ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ایجاد صندوق پس انداز
زمان کنونی: 05-10-2024, 11:15 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: habib tousi
آخرین ارسال: habib tousi
پاسخ: 8
بازدید: 1624

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ایجاد صندوق پس انداز
01-01-2013, 02:56 PM
ارسال: #1
ایجاد صندوق پس انداز
سلام به همه دوستان خوبم.من یه ایده بسیار ناب دارم و اینه که اعضایی که تمایل دارند یک گروه تشکیل بدیم و ماهیانه مقداری پول بسته به توافق به اشتراک بذاریم و با قرعه کشی به یک نفر اهدا کنیم.10 یا 20 تومن گرهی از مشکلات هیچ کدوم مون باز نمیکنه اما وقتی این پولا رو با هم جمع کنیم میتونیم آغاز و دلیل کار یکی از دوستانمون باشیم.
نظرتونو بفرماید10_004

http://superyas.hamvar.ir/

09396945864
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , maxsoulfly , soltan_sal , فرهاد قربانی , mir abbas , مهدی گل محمدی
01-01-2013, 03:47 PM
ارسال: #2
RE: ایجاد صندوق پس انداز
(01-01-2013 02:56 PM)mahyar_delsuz نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان خوبم.من یه ایده بسیار ناب دارم و اینه که اعضایی که تمایل دارند یک گروه تشکیل بدیم و ماهیانه مقداری پول بسته به توافق به اشتراک بذاریم و با قرعه کشی به یک نفر اهدا کنیم.10 یا 20 تومن گرهی از مشکلات هیچ کدوم مون باز نمیکنه اما وقتی این پولا رو با هم جمع کنیم میتونیم آغاز و دلیل کار یکی از دوستانمون باشیم.
نظرتونو بفرماید10_004

دوست عزیز در دنبای مجازی که همه از هم دورند این کار عملی نیست.نمی توان یکی دوسال منتظر شد که فردی که پول را گرفته ماهیانه آنرا برگرداند.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , فرهاد قربانی , mir abbas , مهدی گل محمدی , mahan92
01-01-2013, 04:11 PM
ارسال: #3
وقتی کسی اون پولو دریافت میکنه در ازای اون سفته ای به همان مبلغ و یا بیشتر پرداخت میکنه تا در صورت عدم شرکت در قرعه کشی های آینده بتوان اون پولو زنده کرد
حتما نباید مجازی باشه و با تشکیل یک هیئت مدیره میتوان ماهیانه هنگام تحویل پول بصورت حضوری کار انجام گرفت.

09396945864
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , فرهاد قربانی , mir abbas , مهدی گل محمدی
01-01-2013, 04:30 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-01-2013 04:33 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #4
(01-01-2013 04:11 PM)mahyar_delsuz نوشته شده توسط:  وقتی کسی اون پولو دریافت میکنه در ازای اون سفته ای به همان مبلغ و یا بیشتر پرداخت میکنه تا در صورت عدم شرکت در قرعه کشی های آینده بتوان اون پولو زنده کرد
حتما نباید مجازی باشه و با تشکیل یک هیئت مدیره میتوان ماهیانه هنگام تحویل پول بصورت حضوری کار انجام گرفت.

فرمودید بطور حضوری.یعنی عزیزی از مثلا از بندر عباس به قزوین می آید و طلب قسط از من میکند . ممکن است من به تهران رفته باشم و آدرسم را وقت نکرده باشم بدهم؟
دوست عزیز در نقاط مختلف ایران عزیزان ساکن هستند. سفته از کجا تهیه می شود. بکجا فرستاده می شود. چه کسی پیگیر آدرس صحیح می رود .چه کسی دنبال اخذ وجه سفته می شود.ضمنا هدف انجمن کارآفرینی است.موفقتر باشی.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: soltan_sal , maxsoulfly , فرهاد قربانی , mir abbas , مهدی گل محمدی
01-01-2013, 04:34 PM
ارسال: #5
میتونید صندوق پس انداز فامیلی راه بیندازید.

تشکر شده توسط: jahanagahi , maxsoulfly , mir abbas
01-01-2013, 04:47 PM
ارسال: #6
بله،فامیلی که بسیار خوبه اما من خواستم حرکتی برای گروه باشه.منم اطلاع دارم هدف کارافرینی میباشد اما با کدوم پول؟بالاخره یک پولی باید باشه یا نه.در ضمن طرف فقط هنگامی که اسمش در قرعه کشی در اومد جهت دریافت پول باید دک بار تا مثلا تهران بیاید وگرنه جهت واریزی پول ماهیانه که میتونه بصورت اینترنتی پرداخت کنه.و شما وقتی چک داشته باشید میتونید راحت تر اعتماد کنید.آقای قربانیان به نظرم میشه خوشبینانه تر هم نگاه کرد فکر نکنم بچه های گروه در پس دادن مبلغ و مشارکت های بعدی کوتاهی داشته باشند

09396945864
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , mir abbas
01-01-2013, 04:53 PM
ارسال: #7
(01-01-2013 04:47 PM)mahyar_delsuz نوشته شده توسط:  بله،فامیلی که بسیار خوبه اما من خواستم حرکتی برای گروه باشه.منم اطلاع دارم هدف کارافرینی میباشد اما با کدوم پول؟بالاخره یک پولی باید باشه یا نه.در ضمن طرف فقط هنگامی که اسمش در قرعه کشی در اومد جهت دریافت پول باید دک بار تا مثلا تهران بیاید وگرنه جهت واریزی پول ماهیانه که میتونه بصورت اینترنتی پرداخت کنه.و شما وقتی چک داشته باشید میتونید راحت تر اعتماد کنید.آقای قربانیان به نظرم میشه خوشبینانه تر هم نگاه کرد فکر نکنم بچه های گروه در پس دادن مبلغ و مشارکت های بعدی کوتاهی داشته باشند

دوست عزیز خوشبینانه نگاه میکنم. قصد این نیست که افراد را تحریک کنیم. این کار امکان ندارد. اگر خواستید پیغام خصوصی بفرستید. این حرکت اوایل انجمن پیشنهاد داده شد که بخاطر همین مسائل مسکوت گذاشته شده بود.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: soltan_sal , maxsoulfly , فرهاد قربانی , mir abbas
01-01-2013, 06:02 PM
ارسال: #8
(01-01-2013 03:47 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
(01-01-2013 02:56 PM)mahyar_delsuz نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان خوبم.من یه ایده بسیار ناب دارم و اینه که اعضایی که تمایل دارند یک گروه تشکیل بدیم و ماهیانه مقداری پول بسته به توافق به اشتراک بذاریم و با قرعه کشی به یک نفر اهدا کنیم.10 یا 20 تومن گرهی از مشکلات هیچ کدوم مون باز نمیکنه اما وقتی این پولا رو با هم جمع کنیم میتونیم آغاز و دلیل کار یکی از دوستانمون باشیم.
نظرتونو بفرماید10_004

دوست عزیز در دنبای مجازی که همه از هم دورند این کار عملی نیست.نمی توان یکی دوسال منتظر شد که فردی که پول را گرفته ماهیانه آنرا برگرداند.

(01-01-2013 04:34 PM)soltan_sal نوشته شده توسط:  میتونید صندوق پس انداز فامیلی راه بیندازید.

(01-01-2013 04:53 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
(01-01-2013 04:47 PM)mahyar_delsuz نوشته شده توسط:  بله،فامیلی که بسیار خوبه اما من خواستم حرکتی برای گروه باشه.منم اطلاع دارم هدف کارافرینی میباشد اما با کدوم پول؟بالاخره یک پولی باید باشه یا نه.در ضمن طرف فقط هنگامی که اسمش در قرعه کشی در اومد جهت دریافت پول باید دک بار تا مثلا تهران بیاید وگرنه جهت واریزی پول ماهیانه که میتونه بصورت اینترنتی پرداخت کنه.و شما وقتی چک داشته باشید میتونید راحت تر اعتماد کنید.آقای قربانیان به نظرم میشه خوشبینانه تر هم نگاه کرد فکر نکنم بچه های گروه در پس دادن مبلغ و مشارکت های بعدی کوتاهی داشته باشند

دوست عزیز خوشبینانه نگاه میکنم. قصد این نیست که افراد را تحریک کنیم. این کار امکان ندارد. اگر خواستید پیغام خصوصی بفرستید. این حرکت اوایل انجمن پیشنهاد داده شد که بخاطر همین مسائل مسکوت گذاشته شده بود.
وقتی استاد بزرگواری مثل شما میگه نمیشه حتما نمیشه،کاش دوستان بیشتری نظر میدادن

09396945864
 تشکر شده توسط: mir abbas
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چه صندوق حساب داری بگیرم؟ newman222 1 317 01-16-2022 02:56 PM
آخرین ارسال: safiregharn
  ایجاد گروهی برای راه اندازی سایت طراحی بک گراند و آموزش عکاسی nehzat 3 1,502 02-12-2015 01:57 AM
آخرین ارسال: nehzat
  پیشنهاد بدهید برای ایجاد کار : زمین+سرمایه+انگیزه دارم - ایده ندارم hemmat 5 3,890 05-13-2014 01:15 PM
آخرین ارسال: مرتضی-تهران
  ایجاد موقعیت برای رسیدن به هدف(احداث کارخانه تولیدی ) Mr.Veghari 2 1,262 09-02-2013 11:37 AM
آخرین ارسال: مهدی 1
Rainbow راهنمایی برای ایجاد یک فروشگاه (مغازه) hasan-f 12 3,209 05-27-2013 05:48 PM
آخرین ارسال: hasan-f
  ایده هایی برای ایجاد سایت پولساز takroz 1 3,579 02-20-2013 09:36 AM
آخرین ارسال: ناظم ارشد
  صندوق صدقات به سبک انگلیسی ها کامیار کاظمی 1 979 07-18-2012 09:53 AM
آخرین ارسال: dara
  کفشی که پس از کاشته شدن در خاک رشد می کند! اقاي ايـــده 0 813 02-09-2012 03:45 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  صندوق انجمن mhdi855 10 2,240 08-15-2011 09:12 PM
آخرین ارسال: kimyya

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS