ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود
زمان کنونی: 05-01-2024, 11:09 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: SAMIRA
آخرین ارسال: poldar
پاسخ: 72
بازدید: 15590

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امیتازات : 2.65
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود
07-28-2012, 04:52 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-28-2012 04:52 PM، توسط sepidehs.)
ارسال: #31
RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود
خوب من مهندس نرم افزارم و می خوام فروشگاه اینترنتی درست کنم و ببینم سودش چه جوری میشه زیاد مطمئن نیستم
خوب من مهندس نرم افزارم و می خوام فروشگاه اینترنتی درست کنم و ببینم سودش چه جوری میشه زیاد مطمئن نیستم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , فرهاد قربانی , ahmad rezaee , nami , SAMIRA
08-07-2012, 01:04 PM
ارسال: #32
RE: اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود
سلام.....من تازه به جمع شما دوستان پیوستم.....
در مورد موضوعی که دادی دوست من....اگه احتمال هیچ شکستی رو نمیدادم،همین لحظه از کار فعلیم استعفا میدادم و تمام وقتم رو روی ایده م میذاشتم...اما خب متاسفانه شرایط اجازه نمیده...فعلا مجبورم ایده ام رو به طور امتحانی پیاده کنم تا هم خودمو محک زده باشم و هم ببینم قابل انجام هست یا نه.....

زمان حال ، با حال ترین زمان است.
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , فرهاد قربانی , ahmad rezaee , nami , SAMIRA
08-07-2012, 01:15 PM
ارسال: #33
هدف همیشه ثروت نیست
هدف خیلیا شاید خدمت باشه
اما اگه میدونستم هیچ شکستی وجود نداره در راه رسیدن به هدفم، بازم بی گدار به آب نمیزدم.اول جوانب کارمو درست میسنجیدم بعدش شروع میکردم که بعدا پشیمون نشم و غصه نخورم

نمیدانم هم اکنون در کجا مشغول لبخندی

فقط یک آرزو دارم : که در دنیای شیرینت

میان قلب تو با غم نباشد هیچ پیوندی

تفاوت کار در ثروتمندان و فقرا
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=3957

Best Regards
Morteza Jafari
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , حامد , ahmad rezaee , مهدی گل محمدی , SAMIRA
11-28-2012, 07:18 AM
ارسال: #34
من اگر میدونستم توی کار جدیدم شکست نمیخورم تولیدی جدیدم را راه می انداختم و کلی نیرو وارد میکردم .بعد یه تبلیغات گسترده برای کل ایران میکردم و....

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , ahmad rezaee , mir abbas , مهدی گل محمدی , nami , SAMIRA
11-28-2012, 09:30 AM
ارسال: #35
این گفته تقریباً مشابه حرف دکترهایی است که به مریضشون میگن ( شما تا آینده نزدیک می میری و از حالا هر کاری که دوست داری انجام بده )

حالا در اون شرایط اون مریض فارغ از هر ترسی به کارهایی که دوست داشته و انجامش نداده فکر می کنه .

اما یک تفاوت بین ما و اون مریض هست : اون زمان خیلی کم و توانایی ناچیزی
برای انجام اغلب دوست داشتنی هاش داره و ما : قادر به انجام هر کاری که
واقعاً از ته دل دوست داریم داشته باشیم و انجامش بدیم داریم .

همین الان با خودمون خلوت کنیم و روی کاغذی تمام آنچه دوست داریم داشته
باشیم و یا انجامش دهیم رو برای یک بار هم که شده بنویسیم ، جملاتی رو
بنویسیم که از نوشتنش به وجد می آییم .

حتی آرزو های کودکی را بیاد بیاوریم و با گذر از مراحل مختلف زندگی تمام آنچه
در دورانهای مختلف زندگی دوست داشته ایم به آن برسیم را یادداشت کنیم ،
زمان کودکی ، زمان مجردی ، زمان ازدواج ( مخصوصاً از قولهایی که به همسرتان
داده ایم غافل نشویم )

بعد اولویت بندی کنیم و آینده اهدافمان را مرتب شده با سماجت محض دنبال
کنیم . واقعاً به دنبال آنها برویم و بدانیم موفقیت حتمی است . آنچه رمز و شرط
موفقیت است سماجت و پافشاری در عقیده و تصمیم است .

این نکته را هم اضافه کنم چون به یقین رسیده ام که در اوج مشکلات هم میتوان با طرح یک سوال اساسی که (چگونه این مشکل را حل کنم ) و نگفتن این جمله که (چرا به چنین دردی و مشکلی دچارم ) میتوان راه های بینظیری را برای حل یافت

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: vahid61 , goldmen , yu3f , elaheh-hosseini , کامیار کاظمی , فرهاد قربانی , mir abbas , مهدی گل محمدی , nami , SAMIRA
11-28-2012, 09:51 PM
ارسال: #36
ممنون از اینکه به یادمان آوردید که:
یک تفاوت بین ما و اون مریض هست : اون زمان خیلی کم و توانایی ناچیزی
برای انجام اغلب دوست داشتنی هاش داره و ما : قادر به انجام هر کاری که
واقعاً از ته دل دوست داریم داشته باشیم و انجامش بدیم داریم .
بله ما توانایی داریم ولی همیشه این دیوار ذهنی را مقابل خود می بینیم و نگاه به اطرافمان نمی کنیم که راههای فراوان داریم که میتوانیم از راههای دیگر به آرزوهایمان برسیم خودمان باید این باور را بدست بیاوریم امیدوارم من هم راه درست را انتخاب کنم و به آرزوهایم برسم.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , mir abbas , مهدی گل محمدی , ahmad rezaee , nami , SAMIRA
11-28-2012, 10:31 PM
ارسال: #37
من برای شروع اولین قدمی که برمیداشتم موقعیت سنجی میکردم از لحاظ زمان و مکان و بدون هیچکونه ترسی با تمام قدرت شروع به کار تولیدی که مد نظرم هست میکردم و مطمئن بودم که شکستی برایم نیست (همانطوری که الان مطمئنم).

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , amiryazdani138 , کامیار کاظمی , ahmad rezaee , vahid61 , nami , SAMIRA , سیدمهدی هاشمی
03-08-2013, 01:06 PM
ارسال: #38
(07-28-2012 04:52 PM)sepidehs نوشته شده توسط:  خوب من مهندس نرم افزارم و می خوام فروشگاه اینترنتی درست کنم و ببینم سودش چه جوری میشه زیاد مطمئن نیستم

منم مهندس نرم افزارم شايد دير اين مطلبو دارم ميگم. من پارسال يه فروشگاه داشتم همشم داشتم براش بارزابي مي كردم يا ايميل مي دادم يا تو وبلاگا تبليغ مي كردم و... آخرش چشام ضعيف شد از بس پشت سيستم بودم واسه ايكار و لي دريغ از يك خريد
شايد تعداد بازديد سايتم پايين بود و تلاشهاي منم بازديد كننده هاشو بالا نبرد بالاخره كه همش برام ضرر بود شما بيشتر دقت كن.......
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , mir abbas
03-12-2013, 12:15 AM
ارسال: #39
اگه مطمئن بودم موفق میشم , یه تولیدی پوشاک زنانه و یه فروشگاه می زدم . از تولید به مصرف. تقریبا سرمایه لازم را دارم . اما مشکل اینجاست که نمی توانم تعداد فروش را در آینده برآورد کنم !Huh
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , مهدی گل محمدی , mir abbas , madar
03-25-2013, 01:58 PM
ارسال: #40
یه کارخانه میزدم ..........
انشالله چند سال دیگه حتما این کارو میکنم
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نقش علی بابا در بازار جهانی و واردات از چین greenworld 0 139 05-27-2023 05:02 PM
آخرین ارسال: greenworld
  برای رهایی از تنبلی چی کار کنم؟ ahmaad313 14 5,795 10-24-2022 05:22 PM
آخرین ارسال: soni70
  شروع متفاوت برای رسیدن به اهداف و آرزوها farzin9007 7 1,648 09-20-2022 12:16 PM
آخرین ارسال: soni70
  مخترعین و نخبگان ایرانی در راه مذاکره با شرکت رنو فرانسه سینا عدنانی 1 406 09-09-2018 01:19 PM
آخرین ارسال: mahdir938
  در محل شما چه چیزی فراوان است؟ cooch 31 4,344 06-01-2018 03:04 AM
آخرین ارسال: amir_sky
  ایده ای دارم که نیاز به سرمایه معمولی داره hadi-rahbord 2 967 04-19-2018 03:49 PM
آخرین ارسال: naserm123
  کارآفرینی و ورود به بازارتجارت naserm123 0 307 04-17-2018 10:49 AM
آخرین ارسال: naserm123
  اولین قدم ها MARYAR 28 7,267 04-09-2018 03:52 PM
آخرین ارسال: shadyab
  راه اندازی بستر تولید پودر میوه در منزل uhanna 0 565 02-04-2018 03:17 AM
آخرین ارسال: uhanna
  بازاریابی دهان به دهان mahyarpa 0 277 11-24-2017 12:31 PM
آخرین ارسال: mahyarpa
  چطور تو ایران سرمایه مونو در عرض یک سال ده برابر کنیم؟ shokrgozar 7 1,333 09-01-2017 09:53 AM
آخرین ارسال: sh44
  دوستانی که در زمنیه بازاریابی تجربه دارن لطفا" راهنمایی بفرمایند . javadse 2 967 07-08-2017 04:00 PM
آخرین ارسال: شایان21
  اولین سودهائی که در فعالیتهامون داشتیم jahanagahi 115 32,951 05-18-2017 01:21 AM
آخرین ارسال: مهندس نرم افزار
  چطوری میشه از طریق تلگرام اینستا و ... اجناس و به فروش رسوند؟ shokrgozar 0 726 02-20-2017 04:24 PM
آخرین ارسال: shokrgozar
  چجوری میتونم درامدمو به 5 میلیون در ماه برسونم؟ shokrgozar 0 480 02-20-2017 04:14 PM
آخرین ارسال: shokrgozar
  راهنمایی برای راه اندازی مغازه ای که ماله خودمه alefghaf 1 1,008 01-12-2017 04:01 AM
آخرین ارسال: alefghaf
  نیاز به تامیین کننده کالاهای برقی هورداد 0 387 11-28-2016 10:21 AM
آخرین ارسال: هورداد
  چطور از امکان خم کردن چوب و MDF و PVC پول در بیارم؟ Benhour 1 1,331 10-23-2016 12:43 AM
آخرین ارسال: Benhour
  مشورت و راهنمایی در مورد کار کانون تبلیغاتی و بسته بندی؟ sepehrplus 2 790 09-28-2016 03:02 PM
آخرین ارسال: habib tousi
  چگونه به روش خود ثروتمند شویم؟ کامیار کاظمی 50 18,897 09-25-2016 01:01 AM
آخرین ارسال: rahim_moradi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS