ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کمکم میکنید برای یه کار جدید
زمان کنونی: 04-16-2024, 06:56 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Tara.m
آخرین ارسال: amir386
پاسخ: 12
بازدید: 2815

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمکم میکنید برای یه کار جدید
01-29-2015, 11:49 AM
ارسال: #1
Smile کمکم میکنید برای یه کار جدید
سلام خدمت همه کاربران.من 25 سالمه و مغزم در زمینه بیزینس خوب کار میکنه فقط نمیدونم از کجا شرو کنم.با چی شرو کنم ولی تا به حال دست به هر کاری زدم موفق شدم.در حال حاضر تو یه شرکت کار میکنم با ماهی 600 تومن حقوق.ولی با این تایم کاری که دارم میزارم اصلن نمی ارزه.میخوام بیام بیرون و برم تو یه کار دیگه.با توجه به اینکه خانوم هستم و متاهل این تایم کاری برام خیلی سخته.یه مدت رفتم تو فروش لباس به صورت اینترنتی که بد نبود.ولی چون اینترنتی بود نیاز به پرو لباس بود دنبالشو نگرفتم.
الان یه سری ایده تو سرمه مثل بسته بندی زعفران که همینجا باهاش آشنا شدم یا بسته بندی چای یا شو لباس خانگی و............
ولی قدرت ریسکشو ندارم.میترسم از همین 600 تومنم بیفتم.کاربرایی که اینجان خیلی ها با تجربن.
ممنون میشم بهم کمک کنن.در حال حاضر نقدینگی پایینه ولی یه چیزایی دارم که بتونم روشون حساب مالی کنم.
فقط میخوام همه جوانب رو در نظر بگیرم.چون همسرم محرک خوبی برای ریسک نیست و اگه ضرر کنم برام مشکل پیش میاد.در ضمن من استان گیلان ساکن هستم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: hesaab , پارمیدا وحیدی , sinap
01-29-2015, 12:21 PM
ارسال: #2
RE: کمکم میکنید برای یه کار جدید
چه تخصص هایی دارید؟فعلا در چه زمینه ای فعال هستید؟
 تشکر شده توسط: hesaab
01-29-2015, 12:25 PM
ارسال: #3
بیشتر تو فروش /کلاس های بازاریابی و مارکتینگ رو هم رفتم.رشته تحصیلیم شیمی بود ولی خوب دیگه واسه شیمی کار پیدا نیست.تو زمینه ساختمان طراحی دکوراسیونم یه مدت کار کردم که خوب بود ولی مغازه میخوادو جنس که دست توش خیلی زیاده ریسک نکردم.الان هم تو زمینه فروش لوازم خانگی مشغول هستم
 تشکر شده توسط: hesaab
01-29-2015, 02:57 PM
ارسال: #4
پس کلا برای دیگران کار کرده اید و فکر نکنم مهارت های مدیریت و استقلال رو یاد گرفته باشید...
کی گفته دکوراسیون داخلی مغازه میخواد؟
یه وبسایت حرفه ای و زیبا میخواد به همراه یک کامپیوتر و نرم افزار وایبر، بعدش شماره همشهری هاتون رو از سایتهای آگهی و موبایل دوستان بدست میاورید و براشون توی وایبر پیام میگذارید...
به همین سادگی، من الان بدون داشتن مغازه طراحی وب رو شروع کردم، حتی یک ریال هم پول نرم افزار تبلیغات در وایبر ندادم، با خود نرم افزار وایبر میام شماره ها رو چک میکنم و اگر وایبر داشتن حالشون رو میپرسم و سایت و خدمات رو معرفی میکنم...
اگر هم آفلاین بودن براشون پیغام میذارم...

اینقدر خوب بوده که یه شرکت معتبر در استان خواست باهاشون همکاری کنم...
 تشکر شده توسط: پارمیدا وحیدی , iran
01-29-2015, 04:11 PM
ارسال: #5
سلام.
بهتون تبریک میگم که به فکر پیشرفت افتادید و میخواید مستقل کار کنید
اما چند تا مورد هست که باید بهش توجه کنید
1- قبل از این که به کاری وارد بشید اول اون رو بسنجید
مثلا شما میخوای شو لباس بزنید اول باید کسی یا کسانی که شو میزارن رو پیدا کنید توی همین انجمن هم هستن
ازشون بپرسید که کارشون چطوره یا اجناس رو از کجا تهیه میکنن ، سود چقده
چند تا شو لباس برید و نحوه تبلیغات و... رو ببینید و با هم مقایسه کنید
این فقط یه مثال بود برای کاری که شما وارد نشدید تا حالا
یا مثلا میخواید زعفران بسته بندی کنید اول ببینید چه جوری میخواید بفروشید بعد برید و با مشتری های آینده صحبت کنید. قیمت تمام شده رو برآورد کنید و بهشون بگید که مثلا من با این قیمت برات زعفران بیارم میخوای؟
اینا همش قبل از شروع کار و هزینه کردن هست

یعنی شما قبل از اینکه از کار اصلیتون استعفا بدید این کارا رو میکنید

به هر حال از اونجایی که تجربه زیادی ندارید بهتره محتاط پیش برید و حتی اگه سود نکردید ،ضرر نکنید حداقل
تا وقتی که ترفندهای کار رو پیدا کنید
وقتی ترفندها رو پیدا کنید
دیگه نونتون تو روغنه :دی

پس تا اونجایی که میتونید شغل اصلی رو حفظ کنید و در کنارش کسب و کار راه بندازید
و وقتی یکم جای پاتون رو محکم کردید استعفا بدید

راستی کدوم شهر گیلان هستید؟
 تشکر شده توسط: پارمیدا وحیدی , Mohsen1988 , amir386
01-29-2015, 04:48 PM
ارسال: #6
ببینید شما که میخواید از شغلتون استفعا بدید یه مثل براتون بزنم
پسر دایی من ائل توی کارخونه کاشی به عنوان سرشیفت کار میکرد تا اینکه چند سال پیش یه کار دولتی بنا بر رشته اش براش پیدا شد اون از قبل عید رفت توی کاری که میخواست و توی این تعطیلی عید مرخصی کامل گرفت و کلا رفت سر اون یکی کار!
بعد تعطیلات عید که از کارخونه بهش زنگ زده بودن چرا سرکار نیومدی این دفعه گفت دیگه نمیخوام باهاتون کار کنم
شما هم سعی کن کار اصلی تو از دست ندی
خیلی خانوم ها هستند که دارن خودشون و هلاک میکنند تا کاری مثل کار شما گیرشون بیاد

به من جایی برای ایستادن بده تا من زمین را برایت جا به جا کنم.
01-29-2015, 06:09 PM
ارسال: #7
ممنون دوستان از راهنماییتون.من ساکن خود رشت هستم
 تشکر شده توسط: پارمیدا وحیدی
02-04-2015, 02:43 AM
ارسال: #8
سلام به همه(اولین پست مفید بنده در این تاپیک هست)

البته شما ریسک نکنید و در کنار کار اصلیتون کار بیزنس دیگه ای داشته باشید.(توضیحات در پایین)

به نظر من رشت بنیه خوبی برای بیزنس در زمینه پوشاک داره.البته چون خانم هستید و بالطبع توان بالایی مثل جامعه دوستان تون
که میتونید ازشون به عنوان مهره های پیشبرنده برای تبلیغات و بازاریابی گرم استفاده کنید و تقویت بازارتون(در بیزنس پلنتون جامعه
دوستان و همسالان و همسایه ها و... هستند که به مرور زیاد خواهند شد)

با هزینه های کم میتونید چند مارک معروف لباس های ترک مثل تکنور و پولکان و...و... و...رو به رنج قیمت عمده بخرید و باسود مناسب
بفروشید به مشتری هاتون با هزینه های کم هم میتونید استارت کنید بین 500تا 700 هزار تومان.

نحوه خرید هم راحت هست و شما سفارش جنس میدید و دم در خونتون تحویل میگیرید و هزینه رو به مامور پست میدید و بعد دیگه نوبت
قدرت بازاریابی شماست برای فروش محصولتون.

سوالی بود در خدمت هستم...
 تشکر شده توسط: iran
02-09-2015, 07:22 PM
ارسال: #9
میشه راهنمایی کنید از کجا میتونم پوشاک به صورت عمده تهیه کنم؟چون اکثر تولیدی ها براساس جین لباس میفروشن که برای من مقدور نیست
 تشکر شده توسط: bastarkhaki
02-10-2015, 01:45 AM
ارسال: #10
(02-09-2015 07:22 PM)Tara.m نوشته شده توسط:  میشه راهنمایی کنید از کجا میتونم پوشاک به صورت عمده تهیه کنم؟چون اکثر تولیدی ها براساس جین لباس میفروشن که برای من مقدور نیست

در مورد پوشاک ترک مناسب میتونم کمک کنم.

شما سفارش میدید و دم در خونتون با مامور پست تسویه حساب میکنید(مطمئن و عالی)
قیمت و حاشیه سودش عالی هست.

خواستید مدل های موجود رو بهتون نشون میدم تا انتخاب کنید و سفارش بدید.البته نگران
نباشید چون سقف خرید بالا نیست حتی با 500هزار تومن هم میتونید خرید تستی داشته باشید.(محصول رو انتخاب میکنید و درب منزل پولش رو به مامور پست میدید.)

بالطبع با کف خرید عمده میتونم همکاری داشته باشم با شما انشالا.
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چه کار فنی یا خدماتی الان بازارش خوبه؟ Mehdi_danesh2 10 4,019 04-18-2018 12:04 PM
آخرین ارسال: mojtaba007
Big Grin راهنمایی برای شروع کار استوک فروشی omider 1 2,145 12-27-2017 11:50 PM
آخرین ارسال: moazzeny54
  همکاری برای تاسیس گروه فرهنگی ورزشی آموزشی و... در مشهد razeqi 0 425 10-27-2017 10:49 PM
آخرین ارسال: razeqi
  راهنمایی جهت معرفی کار به مردم kambiz.sh 2 1,132 04-13-2017 10:27 PM
آخرین ارسال: امیر Amir
  آماده شراکت برای ران اندازی آتلیه عکاسی (مشهد) razeqi 0 750 12-07-2016 09:54 PM
آخرین ارسال: razeqi
  کسب و کار های خدماتی ، واسطه ای؟ محمد یوسفی 4 1,317 10-16-2016 11:10 PM
آخرین ارسال: aaftaab24
  دستگاه های چندکاره (برای چاپ روی لیوان, پارچه, قاب موبایل) saeide149 13 3,332 09-23-2016 10:15 PM
آخرین ارسال: mohamadrm
  راهنمایی برای شروع کار ahmadreza13 1 1,009 09-06-2016 07:38 PM
آخرین ارسال: ahmadreza13
  شریک برای راه اندازی مغازه ای در جنوب تهران میخواهم mseven 3 1,312 08-01-2016 09:33 AM
آخرین ارسال: memarzadeh
  سلام کسی در مورد نونوایی فانتزی اطلاعاتی داره؟ممنون میشم کمکم کنین 1992 0 733 07-29-2016 04:56 PM
آخرین ارسال: 1992
  خواهش میکنم درمورد تولید طروف سرامیکی کمکم کنید alif 4 1,515 05-20-2016 08:47 PM
آخرین ارسال: وحید یگانه
  راهنمایی برای خرید عمده جنس؟ poldar 14 4,459 04-25-2016 04:47 PM
آخرین ارسال: poldar
  پیشنهاد ایده برای ولنتاین valiya 3 1,210 01-29-2016 10:02 PM
آخرین ارسال: valiya
  در آمد میلیونی برای شهرستانی ها baharp 67 22,196 01-23-2016 08:03 PM
آخرین ارسال: business_nuts
  یک کار عملی general-smit 2 729 10-13-2015 10:19 PM
آخرین ارسال: tataloo
  راهنمایی برای فروشگاه پوشاک omid.z 10 3,834 09-10-2015 08:09 PM
آخرین ارسال: nimanima143
  برای کارگاه بسته بندی متراژ باید حداقل 250 متر باشه!!!! Kaseb 10 4,982 09-05-2015 11:55 AM
آخرین ارسال: Kaseb
  ایده ی جدید translator 0 1,216 05-13-2015 04:24 PM
آخرین ارسال: translator
Rainbow کمک برای فروش گل ( راهنمایی میخوام ) amir.yousefi 10 2,588 05-10-2015 10:26 PM
آخرین ارسال: goldokhtar2
  درخواست راهنمایی درمورد یه مغازه 20متری در جاجرود alif 4 1,142 04-18-2015 03:48 PM
آخرین ارسال: top-banner

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS