ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

خاطره سفر به اصفهان
زمان کنونی: 04-26-2024, 09:42 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مهدی گل محمدی
آخرین ارسال: مهدی گل محمدی
پاسخ: 33
بازدید: 3858

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امیتازات : 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خاطره سفر به اصفهان
03-09-2012, 10:23 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-09-2012 10:26 PM، توسط مهدی گل محمدی.)
ارسال: #1
خاطره سفر به اصفهان
سلام خدمت دوستان عزیز و گل انجمن
ما بالاخره از سفر اومدیم با یه دنیا خاطره.
واقعا یکی از بهترین روزهای عمرمو دیروز گذروندم و فهمیدم این رفاقت چقدر ارزشش بالاست و هیچ وقت پول و ثروت نمیتونه جای معرفت و مردونگی و رفاقت رو بگیره.

ما روز چهارشنبه صبح ساعت 5 از تهران راه افتادیم و ساعت 10 در استان اصفهان بودیم.
آقا محمد هم که لطف کردند به استقبال ما اومدن ترمینال.و ما اون روز با آقا محمد رفتیم خونشون /واقعا نمیدونم چطوری تشکر کنم از این همه لطفی که خانواده ی محترمشون در حق ما کردن.واقعا از همینجا جاداره از محمد جان و خانواده محترمشون سپاسگذاری کنم که خیلی در حق ما لطف کردند.
بعد نهار رو منزل آقا محمدینا صرف کردیم و حدود 3 ساعتی با هم صحبت کردیم.در رابطه با مسائل کاری.
شاید باورتون نشه.ولی همین جا،جاداره بهتون بگم که آقا محمد یکی از افراد فوق حرفه ای در زمینه گرافیک هستن که اگر نمونه کارایی که طراحی کردن رو ببینید متوجه منظورم میشید.
(البته تا چند روز دیگه که سایت راکا رو دیدی متوجه میشید)

بعد با هم سه تایی ساعت 4 راه افتادیم و رفتیم به سمت پل خواجو.
که اینم عکسش:
[تصویر: 45e9fafbfb68b05aa8605fdf6f249197.jpg]

توضیحات عکس:
از طرف راست:ناصر ،محمد و من

بعد همینطور سه تایی چرخیدیم و زنگ زدیم که مهندس مسیح(mhe) هم بیاد تا از محضر ایشون هم فیض ببریم.تا مهندس بیاد یه سری عکس یادگاری انداختیم.
که اینم چندتا از اوناست:

[تصویر: 08b1e5a04dfff6039051ab28766be105.jpg]

[تصویر: 1d1f2078d41778911506ef1fe0c9b73c.jpg]

بعد مهندس تشریف آورد و باهم دیگه راه افتادیم به سمت سی و سه پل.نمیدونید چقدر برا من هیجان داشت این صحنه هارو میدیم.ساعت حدودا 6 بود ما رسیدیم پیش مهندس و بعد از احوال پرسی و قدم زدن رفتیم یه بستنی فروشی و باهم بستنی زدیم.جاتون واقعا خالی بود.خیلی خوش گذشت.

[تصویر: 3cf56387c7e4b406a2d5117621a74c7c.jpg]

بعد برا مهندس یه کاری پیش اومد و بنده خدا از جمع ما جدا شد.ولی واقعا جای خالیش رو حس کردیم بعد از رفتنش.

بعد ما راه افتادیم سه تایی به سمت میدون امام.چقدر لذت داشت .کلی چرخیدیم و سوغاتی خریدیم.بعد محمد جان مارو برد یکی از رستوران های معروف و سنتی اصفهان و باهم غذای معروف اصفهان که همون بریونی باشه ،خوردیم.واقعا معرکه بود.دست آقا محمد هم درد نکنه که واقعا مارو شرمنده کرد(از بابت حساب کردن پول غذا).واقعا خوش گذشت.

[تصویر: 02ff0bdcaebe675cdeef904f9858f009.jpg]

بعد ساعت 10.5 شب راه افتادیم ه سمت ترمینال من یکی که فوق العاده حالم گرفته بود.و آخر آخرا دیگه اعصابم داشت میریخت بهم.چون واقعا خیلی سخت بود رفتن.ساعت 11.30 شب بود که سوار اتوبوس شدیم.محمد واقعا سنگ تموم گذاشت و با ما اومد ترمینال برای بدرقه.
سوار اتوبوس شدیم.وقتی اتوبوس راه افتاد من دیگه نتونستم خودمو نگه دارم دل سیر گریه کردم.شاید اگر شما تو اون لحظه جای من بودید همین اتفاق براتون میوفتاد.خیلی سخت بود دلکندن از دوستانی که آدم رو به خاطر خودش بخوان نه به خاطر شخصیتش.همچین رفیقایی باور کنید خیلی سخت پیدا میشن.
واقعا دست کامیار درد نکنه بابت راه اندازی این انجمن.ما قدیمیای انجمن میفهمیم که کامیار چه کار بزرگی رو انجام داده.واقعا هیچ جای این دنیای مجازی حتی تو ف/ی/س ب/و/ک/ش/م که اینقدر صاحبش ادعاش میشه.یه همچین جایی نیست که اعضا اینقدر هم دیگرو دوست داشته باشن.

بچه ها واقعا از این انجمن نهایت استفاده رو ببرید.روزی میرسه که باید حسرت بخوریم که چرا این کاررو نکردیم.

از همین جا جاداره دست کامیار عزیزو ببوسم بابت این همه تلاش بی دریغی که برای موفقیت ما میکنن.

به امید موفقیت همشیگی شما.
در سایه سار مولا امیر المومنین

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mjdehghani , کامیار کاظمی , arash67 , shahram......32 , jahanagahi , sherafati , ناصر صادقی , kafshduzak , sajjad , mhe , vahid61 , dara , MARYAR , madar , azim , mohammadshamosi , maxsoulfly , tondar12 , Haavin , nami , safari-cht
03-09-2012, 10:46 PM
ارسال: #2
RE: خاطره سفر به اصفهان
واقعا خوشحال میشوم وقتی صمیمت بی ریای اعضای دوستاشتنی مان را میبینم.
ایمان دارم که این صداقت و راستی اعضای خوبمان باعث خواهد شد تا روز به روز بر موفقیت های اعضای خوبمان افزوده شود.
ممنون مهدی جان شما و دیگر اعضای خوبمان هستید که به قولی "چراغ این جامعه بزرگ را روشن نگه داشته اید."
دوستان اصفهانی حالا که کم کم در حال آشنایی بیشتر باهم هستید پیشنهاد میدهم که در اولین فرصت با همکاری اعضای اصفهانی انجمن، کسب وکاری موفق دیگری نیز به فعالیت های اعضایمان اضافه کنید.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , arash67 , shahram......32 , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , jahanagahi , sajjad , sherafati , MARYAR , nami , safari-cht
03-09-2012, 11:24 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-09-2012 11:33 PM، توسط mohammadshamosi.)
ارسال: #3
سلام
دیروز واقعا یکی از بهترین روزهای زندگیم بود ، چون سه تا از بزرگوارترین و شریفترین دوستانم رو از نزدیک ملاقات کردم ( آقا ناصر ، مهدی جان گل ، مهندس مسیح عزیز )
واقعا بحث و گفتگوهای خیلی خوبی داشتیم و از تجربیات این بزرگواران لذت بردم
انشالله با برنامه ریزی و تصمیمات جدی که داشتیم ، میخواییم یک کار گروهی خوبی رو شروع کنیم و به اهدافمون برسیم
همچنین از دوستان اصفهانی که در انجمن مشغول هستند دعوت به همکاری میکنم ، که به همراه ناصر و مهدی عزیز یک کار عملی خوبی رو انجام بدیم ، چون فعلا من توی اصفهان برای اینکار دست تنها هستم و احتیاج به همکار داریم که با کمک هم بتونیم اصفهان رو ساپورت کنیم و برسونیم چاپخونه به دست مهدی و ناصر
به عبارتی نمایندگی چاپخانه راکا در اصفهان
از زحماتی هم که جناب کاظمی برای ایجاد کردن و مدیریت این فضا دارند تشکر میکنم ، انشالله روزی برسه که بتونیم از خجالتشون در بیایم ، چون اگه راهنمایی و دلگرمی های جناب کاظمی نبود هیچ وقت چنین جو صمیمی به وجود نمیومد.
---------------------------------------------------------------
پ.ن : مهدی جان ، دادا یکم سایز و حجم عکس ها رو کم میکردی D: ، شاید سرعت بعضی از دوستان کم باشه و سخت براشون لود بشه

در دنیا یک نفر فقط وجود دارد که باید سعی کنیم

همیشه از او بهتر باشیم

و آن کسی نیست جز گذشته خودمان!
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , arash67 , kafshduzak , sherafati , vahid61 , dara , MARYAR , ناصر صادقی , maxsoulfly , nami , safari-cht
03-09-2012, 11:31 PM
ارسال: #4
موفقیت تک به تک شما را آرزو دارم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , arash67 , kafshduzak , sajjad , sherafati , dara , ناصر صادقی , maxsoulfly , nami , safari-cht
03-09-2012, 11:38 PM
ارسال: #5
میگفتین منم میومدم
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , jahanagahi , ناصر صادقی , nami , safari-cht
03-09-2012, 11:53 PM
ارسال: #6
(03-09-2012 11:38 PM)sherafati نوشته شده توسط:  میگفتین منم میومدم

باور کنید من نمی دونستم شما اصفهان هستید.مگرنه میگفتم که تشریف می آوردید.البته من برای فروردین ماه دوباره میخوام بیام اصفهان حتما خدمتتون میرسم.

امیدوارم که شما هم بتونید به ما کمک کنید تا با هم اصفهانو ساپورت کنیم.

چون اونطور که ما باهم دیروز تو خیابون چهار باغ چرخ زدیم و من هم با چندتا طلا فروشی صحبت کردم بدجور راغب بودن که کاراشونو بدن ما انجام بدیم.ولی بنده خدا محمد دست تنها خیلی براش سخته.اگر شما بتونید کمکش کنید فوق العاده میشه.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , sherafati , arash67 , kafshduzak , jahanagahi , ناصر صادقی , maxsoulfly , nami , safari-cht
03-10-2012, 12:05 AM
ارسال: #7
ميگما اين عكسهارو نگه داريد.فردا پير شديم بكارمون مياد نگاه كنيم.

كانال ايده يار: @ideayar
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , sherafati , kafshduzak , jahanagahi , ناصر صادقی , nami , safari-cht
03-10-2012, 12:09 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-10-2012 12:15 AM، توسط mohammadshamosi.)
ارسال: #8
(03-09-2012 11:31 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  موفقیت تک به تک شما را آرزو دارم.
بنده از جناب قربانیان هم نهایت تشکر رو دارم
چون ایشون بودند که در اوج نا امیدی و در فشار دیوارهای ذهنی این انجمن رو بهم معرفی کردند و بهم راهنمایی کردند
انشالله توی جشن موفقیت هامون بتونیم از خجالت شما بزرگواران در بیایم
:گل:

(03-09-2012 11:38 PM)sherafati نوشته شده توسط:  میگفتین منم میومدم
چشم
خانم شرافتی انشالله در ملاقات بعدی ، حتما بهتون خبر میدم

در دنیا یک نفر فقط وجود دارد که باید سعی کنیم

همیشه از او بهتر باشیم

و آن کسی نیست جز گذشته خودمان!
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , اقاي ايـــده , arash67 , sherafati , jahanagahi , ناصر صادقی , nami , safari-cht
03-10-2012, 12:24 AM
ارسال: #9
بلی بلی
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , kafshduzak , jahanagahi , ناصر صادقی , nami
03-10-2012, 06:23 AM
ارسال: #10
ای جان
اومدین اصفهان و ما خبر نداشتیم.
برنامه داشتین ماشالله و ما نبودیم.

میاین این طرفا به ما هم خبر بدین حداقل بتونیم ببینیمتون.

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , kafshduzak , mohammadshamosi , sherafati , jahanagahi , ناصر صادقی , nami
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع متفاوت برای رسیدن به اهداف و آرزوها farzin9007 7 1,637 09-20-2022 12:16 PM
آخرین ارسال: soni70
  ایده ای دارم که نیاز به سرمایه معمولی داره hadi-rahbord 2 959 04-19-2018 03:49 PM
آخرین ارسال: naserm123
  کارآفرینی و ورود به بازارتجارت naserm123 0 304 04-17-2018 10:49 AM
آخرین ارسال: naserm123
  بازاریابی دهان به دهان mahyarpa 0 273 11-24-2017 12:31 PM
آخرین ارسال: mahyarpa
  چطوری میشه از طریق تلگرام اینستا و ... اجناس و به فروش رسوند؟ shokrgozar 0 726 02-20-2017 04:24 PM
آخرین ارسال: shokrgozar
  چجوری میتونم درامدمو به 5 میلیون در ماه برسونم؟ shokrgozar 0 478 02-20-2017 04:14 PM
آخرین ارسال: shokrgozar
  نیاز به تامیین کننده کالاهای برقی هورداد 0 384 11-28-2016 10:21 AM
آخرین ارسال: هورداد
  چگونه به روش خود ثروتمند شویم؟ کامیار کاظمی 50 18,870 09-25-2016 01:01 AM
آخرین ارسال: rahim_moradi
  شماره تماس کاربر به نام jahanagahi H.hemati148 1 491 06-18-2016 07:14 PM
آخرین ارسال: saadati
Star اگه میدونستی در رسیدن به هدفت(ثروت)هیچ شکستی وجودنداره اولین قدم که برمیداشتی چی بود SAMIRA 71 15,574 05-23-2016 02:08 AM
آخرین ارسال: poldar
  نیاز به شریک و هم کار secret63 2 817 09-09-2015 10:11 PM
آخرین ارسال: Amiraliamirali
  به دنبال ایده در زمینه کامپیوتر rezakakaei 4 1,476 06-07-2015 09:36 AM
آخرین ارسال: rezakakaei
  همه انسان ها به تدریج می توانند ثروتمند و بی نیاز شوند جلال فتحی 0 479 05-14-2015 03:31 PM
آخرین ارسال: جلال فتحی
  تبریک روز معلم به اساتید انجمن sinap 0 572 05-02-2015 10:21 PM
آخرین ارسال: sinap
  عیدی به ایتام MARYAR 17 3,290 03-21-2015 03:51 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  نتایج و بازخورد سفر تفریحی-کاری قشم. مهدی گل محمدی 30 4,766 01-14-2015 02:51 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  احسنت به همتت مهدی گل محمدی 0 440 01-03-2015 07:01 PM
آخرین ارسال: مهدی گل محمدی
  علاقمندان به یادگیری برنامه نویسی در تبریز s.ahmadi 0 411 01-03-2015 05:09 PM
آخرین ارسال: s.ahmadi
  چگونه بفهمیم به چه شغل و علم و فنی علاقه داریم؟ alireza091111 6 4,475 11-03-2014 02:25 AM
آخرین ارسال: jahanagahi
  نیاز به شریک و هم کار secret63 9 2,353 09-14-2014 10:15 PM
آخرین ارسال: shaghayeghr

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS