ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظرسنجی: به اهدافت رسیدی>؟
بله
خیر
تاحدودی
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی است. کاربران میتوانند گزینه انتخابی شما را مشاهده کنند.

وقتی 20سالت بود چه هدفی داشتی؟
زمان کنونی: 03-29-2024, 10:20 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: sherafati
آخرین ارسال: ahmad rezaee
پاسخ: 26
بازدید: 3457

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
03-26-2012, 11:42 PM
ارسال: #1
وقتی 20 سالت بود چه هدفی داشتی؟
الان چه هدفی داری؟
چند درصد هدفت تغییر کرده؟

الان چند سالته؟

Cool

نباید ببینی تا باور کنی...
باید باور کنی تا ببینی...Heart
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: hasan-f , سعید.کرمی , mohammadshamosi , jahanagahi , M3HDI , alicpu , ناصر صادقی
03-27-2012, 09:49 AM
ارسال: #2
RE: وقتی 20سالت بود چه هدفی داشتی؟
والا ما که هنوز 20 سالمون نشده.
19 سالمه.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , سعید.کرمی , mohammadshamosi , sherafati , jahanagahi , M3HDI , alicpu , vahid61 , ناصر صادقی
03-27-2012, 11:08 AM
ارسال: #3
من وقتی 20 سالم بود هدفم ادامه تحصیل تا مدرک دکترا بود اما بعد چند سال و سپری کردن پستی و بلندیهای مختلف هدفم تغییر کرد چون متوجه شدم که من بیشتر به فعالیت عملی علاقه دارم تا به کارهای تئوری و دانشگاهی . به همین خاطر تقریبا از یکسال پیش وارد بازار شدم که البته فعلا در حال کسب تجربه هستم و موفق به کسب درآمد نشدم .

الان 25 سالمه
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , سعید.کرمی , mohammadshamosi , sherafati , jahanagahi , M3HDI , alicpu , vahid61 , ناصر صادقی
03-27-2012, 01:26 PM
ارسال: #4
من هنوز 20 سالم نشده و 19 سالمه
ولی هر آدمی تو هر سنی یه هدفی داره که برای رسیدن به اون تلاش میکنه من هم فعلاً هدفم قبول شدن تو کنکوره.

<تا به چرای زندگی پاسخ نگوییم حرف از چگونه زیستن بیهوده است>Huh
شماره ارتباط با من:09376297236
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , sherafati , jahanagahi , M3HDI , alicpu , vahid61 , ناصر صادقی
03-27-2012, 05:32 PM
ارسال: #5
من 17 سالمه ! اینجور که دارم پیش میریم 20 سالگلی خودمون رو بازنشست میکنیم Big Grin فرصت رو به جووون ها میدیم .
من 16 سالگی هدفم میلیاردر شدن بود ! الان 70 درصد راه رو رفتم Big Grin اون 30 درصد هم گیر اداری بود حل داره میشه به لطف خدا Heart

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: P@RSA , کامیار کاظمی , sherafati , مهدی گل محمدی , jahanagahi , mohammadshamosi , M3HDI , alicpu , ناصر صادقی
03-27-2012, 05:45 PM
ارسال: #6
شخصا که در 20 سالگی بیشتر توجه ام به درس و دانشگاه بود و شروع تلاش برای مستقل و روی پای خود ایستادن با کمترین درآمد!

اکنون 28 سال دارم.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: sherafati , مهدی گل محمدی , jahanagahi , mohammadshamosi , M3HDI , alicpu , ناصر صادقی
03-27-2012, 06:00 PM
ارسال: #7
من از 18 سالگی هدف اصلیم رو مشخص کردم..... تا22 سالگی پیشرفت انچنانی نداشتم ولی دارم با قدرت به جلو میرم....
هدف من خیلی بزرگ هست وخیلی سخت به این راحتی ها بهش نمی رسم

هدفم بالای 50% درصد تغییر کرده...به صورت کامل ترشدن هدف قبلی وسخت تر شدن از قبل وبزرگتر شدن ارزوها

الان زیاد نیست سنم
18 سال و97 ماه

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: sherafati , مهدی گل محمدی , jahanagahi , mohammadshamosi , alicpu , ناصر صادقی
03-27-2012, 06:07 PM
ارسال: #8
الان 20سالمه....
تا پارسال هدف هایی داشتم ولی الان به این نتیجه رسیدم که نمتونم جریان اتفاقاتی که برام میوفته رو کنترل کنم و یه جورایی بین زمین و هوا گیر کردم

نباید ببینی تا باور کنی...
باید باور کنی تا ببینی...Heart
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , mohammadshamosi , M3HDI , alicpu , ناصر صادقی
03-27-2012, 06:20 PM
ارسال: #9
(03-27-2012 06:07 PM)sherafati نوشته شده توسط:  الان 20سالمه....
تا پارسال هدف هایی داشتم ولی الان به این نتیجه رسیدم که نمتونم جریان اتفاقاتی که برام میوفته رو کنترل کنم و یه جورایی بین زمین و هوا گیر کردم

مگه بده شدی پرنده که بین زمین وهوا هست

جدا از شوخی.... اگر به مسیر اب توجه کنی اکثرا تو یک مسیر مشخص حرکت میکنند ولی همیشه چند تا قطره یک مسیر جدید برای خودشون میسازند.......
جریان زندگی هم یک مسیر اب هست..... کلی سختی اسونی وپستی وبلندی داره...
جلوی همون اب هم یک تخه سنگ بزار... به یکباره تخته سنگ رو جابجا نمیکنه اول چند تاقطره از زیر تخته سنگ نفوذ میکند تا خاک زیرش خیس بشه...بد قطره قطره از اون خیسی استفاده میکنند بد از یک مدت تخته سنگ رو با قدرت جابجا میکنند

جلوی مشکلات هیچ وقع کم نیار.....راهتوعوض نکن...بیخیال نشو..دور نزن... نپر از مشکلات... فقط باسر برو تو دلت مشکلات

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: sherafati , hasan-f , مهدی گل محمدی , Alireza_Kh , jahanagahi , mohammadshamosi , alicpu , ناصر صادقی
03-29-2012, 10:32 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-29-2012 10:34 PM، توسط shahram......32.)
ارسال: #10
بنده بيستو هفت سالمه..هميشه دوست داشتم تا سن 32 سالگي خودمو بازنشسته كنم يعني اينكه ديگه كار عملي انجام ندو و بيشتر مديريت كنم..تو بيست سالگي هدفم داشتن يه كلينيك خوب با پرسنل بود وخداروشكر در 25 سالگي بهش رسيدم و ازنظر خيلي ها موفقيت بزرگي كسب كردم ولي خودم اصلا از خودم راضي نيستم. ولي متوجه شدم كه هدفم كوچيك بوده و تغيييرش دادم به ايجاد ومعرفي يك برند در زمينه ي خدمات..خيلي جاها رفتم و كاراي مختلفيو در حيطه هاي غير مرتبط مطالعه و بررسي كردم ولي فكر ميكنم بي فايده بوده البته تجارب عالي نصيبم شده كه بايد ازش بيشتر استفاده كنم. هنوز نتونستم به جمع بندي كامل برسم در واقع هنوز مسير اصليو پيدا نكردم..كلا از سيستم فرانشيز خوشم مياد...برندينگ در يه زمينه ايي كه اصلا كار نشده يا كمتر كار شده...يه تجربه ي جديد ...ولي هنوز نميدونم چيه..مطمئنم كه در سال 91 حتما پيداش ميكنم

همیشه اولین گام ها مهم هستند.....
تماس با من 09394099750_ _ 09125937764
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , MARYAR , sherafati , P@RSA , مهدی گل محمدی , jahanagahi , mohammadshamosi , M3HDI , pesar368 , alicpu , m_grate29 , ناصر صادقی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  وقتی پسر بچه 2 ساله مادری می کند ... عکس m-jalalvand 1 646 09-28-2013 10:48 AM
آخرین ارسال: محسن قلي زاده
  سخن امروز من: وقتی کسی را دوست دارید................ mallarme 5 1,289 04-09-2013 11:52 PM
آخرین ارسال: safire mehrabani
  وقتی ارزش پول ملی نصف می شود! mohammad62 0 509 10-16-2012 04:41 PM
آخرین ارسال: mohammad62
  تا وقتی که فعالیتی را شروع نکنم، اینجا نمیام. بهنام ذوالفقارزاده 11 2,611 10-14-2012 07:08 PM
آخرین ارسال: nami
  چند راه ساده برای رسیدن به هدفی بزرگ lpsk83 0 1,034 12-19-2011 03:19 PM
آخرین ارسال: lpsk83

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS