سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
دعوت به کار علاقه مندان به فعالیت و سرمایه گذاری در تجارت الکترونیک - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: کارهای عملی اعضا برای کسب درآمد (/forumdisplay.php?fid=48)
+--- موضوع: دعوت به کار علاقه مندان به فعالیت و سرمایه گذاری در تجارت الکترونیک (/showthread.php?tid=2989)

صفحه ها: 1 2

دعوت به کار علاقه مندان به فعالیت و سرمایه گذاری در تجارت الکترونیک - ras_sal1361 - 05-09-2012 12:49 PM

با سلام .شرکت پارس فرتاک از کلیه علاقه مندان به همکاری و سرمایه گذاری در زمینه های تجارت الکترونیک (بانک های اطلاعات شهری،بانکداری الکترونیک،شهر الکترونیک،تولید نرم افزار و انیمیشن)دعوت به همکاری مینماید.
دوستان نظرات و پیشنهادات خود را اعلام کنند.

RE: دعوت به کار علاقه مندان به فعالیت و سرمایه گذاری در تجارت الکترونیک - اقاي ايـــده - 05-09-2012 01:21 PM

با سلام خدمت شما دوست عزيز
لطفا توضيحات بيشتري بفرماييد.
اين شركت براي شماست يا فرد ديگري.
موارد از قبيل نوع همكاري.درصد همكاري.موضوعات و ايده هاي كه ميتوان داد و موارد ديگر لطفا قرار بديد.
با تشكر

RE: دعوت به کار علاقه مندان به فعالیت و سرمایه گذاری در تجارت الکترونیک - ras_sal1361 - 05-09-2012 01:50 PM

سلام .شرکت برای تیم بازاریابی ما هست. بنده حقیر هم مدیر عامل شرکت فوق هستم.من موضوعات ایده رو نمیتونم عنوان کنم .ولی قطعا در صورت اعتماد سازی بین طرفین جزئیات کامل رو به استحضار میرسانم.نمونه سایتی که در حال حاضر روی اون فعالیت میکنیم رو میتونید در لینک زیر ببینید .البته این یکی از ایده های ما هست که هنوز تکمیل نشده و در مرحله طراحی هست .این سایت به عنوان یک مرجع و شناسنامه مجازی هر شهر معرفی میشه
varaminnameh.com
شامل بانک اطلاعات مشاغل شرق استان تهران
بانک گردشگری و میراث فرهنگی شهرستان ورامین
بانک اطلاعات شهدای شهرستان ورامین
بانک اطلاعات مشاهیر شهرستان و .....

RE: دعوت به کار علاقه مندان به فعالیت و سرمایه گذاری در تجارت الکترونیک - اقاي ايـــده - 05-09-2012 02:08 PM

(05-09-2012 01:50 PM)ras_sal1361 نوشته شده توسط:  سلام .شرکت برای تیم بازاریابی ما هست. بنده حقیر هم مدیر عامل شرکت فوق هستم.من موضوعات ایده رو نمیتونم عنوان کنم .ولی قطعا در صورت اعتماد سازی بین طرفین جزئیات کامل رو به استحضار میرسانم.نمونه سایتی که در حال حاضر روی اون فعالیت میکنیم رو میتونید در لینک زیر ببینید .البته این یکی از ایده های ما هست که هنوز تکمیل نشده و در مرحله طراحی هست .این سایت به عنوان یک مرجع و شناسنامه مجازی هر شهر معرفی میشه
varaminnameh.com
شامل بانک اطلاعات مشاغل شرق استان تهران
بانک گردشگری و میراث فرهنگی شهرستان ورامین
بانک اطلاعات شهدای شهرستان ورامین
بانک اطلاعات مشاهیر شهرستان و .....

خوب دوست عزيز
افرادي مثل من كه در زمينه سرمايه گذاري توان همكاري با شمارو ندارند ميماند همكاري در موضوعات ديگر.
حال بايد در چه مواردي با شما همكاري كنيم؟؟
منظور از موضوعات ايده اين مطلب هست كه شما در چه حيطه اي ايده ميخواهيد؟؟
محدوده را لطفا مشخص كنيد.

RE: دعوت به کار علاقه مندان به فعالیت و سرمایه گذاری در تجارت الکترونیک - ras_sal1361 - 05-09-2012 02:30 PM

ببین دوست عزیز ما صرفا سرمایه گذار لازم نداریم. به عنوان مثال دستگاه های کارتخوان بانک پارسیان در شهر شما رو تیم بازاریابی ما نصب و پشتیبانی کردند .افراد زیادی مثل شما بدون سرمایه گذاری با ما کار کردند .
یکی از شهر های هدف برای انجام پروژه های ما شهر گرگان بوده هم شناخت خوبی خودم از بازار گرگان و شهروندانش دارم هم رابطه های خوبی.
ما ان قابلیت رو داریم در بازه زمانی کوتاهی هر نوع اطلاعاتی رو بخوایم استخراج و سازماندهی کنیم .در حال حاضر ما پشتیبانی مستقیم 4 شهر رو داریم و برای شهر های جدید نیاز به سرمایه گذار و افرادی جهت پشتیبان داریم.
گذشته از اهداف اقتصادی سایت سایت ما به عنوان یک رسانه قوی یک ابزار قدرت در عرصه های اجتماعی و سیاسی هم هست .به همین دلیل ما سعی میکنیم کسانی رو که به نحوی میتونن از این سایت استفاده ببرن رو شناسایی و با اونا کار کنیم

RE: دعوت به کار علاقه مندان به فعالیت و سرمایه گذاری در تجارت الکترونیک - اقاي ايـــده - 05-09-2012 02:36 PM

دوست عزيزم
مطالبي كه فرموديد همه در مورد توصيفات كار خودتان بود.
من نوعي بايد در چه زمينه هايي با شما كار كنم؟؟؟؟؟؟
لطفا در اين مورد كامل بفرماييد.

RE: دعوت به کار علاقه مندان به فعالیت و سرمایه گذاری در تجارت الکترونیک - ras_sal1361 - 05-09-2012 02:41 PM

اگه شما یک رزومه کاری از خودتون به من بگید بهتر میتونم ازتون کمک بگیرم

RE: دعوت به کار علاقه مندان به فعالیت و سرمایه گذاری در تجارت الکترونیک - اقاي ايـــده - 05-09-2012 03:02 PM

(05-09-2012 02:41 PM)ras_sal1361 نوشته شده توسط:  اگه شما یک رزومه کاری از خودتون به من بگید بهتر میتونم ازتون کمک بگیرم
دوست عزيزم من نماينده 5000 عضو هستم
كه وقتي وارد تاپيك شما ميشوند بايد مطالب كاملي را مطالعه كنند.
شما براي همكاري به صورت خصوصي با اين 5000 نفر كه بازديد كننده تاپيك هستند و برايشان سوال هست ميخواهيد جوابگو باشيد؟

RE: دعوت به کار علاقه مندان به فعالیت و سرمایه گذاری در تجارت الکترونیک - mteam - 05-09-2012 05:41 PM

منم با سجاد موافقم مثلا کار من تبلیغات است نحوه همکاری من با شما به چه شکلی میتونه باشه که درآمد خوبی برام داشته باشه

RE: دعوت به کار علاقه مندان به فعالیت و سرمایه گذاری در تجارت الکترونیک - ناصر صادقی - 05-09-2012 05:53 PM

لطف کنید از روش های سرمایه گذاری و اینکه کسانی که سرمایه ندارند به چه شکلی میتونن به شما همکاری داشته باشند و شما برای کسانی که به این روش با شما همکاری دارند چه امتیازاتی رو در نظر دارید و همین طور برای کسانی که در این کار سرمایه گذاری میکنن برای من یه خورده مسئله گنگ بود میشه بیشتر در مورد جزئیات کار خود توضیح بفرمائید.
منم مثل آقای شهسواری در حوزه چاپ و تبلیغات فعالیت دارم در این زمینه چطور میتوانم با شما همکاری داشته باشم.