ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صندوق انجمن
زمان کنونی: 05-10-2024, 06:45 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mhdi855
آخرین ارسال: kimyya
پاسخ: 11
بازدید: 2240

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 2.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صندوق انجمن
07-21-2011, 10:48 AM
ارسال: #1
صندوق انجمن
سلام
دوستان محترم انجمن خیلی وقت نیست که من میام اینجا و لی تو همین مدت کم یه جورایی خیلی وابسته شدم به اینجا تقریبا هر روز سعی میکنم بیام و مطالب اینجا را دنبال کنم از ادمین عزیز اقا مهدی گل اقای قربانیان بزرگوار و داداش سبحان گلم و مادر عزیز فرامرز و... تمام دوستانی که میان خیلی متشکرم که اینجا را اینقدر با صفا نشون دادان که ادم میتونه هر مطلبی را که خواست راحت پیدا کنه و تجربیات گرانبهایی را بدست بیاره خیلی مجانی و بدون چشمداشت اراییه میشه]

فکر میکنم تقریبا همه به فکر اینکه یه صندوق برا سرمایه گذاری داشته باشیم تو انجمن رسیدن یا شاید همچین صندوقی وجود داره و من خبر ندارم
اگه هست که لطفا به من هم بگید و اگر نیست از طریق ادمین عزیز انجمن یه جور صندوق را با توجه به وضعیت مالی کاربران با یه سقف مشخص کم و زیاد بزارید برای سرمایه گزاری های که تو کمیته سرمایه گذاری انجمن تصویب میشن اگه هم نیاز به اینه که ثبت شرکت بشه با توجه به تجربه دوستان این کار انجام بگیره تا بیشتر دوستان با خیال راحت بیان و سرمایه گذاری کننن اونوقت میتونیم با کمک همدیگر شیرینی موفقیت تو انجمن را بچشیم هرچند حضور در یک همچین جمعی یعنی موفقیت
دوستان عزیز لطفا در این مورد نظر بدید
Idea[/]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , madar , mas , 0mid , mostafa ghobadi , kimyya , Mahdi.kh , morteza123
07-21-2011, 12:29 PM
ارسال: #2
RE: صندوق انجمن
(07-21-2011 10:48 AM)mhdi855 نوشته شده توسط:  سلام
دوستان محترم انجمن خیلی وقت نیست که من میام اینجا و لی تو همین مدت کم یه جورایی خیلی وابسته شدم به اینجا تقریبا هر روز سعی میکنم بیام و مطالب اینجا را دنبال کنم از ادمین عزیز اقا مهدی گل اقای قربانیان بزرگوار و داداش سبحان گلم و مادر عزیز فرامرز و... تمام دوستانی که میان خیلی متشکرم که اینجا را اینقدر با صفا نشون دادان که ادم میتونه هر مطلبی را که خواست راحت پیدا کنه و تجربیات گرانبهایی را بدست بیاره خیلی مجانی و بدون چشمداشت اراییه میشه]

فکر میکنم تقریبا همه به فکر اینکه یه صندوق برا سرمایه گذاری داشته باشیم تو انجمن رسیدن یا شاید همچین صندوقی وجود داره و من خبر ندارم
اگه هست که لطفا به من هم بگید و اگر نیست از طریق ادمین عزیز انجمن یه جور صندوق را با توجه به وضعیت مالی کاربران با یه سقف مشخص کم و زیاد بزارید برای سرمایه گزاری های که تو کمیته سرمایه گذاری انجمن تصویب میشن اگه هم نیاز به اینه که ثبت شرکت بشه با توجه به تجربه دوستان این کار انجام بگیره تا بیشتر دوستان با خیال راحت بیان و سرمایه گذاری کننن اونوقت میتونیم با کمک همدیگر شیرینی موفقیت تو انجمن را بچشیم هرچند حضور در یک همچین جمعی یعنی موفقیت
Idea[/]

سلام. دوست عزیز ممنون. از اینکه عزیزانی چون شما در این انجمن گردهم آمده اید بر خود می بالیم. پیشنهاد خوبی است و قبلا در رابطه با این مسئله صحبت شده . چشم سریعا اقدام خواهیم کرد.لطفا سعی کنید در گردهمائی یکروزه شرکت نمائید. موفقتر باشید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mhdi855 , 0mid , mostafa ghobadi
07-21-2011, 02:14 PM
ارسال: #3
(07-21-2011 10:48 AM)mhdi855 نوشته شده توسط:  سلام

Idea[/]

مهدی عزیز صحبت هایی انجام شده و در مورد جزئیات آن جای کار و بحث دارد و خوشحال می شویم از تجربیات خوب شما استفاده کنیم.با تشکر

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: jahanagahi , mhdi855 , 0mid , mostafa ghobadi , Mahdi.kh
07-21-2011, 02:29 PM
ارسال: #4
اقا مهدی ممنون از سخنان خوب و گرانمایتون !
یه مدتی بود میخواستم این موضوع رو مطرح کنم ولی یادم رفت ! به نظرم در تور یه روزه حتما باید در این مورد صحبت شه !

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: mhdi855 , 0mid , mostafa ghobadi
07-21-2011, 04:07 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-21-2011 04:12 PM، توسط mhdi855.)
ارسال: #5
ممنونم از لطف دوستان کاش میشد منم میتونستم بیام
به نظرم انجمن اگه بخواد برازنده اسمش کار کنه به یه صندوق نیاز داره
یه کمیته تشکیل بشه که ایده هایی را که امکان سرمایه گذاری با بازده سود خوبی داره را از اعضا بگیره و عملی کنه
صندوق هم به مقدار سرمایه گذاری اعضا یه جور سهام بهشون بده که به نسبت تو سود و زیان طرحها شریک باشن
 تشکر شده توسط: 0mid , mostafa ghobadi
07-21-2011, 05:52 PM
ارسال: #6
(07-21-2011 04:07 PM)mhdi855 نوشته شده توسط:  ممنونم از لطف دوستان کاش میشد منم میتونستم بیام
به نظرم انجمن اگه بخواد برازنده اسمش کار کنه به یه صندوق نیاز داره
یه کمیته تشکیل بشه که ایده هایی را که امکان سرمایه گذاری با بازده سود خوبی داره را از اعضا بگیره و عملی کنه
صندوق هم به مقدار سرمایه گذاری اعضا یه جور سهام بهشون بده که به نسبت تو سود و زیان طرحها شریک باشن
کاش در خدمتتان بودیم.
با همفکری با ادمین عزیز چشم. صندوق هم راه می افتد.Heart

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: 0mid , 3ObHaN , mostafa ghobadi
07-21-2011, 06:12 PM
ارسال: #7
فقط یک خواهش این جلسه هم مثل قبلی حتما حتما صورتجلسه داشته باشه
ممنون

اینکه جهان به کجا می رود نباید زیاد برایتان اهمیت داشته باشد بلکه آنچه مهم است این است که شما چه می خواهید و کجا می روید.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 0mid , 3ObHaN , mostafa ghobadi
07-22-2011, 01:05 AM
ارسال: #8
این جلسه باید صورتجلسه داشته باشه ! برنامه ی کوتاه مدت انجمن رو مشخص میکنه !

تشکر شده توسط: jahanagahi , mostafa ghobadi
07-22-2011, 01:10 AM
ارسال: #9
بنده صورت جلسه رو می نویسم. امیدوارم که همه ی عزیزان تو جلسه شرکت کنند.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: madar , jahanagahi , mostafa ghobadi
07-22-2011, 01:18 AM
ارسال: #10
انشالله همه شرکت میکنند و امیدوارم این جلسه ادامه داشته باشه و هر دفعه در مکانی جدید برگزار شه

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , mostafa ghobadi , faramarz
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چه صندوق حساب داری بگیرم؟ newman222 1 316 01-16-2022 02:56 PM
آخرین ارسال: safiregharn
  انجمن میلیاردرهای ایرانی در قالب یه موسسه یک همراه سبز 10 2,060 05-12-2013 06:01 PM
آخرین ارسال: yunespc
  ایجاد صندوق پس انداز habib tousi 7 1,622 01-01-2013 06:02 PM
آخرین ارسال: habib tousi
  صندوق صدقات به سبک انگلیسی ها کامیار کاظمی 1 978 07-18-2012 09:53 AM
آخرین ارسال: dara
  به نظر شما بهترین شغل تو بازار برای بچه های انجمن چیه؟ فرهاد قربانی 25 7,951 04-17-2012 01:35 PM
آخرین ارسال: hotdvd
  همه ی اعضای انجمن لطفا بخوانند. مهدی گل محمدی 38 7,231 12-10-2011 01:39 AM
آخرین ارسال: goldmen

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS