghani , shahrasebi , mahdi5e
06-08-2011, 11:56 PM
ارسال: #8
فرق یک انسان موفق با غیر موفق در این است که انسانهای موفق شروع کننده خوبی هستند و تمام کننده عالی.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mostafa ghobadi , kimyya , DriminiArty , morteza1 , shahram......32 , mahdi5e
06-08-2011, 11:59 PM
ارسال: #9
بله درست است و ما باید خود شروع کننده باشیم

تشکر شده توسط: jahanagahi , mostafa ghobadi , mahdi5e
06-09-2011, 11:17 AM
ارسال: #10
به نظر من شروع باید قوی باشد و در طول حرکت در مسیر باید مصصم باشیم
این مسئله ی مهمی است که ما مسیر را چگونه طی کنیم
خیلی از دوستان شاید شروع کننده خوبی باشند و شاید هم تمام کننده ی خوبی و ولی گاهی با رفتن به یک مسیر اشتباه به یکباره تمام نیروی خود را از دست می دهند و از ادامه دادن به مسیر منصرف می شوند

در یک مسابقه ی کوهنوردی هدف رسیدن به سر قله می باشد و آغاز راه از ابتدای کوه می باشد خب خود خواسته ایم که در مسابقه حضور داشته باشیم و این یعنی شروع حالا هنگام عمل فرا رسیده ما باید مسیری را بپماییم که خیلی سریعتر از دوستان دیگر به قله برسیم اگر مسیری که میرویم ما را به بیراهه ببرد از ادامه دادن منصرف می شویم.من قبول دارم که هرکاری شکست خود را دارد ولی ما تا آنجا که می توانیم باید شکست ها را کاهش دهیم که خود دلزده از کاری که می کنیم نشویم. البته در مسیر مستقیم موانعی نیز هست و اگر این موانع نباشد ما هرگز لذتی از موفقیت خود نخواهیم برد و باعث ایجاد غرور در وجود ما خواهد شد.ولی شکست در مسیر مستقیم شاید پرتابه ای باشد به سمت بالا ولی شکست در بیراهه پرتابه ای است به پایین.
پس باید برای موفقیت در مسیر درست گام برداریم
بعضی از دوستان آرزوهایی دارند که آنها را از مسیر خارج می کند به عنوان مثال آرزو می کنند که «ای کاش من می توانستم یک سنگ بزرگ 700 کیلویی را در دستانم نگه دارم.»
این یعنی از مسیر خارج شدن.اگر اینگونه فکر کند که«ای کاش می توانستم این سنگ بزرگ 700 کیلویی را با دستانم به جلو می راندم»شاید با کمی تلاش برای بار اول شکست بخورد ولی بار دوم تجربه ای کسب کرده و می داند که باید بدنی ورزیده داشته باشد و پس از ورزش کردن و رسیدن به قدرت بدنی این کار برایش میسر می شود و پاداش تلاش و زحمت خود را می گیرد

تشکر شده توسط: madar , mostafa ghobadi , shahrasebi , mahdi5e
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  همفکری همه Sony.z 0 334 10-11-2015 01:34 PM
آخرین ارسال: Sony.z
  راهنمایی در رابطه با مغازه دکوری و لوازم اشپزخانه دکوری لطفا راهنمایی کنین؟ ritaa 3 1,947 07-21-2015 05:40 PM
آخرین ارسال: ritaa
  یه ایده آموزشی-فرهنگی مد نظرم هست. لطفا راهنماییم کنید. mahi_1 20 5,134 11-04-2014 02:50 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  ایده ی جدید لطفا نظر بدید که واسه شروع دیرم شده!! mohajer.my 24 11,175 05-14-2014 05:00 PM
آخرین ارسال: mobile6600
  لطفا سریعا قیمت بدهید ... ANDY 0 882 07-09-2013 09:53 AM
آخرین ارسال: ANDY
  انجمن میلیاردرهای ایرانی در قالب یه موسسه یک همراه سبز 10 2,073 05-12-2013 06:01 PM
آخرین ارسال: yunespc
  آنلاین فروشی همه چیز ؟ mailforpts 25 6,395 04-02-2013 01:50 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  لطفا راهنمایی بفرمایید mir abbas 10 2,539 02-09-2013 12:37 PM
آخرین ارسال: mahdi5e
  همفکری ... لطفا دوستان عزیز همفکری کنند m-jalalvand 25 3,993 01-15-2013 03:15 AM
  لطفا راهنمایی بفرمایید ... m-jalalvand 2 1,043 12-26-2012 07:09 PM
آخرین ارسال: مهدی گل محمدی
  لطفا کمک کنید aki1984 7 2,128 12-04-2012 09:31 PM
آخرین ارسال: YashaR1989
  چه سایتی بزنیم بهتره لطفا نظر بدید mohammad.b 8 3,173 09-29-2012 08:39 PM
آخرین ارسال: هومان هرمزدی
  به نظر شما بهترین شغل تو بازار برای بچه های انجمن چیه؟ فرهاد قربانی 25 8,008 04-17-2012 01:35 PM
آخرین ارسال: hotdvd
  کمک لطفا مسعود کوچولو 3 1,253 02-12-2012 02:35 PM
  صندوق انجمن mhdi855 10 2,267 08-15-2011 09:12 PM
آخرین ارسال: kimyya

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS