ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دعوت به کار علاقه مندان به فعالیت و سرمایه گذاری در تجارت الکترونیک
زمان کنونی: 05-18-2024, 07:34 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ras_sal1361
آخرین ارسال: mortezajafari
پاسخ: 17
بازدید: 5675

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دعوت به کار علاقه مندان به فعالیت و سرمایه گذاری در تجارت الکترونیک
05-09-2012, 07:02 PM
ارسال: #11
RE: دعوت به کار علاقه مندان به فعالیت و سرمایه گذاری در تجارت الکترونیک
راستش رو بخواید سایت ما یک دفعه رشد کرد از ایده یک سایت آگهی ساده رسید به اینجا که هنوز بالای 70 درصد سایت آماده نیست.ما قصد داریم در دوسال اینده این سایت رو به عنوان کامل ترین شناسنامه برای هرشهرستان معرفی کنیم .تمام اطلاعات شهرستان از طریق این سایت قابل دسترسی باشه
اینها برخی از اهداف و چشم انداز های ما برای سایت در این دو سال هست
داشتن بزرگترین و کامل ترین بانک اصناف و مشاغل:اطلاعات اصناف،تبلیغات،معرفی اصناف نمونه،عنوان کردن مشکلات و...
بانک گردشگری:کامل ترین اطلاعات گردشگری،معرفی پتانسیل های گردشگری و توریستی و تاریخی هر شهر،معرفی تور ها و ....
بانک معرفی پروژه ها و طرح های بزرگ و کوچک:جهت اطلاع رسانی و احیانا جذب سرمایه گذاران خصوصی و جذب اونها به شهرستان ها
بانک مشاهیر:شناسایی و معرفی نخبگان،هنرمندان،قهرمانان ،شخصیت های بزرگ گذشته و معاصر و ....
محلی برای گفتمان و ابلاغ نظرات شهروندان و ارتباط نزدیک با مسولان
سرگرمی،اموزش و..
و ....
ما در این سایت صرفا اهداف اقتصادی رو دنبال نمیکنیم بلکه در حقیقت بعد از گذشت یک سال یک رسانه بسیار قوی در همون منطقه داریم و با استفاده از امکانات سایت و این موقعیت ها میشه منابع در امد زایی زیادی رو ایجاد کرد.از تبلیغات محیطی سایت گرفته تا بخشهای متنوعی که تا الان ایجاد شده و بخش اعم اون در حال طراحی هست.
همونطور که دیدید جا برای کار بسیار زیاد هست. من نمیدونم شما به چه قسمتی علاقه دارید در قسمت همکاری با سایت شما میتونید فرم پر کنید .اگر سوالی دارید باز من در خدمتم
موفق باشید

سعي كنيد همواره يك راهبر فروشنده باشيد نه يك فروشنده . رهبري يك باور است ، يك تفكر است و يك احساس و يك اعتقاد ، يك رهبر عاشق است ، عارف است ، محبوب است و در دنيايي از خلاقيت و نوآوري بيداد مي كند . محشر مي كند و مي فروشد .
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mteam , ناصر صادقی , ajand.pc
05-09-2012, 07:16 PM
ارسال: #12
دوست عزيز هيچ نيازي نبود انقدر وقت مارا به خودتان مشغول كنيد تا تبليغات سايت را انجام دهيد.
شما اگر مشود يك بار كامل از ابتدا شروع كنيد تاپيك خودتان را نگاه كنيد ببيند اصلا متن عنوان چه بوده است
و شما در تاپيك با توجه به سوالات من و ديگر عزيزان چه پاسخ هاي داده ايد.
مثل اين ميماند كه من كارخانه ارد دارم.ميام در انجمن دعوت به همكاري در كارخانه ارد رو ميزنم.
انوقت هر عضوي از من ميپرسد ببخشيد من در كدام قسمت ميتوان همكاري كنم.
بنده به جاي اينكه بگويم در قسمت برق.تاسيسات.در قسمت نگهباني وووو نياز به همكار دارم.
شروع ميكنم از كارخانه ارد و اهدافش گفتند.
بطور مثال كارخانه ارد ما در سال 20000 تن توليد دارد نيمي از شرق كشور را پوشش ميدهيم وووو.
اما اينها كه جواب ما نيست دوست عزيز.
يا لطفا عنوان تاپيك را تغيير دهيد بگذاريد تبليغات سايت و نظر دهي در مورد ان يا هر چيز ديگري به غير همكاري
يا موارد كامل همكاري را بفرماييد.(خواهشا)

كانال ايده يار: @ideayar
 تشکر شده توسط: mteam , ناصر صادقی , کامیار کاظمی , مسعود کوچولو , ajand.pc , ainstein
05-09-2012, 08:24 PM
ارسال: #13
دوست عزیز شما خودتون دوست دارید زمان زیادی رو برای مخالفت با نظرات دیگران تلف کنید.ما از همون ابتدا گفتیم که قصد راه اندازی یک سری مجموعه سایت در سرتاسر کشور رو داریم و محتوای سایت رو مختصرا در تایپیک ها عنوان کردیم و خواستیم از عزیزانی که فکر میکنن تخصصی دارند یا تمایل دارند در این کار سرمایه گذاری یا همکاری داشته باشند اعلام امادگی کنند تا من جزئیات بیشتر رو خدمتشون بگم .ما اگر قصد استخدام گرافیست یا بازاریاب یا هرچیز دیگه داشتیم قطعا میگفتیم شما میتونید تو یکی از قسمت ها فعالیت کنید .ما به دنبال افرادی هستم که کمی سطح فکرشون بالاتر از این حد باشه و به جای پیدا کردن یک شغل در یک کارگاه یا سایت به فکر مدیریت ،خلاقیت و ابتکار تو این زمینه باشن.قطعا کسانی که ما به دنبال اونها هستیم با خوندن این تایپیک کاملا متوجه حرف ما میشن.
به امضاء زیر تایپیک های من دقت کنید بهتر متوجه حرف من میشید.

سعي كنيد همواره يك راهبر فروشنده باشيد نه يك فروشنده . رهبري يك باور است ، يك تفكر است و يك احساس و يك اعتقاد ، يك رهبر عاشق است ، عارف است ، محبوب است و در دنيايي از خلاقيت و نوآوري بيداد مي كند . محشر مي كند و مي فروشد .
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی
05-09-2012, 10:39 PM
ارسال: #14
دوست عزیز لطف کن به مراتب که پیشرفت کارتون بالا میره در این انجمن مطرح کنید تا دوستان کامل طرح کار شما را ببینند و حتما در تاپیکهاتون لینک سایتتون را هم قرار دهید.

به تعظیم مردم این زمانه اعتماد نکن!تعظیم آنان همانند خم شدن دو سر کمان است که هر چه به هم نزدیکتر شوند تیرش کشنده تر است.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: m_grate29
05-09-2012, 11:06 PM
ارسال: #15
حتما دوست عزیز مواردی که قابل عرض باد رو خدمتتون عرض میکنم.
varaminnameh.com

05-10-2012, 07:42 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-10-2012 07:45 AM، توسط ناظم ارشد.)
ارسال: #16
اینکه بفرمایید ما نیاز به عزیزان فعال داریم و بعد هر فردی که بگوید که من چکاری میتوانم انجام دهم و شما بگویید نمیدانم خودتان ببینید کجا می توانید باشید که منطقی نیست! نیازها را شفاف بفرمائید.
فکر میکنم یک رهبر باید نیازهای سیستمش را خوب بشناسد و متقاضیان را هدایت کند نه آنکه از پتانسل موجود نتواند استفاده کند و همه را ارجاع به فرم همکاری دهد.
تا کنون که تاپیک شما تبلیغ سیستم سایتتان بوده است! سوالی جواب داده نشده است و اگر نیاز به همکار دارید بفرمائید در چه زمینه ای و با چه شرایطی!
دوست عزیز لطفا یا عنوان تاپیک خود را عوض کنید یا توضیحات واضحی بفرمایید.

تشکر شده توسط: میلاد , hasan-f , مسعود کوچولو , ajand.pc , araki1382 , motafaker77
08-01-2012, 12:42 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-01-2012 12:43 PM، توسط mortezajafari.)
ارسال: #17
سلام
بنده هم با نظرات دوستان موافق هستم
این عزیز که این تاپیک راایجاد کرده زیاد شفاف صحبت نکرده و خیلی سخت میشه معنی و مفهوم رو درک کرد
ببین دوست من هر شهری برای خودش الان یک سایت خیلی جامع و کامل داره
هیچوقت کس یا کسانی نمیان با افرادی همکاری کنن که هم از لحاظ بعد مسافت دورن و هم کارهاشون مبهمه و هم دوستان، همشهریا و کسانی که در شهر خودشون این زحمتارو به دوش میکشن رها کنن و با خارج شهر مرتبط باشن
شما راجع به کدوم شهرها میخوای داشته باشی؟
تقریبا تمامی مراکز استانها و شهرهای مهم کشور اینو دارن
بنظر من شما با سایتهای مربوه لینک بشی و از اطلاعات اونها استفاده کنی خیلی عالیه
من واسه شهر خودم بهت میدم ببین اصلا میتونی اینقدر امکانات بذاری توسایتت؟حالا هرچی هم دوستان شهرستان باهات کمک کنن
http://www.birjandcity.com/
تازه با وجود همه اینچیزا هنوز من میگم این سایت 20% کامله
یعنی با اینکه مدیر سایت و تمامی اعضای سایت اینجا هستن و اینهمه کار تبلیغاتی میکنن هنوز نه بانک مشاغل کامله نه خیلی از اونچیزایی که توی منوی سمت راست میبینی
که حداقل همین اطلاعاتم ماله 2 3 ساله پیشه
این ایده من بود!!!!

نمیدانم هم اکنون در کجا مشغول لبخندی

فقط یک آرزو دارم : که در دنیای شیرینت

میان قلب تو با غم نباشد هیچ پیوندی

تفاوت کار در ثروتمندان و فقرا
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=3957

Best Regards
Morteza Jafari
 تشکر شده توسط: ainstein
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  پخش کننده هدایای تبلیغاتی در استان های مختلف ویژه پایان سال Mr.Hunter 0 249 11-24-2022 09:14 AM
آخرین ارسال: Mr.Hunter
  همه چیز در مورد فرش و تابلو فرش محسن دوستوندی 39 13,205 01-12-2019 06:09 PM
آخرین ارسال: mona8063
  علاقه تهرانی ها به چه چیزی هستش؟ حسن قجر 0 410 05-22-2018 12:16 AM
آخرین ارسال: حسن قجر
  چه کار فنی یا خدماتی الان بازارش خوبه؟ Mehdi_danesh2 10 4,104 04-18-2018 12:04 PM
آخرین ارسال: mojtaba007
  در مغازه 23 متری چه کاری راه بندازم؟ estarkhi 2 985 04-18-2018 11:58 AM
آخرین ارسال: mojtaba007
Big Grin راهنمایی برای شروع کار استوک فروشی omider 1 2,182 12-27-2017 11:50 PM
آخرین ارسال: moazzeny54
  همکاری برای تاسیس گروه فرهنگی ورزشی آموزشی و... در مشهد razeqi 0 449 10-27-2017 10:49 PM
آخرین ارسال: razeqi
  نظر شما در مورد باز کردن مغازه صندل و دمپایی راحتی و مجلسی و طبی چیه turk oghlu 2 3,629 06-09-2017 09:35 AM
آخرین ارسال: turk oghlu
  میشه در مورد پوشاک راهنماییم کنید؟ feriman 7 3,057 06-06-2017 02:35 PM
آخرین ارسال: mohsenatu92
  راهنمایی جهت معرفی کار به مردم kambiz.sh 2 1,165 04-13-2017 10:27 PM
آخرین ارسال: امیر Amir
  کسب و کار های خدماتی ، واسطه ای؟ محمد یوسفی 4 1,349 10-16-2016 11:10 PM
آخرین ارسال: aaftaab24
  پیدا کردن سرمایه گذار ramin-54 7 2,225 09-06-2016 10:44 PM
آخرین ارسال: saman-daliran
  راهنمایی برای شروع کار ahmadreza13 1 1,028 09-06-2016 07:38 PM
آخرین ارسال: ahmadreza13
  شریک برای راه اندازی مغازه ای در جنوب تهران میخواهم mseven 3 1,345 08-01-2016 09:33 AM
آخرین ارسال: memarzadeh
  سلام کسی در مورد نونوایی فانتزی اطلاعاتی داره؟ممنون میشم کمکم کنین 1992 0 755 07-29-2016 04:56 PM
آخرین ارسال: 1992
  درخواستی در مورد تولید در تعداد بالا MohamadMJ 7 3,101 06-08-2016 04:12 PM
آخرین ارسال: توانگر بی باک
  پيشنهاد كسب و كار در ماه رمضان smsyaran 3 1,545 06-06-2016 09:16 AM
آخرین ارسال: سپیده امانی
  کسب درآمد در روستا Utab 10 2,549 05-14-2016 09:03 PM
آخرین ارسال: Mamad-chobin
Smile کمکم میکنید برای یه کار جدید Tara.m 11 2,864 04-16-2016 09:56 AM
آخرین ارسال: amir386
  ایجاد یک شغل با 10میلیون پول در رشت mani_wittyboy 2 962 04-07-2016 11:42 AM
آخرین ارسال: Skp

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS