ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

یه ایده آموزشی-فرهنگی مد نظرم هست. لطفا راهنماییم کنید.
زمان کنونی: 05-05-2024, 02:20 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mahi_1
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
پاسخ: 21
بازدید: 5096

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08-05-2014, 02:28 AM
ارسال: #1
سلام به همه شما خوبان Smile
ممنونم از اینکه به این تاپیک سر زدید.
لطفا کمی حوصله کنید و تا آخر تاپیک رو مطالعه بفرمایید.

قبل از اینکه ایده م رو (که قبلا" توو ایران اجرایی شده) عنوان کنم، میخوام یه توضیحاتی درباره خودم، علایق، توانایی ها و تجربیاتم بدم که بهتر بتونید راهنماییم کنید :

1. من دختری هستم زیر 30 سال سن.
2. علاقه مند به کارهای فرهنگی . (چیزی که بتونه به کسی کمک کنه یا چیزی رو در اون نهادینه کنه)
3. لیسانس ادبیات انگلیسی و فوق لیسانس مدیریت اجرایی دانشگاه تهران.
4. حدود 7-6 سال سابقه فعالیت در شرکت های مختلف رو دارم.
5. سابقه تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه های مختلف از جمله مجتمع فنی تهران شعبه سیدخندان.
6. سابقه ترجمه مقالات مختلف و همینطور کتاب تخصصی رشته مدیریت (در حال چاپ هستش برای دانشگاه تهران - ان شاالله مهرماه چاپ میشه)
7. سابقه کارهای بازرگانی خارجی (از مکاتبه و ثبت سفارش تا گمرک و....)
8. سابقه انجام کلیه کارهای تبلیغاتی یک شرکت معتبر در زمینه کامپیوتری (اکتیو، پسیو، نرم افزاری و...) که تجربه شرکت توو نمایشگاه الکامپ رو دارم بعنوان مدیر تبلیغات (انجام تمام امور اون از قرارداد با شرکت برگزارکننده گرفته تا هماهنگی برای غرفه سازی و آماده سازیش با من بود)، ایمیل مارکتینگ، اس ام اس مارکتینگ، وب مارکتینگ، آپدیت سایت (جوملا)
9. سابقه کار با وبلاگ و فروش محصول از این طریق رو دارم.
10. دستی بر قلم هم دارم و شعر می گم. (اگر خدا بخواد قصد دارم اولین کتاب شعرم رو هم به زودی چاپ کنم)
11. استقلال یکی از مشخصه های بارز شخصیتیم هستش.
12. بسیار با انگیزه و با پشتکار هستم.
13. دقیـــق، منظم و پیگیرم.

و امـــــــــــــا ایـــــــــــــده ای که توو ذهنم هست و قبلا هم اجرایی شده توسط شرکت ها :

همونطور که گفتم، دغدغه کار فرهنگی از کودکی با من بوده و هست. (شاید بخاطر همین موضوع بود که اولین تجربه کاریم با وجود سن بسیار کمم تدریس بوده)

خیلی دلم میخواد از طریق اس ام اس بتونم به همنوعانم دانش و اطلاعاتم رو توو زمینه های مختلف منتقل کنم.
راستش من خودم به شخصه خوندن مقالات طولانی یا حداقل یک صفحه ای بعضی وقتا اذیتم میکنه. از اونجایی که این روزا مردم کمبود وقت هم دارن ، دلم میخواد با صرف کمترین زمان، بهشون اطلاعات بدم.

روش کارم هم به این صورته که :

یک سایت تاسیس میکنم و در اون بخش های مختلفی از جمله زبان انگلیسی (کلمات، گرامر) ، اطلاعات عمومی، جغرافیا و گردشگری، حقوق (شهروندی، زنان، خانواده) ، شعر و ادب فارسی و.... قرار میدم. که هرکس با عضویت توو بخش مورد علاقه ش و وارد کردن شماره موبایلش برای یک ماه (30 روز) اکانت بخره و مشترک بشه (البته با قیمت رقابتی نسبت به سایر شرکت ها) - البته در این بخش ها یکسری فایل هایی هم بصورت پی دی اف که تالیف خود دست اندر درکاران سایت هست قرار میگیره (در حد چند صفحه و با قیمت های بسیار بسیار نا چیز) . و از بقیه دوستان هم میتونیم دعوت کنیم (فراخوان بذاریم) که بیان و اطلاعاتشون رو با ما به اشتراک بذارن و به اسم خودشون در سایت برای فروش بارگذاری کنن. اگر بشه و ممکن باشه یکسری بازی های فکری (جنگی یا .... نه - فقط فکری یاحداقل جدول آنلاین!) که دانش کاربران رو زیاد کنه بصورت آنلاین میذاریم یا حداقل لینک میدیم که کاربران بتونن بهش دسترسی داشته باشن و بتونن سرگرم بشن. اگر هم تونستیم میدیم یه اپلیکیشن مخصوص اندروید و آیفون برای سایت بسازن که با موبایل هم مشکلی نداشته باشن.

البته این رو هم یادم رفت بگم که من با کمک دوستانم گروهی رو تحت عنوان "ایده" تشکیل دادیم (از دوستان دانشگاهیم) که کار ترجمه مقالات عمومی و تخصصی رو انجام میدیم و مشتریانمونم همون دانشجویان و دوستانشون هستن، میتونم سفارشات ترجمه رو هم داخل سایت بگیریم و انجام بدیم.

این کلیت ایده من بود.
به نظر شما شدنیه؟ بازده مالی داره؟

لطفا راهنماییم کنید Smile

البته اگر کسی از بین دوستان هست که علاقه مند به کار فرهنگیه و تمایل به همکاری و سرمایه گذاری (چه مادی و چه معنوی) داره، میتونه اعلام کنه.

با سپاس از همه شما عزیزان.
سربلند باشید....

سلام.
دنبال یه سرمایه گذار متدین و با اخلاق و یا یه ایده خوب برای شروع کار هستم.

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: arash1367 , hphoenix , rad86 , jahanagahi , iren , bayani
08-05-2014, 02:11 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-05-2014 02:19 PM، توسط arash1367.)
ارسال: #2
RE: یه ایده آموزشی-فرهنگی مد نظرم هست. لطفا راهنماییم کنید.
من از 2 بخش ایدت خیلی بیشتر خوشم اومد و لذت بردم و مطمئن هستم
که اون 2 بخش بیشتر علاقه مند داره .
1 - بخش ترجمه در سایت
2- بخشی که دیگران هم میتونن مطالبشون رو به صورتی به اشتراک بگذارن و اونوقت به اسم خودشون بفروشن .

علت : هر دو ایده و بیشتر ایده دوم باعث میشن که گروه و شبکه ای از افراد علاقه مند ایجاد بشه و کاربران اونجا جمع بشن و درگیر کار و سایت شما بشن .
که ایجاد یک حالت تصاعدی میکنه .

مابقی بخش های سایت هم میتونه بسیار پر رونق باشند ولی نه به اندازه این دو بخش .

نظر کلی و نهایی من در مورد این گونه سایتی + است .

{{ دوستان اگر نظراتم رو غیر کارشناسی و بیخود میدونید معذرت نمیخوام که خستتون کردم 18 و خیلی هم خوشحالم که تونستم اندکی از وقتتون رو بگیرم }}

حالت شما بعد از خوندن این متن : Angry
حالت من بعد از نوشتن این متن : 12_002

ایستاده مردن بهتر از زانو زده زیستن است
 تشکر شده توسط: mahi_1 , MARYAR , jahanagahi
08-05-2014, 03:17 PM
ارسال: #3
سلام

اول از اینکه یه دختری تا این حد فعالی ماشالله !!

دوم اینکه چنین سایتی که فکر کنم ۳ تا موضوع براش در نظر داری اگه جدی هستی و وقتشو داری پیشنهاد میکنم بیشتر روش فکر کن
فقط نکته مهم اینه تا اینجا که فکر کردی راجع بهش فرض کن سایتت بالا اومده
کسی سایتو ببینه میگه یه جا اومده راجع به شعر گفته یه جا گرامر یه جا بازی چنتا موضوع رو گفته اما به همر بطی نداره
یا جامع ترش کن یه سایت کلی با همه موضوعات یا محدود ۱-۳ موضوع
این یه مورد رو در نظر بگیر !

سوما من احساس میکنم دست های زیادی هست تو اینکار و اونایی هم که هستند خبره هستند
الان خود ایرانسل همراه اول دارن اینکارارو میکنن غیر مستقیم !

* یه مورد دیگه
کتاب شعر میخوای چاپ کنی یا باید محتواش عالی باشه یا باید خرج کنی واسه کتابت با یه ناشر خوب ارائه بدی

در غیر اینصورت ۱۰۰۰ تا هم چاپ کنی باید نگه داری دونه دونشو هدیه بدی به اینو اون بدون کسب درآمد

اگرم واسه دل خودت میخوای چاپ کنی که فبها

best regards

تمام فکر من شده منی که از تو خالیم
 تشکر شده توسط: mahi_1 , jahanagahi
08-05-2014, 07:02 PM
ارسال: #4
(08-05-2014 02:11 PM)arash1367 نوشته شده توسط:  من از 2 بخش ایدت خیلی بیشتر خوشم اومد و لذت بردم و مطمئن هستم
که اون 2 بخش بیشتر علاقه مند داره .
1 - بخش ترجمه در سایت
2- بخشی که دیگران هم میتونن مطالبشون رو به صورتی به اشتراک بگذارن و اونوقت به اسم خودشون بفروشن .

علت : هر دو ایده و بیشتر ایده دوم باعث میشن که گروه و شبکه ای از افراد علاقه مند ایجاد بشه و کاربران اونجا جمع بشن و درگیر کار و سایت شما بشن .
که ایجاد یک حالت تصاعدی میکنه .

مابقی بخش های سایت هم میتونه بسیار پر رونق باشند ولی نه به اندازه این دو بخش .

نظر کلی و نهایی من در مورد این گونه سایتی + است .

{{ دوستان اگر نظراتم رو غیر کارشناسی و بیخود میدونید معذرت نمیخوام که خستتون کردم 18 و خیلی هم خوشحالم که تونستم اندکی از وقتتون رو بگیرم }}

حالت شما بعد از خوندن این متن : Angry
حالت من بعد از نوشتن این متن : 12_002

سلام به شما Smile

خیلی ممنونم که وقت گذاشتید و نظرتون رو اعلام کردید.
براتون آرزوی موفقیت دارم Smile

سلام.

تشکر شده توسط: arash1367 , jahanagahi
08-05-2014, 07:08 PM
ارسال: #5
(08-05-2014 03:17 PM)Skp نوشته شده توسط:  سلام

دوم اینکه چنین سایتی که فکر کنم ۳ تا موضوع براش در نظر داری اگه جدی هستی و وقتشو داری پیشنهاد میکنم بیشتر روش فکر کن
کسی سایتو ببینه میگه یه جا اومده راجع به شعر گفته یه جا گرامر یه جا بازی چنتا موضوع رو گفته اما به همر بطی نداره

* یه مورد دیگه
کتاب شعر میخوای چاپ کنی یا باید محتواش عالی باشه یا باید خرج کنی واسه کتابت با یه ناشر خوب ارائه بدی

در غیر اینصورت ۱۰۰۰ تا هم چاپ کنی باید نگه داری دونه دونشو هدیه بدی به اینو اون بدون کسب درآمد

best regards

سلام به شما دوست عزیز Smile

خیلی ممنونم که وقت گذاشتید، سر زدید و نظرات بجاتون رو بیان کردید.
واقعا استفاده کردم Smile

یه چیزی...
دختر بودن یا نبودن ملاکــــ خوبــــــی برای سنجش فعال بودن یا نبودن نیست!
یعنـــــــی : دختــــــــر بودن ، ضعف نیست ، خوشبختانه....
هر انســـانی فقط باید تلاش کنه و بخواد، اونوقته که میبینه خدا هم کمکش میکنه.

شاد و سربلند باشید همیشه Smile

سلام.

تشکر شده توسط: arash1367 , jahanagahi
08-05-2014, 07:52 PM
ارسال: #6
سلام دوست عزیز

ایده خوبی دارین اما هنوز خام هست.

تو اینترنت ایران خیلی خوب میشه درامد کسب کرد.اما باید بیزینس پلن و سرمایه و تحمل داشته باشین تا شناخته بشه سایت و تلبیغ کنید.

درمورد ایدتون در ابتدا زیاد نمیتونه درامد داشته باشه اما بمرور و با کسب اعتبار و تجربه و ایجاد تمایز با بقیه رقبا میتونه به درامد برسه.

شما که علاقمند به بحث های فرهنگی و انلاین هستین چرا از سیستم های اموزش انلاین که اوپن سورس هستن و امکانات زیادی دارن استفاده نمیکنید؟
این سیستم هنوز در ایارن در ابتدای راه هست و اینده خوبی داره ، بخصوص اگر یک گروه که علاقمند هستن روش جدی کار کنن.

الان در اینترنت ایران با راه اندازی اموزشگاه های انلاین و دوطرفه میشه خوب پیشرفت کرد و هنوز در اینترنت ایران در بحث خدمات فرهنگی خیلی جای کار هست.

موفق باشید

طوری آواز بخوان که انگار هیچ کس نمی شنود. طوری عاشق باش که انگار هیچ وقت دلت نشکسته است ، طوری برقص که گویی هیچ کس تو را نمی بیند، طوری زندگی کن که انگار توی بهشتی.( مارک تواین )
 تشکر شده توسط: mahi_1 , کامیار کاظمی , jahanagahi
08-05-2014, 07:56 PM
ارسال: #7
(08-05-2014 07:08 PM)mahi_1 نوشته شده توسط:  
(08-05-2014 03:17 PM)Skp نوشته شده توسط:  سلام

* یه مورد دیگه

best regards

سلام به شما دوست عزیز Smile

خیلی ممنونم که وقت گذاشتید، سر زدید و نظرات بجاتون رو بیان کردید.
واقعا استفاده کردم Smile

یه چیزی...
دختر بودن یا نبودن ملاکــــ خوبــــــی برای سنجش فعال بودن یا نبودن نیست!
یعنـــــــی : دختــــــــر بودن ، ضعف نیست ، خوشبختانه....
هر انســـانی فقط باید تلاش کنه و بخواد، اونوقته که میبینه خدا هم کمکش میکنه.

شاد و سربلند باشید همیشه Smile

نه منظورم تفاوت جنسیتی نبود !

یه دختر یه دختر نوعی

پسر که نبودید بنده خلافش را عرض کنم ! اگر اسمتان را هم
میدانستم همان را میگفتم

best regards

تمام فکر من شده منی که از تو خالیم
 تشکر شده توسط: jahanagahi
08-05-2014, 08:48 PM
ارسال: #8
سلام
در وهله اول باید رقبا رو شناسایی کنید
1-سه اپراتور فعال کشور
2-چندین زیرمجموعه همین سه اپراتور + مخابرات

خوب تا اینجا رقبای بزرگی دارید که باید با دقت تمام مسایل مالی رو شفاف سازی کنید و ببینید میتونید با این رقبا ، رقابت کنید یا نه!

در بخش دوم :
بدبینی مردم به پیامکهای تبلیغاتی
که باعث فشار به اپراتورها شد تا راهی برای غیرفعال کردن پیامک ها تبلیغاتی بزارن و همین کار باعث شد اکثر مشتریان اپراتورها پیامک های تبلیغاتی رو غیرفعال کنن

در بخش سوم:
خدا رو شکر اونقدر فعال هستید که با کمک تیم خودتون میتونید مطالب بسیاری (آموزشی ، خبری و ...) تهیه و ترجمه کنید و به نوعی میتونید دست اول باشید.
این مقوله میتونه یه امتیاز مثبت برای شما باشه

با توجه به زیاد شدن گوشی های موبایل نسل جدید اگر از طریق نرم افزاری فعالیت خودتون رو انجام بدید خیلی بهتره
فقط باید توجه داشته باشید برای شروع کار روی سه سیستم عامل اندروید،ویندوز و ios نرم افزار خودتون رو آماده کنید چون اگر یکی از اینها رو نداشته باشید به طور حتم به عنوان نقطه ضعف شما شناخته میشه و روی مشتریانتون تاثیر میزاره
و بالعکس وقتی مشتری وارد سایت شما میشه و نرم افزار رو برای سیستم عامل های مختلف میبینه به خودش اطمینان میده که یه تیم قوی پشت این برنامه کاری هست

در برنامه نرم افزار هم خدا رو شکر توی ایران خیلی جای کار داره و ایده های زیادی رو میشه روی نرم افزار پیاده کرد

...
 تشکر شده توسط: arash1367 , mahi_1 , MARYAR , jahanagahi , اقاي ايـــده
08-05-2014, 09:50 PM
ارسال: #9
(08-05-2014 07:52 PM)rad86 نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز

ایده خوبی دارین اما هنوز خام هست.

تو اینترنت ایران خیلی خوب میشه درامد کسب کرد.اما باید بیزینس پلن و سرمایه و تحمل داشته باشین تا شناخته بشه سایت و تلبیغ کنید.

درمورد ایدتون در ابتدا زیاد نمیتونه درامد داشته باشه اما بمرور و با کسب اعتبار و تجربه و ایجاد تمایز با بقیه رقبا میتونه به درامد برسه.

شما که علاقمند به بحث های فرهنگی و انلاین هستین چرا از سیستم های اموزش انلاین که اوپن سورس هستن و امکانات زیادی دارن استفاده نمیکنید؟
این سیستم هنوز در ایارن در ابتدای راه هست و اینده خوبی داره ، بخصوص اگر یک گروه که علاقمند هستن روش جدی کار کنن.

الان در اینترنت ایران با راه اندازی اموزشگاه های انلاین و دوطرفه میشه خوب پیشرفت کرد و هنوز در اینترنت ایران در بحث خدمات فرهنگی خیلی جای کار هست.

موفق باشید

سلام به شما Smile
خیلی ممنونم که نظرتون رو اعلام کردید.

پیشنهادتون برای آموزشگاه آنلاین، قشنگ بود. Smile
راستش یکی از دوستان هم دوره ای من ، همین کار رو شروع کرد و یک آموزشگاه آنلاین تاسیس کرد. بخاطر ویژگی هایی که داشت مجوزهاش خیلی زود آماده شد. حتی بعضی از دوستان همکلاسی هم تصمیم گرفتن یکی-دو ترم مجانی ، در این آوزشگاه تدریس کنند. این موضوع برای یک سال و چندماه پیش هستش.
اما متاسفانه استقبال نشد و الان سایتش غیرفعاله. یکی از دلایل، نبودن زیرساخت مناسب هستش (اینترنت). دومین مشکل، جا نیفتادن این موضوعه و تقریبا افراد ترجیح می دهند تا سر کلاس حضوری باشن (با همه مشکلاتی که دارن).

من رزومه شما رو مطالعه کردم.
شما 10 سال (یا بیشتر) تجربه کار و درآمد زایی از اینترنت رو توو کارنامه کاری تون دارید.
میشه بیشتر راهنماییم کنید یا اگر ایده ای در این زمینه به ذهنتون میرسه، باهام درمیون بذارید؟

سپاس Smile

سلام.

تشکر شده توسط: rad86 , jahanagahi
08-05-2014, 10:03 PM
ارسال: #10
(08-05-2014 08:48 PM)YashaR1989 نوشته شده توسط:  سلام
در وهله اول باید رقبا رو شناسایی کنید
1-سه اپراتور فعال کشور
2-چندین زیرمجموعه همین سه اپراتور + مخابرات

خوب تا اینجا رقبای بزرگی دارید که باید با دقت تمام مسایل مالی رو شفاف سازی کنید و ببینید میتونید با این رقبا ، رقابت کنید یا نه!

در بخش دوم :
بدبینی مردم به پیامکهای تبلیغاتی
که باعث فشار به اپراتورها شد تا راهی برای غیرفعال کردن پیامک ها تبلیغاتی بزارن و همین کار باعث شد اکثر مشتریان اپراتورها پیامک های تبلیغاتی رو غیرفعال کنن

در بخش سوم:
خدا رو شکر اونقدر فعال هستید که با کمک تیم خودتون میتونید مطالب بسیاری (آموزشی ، خبری و ...) تهیه و ترجمه کنید و به نوعی میتونید دست اول باشید.
این مقوله میتونه یه امتیاز مثبت برای شما باشه

با توجه به زیاد شدن گوشی های موبایل نسل جدید اگر از طریق نرم افزاری فعالیت خودتون رو انجام بدید خیلی بهتره
فقط باید توجه داشته باشید برای شروع کار روی سه سیستم عامل اندروید،ویندوز و ios نرم افزار خودتون رو آماده کنید چون اگر یکی از اینها رو نداشته باشید به طور حتم به عنوان نقطه ضعف شما شناخته میشه و روی مشتریانتون تاثیر میزاره
و بالعکس وقتی مشتری وارد سایت شما میشه و نرم افزار رو برای سیستم عامل های مختلف میبینه به خودش اطمینان میده که یه تیم قوی پشت این برنامه کاری هست

در برنامه نرم افزار هم خدا رو شکر توی ایران خیلی جای کار داره و ایده های زیادی رو میشه روی نرم افزار پیاده کرد

سلام دوست بزرگوار Smile

ممنونم که تجربیات و اطلاعاتتون رو با بنده به اشتراک گذاشتید.
باعث خوشحالی بنده ست. Smile

راستش فکر میکنم شما یکمی اشتباه متوجه ایده من شدید.
من گفتم: "شخص وارد سایت ما میشه و در هر بخش که دوست داره اشتراک رو برای 30 روز تهیه میکنه و آنلاین پولش رو پرداخت میکنه..." یعنی فرد توو انتخاب اون موضوع با رضایت شخصی ش عمل میکنه و غیر منتظره برای اس ام اس ارسال نمیشه.

شرط کار فرهنگی (از نظر من) ؛ باید علاقه و رضایت شخصی فرد باشه، نه اجبـــــــار و دلخواه کسی دیگه Smile ان هدفمه و درمورد خود منم صدق میکنه.
من خودمم با اس ام اس های گاه و بیگاه و پر از دردسر اپراتورهای تلفن همراه و بقیه شرکت ها که بدون رضایت اشخاص ارسال میکنن، بشدددددت مخالفم. این شرکت ها به نوعی به حریم خصوصی افراد تجاوز میکنن. و باعث دردسر میشن. من همیشه با این روش مخالف بوده و هستم Smile

درمورد بقیه تذکراتتون بسیار ممنونم.
دیدم بازتر شد.

اگر ایده و یا نکته دیگری به ذهنتون رسید، خوشحال میشم باهام درمیون بذاریدشون Smile

سپاس از بزرگواری تون.....

سلام.

تشکر شده توسط: jahanagahi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ایده راه اندازی سایت Mohammad Sh 12 3,607 10-08-2022 08:45 PM
آخرین ارسال: saeidabbasi
Star ۱۰۱ ایده کسب و کار کوچک که آینده‌تان را می‌سازد r2013.samadi 10 2,630 09-18-2022 03:39 PM
آخرین ارسال: soni70
  یک زیر زمین ۴۰٫۵۰متری دارم در مارلیک ملارد و بدنیال ایده کاری یا شریک یا سرمایه گزار Miladhaji 0 245 05-11-2022 11:24 AM
آخرین ارسال: Miladhaji
  سرمایه ایی حدود 100 میلیون دارم نیازمند یه همکار صمد دژآهنگ 23 4,903 07-11-2019 07:32 PM
آخرین ارسال: sniper1363
  ایده های ناب از ما برنامه نویسی از شما رنسانس فکر 0 427 09-18-2018 12:18 PM
آخرین ارسال: رنسانس فکر
  صفر تا صد سایت از من ، محصول یا ایده کسب از شما alireza1122 2 625 08-16-2018 01:41 PM
آخرین ارسال: rad86
  ایده هایی برای افزایش فروش سوپرمارکتها مهدی ر 57 33,799 11-18-2017 11:07 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  ایده دارم هیچی پول ندارم boy.farda 3 1,406 09-21-2017 03:44 AM
آخرین ارسال: boy.farda
  ایده برای کوچه شلوغ sadegh_mp2 2 1,450 04-19-2017 06:53 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  ایده هایی برای تولید نرم افزار و کسب درآمد کامیار کاظمی 18 16,236 04-10-2017 04:18 PM
آخرین ارسال: niazpayam
  نیاز به شریک کاری جهت ایده عالی emertat 4 2,024 04-09-2017 11:55 PM
آخرین ارسال: سنندجی
  درخواست ایده واسه شروع کار با 80 میلیون 584gsm 6 3,227 02-28-2017 05:33 PM
آخرین ارسال: shahram1019
  110 متر دفتر کار مبله (پاسداران) از من ایده و کار مناسب از شما mey 0 857 01-15-2017 02:32 PM
آخرین ارسال: mey
  اگه دنبال یه جوان و الگوی موفق می گردی اینو ببین. بهانه تراشی دیگه بسه. سعید یوسفی 5 1,636 08-24-2016 11:54 PM
آخرین ارسال: Divar
  شریک برای ایده فوق العاده و برند سازی قوی alifarzam 3 1,928 08-13-2016 01:20 PM
آخرین ارسال: alifarzam
  ایده دارم برای پاتوق گردشگرا در اصفهان mehdi_61 4 1,952 06-09-2016 12:45 AM
آخرین ارسال: akbar.haghighi
  ایده برای یک شروع انفجاری (رستوران) ali farahani 16 11,634 06-05-2016 08:54 PM
آخرین ارسال: elco
  ایده جدید برای راه اندازی سایت خدماتی ahmadbaladj 7 5,250 06-05-2016 08:42 PM
آخرین ارسال: elco
  ایده دارم - نیاز به یک برنامه نویس آندروید برای شراکت hami69 2 1,348 02-27-2016 02:33 AM
آخرین ارسال: davaran
  طراح سایت و اپ موبایل تو تهران هست یا علی Hadighgh 0 699 01-31-2016 08:37 PM
آخرین ارسال: Hadighgh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS