ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

راه اندازی مغازه لوازم آرایشی
زمان کنونی: 05-04-2024, 03:09 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ahmad2pac
آخرین ارسال: business_nuts
پاسخ: 4
بازدید: 1898

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
01-21-2016, 08:04 PM
ارسال: #1
سلام بر اعضای محترم :
دوستان من قصد دارم یک مغازه ی لوازم آرایشی بزنم اما تجربه و اطلاعاتی راجع به این کار ندارم،از دوستانی که در این کار هستن خواهش دارم که منو راهنمایی کنند (چه اجناسی باید بخریم و از کجا جنس بخریم و...) اگه شماره ی تماس هم بدید که ازتون راهنمایی بگیرم ممنون می شم.
خواهش می کنم که راهنمایی کنید فوری هستش.

با تشکر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: business_nuts
01-21-2016, 10:17 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-21-2016 10:17 PM، توسط business_nuts.)
ارسال: #2
RE: راه اندازی مغازه لوازم آرایشی
سلام دوست عزیز
براتون یه مثالی میزنم, شما وقتی میخوای به یک شهری سفر کنی و از اون شهر ,آدرس,فرهنگ, به عبارت دیگر هیچ اطلاعاتی نداری و وقتی به مقصد سفر میکنی دچار گمراهی و حس دلسردی بهتون دست میده...
با توصیفی که کردید وقتی در حوزه آرایشی هیچ اطلاعاتی نداری و در مورد بازارش تحقیق نکردزن چطور میتوانید به مقصد برسی و دلسرد نشی؟!
پس نتیجه میگیریم قبل از اینکه مغازه لوازم آرایشی رو افتتاح کنی, در شهر خودتون و مرکز استانتون یک تحقیق میدانی انجام بدید.
مثل این افراد نباشید 1ماه میان تو بازار مغازه آجیل میزنن بعد شکست میخورند بعد اجناس رو حراج میزنن بعلت تغییر شغل و مجدد شعل پوشاک رو انتخاب میکنن و .... که باعث ناامیدی و ورشکستی فرد خواهد شد.
در مورد خرید اجناس هم خودم دوستانی دارم که در زمینه واردات هستن و میتونم شما رو کمک کنم.
ضمنا" از توانایی و مهارت ها و کدام شهر و چندسالتونه و سابقه کار شغلی قبلیتون رو اعلام کنید تا خودم و دوستان بیشتر و بصورت شفاف شما رو راهنمایی کنند.
موفق باشید
سلام دوست عزیز
براتون یه مثالی میزنم, شما وقتی میخوای به یک شهری سفر کنی و از اون شهر ,آدرس,فرهنگ, به عبارت دیگر هیچ اطلاعاتی نداری و وقتی به مقصد سفر میکنی دچار گمراهی و حس دلسردی بهتون دست میده...
با توصیفی که کردید وقتی در حوزه آرایشی هیچ اطلاعاتی نداری و در مورد بازارش تحقیق نکردزن چطور میتوانید به مقصد برسی و دلسرد نشی؟!
پس نتیجه میگیریم قبل از اینکه مغازه لوازم آرایشی رو افتتاح کنی, در شهر خودتون و مرکز استانتون یک تحقیق میدانی انجام بدید.
مثل این افراد نباشید 1ماه میان تو بازار مغازه آجیل میزنن بعد شکست میخورند بعد اجناس رو حراج میزنن بعلت تغییر شغل و مجدد شعل پوشاک رو انتخاب میکنن و .... که باعث ناامیدی و ورشکستی فرد خواهد شد.
در مورد خرید اجناس هم خودم دوستانی دارم که در زمینه واردات هستن و میتونم شما رو کمک کنم.
ضمنا" از توانایی و مهارت ها و کدام شهر و چندسالتونه و سابقه کار شغلی قبلیتون رو اعلام کنید تا خودم و دوستان بیشتر و بصورت شفاف شما رو راهنمایی کنند.
موفق باشید

$$$$$$$$$$$$$$$%%%%%%%%%%%%%%%$$$$$$$$$$$$$$$$

شکست بیش از موفقیت آموزنده است؛ کسی که هیچ گاه اشتباه نمی کند، هرگز به جایی نمی رسد. راکفلر
 تشکر شده توسط: ahmad2pac
01-22-2016, 11:54 AM
ارسال: #3
(01-21-2016 10:17 PM)business_nuts نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
موفق باشید
سلام دوست عزیز
موفق باشید
سلام دوست عزیز:
خدمت شما عرض کنم که من ساکن تهران هستم و 22 سالمه و تازه از دانشگاه فارق التحصیل شدم و قبلا فقط تابستون ها کارهای مقطعی انجام می دادم و الان وضع کار تو رشته ی خودم (عمران) خوب نیست.در مورد تحقیقات هم چون کسی رو ندارم که در این زمینه به من راهنمایی بده و از مغازه دار ها هم وقتی سوال می پرسی جوابی درست و قانع کننده نمی دن و به قولی می پیچونن اومدم اینجا تا از تجربه ی دوستان بهره ببرم.
اگه امکان داره بیشتر توضیح بدین که چه قدر سرمایه لازم هست برای این کار و من از خودم مغازه ای ندارم و می خوام اجاره کنم و اینکه در یک محله ای که نسبتا پر تردد هست و ماهی 3 ملیون اجاره ی مغازش هست چه قدر برامون میمونه و اینکه کلا وضع این بازار خوب هست یا نه ؟اصلا اجاره ی مغازه رو میشه درآورد ؟
با تشکر ممنون
01-22-2016, 07:27 PM
ارسال: #4
سلام دوست عزیز
اصن هدف بنده نیس شما رو ناامید کنم,باتوصیفی که کردید پیشنهاد نمیکنم این کار رو, درسته در تهران منطقه پرتردد هستین, وقتی تجربه ندارید و تحقیق میدانی نکردید مسلما" یه جایی به بن بست میخورین, چون مسیر رو نمیشناسین وقتی هم مسیر رو نمیشناسین گمراه میشوید.
اینکه مغازه دارای آرایشی به شما پاسخ قانع کننده ندادن بخاطر اینه که نمیخوان برای خودشان رقیب درست کنند و از همه مهمتر همون مغازه دارها به نوعی فروشنده هستند و تولیدکننده ,تاجر این حرفه نیستند که بخوان شما رو راهنمایی کنند(خلاصه دوست ندارند نونشون رو آجر کنند)
شما اول باید بگردی در تهران دنبال نمایندگی های رسمی و پخش کننده هاب اصلی, اگر از این افراد هم ناامید شدید باید حتما" یک سفر به شهرهای مرزی و بنادر بزنید چون لوازم آرایشی از همین شهرهای مرزی واردکشور میشه یا حتی سفر به کیش , هم تفریح کنید هم تجارت و به دنبال اشخاص واردکننده باشید.
هرچه سرمایه بیشتر مسلما" درآمدبیشتر,در ضمن اگه بخواین 3میلیون تومن پول اجاره بدید سرمایه تون رو بذارید تو بانک بیشتر سود میده والا!
نکته ی بعدی, شما که فارغ التحصیل رشته عمران هستین چرا نمیرید دنبال سابقه کار حتی شده رایگان کار کنید تا تجربه پیدا کنید, بعد مدرک تحصیلیتون رو از طریق رتبه بندی شرکت میتونید درآمدزایی کنید.
وقتی تجربه و سابقه کار پیدا کردید و سرمایه جمع کردید این حرفه ی آرایشی رو هم پیگیری کنید.
خودمونی بگم دسته گل به آب نده دوست عزیز
فقط یک مغازه باز کردن و اجناس واردش کردن که هنر نیست!
ضمنا" به اداره صندوق کارآفرینی امید هم مراجعه کنید برای وام های اشتغالزایی
شادباشید

$$$$$$$$$$$$$$$%%%%%%%%%%%%%%%$$$$$$$$$$$$$$$$

شکست بیش از موفقیت آموزنده است؛ کسی که هیچ گاه اشتباه نمی کند، هرگز به جایی نمی رسد. راکفلر
 تشکر شده توسط: ahmad2pac
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد خرید عمده لباس زنانه برای مغازه pooga 11 20,659 09-26-2022 12:15 PM
آخرین ارسال: mohammad1112
  راه اندازی یک فروشگاه زنجیره ای mohsenatu92 1 1,509 08-25-2022 12:09 PM
آخرین ارسال: NAZANIN123
  راه اندازی کارخانه تولید لوله پلی پروپیلن ( لوله اب پلاستیکی - لوله سبز) ariafilm100 13 13,869 11-09-2021 03:18 PM
آخرین ارسال: لوله پ پ
  راه اندازی بسته بندی خشکبار محمد کشاورز legend 18 10,950 06-18-2020 03:24 AM
آخرین ارسال: sinafar
  افزایش فروش مغازه نوشت افزار nshahriar 0 553 06-10-2020 12:32 PM
آخرین ارسال: nshahriar
  درخواست ایده برای شروع شغل در مغازه داخل پاساژ mahdi_ctr 1 7,636 02-06-2020 05:42 PM
آخرین ارسال: amintatari64
  راه اندازی پخش سیگار و دخانیات jagvar300 0 13,566 01-10-2020 05:42 PM
آخرین ارسال: jagvar300
  راه اندازی مغازه شکلات فروشی jagvar300 0 2,513 12-19-2019 10:51 AM
  لطفا کمک کنید،نیاز فوری،راه اندازی مغازه فروش لباس زنانه MissA 2 1,199 08-15-2019 08:32 AM
آخرین ارسال: AUSTIN
  راهنمایی برای راه اندازی مغازه m.j.sh 1 2,632 06-09-2019 02:38 PM
آخرین ارسال: sajadiri
  مغازه فروش پوشک و ما بی بی a6543210 0 681 08-16-2018 09:25 AM
آخرین ارسال: a6543210
  راه اندازی خط بازیافت لاستیک فرسوده به گازوئیل spoofoy 1 1,109 08-16-2018 01:16 AM
آخرین ارسال: nimagholizadeh
  راه اندازی مغازه پوشاک alizf 23 20,800 06-28-2018 05:36 PM
آخرین ارسال: akhbarejazab
  غرفه لوازم آرایشی SIAJAN 7 2,337 05-28-2018 09:04 AM
  برای موفقیت در کسب و کار لوازم یدکی خودرو راهنمایی می خوام yousefi66 3 20,089 05-09-2018 05:50 PM
آخرین ارسال: mohammad97
  راه اندازی آبمیوه و بستنی چهار فصل nader3925 12 58,595 03-06-2018 10:48 AM
آخرین ارسال: Mimjim71
  راه اندازی شهر بازی nader3925 11 13,446 01-27-2018 05:11 AM
آخرین ارسال: Hsmhesam
  نیاز به کمک و مشاوره برای باز کردن مغازه arman66 7 5,998 12-24-2017 10:41 PM
آخرین ارسال: علی عزت نژاد
  پیشنهاد شما درباره راه انداختن یک کار در یک زیرزمین تجاری 107 متری؟ nasimparsi 2 1,832 11-12-2017 04:48 AM
آخرین ارسال: shahin0056
  مغازه برای فروش سرویس خواب کودک و نوجوان sepideh2009_k 21 6,510 09-13-2017 01:48 PM
آخرین ارسال: shikotak

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS