ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

پیدا کردن سرمایه گذار
زمان کنونی: 05-02-2024, 06:01 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ramin-54
آخرین ارسال: saman-daliran
پاسخ: 8
بازدید: 2203

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیدا کردن سرمایه گذار
08-31-2016, 10:44 PM
ارسال: #1
پیدا کردن سرمایه گذار
با سلام مدتی هست که یک سایت اینترنتی راه اندازی کردم و با کمک دو تا از دوستانم که به صورت تمام وقت دارن روی سایت کار می کنن تونستیم روند رو به رشدی بگیریم و فعلا رتبه ی هزار الکسا رو به دست بیاریم که در حال کم شدن هم هست .بازدید روزانه ما به 20 تا25 هزار بازدید رسیده و تونستیم با یه شرکت معتبر هم قرارداد همکاری به ارزش 8 میلیون تومان ببندیم.البته این رقم رو به صورت اعتبار استفاده از سرویس هاشون به ما دادن و نه پول نقد.تونستیم دو تا اسپانسر تبلیغاتی هم بگیریم و الان به نقطه ی سر به سر رسیدیم .یعنی هزینه های سایت رو خودش در می یاریم و امیدواریم با همین روند به زودی به سوددهی هم برسیم. با توجه به اینکه من احساس می کنم با همین روش اگه پیش بریم مدت زیادی طول می کشه تا به موفقیت کامل برسیم میخوام دنبال یه سرمایه گذار بگردم به این شکل که یه سرمایه ای رو وارد کار کنه تا بتونیم امکانات و حوزه ی کاریمون رو گسترش بدیم و سریع تر راه رو پیش بریم.
حالاچون بیشتر اعضای سایت دنبال یه کار و روش برای پول درآوردن هستن. میخوام از شما دوستان بپرسم تحت چه شرایطی حاضرید توی یه همچین پروژه ای سرمایه گذاری کنید.چه اطلاعاتی باید در اختیار شما(به عنوان سرمایه گذار) بذارم تا راغب به سرمایه گذاری بشید. و به نظرتون اصلا کسی حاضر هست روی وب سایت های اینترنتی که صرفا در زمینه ی تولید محتوا کار می کنه سرمایه گذاری کنه؟
در مورد اسم سایت و نظایر اون نمیخوام چیزی بگم چون دلایل خودم رو دارم.
اما چیزی که میتونم بگم یک سایت اینترنتی با استثراژی تولید محتوا در یک زمینه ی خاص جهت جلب بازدیدکننده و بالاتر بردن رنک عمومی سایت و افزایش تعداد بازدید هست تا از این طریق اقدام به جذب بنرهای تبلیغاتی بکنه و درامد زایی کنه.بخوام ملموس تر بهتون بگم یه چیزی مثل سایت زومیت هست که صرفا در زمینه ی اخبار تکنولوژی فعالیت میکنه و درامدش صرفا از راه پخش خبر هست.(البته حوزه ی فعالیت ما فرق میکنه و در این زمینه تعداد کسانی که کار می کنن کمتر هست وراه برای موفقیت و نامبر وان شدن هموار تر)

مممنون میشم کمک کنید.باز هم میگم به علت یکسری مسائل نمیتونم اسم سایت رو بگم .اما هر توضیح دیگری می تونم بگم
امیدوارم بتونم سرمایه گذار پیدا کنم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
09-01-2016, 11:05 AM
ارسال: #2
RE: پیدا کردن سرمایه گذار
سلام
حتما به این فکر کردید که چه قدر سرمایه بیاد و چه کاری بهش بکنید و پیش بینی ای برای سوددهیش کردید
من علاقه مند هستم و اتفاقا دنبال این هستم که روی یک طرح آنلاین هم سرمایه گذاری کنم و هم کار کنم به صورت تیمی
ضمن توضیحاتی که اشاره کردم رو می فرمایید، آدرس سایت رو برام پیام خصوصی کنید

hemmat110.com
09-01-2016, 04:22 PM
ارسال: #3
(09-01-2016 11:05 AM)soheyl_ir89 نوشته شده توسط:  سلام
حتما به این فکر کردید که چه قدر سرمایه بیاد و چه کاری بهش بکنید و پیش بینی ای برای سوددهیش کردید
من علاقه مند هستم و اتفاقا دنبال این هستم که روی یک طرح آنلاین هم سرمایه گذاری کنم و هم کار کنم به صورت تیمی
ضمن توضیحاتی که اشاره کردم رو می فرمایید، آدرس سایت رو برام پیام خصوصی کنید

با سپاس از پاسخ شما دوست گرامی.به میزان سرمایه ی اورده شده و نوع هزینه کردنش فکر و برنامه ریزی شده.سرمایه ی موردنیاز سایت تبدیل به سهام میشه و سرمایه گذار دارای درصد مشخصی از مالکیت سایت میشه(احتمال ثبت شرکت برای ادامه روند کار نیز درنظر گرفته شده).پیش بینی سوددهی در وب سایت ها تا جایی که امکان داشته از انجام مقایسه با وب سایت های هم ردیف هم انجام گرفته.
امیدوارم با کمک دوستان این سایت بتونم سرمایه گذارمرو پیدا کنم. ضمنا خوشحال میشم اگه دوستان دیگه نظری اگه دارن بگن چه در مورد این که چطور سرمایه گذار پیدا کنم و یا اینکه اصولا ایا همچین کارهایی مورد پسند سرمایه گذارها هست یا خیر
09-02-2016, 11:26 AM
ارسال: #4
اگر آدرس سایت رو می دادید، بررسی می کردم و تصمیم می گرفتم

hemmat110.com
09-02-2016, 02:33 PM
ارسال: #5
(08-31-2016 10:44 PM)ramin-54 نوشته شده توسط:  با سلام مدتی هست که یک سایت اینترنتی راه اندازی کردم و با کمک دو تا از دوستانم که به صورت تمام وقت دارن روی سایت کار می کنن تونستیم روند رو به رشدی بگیریم و فعلا رتبه ی هزار الکسا رو به دست بیاریم که در حال کم شدن هم هست .بازدید روزانه ما به 20 تا25 هزار بازدید رسیده و تونستیم با یه شرکت معتبر هم قرارداد همکاری به ارزش 8 میلیون تومان ببندیم.البته این رقم رو به صورت اعتبار استفاده از سرویس هاشون به ما دادن و نه پول نقد.تونستیم دو تا اسپانسر تبلیغاتی هم بگیریم و الان به نقطه ی سر به سر رسیدیم .یعنی هزینه های سایت رو خودش در می یاریم و امیدواریم با همین روند به زودی به سوددهی هم برسیم. با توجه به اینکه من احساس می کنم با همین روش اگه پیش بریم مدت زیادی طول می کشه تا به موفقیت کامل برسیم میخوام دنبال یه سرمایه گذار بگردم به این شکل که یه سرمایه ای رو وارد کار کنه تا بتونیم امکانات و حوزه ی کاریمون رو گسترش بدیم و سریع تر راه رو پیش بریم.
حالاچون بیشتر اعضای سایت دنبال یه کار و روش برای پول درآوردن هستن. میخوام از شما دوستان بپرسم تحت چه شرایطی تور ارزان حاضرید توی یه همچین پروژه ای سرمایه گذاری کنید.چه اطلاعاتی باید در اختیار شما(به عنوان سرمایه گذار) بذارم تا راغب به سرمایه گذاری بشید. و به نظرتون اصلا کسی حاضر هست روی وب سایت های اینترنتی که صرفا در زمینه ی تولید محتوا کار می کنه سرمایه گذاری کنه؟
در مورد اسم سایت و نظایر اون نمیخوام چیزی بگم چون دلایل خودم رو دارم.
اما چیزی که میتونم بگم یک سایت اینترنتی تور دبی با استثراژی تولید محتوا در یک زمینه ی خاص جهت جلب بازدیدکننده و بالاتر بردن رنک عمومی سایت و افزایش تعداد بازدید هست تا از این طریق اقدام به جذب بنرهای تبلیغاتی بکنه و درامد زایی کنه.بخوام ملموس تر بهتون بگم یه چیزی مثل سایت زومیت هست که صرفا در زمینه ی اخبار تکنولوژی فعالیت میکنه و درامدش صرفا از راه پخش خبر هست.(البته حوزه ی فعالیت ما فرق میکنه و در این زمینه تعداد کسانی که کار می کنن کمتر هست وراه برای موفقیت و نامبر وان شدن هموار تر)

مممنون میشم کمک کنید.باز هم میگم به علت یکسری مسائل نمیتونم اسم سایت رو بگم .اما هر توضیح دیگری می تونم بگم
امیدوارم بتونم سرمایه گذار پیدا کنم.

درود
سرمایه مورد نیازتون چقدره ؟

اگر سایتتون موزیک و فیلم نیست توضیخات + آدرس رو برام ارسال کنید

09-03-2016, 12:49 AM
ارسال: #6
دوستان ممنون از توضیحات شما.من فعلا ادرس سایت رو نمیدم.میخوام ببینم که
!. آیا اصولا کسی پیدا میشه برای سرمایه گذاری در سایت ها انلاین؟
2.سرمایه گذاری که پیدا می شه چه مواردی مدنظرش هست
این که ادرس سایت رو هم فعلا(تکید میکنم فعلا) نمیدم هم در همین مورد هست.نمیخوام سرمایه گذار احتمالی پیش داوری کنه.از دوستانی هم که اعلام امادگی کردند عذرخواهی میکنم.قول میدم وقتی که موارد بالا رو از پاسخ های شما دریافت کردم ادرس رو براتون میفرستم.دو دوستی که اعلام امادگی کردن هم اگه لطف کن و به سوالات بالای من پاسخ کامل بدن ممنون میشم.
تا الان من خود استنباطم این هست که دوستان کمی مایل هستن.شما ببینید چند نفر توی سایت دارن دنبال شغل با سرمایه های پایین می گردن ولی خیلی کم هستن که افرادی بخوان بیان توی این کار. با وجود این که هنوز پتانسیل های زیادی در حوزه ی نت ایران هست
09-03-2016, 01:27 AM
ارسال: #7
پاسخ ها :
1. هر کسی که سرمایه داشته باشه دنبال بازدهی بیشتر از اون سرمایه ش هست. این که چه سرمایه گذاری ای رو انتخاب کنه بستگی به شناخت و اطلاعاتش داره. بازدهی سایت ها زیاد قابل پیش بینی نیست. پس کمتر کسی این کارو انجام می ده و اندک افرادی که حاضر به این کار می شن، با ریسک این انتخاب رو انجام میدن.
2. هر سرمایه گذاری، گزینه هاشو می سنجه؛ مثلا برای سرمایه گذاری روی سایت، شاید بازار اون سایت بکر باشه و کمی اول راه سخت باشه، اما همین بکر بودنه خودش نقطه قوتیه. یا شاید رقبای قَدَری داشته باشه و احتمال موفقیت رو کم پیش بینی کنه. شاید مجری و مدیر سایت، با اطلاعات و طرح برنامه هایی که برای توسعه و رشد سایت داره، سرمایه گذارو توجیه کنه.
این هم مثل هر سرمایه گذاری ای باید توجیه داشته باشه. و مجری طرح با ارائه اطلاعات فنی، نحوه ی اجرای طرح، نیروی انسانی، اطلاعات بازار، اطلاعات مالی و برنامه های رشد و توسعه و چشم انداز طرح، تلاش می کنه سرمایه گذار رو توجیه کنه.

hemmat110.com
09-06-2016, 10:44 PM
ارسال: #8
آقای رامین اینجا بیشتر بچه هاش فقط حرف میزنن و هی دنبال کار میگیرن ولی اگه چیزی بهشون پیشنهاد بشه انجام نمیدن.شما اگه کارتون روند رو به رشدش رو آغاز کرده به نظرم سعی کن خودت به یه شکلی کارها و سرمایه رو جور کنی تا فرد دیگه ای وارد کار نشه.اگه هم که مجبوری برای توسعه کار سرمایه گذار و پول وارد سیستم کنی.به نظرم بهترین کار اینه که از افراد دور و بر ودوستان و فامیل برای سرمایه گذاری دعوت کنی. دوستانی ه اینجا هستن یه عده وظیفشون فقط مسخره کردن و زیر سوال بردن تلاش های دیگران هست(که توی تاپیک هایی که زده میشه میبینی چقدر به کسانی که میخوان یهکاری رو شروع کنن دلسردی میدن و دلسردش میکنن) یه عده هم فقط می یان میخونن و میرن.شما نگاه کن تاپیک خودت چندبار دیده شده ولی هیچ کس نظری نمیده .نه میگه خوبه نه میگه بد هست.همین که میگی رتبه ی زیر هزار الکسا شدی و 20 هزار بازدید داری نشون دهنده ی مسر درستت هست.توی بازار اینترنت ایران هم هنوز جای زیادی برای کار هست.ما توی ه زمینه ای توی ایران نهایت دوتا سایت خوب داریم.پس جا برای سومی و چهارمی هم هست
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما در مورد باز کردن مغازه صندل و دمپایی راحتی و مجلسی و طبی چیه turk oghlu 2 3,611 06-09-2017 09:35 AM
آخرین ارسال: turk oghlu
  پیشنهاد سرمایه گذاری 100 % در آمد زا mahdi450 1 1,619 08-29-2015 11:35 AM
آخرین ارسال: mahdi450
  پیدا کردن یک دستیار nava752 5 1,163 11-25-2014 02:18 AM
آخرین ارسال: nava752
  50,000 تومن هزینه + جنم --> حداقل ۵ برابر کردن آن در یک ماه spongbob 10 4,232 08-10-2014 01:41 PM
آخرین ارسال: alan
  نظرتون راجبه سرمایه گذاری توی مجتمع توریستی کاسپین (پردیسبان) چیه ؟ smart man 7 2,613 05-18-2014 12:07 PM
آخرین ارسال: petros2011
  احتیاج به سرمایه محمد احمدی 3 1,614 08-22-2012 08:57 AM
آخرین ارسال: حسن درویش
  دعوت به کار علاقه مندان به فعالیت و سرمایه گذاری در تجارت الکترونیک ras_sal1361 16 5,671 08-01-2012 12:42 PM
آخرین ارسال: mortezajafari
  سرمایه گذار myroseflower 1 1,152 06-08-2012 08:49 PM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS