ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

راه اندازی کار با سرمایه 500 میلیون تومنی
زمان کنونی: 04-27-2024, 06:57 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: rezaeee
آخرین ارسال: meysam23
پاسخ: 46
بازدید: 41254

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 42 رأی - میانگین امیتازات : 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02-05-2015, 08:57 PM
ارسال: #1
سلام
من یه تاپیک دیگه با عنوان راه اندازی کار تولیدی ایجاد کردم ولی گویا خبری از راهنمایی و راه حل نبود و از جایی که فعلا شدیدا دنبال راه اندازی یک کاری هستیم، برا همین این تاپیک رو هم ایجاد کردم تا شاید اینجا از راهنمایی اساتید استفاده ببرم.

ما ساکن تهران و حدود 500 میلیون میخوایم سرمایه گذاری کنیم. بنظرتون چه کاری میتونیم راه بندازیم؟ (اگر ایده خیلی خوبی باشه حتی شاید تا 1 میلیارد هم بتونیم سرمایه گذاری کنیم)
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
02-05-2015, 10:12 PM
ارسال: #2
RE: راه اندازی کار با سرمایه 500 میلیون تومنی
صرفا داشتن پول کار ایجاد نمی کنه تخصص شما چیه؟؟؟؟؟

قرار این پول را باهاش کار کنید یا سرمایه گذاری هم می تونید انجام بدهید؟؟؟؟؟؟
 تشکر شده توسط: rezaeee
02-05-2015, 10:51 PM
ارسال: #3
به به بالاخره یکی جواب مارو داد
سلام به شما دوست عزیز

والا تخصص دانشگاهی اگر منظورتونه ماشالا فوق لیسانس و لیسانس از دانشگاه های عالی موجوده(چند نفریم). از مهندسی برق و کامپیوتر تا علوم انسانی!
ولی از آنجایی که کشور ما متاسفانه صنعتی نیست، و کار صنعتی رونق چندانی نداره (ما هم از پیمانکاری دولت خوشمان نمیاد) و هزینه راه اندازیش هم بالاست بیخیالش شدیم! گفتیم بیایم توی یک کار ارزان تر که یک قرون و دوزار ته جیبمان را بگیرد و ان شاء الله پولدار که شدیم برویم و به آرزوهای علمی! صنعتی مان برسیم.

من توی یک تاپیک دیگه هم که زده بودم گفته بودم کاری که دوست داریم کار تولیدی هستش و ترجیهمان هم صنایع غذاییه ولی از طرفی با سرچی که کردم دیدم گویا برای احداث کارخانه صنایع غذایی هم هزینه چند میلیاردی لازمه، میمونه مرغذاری و دامداری که اینکار هم برای کسی که ساکن تهران باشه هم مشکل هست و هم اینقدر مارو ترسوندن که دورش رو خط کشیدیم(فکر هم نکنم کار ما باشه و آدم خودش رو میطلبه).

این شد که لاجرم تصمیم گرفتیم به کار شیرین دلالی رو بیاریم! الان دنبال کاری هستیم که هم نو و تازه باشه و هم آینده دار و قابل گسترش!!
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , seyed mehdi hashemi tayeb
02-05-2015, 11:09 PM
ارسال: #4
سرمایه گذاری بدون تخصص مشخصه نتیجه اش چی می شه ،

بهترین کار در شرایط فعلی اینه که برید با یک صاحب زمین مشارکت کنید و ساخت و ساز راه بندازید ، یا تشریف ببرید چین آتا آشغال وارد کنید

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: rezaeee , moele , MARYAR , mehrdad062 , seyed mehdi hashemi tayeb
02-05-2015, 11:18 PM
ارسال: #5
شما ایده بدید اگر به دلمان نشست حتما میریم تخصص لازم رو هم کسب میکنیم.
راستش نه اینکه ما خودمان ایده نداریم..ایده عجیب و غریب تا بخواید داریم اما مسئله اینه که سرمایه گذاران ما(پدران ما) به این ایده های ما اعتمادی ندارند و جز به ایده ها و کارهای معقول و عرفی رضایت به سرمایه گذاری نمیدن!!
حالا ما هم همه جوون و کله های باد دار، خوشمون نمیاد از ایده های ساده و سنتی (مثلا برو سوپرمارکت بزن! یا برو بساز و بفروش شو و ...) نمیاد.

خودمونم اونقدرا بی عرضه و آفتاب و مهتاب ندیده نیستیم...ولی خب هیچوقت کار مستقل در این حد و اندازه نکردیم و بیشتر کارهای متفرقه و کنار درسی بوده!

خلاصه دنبال یه چیز بینابین میگردیم که هم مارو با فوق لیسانس شریف و تهران راضی کنه و هم پدران مارو با تفکرات محافظه کارانه! (حقم دارن بندگان خدا و این پول نتیجه یک عمر پس اندازشونه!)
 تشکر شده توسط: MARYAR , seyed mehdi hashemi tayeb
02-05-2015, 11:21 PM
ارسال: #6
از کار واردات هم خوشمون نمیاد و آدم عذاب وجدان میگیره! (یه جورایی بنظرم نامردیه)
البته یه مدت بفکر واردات قطعات الکترونیکی صنعتی بودیم ولی چون مشتریش خاصه و کمه و آنچنان جای بازی نداره بیخیالش شدیم.

***البته اگر ایده صادراتی دارید شدیدا استقبال میشه!
 تشکر شده توسط: MARYAR , seyed mehdi hashemi tayeb , garshasp
02-05-2015, 11:37 PM
ارسال: #7
سلام
بدون تخصص و تجربه کاری هیچ کاری نمی تونید انجام بدهید به نظر من حتی بساز بفروشی واردات از چین و دلالی و.......هم تجربه و تخصص خودشو داره

اما چون به کار تولید علاقه دارید اونم از نوع صنایع غذایی مدتی بروید در یک رستوران یا مثلا تولیدی شیرینی یا کیک و نون فانتزی و.......کار کنید حتی شده رایگان تجربه که کسب کردید یک آشپز یا خلیفه و.......استخدام کنید و یکی از کارهای بالا را انجام بدهید و در این کارها می تونید خلاقیت خودتون هم وارد کنید یا به قول خودتون ایده های رویایی سرمایه نسبتا مناسبی هم دارید
 تشکر شده توسط: مهدی 1
02-05-2015, 11:56 PM
ارسال: #8
ممنون از راهنماییتون دوست عزیز... اتفاقا مادرم هم همیشه میگه اول 6 ماه برو یکحا شاگردی کن بعد بیا بگو سرمایه بدید به من!!
ولی متاسفانه آشنایی توی اینکارها ندارم که برم پیشش کار کنم، و اگرم به عنوان یک غریبه بی تجربه بخوام وارد شم فکر نکنم بیشتر از یک تی(Tey) بدن دستم! و راستشو بگم با روحیه من سازگار نیست اینکارا(Yosef.gif)

ولی نمیدونم .... بهش فکر میکنم! به قول قدیمی ها مرگ یه بار شیون هم یه بار (به نظرم بتونم با یه هفته کار کردن هم سر از همه کارهاشون دربیارم!!)

ولی اگر مثلا میشد صاحبات صنایع مواد غذایی ، و یا همین رستوران و شیرنی پزی و .... اجازه میدادن آدم بره یه روز تو کارخونه یا رستورانشون بچرخه و هزارتا سوال بپرسه و از سر تا ته قضیه رو دربیاره خیلی خوب میشد! آیا کسی تا به حال اینکارو کرده؟ آیا هستن کسایی که اجازه اینکارو بدن و واقعا آدم رو صادقانه راهنمایی کنن؟

---->>>> در مورد صادرات هیچکس ایده ای نداره؟ بنظرتون نمیشه چیزی از ایران صادر کنیم به سایر نقاط جهان؟
 تشکر شده توسط: moele
02-06-2015, 12:01 AM
ارسال: #9
یادمه چند سال پیش توی روزنامه خوندم که چون تو ایران تکنولوژی بسته بندی زعفران نداریم ، تقریبا کل زعفرانمون بصورت فله صادر میشه و توی کشور های دیگه بسته بندی میکنن و به نام خودشون و چندین برابر قیمت میفروشن!!!
خب ما چرا خودمون بسته بندی نکنیم؟
آیا هنوزم این خبر صادقه و ایران داره فله صادر میکنه؟ راهی نیست خودمون بسته بندی حرفه ای کنیم و برند بسازیم و صادر کنیم؟ کسی این راهو رفته تا به حال؟
 تشکر شده توسط: seyed mehdi hashemi tayeb
02-06-2015, 12:19 AM
ارسال: #10
(02-05-2015 11:56 PM)rezaeee نوشته شده توسط:  ممنون از راهنماییتون دوست عزیز... اتفاقا مادرم هم همیشه میگه اول 6 ماه برو یکحا شاگردی کن بعد بیا بگو سرمایه بدید به من!!
ولی متاسفانه آشنایی توی اینکارها ندارم که برم پیشش کار کنم، و اگرم به عنوان یک غریبه بی تجربه بخوام وارد شم فکر نکنم بیشتر از یک تی(Tey) بدن دستم! و راستشو بگم با روحیه من سازگار نیست اینکارا(Yosef.gif)

ولی نمیدونم .... بهش فکر میکنم! به قول قدیمی ها مرگ یه بار شیون هم یه بار (به نظرم بتونم با یه هفته کار کردن هم سر از همه کارهاشون دربیارم!!)

ولی اگر مثلا میشد صاحبات صنایع مواد غذایی ، و یا همین رستوران و شیرنی پزی و .... اجازه میدادن آدم بره یه روز تو کارخونه یا رستورانشون بچرخه و هزارتا سوال بپرسه و از سر تا ته قضیه رو دربیاره خیلی خوب میشد! آیا کسی تا به حال اینکارو کرده؟ آیا هستن کسایی که اجازه اینکارو بدن و واقعا آدم رو صادقانه راهنمایی کنن؟

---->>>> در مورد صادرات هیچکس ایده ای نداره؟ بنظرتون نمیشه چیزی از ایران صادر کنیم به سایر نقاط جهان؟

این جور هم نیست بالاخره هنوز هم آدمهای خیر هستند شما بروید سراغ رستورانهای معروف و بزرگ وقشنگ هدفتون را بهشون بگویید که می خواهم بیام کار آموزی حقوق هم نمی خواهم بالاخره 10جا مراجعه می کنید یک نفر قبول می کنه

در زمینه صادرات هم چیزی که من شنیدم اینه که بسیار سفر باید تا پخته شود خامی باید بروید عراق و......سفر کنید نیاز سنجی کنید قیمت بگیرید بعد بیایید بازار ایران را بررسی کنید و.........مناقصه های عراق و ..........هم ببینید تو نت می تونید چیزی پیدا کنید شاید خودش یک راهنما باشه
 تشکر شده توسط: rezaeee , seyed mehdi hashemi tayeb
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سیستم همکاری در فروش فایل یکی از راه های کسب درامد اینترنتی villaroz 0 96 11-09-2023 04:58 PM
آخرین ارسال: villaroz
  راهنمایی در مورد راه اندازی موسسه ترجمه و تایپ translator 7 798 12-23-2022 10:27 PM
آخرین ارسال: alisedigh
  مشورت در مورد راه اندازی کارگاه بسته بندی دستمال کاغذی اقتصادی و توالت klein1 0 214 11-05-2022 03:01 PM
آخرین ارسال: klein1
  راه اندازی خط تولید درب استیل ramanddecor 0 380 09-07-2022 01:55 PM
آخرین ارسال: ramanddecor
  راه اندازی خط تولید مخزن آب idenoavaran 0 154 09-07-2022 12:47 PM
آخرین ارسال: idenoavaran
  سرمایه گذاری با خرید ملک در قبرس شمالی cyprusrfi 0 146 09-06-2022 02:08 PM
آخرین ارسال: cyprusrfi
  راه اندازی کسب و کار با سرمایه 70 میلیونی Mohsen.Maniac 5 4,988 09-05-2022 02:32 PM
آخرین ارسال: soni70
  سرمایه گذاری با ده میلیون mehdihosseini668 0 416 06-05-2022 04:26 AM
آخرین ارسال: mehdihosseini668
  آماده همکاری برای تجارت با کشور آذربایجان judıo 1 670 03-24-2022 03:00 AM
آخرین ارسال: alirf76
  راهنمایی برای شروع کسب و کار 100 میلیونی mjtaba_sbz 0 565 02-04-2022 02:30 PM
آخرین ارسال: mjtaba_sbz
  چطور با راه اندازی فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی میلیونر بشیم؟ vahidkaronline 0 517 01-16-2022 03:44 PM
آخرین ارسال: vahidkaronline
  راه اندازی مغازه استوک فروشی قطعات خودرو و اوراقی ariafilm100 1 5,074 08-30-2021 02:43 PM
آخرین ارسال: Masoodsaati
  با 120 میلیون تومان چیکار میشه کرد n.molanfar 13 10,534 03-02-2020 04:43 PM
آخرین ارسال: mohamad.hajihasani
Thumbs Down راه اندازی کارگاه مواد شوینده علی سلیمانزاده 8 4,478 10-25-2019 12:56 AM
آخرین ارسال: tondar12
  برای تاسیس دفترخدمات گردشگری سرمایه گذارمیخوام سعیدمحمدی 0 602 10-19-2019 07:48 PM
آخرین ارسال: سعیدمحمدی
  راه اندازی پوشاک زنونه نیمه مجلسی در مشهد پاییز 98 sadeghu7 0 993 10-11-2019 08:44 PM
آخرین ارسال: sadeghu7
  من میخوام یه مغازه پخش شوینده بهداشتی بزنم از کجا جنس هام را با قیمت خوب پیدا کنم؟ bs2 4 12,783 10-03-2019 09:55 AM
آخرین ارسال: Himanf33
Lightbulb آموزش راه اندازی تولیدی و کارخانه mehran121 147 54,827 06-23-2019 06:22 PM
آخرین ارسال: Omid.nmz
  راه اندازی کارگاه کیک پزی یا همون قنادی imanrj 3 8,914 05-27-2019 04:33 PM
آخرین ارسال: mm1398
  راه اندازی مغازه لوازم یدکی موتور سیکلت امیر محمد.. 1 12,857 05-19-2019 02:48 PM
آخرین ارسال: امیر محمد..

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS