ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

پیدا کردن یک دستیار
زمان کنونی: 05-19-2024, 06:22 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: nava752
آخرین ارسال: nava752
پاسخ: 6
بازدید: 1176

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیدا کردن یک دستیار
11-21-2014, 11:36 PM
ارسال: #1
پیدا کردن یک دستیار
سلام خدمت همه دوستان .
من یکی از تجربه هامو که خودم از اجراش هم سود بردو و هم لذت و هم کلی چیزا یادگرفتم رو باهاتون در میون میذارم و امیدوارم این بحث اینجا هم پیاده بشه و دو طرف از اینکار سود ببرن ... کدوم دو طرف ؟؟؟!! میگم بهتون ....
من چند تا از مغازه های شهرو انتخاب کردم و با صاحبشون صحبت کردم که دستیارشون باشم ، به این ترتیب که ایده پردازی می کردم برای فروش بهترشون و کلی طرح فروش راه مینداختیم و قرارمون هم این بود که ازین به بعد تو اضافه سودی که داره منم شریک باشم ...
جوری شده بود که وقتی که دانشجو شدم و مجبور شدم بیام مشهد برا پیگیری علاقم ، میگفت تو بمون و مدیر همینجا باش ... قول حقوق بالایی ور هم میداد ....
این طرح هم واسه جوونایی مثه من که پر از شور و شوق و ایده و قدرت ریسک بالا هستند خوبه و سود داره و هم برای اونایی که صاحب یه کسب و کار هستند .
من امیدوارم این تاپیک محلی بشه برای صاحبان کسب و کارها (حتی یک شخص مغازه دار) و جوونایی مثه من که چیزای زیادی تو زندگیشون میخوان .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: یک همراه سبز , iran , hadi1987
11-22-2014, 10:50 AM
ارسال: #2
RE: پیدا کردن یک دستیار
بیشتر با چه مشاغلی کار کردی؟تو کدوم مشاغل بیشتر استقبال میکردن؟
11-22-2014, 01:18 PM
ارسال: #3
جایی که من باهاش کار کردم یه فروشگاه بود که اول لوازم خانگی بود ولی بعدا به فروشگاه همه چی تغییر کاربری داد ، یعنی اونقد خوب بود کارمون که تو همه زمینه ها باقدرت وارد شدیم ...
و یه کانون تبلیغات هم بود که اونجا هم به عنوان طراح بودم و هم ایده پرداز ... که اونجا هم عالی بود و کلی کارا رو واسه دفعه اول انجام دادیم که بازخورد خیلی خوبی داشت .
 تشکر شده توسط: iran , MARYAR
11-24-2014, 09:33 PM
ارسال: #4
به نظر من هر فرد ، صاحب هر کسب و کاری که هست اگر به کسانی که تو این کسب و کار ایده دارن بها بدن ، کلی کارشون جلو می افته ... فرقی هم نمی کنه یه سوپر مارکت باشه و یا یک شرکت بزرگ ...
11-24-2014, 10:35 PM
ارسال: #5
سلام,ممکن هست یه مقدار در مورد سبک کار و ایده هاتون توضیح بدید؟ باتشکر موفق باشید
11-25-2014, 02:18 AM
ارسال: #6
سلام دوست عزیز .... ببینید فقط هدف کار من نیست .
من این تاپیک رو ایجاد کردم که جایی بشه که اگه کسی از دوستان تو یک شهر صاحب یک کسب و کار هستش و دنبال ایده های نو و طرح های بالا بردن فروش و گسترش کارش هست ، زیر این پست بگه و بعد اگه کسی (که از همشهریاش باشه خیلی بهتره.) تو اون زمینه ایده داشت و میتونستن بیشتر با هم همکاری کنند ، این زمینه ایجاد بشه .
الان تو انجمن هر کسی میاد و درخواست کمک و ایده میکنه در زمینه کسب و کارش ولی واقعیتی که هستش اینه که دوستانی که جواب می دهند (در کمال احترام) یا به کلی گویی بسنده می کنند و یا اگر پیشنهادی می دهند فقط از روی حس کمک بوده است . ولی هدف من این هستش که یه شخصی که اینجا اعلام نیاز به ایده میکنه بتونه یک نفر رو پیدا کنه که ازون زمان به بعد کمک حالش باشه و در سود مالی طرح ها و ایده هایی که میده شریک باشه .
این فقط با همدلی و شناخت بیشتر حاصل میشه که مستلزم اینه که دو شخص نزدیک یکدیگر باشند و سود آن برای دو طرف می باشد.
 تشکر شده توسط: esijm
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نظر شما در مورد باز کردن مغازه صندل و دمپایی راحتی و مجلسی و طبی چیه turk oghlu 2 3,630 06-09-2017 09:35 AM
آخرین ارسال: turk oghlu
  پیدا کردن سرمایه گذار ramin-54 7 2,225 09-06-2016 10:44 PM
آخرین ارسال: saman-daliran
  راه اندازی یک نان فانتزی یا قنادی!!! f.sht 6 5,545 09-04-2016 01:34 PM
آخرین ارسال: tokyo
  ایجاد یک شغل با 10میلیون پول در رشت mani_wittyboy 2 964 04-07-2016 11:42 AM
آخرین ارسال: Skp
  یک کار عملی general-smit 2 766 10-13-2015 10:19 PM
آخرین ارسال: tataloo
  50,000 تومن هزینه + جنم --> حداقل ۵ برابر کردن آن در یک ماه spongbob 10 4,239 08-10-2014 01:41 PM
آخرین ارسال: alan
  درخواست کمک برای بازگشایی یک باب مغازه amirsooki 3 1,387 06-13-2014 06:56 PM
آخرین ارسال: frd

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS