ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

با يک ميليون تومان سرمايه چه کار مي شود کرد؟
زمان کنونی: 04-19-2024, 01:22 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: اقاي ايـــده
آخرین ارسال: محسن قلي زاده
پاسخ: 52
بازدید: 7302

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 30 رأی - میانگین امیتازات : 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با يک ميليون تومان سرمايه چه کار مي شود کرد؟
04-01-2012, 04:04 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-01-2012 04:08 PM، توسط اقاي ايـــده.)
ارسال: #1
با 1 ميليون تومان چه كاري ميتوان كرد؟؟؟؟؟
با سلام خدمت همه اعضاي محترم.
چند وقتي هست افراد تازه وارد به انجمن در بدو ورود درخواست ايده و نظر در مورد شروع كاري براي مقدار سرمايه اي خود را دارند.
براي همين تصميم گرفتيم تا در هر ماه يك تاپيك در مورد اين موضوع ايجاد كنيم.
تاپيك قبلي ايده ها و نظرات شروع كار با مبلغ 20000 تومان بود.
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=2046

در اين تاپيك از شما درخواست داريم تا در مورد كارها و شغل هايي كه ميتوان با 1000000 تومان(1 ميليون تومان) سرمايه شروع به كار كرد نظر بدهيد..

باتشكر از شما

كانال ايده يار: @ideayar
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: REZA HAJISALIMI , pulaki , kafshduzak , ahmaad313 , ناصر صادقی , 369369 , sherafati , navidh8 , مهدی گل محمدی , افسون , سعید.کرمی , f.jafarankorjan , gandalf , ahmad rezaee , azam , abnilboy , kimyya , Mind
04-01-2012, 08:40 PM
ارسال: #2
RE: با 1 ميليون تومان چه كاري ميتوان كرد؟؟؟؟؟
خرید موتور و کار توی پیک موتوری
اما برای سود بیشتر پیک بودن
همکاری با دفتر های اسناد رسمی برای گرفتن جواب استعلام ها هست
2 و 3 برابر هزینه رفت و آمد کاسب میشید
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , Alireza_Kh , sherafati , pulaki , مــجــیــנ , سعید.کرمی , مهدی 1 , kimyya , Mind
04-01-2012, 10:53 PM
ارسال: #3
حاج سجاد خودت اول نظرت رو ميدادي
اينطوري بچه ها بيشتر تمايل داشتن شركت كنند

منم يكم فكركنم تا مغزم حسابي باز بشه
با كلي ايده هستم در خدمت همه دوستان

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , REZA HAJISALIMI , sherafati , سعید.کرمی , f.jafarankorjan , kimyya , Mind
04-01-2012, 11:12 PM
ارسال: #4
(04-01-2012 10:53 PM)goldmen نوشته شده توسط:  حاج سجاد خودت اول نظرت رو ميدادي
اينطوري بچه ها بيشتر تمايل داشتن شركت كنند

منم يكم فكركنم تا مغزم حسابي باز بشه
با كلي ايده هستم در خدمت همه دوستان
احمد جان.من انقدر سرم شلوغ هست وقت خوابيدن ندارم.باز با اين وجود سعي ميكنم انجمن رو به روز نگه دارم.
چشم به روي چشمام.
انواع اقسام كار هست كه ميتوان با اين مبلغ انجام داد.
ولي نكته مهمي كه بايد بهش توجه كرد.مكان و نوع حيطه كاري هست..
بطور مثال من اگر در روستا زندگي كنم.با اين مبلغ ميتوند حداقل دو تا چهار تا بره بخرم و تا عيد قربان بهت حسابي برسم و دو برابر قيمت خريد به فروش برسانيم.
ميتونيم چندتا جوجه مرغ-اردك-بلدرچين خريداري كنم و در جايي از خونه در روستا به پرورش اين جوجه بپردازيم.
مورد بعد در روستا ميشه يك زمين(1هكتار) رو باهاش براي يك سال اجاره كنيد و به كشاورزي بپردازيد.(حداقل دو محصول حداكثر 3 محصول-بستگي به زمين دارد)
موارد بيشمار ديگري هم در روستا وجود دارد.
--------------------------
خوب در شهر.ميشه باهاش رفت تبريز-بانه-كيش به اندازه سرمايه اجناسي كه اطمينان داريد در شهرتون به فروش ميره را خريداري كنيد و بياريد به فروش برسانيد.
ميشه باهاش دو تا نيم سكه خريد يا سه تا ربع سكه و چند وقت ديگه فروخت.
و موارد ديگر

تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , REZA HAJISALIMI , sherafati , سعید.کرمی , f.jafarankorjan , kimyya
04-02-2012, 12:59 PM
ارسال: #5
خیلی عالیه همچین تاپیکهایی ولی از ته دلم از ادمین ها خواهش دارم به همه چیز راحت نگاه نکنن.
یه موقع کسی واقعا نیاز داره و میاد اینجا و تحقیق نکرده یکی از کارهارو انتخاب میکنه و بعد با سر میخوره زمین و فقط فحش و نفرینش نثار بچه های انجمن میشه.
سجاد جان بز و گوسفند درسته حیوونه ولی همچینا هم راحت نیست بریزی یه جا بزرگ بشن و حالشو ببری.
یا مرغ و جوجه و این اوضاع چیزاییه که در ابعاد وسیع سود داره نه 2-3 تاش. چون توی تمامی روستاها مرغ و اینا توی خونه ها هست.

به نظر من اگر توی همچین تاپیکهایی حتی یه کار معرفی بشه ولی تمامی جوانب کار در نظر گرفته بشه و توضیح داده بشه خیلی بهتره که اگرم کسی خواست شروع کنه حداقل 80 درصد مطمئن باشه داره چیکار میکنه.

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
 تشکر شده توسط: sherafati , 369369 , مهدی گل محمدی , افسون , dara , motafaker77 , amiryazdani138 , M3HDI , kimyya , Mind , Fela.Want , distance8 , amirsoltani
04-02-2012, 01:05 PM
ارسال: #6
(04-02-2012 12:59 PM)MohamadMJ نوشته شده توسط:  خیلی عالیه همچین تاپیکهایی ولی از ته دلم از ادمین ها خواهش دارم به همه چیز راحت نگاه نکنن.
یه موقع کسی واقعا نیاز داره و میاد اینجا و تحقیق نکرده یکی از کارهارو انتخاب میکنه و بعد با سر میخوره زمین و فقط فحش و نفرینش نثار بچه های انجمن میشه.
سجاد جان بز و گوسفند درسته حیوونه ولی همچینا هم راحت نیست بریزی یه جا بزرگ بشن و حالشو ببری.
یا مرغ و جوجه و این اوضاع چیزاییه که در ابعاد وسیع سود داره نه 2-3 تاش. چون توی تمامی روستاها مرغ و اینا توی خونه ها هست.

به نظر من اگر توی همچین تاپیکهایی حتی یه کار معرفی بشه ولی تمامی جوانب کار در نظر گرفته بشه و توضیح داده بشه خیلی بهتره که اگرم کسی خواست شروع کنه حداقل 80 درصد مطمئن باشه داره چیکار میکنه.

محمد جان هدف ماهم بعد از هريك از ايده هاي پيشنهادي اگر نياز به توضيح داد.تاپيك مورد نظرش را ايجاد خواهيم كرد
شما ايده ها و پيشنهادات خودتون را بفرماييد.ما تاپيك بحث گفتگو رو در صورت لزوم ايجاد ميكينم.

تشکر شده توسط: P@RSA , MohamadMJ , sherafati , مهدی گل محمدی , amiryazdani138 , kimyya , Mind
04-02-2012, 01:11 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-02-2012 01:13 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #7
محمد جان در انجمن ایده و راه های کسب درآمد و بررسی مشاغل فراوان است و فکر نمیکنیم که کسی با یک خط ایده و بدون در نظر گرفتن شرایط سریع بخواهد کار را شروع کند و اگر بخواهد می تواند در تاپیکی در مورد آن ایده سوال کند تا تمام زوایای ایده مشخص شود.
بله هیچ کاری ساده نیست، اما واقعا اگر کسی این همه انرژی و مشاوره رایگان را بخواهد با ناسزا جواب دهد، کار بسیار بی شرمانه ایست و اشتباه خود را که همان بررسی نکردن ایده هاست گردن انجمن بیاندازد باز همان فردیست که تنها به دنبال لقمه آماده و بدون تلاش است !
همان طور که می دانید، صورت سوال مشخص است و سجاد جان هم فرمودند که برخی افراد تنها مبلغی دارند و میخواهند ایده بگیرند حالا در یک تاپیک که نمیتوان هر ایده را کامل توضیح داد! و تنها ایده های بیان می شود و بارها بیان شده که باید شرایط خود فرد و موارد دیگر نیز مشخص باشد تا آن ایده برای فرد شخصی سازی شود.

سپاسگزار

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , P@RSA , MohamadMJ , sherafati , REZA HAJISALIMI , مهدی گل محمدی , f.jafarankorjan , motafaker77 , درناز , amiryazdani138 , kimyya , Mind , دنیا1
04-02-2012, 01:26 PM
ارسال: #8
(04-02-2012 12:59 PM)MohamadMJ نوشته شده توسط:  خیلی عالیه همچین تاپیکهایی ولی از ته دلم از ادمین ها خواهش دارم به همه چیز راحت نگاه نکنن.

اقا سجاد درخصوص پرورش دام وطيور مثال زدن
نرمال روستايي ها از مردادما شروع به تهيه دام بخصوص گوسفند ميكنند وتهيه اذوغه وانبار كردنش پاييز وزمستان

امسال هم مثل هر سال اين اتفاق افتاد
ولي از دي ماه يكباره بدليل سرماي زودرس زمستان كلي ازدام دارهاي گرامي نتونستن انبار كنند اذوغه رو براي دام هاشون
به يكباره اول نرخ دام رفت بالا
بعد نرخ اذوغه ها
طوري كه از بهمن ماه تا الان جو تو كل خراسان شمالي كم ياب شده واز نرخ 350 درتابستون شده به نرخ700 در بهمن

اينطوري هم اگر قرار باشه اينجا دقيق يك طرح با جزياتش توضيح داده بشه
اينطور مسائل رو كه نميشه پيش بيني كرد؟ اينطور شخص ضرر كرد بازم برميگرده به بچه هاي انجمن چيزي ميگه

هدف اين هست كه نشون داده بشه مي شود با پول كم هم فعاليت كرد
ولي حتي اگر طرح هم دقيق بيان بشه شخص دقيق اجراش نكنه بازهم ضرر ميكنه

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , کامیار کاظمی , REZA HAJISALIMI , sherafati , مهدی گل محمدی , pulaki , kimyya , Mind
04-02-2012, 04:35 PM
ارسال: #9
من یه ایده دارم......
اگر یه میلیونو داشتم کامپیوترمو ارتقا میدادم و باش کار میکردم

نباید ببینی تا باور کنی...
باید باور کنی تا ببینی...Heart
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , pulaki , kimyya , Mind
04-02-2012, 11:42 PM
ارسال: #10
به نظر من کسی که 1 میلیون پول داشته باشه نباید به فکر مغازه و فروش باشه چون نه می تونه جنسی بخره نه مغازه ای اجاره کنه
کم ترین مغازه ای که میشه اجاره کرد ماهی 100 150 تومن اجاره هستش حالا فرض کنیم طرف خیلی با انصاف باشه پول پیش نگیره
اگه مغازه اجاره کردی بحث تزئین و ویترین میاد که خودش هزینه بره که کم ترین هزینه 200 تومن
بعد این ها بحث هزینه جنس هست کم ترین جنسی که بخوای بخری کم کمش 500 تومن خرج می کنی حالا پول کرایه ماشین و وانت بار و این چیزارم میزاریم روش
هیچ وقتم نشده ماه اول که مغازه رو باز کردی پر مشتری بشه پس حداقل اجاره یه 2 ماهی رو باید از جیب خودت بزاری
1 میلیونت اینجا تموم میشه حالا باید خیلی تلاش کنی تا بتونی اونی رو که سرمایه کردی به دست بیاری
که در اینجا پول برق و اب هزینه رفت و امد رو هم حساب کنیم میبینیم که با جنس 500 تومنی یکمی سخت میشه
پیشنهاد من اینه که این یک میلیون رو رو یه مهارت خاص هزینه بشه
مثلا رشته خودم رو که کامپیوتر هست میگم با 1 میلیون میشه
1. دوره تکنسین شبکه سیسکو رو دید که درامد خیلی خوبه هم شرکت ها استخدام می کنن هم می تونید شرکت بزنید
2.دوره دوربین های مدار بسته
3. دوره دزدگیر ماشین
4.طراحی نرم افزار
5.طراحی وب سایت
و ...
اینا چیزایی هست که نیاز به مغازه و امکانات خاصی نمی خواد
حتی می تونید برید تو خونه اینکارا رو بکنید یا با یه مغازه دار صحبت کنید و اونجا مشغول به کار بشید و در عوض یه کار درصدی رو شریکش بکنید
 تشکر شده توسط: sherafati , اقاي ايـــده , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , pulaki , افسون , f.jafarankorjan , motafaker77 , gandalf , azam , kimyya , Mind , REZA HAJISALIMI , amirsoltani
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برای رهایی از تنبلی چی کار کنم؟ ahmaad313 14 5,775 10-24-2022 05:22 PM
آخرین ارسال: soni70
  مخترعین و نخبگان ایرانی در راه مذاکره با شرکت رنو فرانسه سینا عدنانی 1 395 09-09-2018 01:19 PM
آخرین ارسال: mahdir938
  نظرسنجی برای راه اندازی یه کسب و کار اینترنتی uhanna 4 812 08-22-2018 06:08 PM
آخرین ارسال: majid3960
  نظرسنجی : چه چیزی را می خرید؟ کامیار کاظمی 27 5,679 06-20-2018 03:50 PM
آخرین ارسال: dr_pooya
  در محل شما چه چیزی فراوان است؟ cooch 31 4,284 06-01-2018 03:04 AM
آخرین ارسال: amir_sky
  خرید روسری و شال و جوراب با قیمت مناسب بهنام ذوالفقارزاده 14 6,961 05-06-2018 11:11 AM
آخرین ارسال: qjob
  من حدود 2 میلیون تومان سرمایه دارم میتونم باش چه کسب و کاری راه بندازم m0hammad 4 1,509 01-28-2018 04:44 AM
آخرین ارسال: selflove
  بهترین ایده برای شروع کسب و کار و یا تولید با کمترین سرمایه shokrgozar 5 4,088 01-14-2018 03:30 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  با 100 میلیون پول چه کار مثبتی راه بندازم karshenasiy 15 3,007 01-14-2018 03:43 AM
آخرین ارسال: Mehdinice
  ایده برای تاسیس مغازه با 60 میلیون سرمایه لونا 4 2,915 01-14-2018 03:32 AM
آخرین ارسال: Mehdinice
  با 20 میلیون سرمایه چه کاری را پیشنهاد میکنید؟ shokrgozar 3 1,111 05-13-2017 09:14 PM
آخرین ارسال: rad86
  با چه میزان سرمایه ای کسب وکار خود رو شروع کردید ودر چند سالگی karafarin 15 4,230 03-15-2017 04:01 PM
آخرین ارسال: ساناز شهرکی
  چطوری میشه روزانه یک میلیون تومان درامد داشت؟ shokrgozar 3 1,375 02-23-2017 11:16 PM
آخرین ارسال: حسن قجر
  نيازمند سرمايه براي ايده اي با سود بالا ghghafoori 0 551 12-08-2016 02:05 PM
آخرین ارسال: ghghafoori
  چه کنم کنم ، بعد از 22 سال عمر! TigNevesht 21 1,921 11-19-2016 02:18 PM
آخرین ارسال: jamalooo
  کاری سودآور با ایده ای جدید dara 6 5,883 11-02-2016 10:45 PM
آخرین ارسال: کژال
  راهنمایی برای ایجاد کار و تولید درآمد مطلوب با سرمایه اولیه 60 میلیون تومان IvIohammaD 10 6,315 10-23-2016 01:02 AM
آخرین ارسال: masoud_69
  مشورت و راهنمایی در مورد کار کانون تبلیغاتی و بسته بندی؟ sepehrplus 2 766 09-28-2016 03:02 PM
آخرین ارسال: habib tousi
  نحوه آشنایی دوستان با انجمن مهدی گل محمدی 106 25,582 09-04-2016 09:34 AM
آخرین ارسال: omid868
  اونایی که توی کار تولید یا پخش عمده هستن بیان تو amir_sky 6 1,528 09-02-2016 02:44 PM
آخرین ارسال: davoddinani

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS