ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

راهنمایی برای راه اندازی شیرینی فروشی...
زمان کنونی: 03-29-2024, 05:27 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: milad-mos
آخرین ارسال: رویا محمدی
پاسخ: 14
بازدید: 44034

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 99 رأی - میانگین امیتازات : 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی برای راه اندازی شیرینی فروشی...
03-01-2015, 12:24 AM
ارسال: #1
Thumbs Down راهنمایی برای راه اندازی شیرینی فروشی...
سلام به همه میلیاردر های عزیز
مدتی هست در فکر راه اندازی یک شیرینی فروشی هستم لطفا تجربیات خودتون رو در این زمینه در اختیار من بزارید ....
حدود ۵۰ میلیون دارم صرفا شیرینی فروشی مد نظرمه (قنادی نه فقط فروش) تهران هستم و اگه منطقه ای در تهران مخصوصا غرب بهم معرفی بشه خیلی خوشحال میشم چون میتونم روش تمرکز کنم . اگه آمار قیمت ،نوع کسب و کار، درستی یا اشتباه راه اندازی، کدوم قنادی بخرم و هرچیزی که فکر میکنین بدرد من میخوره رو بحث کنید ممنون میشم ...
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
03-01-2015, 01:41 PM
ارسال: #2
RE: راهنمایی برای راه اندازی شیرینی فروشی...
ســلام...سوال شما قبلا توسط یکی از دوستان مطرح شده روی لینک زیر کیلیک کنید شاید جوابتـون اونجــا باشه
forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=11757

خـیــلیـــ نوکـــریم اوســـتا کـــــــــــــــــــریـــــــــــــــــم
هوامونو داشتــه باش فقـــــط
 تشکر شده توسط: milad-mos
03-02-2015, 11:51 AM
ارسال: #3
(03-01-2015 12:24 AM)milad-mos نوشته شده توسط:  سلام به همه میلیاردر های عزیز
مدتی هست در فکر راه اندازی یک شیرینی فروشی هستم لطفا تجربیات خودتون رو در این زمینه در اختیار من بزارید ....
حدود ۵۰ میلیون دارم صرفا شیرینی فروشی مد نظرمه (قنادی نه فقط فروش) تهران هستم و اگه منطقه ای در تهران مخصوصا غرب بهم معرفی بشه خیلی خوشحال میشم چون میتونم روش تمرکز کنم . اگه آمار قیمت ،نوع کسب و کار، درستی یا اشتباه راه اندازی، کدوم قنادی بخرم و هرچیزی که فکر میکنین بدرد من میخوره رو بحث کنید ممنون میشم ...

با سلام خدمت شما

من خودم یه کارگاه قنادی راه انداختم و باید بگم کار واقعا طاقت فرساییه. اما آینده خوبی داره. البته شما فقط میخواید فروش داشته باشید که بحثش جداست.

همه سرمایه شما اگر 50 میلیون باشه فکر کنم باید کارتون رو در حد خیلی محدود انجام بدین و ممکنه بازده مورد انتظار رو نداشته باشه. اما باید تحمل داشته باشین.

با این سرمایه تنها راهی که دارید به نظر من باز کردن یه بوتیک قنادیه. جای بزرگی احتیاج نداره و شیرینی هاتون رو از جاهای دیگه تهیه میکنید و میفروشید.
03-02-2015, 07:30 PM
ارسال: #4
(03-01-2015 01:41 PM)H@midreza نوشته شده توسط:  ســلام...سوال شما قبلا توسط یکی از دوستان مطرح شده روی لینک زیر کیلیک کنید شاید جوابتـون اونجــا باشه
forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=11757

حمید رضا جان از اینکه وقت گذاشتی ممنون ولی جنس کار و سوال من با ایشون فرق داره اگه ممکنه یه بار دیگه مطالعه کن و اگر نظری داری بگو
03-02-2015, 07:47 PM
ارسال: #5
(03-02-2015 11:51 AM)hkonjkav نوشته شده توسط:  [quote='milad-mos' pid='148381' dateline='1425153267']

با سلام خدمت شما

من خودم یه کارگاه قنادی راه انداختم و باید بگم کار واقعا طاقت فرساییه. اما آینده خوبی داره. البته شما فقط میخواید فروش داشته باشید که بحثش جداست.

همه سرمایه شما اگر 50 میلیون باشه فکر کنم باید کارتون رو در حد خیلی محدود انجام بدین و ممکنه بازده مورد انتظار رو نداشته باشه. اما باید تحمل داشته باشین.

با این سرمایه تنها راهی که دارید به نظر من باز کردن یه بوتیک قنادیه. جای بزرگی احتیاج نداره و شیرینی هاتون رو از جاهای دیگه تهیه میکنید و میفروشید.

سلام اگه ممکنه در مورد بوتیک قنادی بیشتر توضیح بده و اینکه چقدر سرمایه داشته باشم خوبه، چه جنسی بجز شیرینی میتونم داشته باشم ووو؟
رک بگم من هیچ تجربه ای در این زمینه ندارم نه میدونم چقدر زمان برای فروش جنس هست منظورم زمان خراب شدن هست نه میدونم باید از کجاها خرید کرد و نه مقدار سود و خیلی چیزای دیگه اگه لطف کنین تجربتون رو در اختیارم بزارین خیلی ممنون میشم چون واقعا قصد شروع رو دارم و تا حدود ۵ ماه دیگه وقت گذاشتم دربارش تحقیق کنم و منابعم رو جمع کنم. اینکه چرا این کسب و کار رو هم انتخاب کردم بد نیست بگم من بفکر سود امروز نیستم میخوام بذر بکارم واسه آینده که اگه خدا خواست در کنارش کارگاه قنادی و شغل های مرتبط هم اضافه کنم و بعد کلی این کار و اون کار متوجه شدم آینده خوبی داره . خوشحال میشم کمکم کنید بازم از لطفتون متشکر .10_004
03-04-2015, 07:01 AM
ارسال: #6
تو اینترنت بوتیک قنادی جستجو کردم چندتا اومد بالا به‌نظرم مشتری خاص داره و اینکه اجناسش رو هم هر جایی نداره !!! از همه مهمتر فکر کنم سرمایه زیادی هم بخواد... ؟؟؟
03-04-2015, 03:50 PM
ارسال: #7
پیشنهاد من اینه که: اول یه دوره آموزشی شرکت کنید . هم تو فنی حرفه ای آموزش میدن، هم آموزشگاههای آزاد؛ بعد از اون اطلاعاتتون رو در زمینه انواع شیرینی بالا ببرید، اگر اطلاعات بیشتری خواستید در این سایت راهنمایی بخواهید.
مطمئن باشید : کار نشد، نداره...

طراحی فروشگاه اینترنتی | سئو فروشگاه اینترنتی
هدف: کارآفرینی
صنایع دستی
انسانهای بزرگ، همه ابعاد زندگیشون بزرگـــــه
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
03-04-2015, 04:39 PM
ارسال: #8
(03-04-2015 07:01 AM)milad-mos نوشته شده توسط:  تو اینترنت بوتیک قنادی جستجو کردم چندتا اومد بالا به‌نظرم مشتری خاص داره و اینکه اجناسش رو هم هر جایی نداره !!! از همه مهمتر فکر کنم سرمایه زیادی هم بخواد... ؟؟؟

اگر هدف تون بوتیک هست که سرمایه نسبتا کمتری احتیاج داره. شما فقط کافیه یه مغازه داشته باشید در حدود 20 متر و دو تا یخچال ویترینی و یه صندوق توش بذارین. همین.

در مورد دسرهاش هم میتونید از جایی تهیه کنید. معمولا این بوتیک ها خودشون کارگاه دارن و میتونید باهاشون صحبت کنید و ازشون تهیه کنید.

بوتیک قنادی یه چیز خیلی شیکه که مشتری خاص داره و مثلا هرکسی حاضر نمیشه برای یه دسر 8 تومن پول بده پس بنابراین باید محلی که انتخاب میکنین کشش داشته باشه.

دسرهاتون هم میتونن تا 1 هفته بمونن. البته شما نباید بیشتر از 2 روز دسر تو مغازه تون بمونه،از نظر من حتی یک روز هم نباید بمونه چون اگر بمونه این به معنی فروش کم و در نتیجه نداشتن توجیه اقتصادیه.

اگر خودتون بخواین دسر و یا کیک و شیرینی درست کنید خیلی دردسر داره و باید کلی سعی و خطا کنید. بهترین کار اینه که کلاس برید اما بازم تجهیزات لازم دارین.

برای یه قنادی در حدود 20 متر به همراه کارگاهی که معمولا طبقه زیرین هست حداقل 150 تا 200 میلیون سرمایه لازم دارین.

من خودم تقریبا بالای 1 سال دنبال این چیزا بودم که بالاخره تونستم کارگاهم رو راه بندازم اما هنوزم کار داره. برای همین اطلاعاتی که بهتون میدم رو میتونین روش حساب کنید.

بازم اگر اطلاعاتی خواستید در خدمتم
03-05-2015, 01:01 AM
ارسال: #9
برای شیرینی فروشی چه چیزایی لازمه اگه مغازه رو کنار بزاریم سرمایه ۳۰ تومن برای شیرینی فروشی بدون کارگاه کفایت میکنه؟ معمولا شیرینی چند روز قابل فروشه و خراب نمیشه ؟ بنظرت هفته ای چقدر سرمایه در گردش می خواد! منظورم خرید شیرینیه.... ممنون که وقت میزاری....
03-05-2015, 01:16 AM
ارسال: #10
(03-04-2015 03:50 PM)samyar1 نوشته شده توسط:  پیشنهاد من اینه که: اول یه دوره آموزشی شرکت کنید . هم تو فنی حرفه ای آموزش میدن، هم آموزشگاههای آزاد؛ بعد از اون اطلاعاتتون رو در زمینه انواع شیرینی بالا ببرید، اگر اطلاعات بیشتری خواستید در این سایت راهنمایی بخواهید.
مطمئن باشید : کار نشد، نداره...

ممنون از پیشنهادت ، منم هم بهش فکر کردم اما در حال حاضر قصد تاسیس کارگاه ندارم و صرفا در حوزه فروش میخوام‌وارد شم ، و اجناسم رو از قنادی ها بگیرم ....
 تشکر شده توسط: samiar afshari
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ایده راه اندازی کسب و کار تولید اگزوز ماشین zahra-joon 0 34 03-12-2024 04:10 PM
آخرین ارسال: zahra-joon
  راهنمایی تولیدی لباس زیر زنانه محمد-طاها 27 47,470 11-21-2023 01:56 PM
آخرین ارسال: sharrgh
  توی اصفهان برای شروع کارم از کجا ماگ خام بخرم؟ Shadiii 3 941 10-31-2023 10:06 PM
آخرین ارسال: مشاور ویژه کسب و کار
  مشاوره درباره ی محل کارگاه شیرینی پزی (قنادی) فرنام 10 10,761 12-27-2022 08:52 PM
آخرین ارسال: farnoush
  راهنمایی در مورد راه اندازی موسسه ترجمه و تایپ translator 7 774 12-23-2022 10:27 PM
آخرین ارسال: alisedigh
  مشورت در مورد راه اندازی کارگاه بسته بندی دستمال کاغذی اقتصادی و توالت klein1 0 202 11-05-2022 03:01 PM
آخرین ارسال: klein1
  راه اندازی خط تولید درب استیل ramanddecor 0 327 09-07-2022 01:55 PM
آخرین ارسال: ramanddecor
  راه اندازی خط تولید مخزن آب idenoavaran 0 146 09-07-2022 12:47 PM
آخرین ارسال: idenoavaran
  راه اندازی کسب و کار با سرمایه 70 میلیونی Mohsen.Maniac 5 4,939 09-05-2022 02:32 PM
آخرین ارسال: soni70
  آماده همکاری برای تجارت با کشور آذربایجان judıo 1 657 03-24-2022 03:00 AM
آخرین ارسال: alirf76
  راهنمایی برای شروع کسب و کار 100 میلیونی mjtaba_sbz 0 545 02-04-2022 02:30 PM
آخرین ارسال: mjtaba_sbz
  چطور با راه اندازی فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی میلیونر بشیم؟ vahidkaronline 0 509 01-16-2022 03:44 PM
آخرین ارسال: vahidkaronline
  راه اندازی مغازه استوک فروشی قطعات خودرو و اوراقی ariafilm100 1 5,043 08-30-2021 02:43 PM
آخرین ارسال: Masoodsaati
  نیاز به مشاوره جهت مغازه زنونه فروشی Ehsanhsi 1 532 03-30-2020 02:04 AM
آخرین ارسال: Ehsanhsi
  همکاری برای فروش محصولات sina hami 0 415 02-28-2020 12:48 AM
آخرین ارسال: sina hami
Thumbs Down راه اندازی کارگاه مواد شوینده علی سلیمانزاده 8 4,327 10-25-2019 12:56 AM
آخرین ارسال: tondar12
  برای تاسیس دفترخدمات گردشگری سرمایه گذارمیخوام سعیدمحمدی 0 590 10-19-2019 07:48 PM
آخرین ارسال: سعیدمحمدی
  راه اندازی پوشاک زنونه نیمه مجلسی در مشهد پاییز 98 sadeghu7 0 985 10-11-2019 08:44 PM
آخرین ارسال: sadeghu7
Lightbulb آموزش راه اندازی تولیدی و کارخانه mehran121 147 54,564 06-23-2019 06:22 PM
آخرین ارسال: Omid.nmz
  راه اندازی کارگاه کیک پزی یا همون قنادی imanrj 3 8,850 05-27-2019 04:33 PM
آخرین ارسال: mm1398

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS