سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راهنمایی برای راه اندازی شیرینی فروشی...
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام به همه میلیاردر های عزیز
مدتی هست در فکر راه اندازی یک شیرینی فروشی هستم لطفا تجربیات خودتون رو در این زمینه در اختیار من بزارید ....
حدود ۵۰ میلیون دارم صرفا شیرینی فروشی مد نظرمه (قنادی نه فقط فروش) تهران هستم و اگه منطقه ای در تهران مخصوصا غرب بهم معرفی بشه خیلی خوشحال میشم چون میتونم روش تمرکز کنم . اگه آمار قیمت ،نوع کسب و کار، درستی یا اشتباه راه اندازی، کدوم قنادی بخرم و هرچیزی که فکر میکنین بدرد من میخوره رو بحث کنید ممنون میشم ...
ســلام...سوال شما قبلا توسط یکی از دوستان مطرح شده روی لینک زیر کیلیک کنید شاید جوابتـون اونجــا باشه
forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=11757
(03-01-2015 12:24 AM)milad-mos نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه میلیاردر های عزیز
مدتی هست در فکر راه اندازی یک شیرینی فروشی هستم لطفا تجربیات خودتون رو در این زمینه در اختیار من بزارید ....
حدود ۵۰ میلیون دارم صرفا شیرینی فروشی مد نظرمه (قنادی نه فقط فروش) تهران هستم و اگه منطقه ای در تهران مخصوصا غرب بهم معرفی بشه خیلی خوشحال میشم چون میتونم روش تمرکز کنم . اگه آمار قیمت ،نوع کسب و کار، درستی یا اشتباه راه اندازی، کدوم قنادی بخرم و هرچیزی که فکر میکنین بدرد من میخوره رو بحث کنید ممنون میشم ...

با سلام خدمت شما

من خودم یه کارگاه قنادی راه انداختم و باید بگم کار واقعا طاقت فرساییه. اما آینده خوبی داره. البته شما فقط میخواید فروش داشته باشید که بحثش جداست.

همه سرمایه شما اگر 50 میلیون باشه فکر کنم باید کارتون رو در حد خیلی محدود انجام بدین و ممکنه بازده مورد انتظار رو نداشته باشه. اما باید تحمل داشته باشین.

با این سرمایه تنها راهی که دارید به نظر من باز کردن یه بوتیک قنادیه. جای بزرگی احتیاج نداره و شیرینی هاتون رو از جاهای دیگه تهیه میکنید و میفروشید.
(03-01-2015 01:41 PM)H@midreza نوشته شده توسط: [ -> ]ســلام...سوال شما قبلا توسط یکی از دوستان مطرح شده روی لینک زیر کیلیک کنید شاید جوابتـون اونجــا باشه
forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=11757

حمید رضا جان از اینکه وقت گذاشتی ممنون ولی جنس کار و سوال من با ایشون فرق داره اگه ممکنه یه بار دیگه مطالعه کن و اگر نظری داری بگو
(03-02-2015 11:51 AM)hkonjkav نوشته شده توسط: [ -> ][quote='milad-mos' pid='148381' dateline='1425153267']

با سلام خدمت شما

من خودم یه کارگاه قنادی راه انداختم و باید بگم کار واقعا طاقت فرساییه. اما آینده خوبی داره. البته شما فقط میخواید فروش داشته باشید که بحثش جداست.

همه سرمایه شما اگر 50 میلیون باشه فکر کنم باید کارتون رو در حد خیلی محدود انجام بدین و ممکنه بازده مورد انتظار رو نداشته باشه. اما باید تحمل داشته باشین.

با این سرمایه تنها راهی که دارید به نظر من باز کردن یه بوتیک قنادیه. جای بزرگی احتیاج نداره و شیرینی هاتون رو از جاهای دیگه تهیه میکنید و میفروشید.

سلام اگه ممکنه در مورد بوتیک قنادی بیشتر توضیح بده و اینکه چقدر سرمایه داشته باشم خوبه، چه جنسی بجز شیرینی میتونم داشته باشم ووو؟
رک بگم من هیچ تجربه ای در این زمینه ندارم نه میدونم چقدر زمان برای فروش جنس هست منظورم زمان خراب شدن هست نه میدونم باید از کجاها خرید کرد و نه مقدار سود و خیلی چیزای دیگه اگه لطف کنین تجربتون رو در اختیارم بزارین خیلی ممنون میشم چون واقعا قصد شروع رو دارم و تا حدود ۵ ماه دیگه وقت گذاشتم دربارش تحقیق کنم و منابعم رو جمع کنم. اینکه چرا این کسب و کار رو هم انتخاب کردم بد نیست بگم من بفکر سود امروز نیستم میخوام بذر بکارم واسه آینده که اگه خدا خواست در کنارش کارگاه قنادی و شغل های مرتبط هم اضافه کنم و بعد کلی این کار و اون کار متوجه شدم آینده خوبی داره . خوشحال میشم کمکم کنید بازم از لطفتون متشکر .10_004
تو اینترنت بوتیک قنادی جستجو کردم چندتا اومد بالا به‌نظرم مشتری خاص داره و اینکه اجناسش رو هم هر جایی نداره !!! از همه مهمتر فکر کنم سرمایه زیادی هم بخواد... ؟؟؟
پیشنهاد من اینه که: اول یه دوره آموزشی شرکت کنید . هم تو فنی حرفه ای آموزش میدن، هم آموزشگاههای آزاد؛ بعد از اون اطلاعاتتون رو در زمینه انواع شیرینی بالا ببرید، اگر اطلاعات بیشتری خواستید در این سایت راهنمایی بخواهید.
مطمئن باشید : کار نشد، نداره...
(03-04-2015 07:01 AM)milad-mos نوشته شده توسط: [ -> ]تو اینترنت بوتیک قنادی جستجو کردم چندتا اومد بالا به‌نظرم مشتری خاص داره و اینکه اجناسش رو هم هر جایی نداره !!! از همه مهمتر فکر کنم سرمایه زیادی هم بخواد... ؟؟؟

اگر هدف تون بوتیک هست که سرمایه نسبتا کمتری احتیاج داره. شما فقط کافیه یه مغازه داشته باشید در حدود 20 متر و دو تا یخچال ویترینی و یه صندوق توش بذارین. همین.

در مورد دسرهاش هم میتونید از جایی تهیه کنید. معمولا این بوتیک ها خودشون کارگاه دارن و میتونید باهاشون صحبت کنید و ازشون تهیه کنید.

بوتیک قنادی یه چیز خیلی شیکه که مشتری خاص داره و مثلا هرکسی حاضر نمیشه برای یه دسر 8 تومن پول بده پس بنابراین باید محلی که انتخاب میکنین کشش داشته باشه.

دسرهاتون هم میتونن تا 1 هفته بمونن. البته شما نباید بیشتر از 2 روز دسر تو مغازه تون بمونه،از نظر من حتی یک روز هم نباید بمونه چون اگر بمونه این به معنی فروش کم و در نتیجه نداشتن توجیه اقتصادیه.

اگر خودتون بخواین دسر و یا کیک و شیرینی درست کنید خیلی دردسر داره و باید کلی سعی و خطا کنید. بهترین کار اینه که کلاس برید اما بازم تجهیزات لازم دارین.

برای یه قنادی در حدود 20 متر به همراه کارگاهی که معمولا طبقه زیرین هست حداقل 150 تا 200 میلیون سرمایه لازم دارین.

من خودم تقریبا بالای 1 سال دنبال این چیزا بودم که بالاخره تونستم کارگاهم رو راه بندازم اما هنوزم کار داره. برای همین اطلاعاتی که بهتون میدم رو میتونین روش حساب کنید.

بازم اگر اطلاعاتی خواستید در خدمتم
برای شیرینی فروشی چه چیزایی لازمه اگه مغازه رو کنار بزاریم سرمایه ۳۰ تومن برای شیرینی فروشی بدون کارگاه کفایت میکنه؟ معمولا شیرینی چند روز قابل فروشه و خراب نمیشه ؟ بنظرت هفته ای چقدر سرمایه در گردش می خواد! منظورم خرید شیرینیه.... ممنون که وقت میزاری....
(03-04-2015 03:50 PM)samyar1 نوشته شده توسط: [ -> ]پیشنهاد من اینه که: اول یه دوره آموزشی شرکت کنید . هم تو فنی حرفه ای آموزش میدن، هم آموزشگاههای آزاد؛ بعد از اون اطلاعاتتون رو در زمینه انواع شیرینی بالا ببرید، اگر اطلاعات بیشتری خواستید در این سایت راهنمایی بخواهید.
مطمئن باشید : کار نشد، نداره...

ممنون از پیشنهادت ، منم هم بهش فکر کردم اما در حال حاضر قصد تاسیس کارگاه ندارم و صرفا در حوزه فروش میخوام‌وارد شم ، و اجناسم رو از قنادی ها بگیرم ....
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع