سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
پیدا کردن یک دستیار - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: کارهای عملی اعضا برای کسب درآمد (/forumdisplay.php?fid=48)
+--- موضوع: پیدا کردن یک دستیار (/showthread.php?tid=12400)

پیدا کردن یک دستیار - nava752 - 11-21-2014 11:36 PM

سلام خدمت همه دوستان .
من یکی از تجربه هامو که خودم از اجراش هم سود بردو و هم لذت و هم کلی چیزا یادگرفتم رو باهاتون در میون میذارم و امیدوارم این بحث اینجا هم پیاده بشه و دو طرف از اینکار سود ببرن ... کدوم دو طرف ؟؟؟!! میگم بهتون ....
من چند تا از مغازه های شهرو انتخاب کردم و با صاحبشون صحبت کردم که دستیارشون باشم ، به این ترتیب که ایده پردازی می کردم برای فروش بهترشون و کلی طرح فروش راه مینداختیم و قرارمون هم این بود که ازین به بعد تو اضافه سودی که داره منم شریک باشم ...
جوری شده بود که وقتی که دانشجو شدم و مجبور شدم بیام مشهد برا پیگیری علاقم ، میگفت تو بمون و مدیر همینجا باش ... قول حقوق بالایی ور هم میداد ....
این طرح هم واسه جوونایی مثه من که پر از شور و شوق و ایده و قدرت ریسک بالا هستند خوبه و سود داره و هم برای اونایی که صاحب یه کسب و کار هستند .
من امیدوارم این تاپیک محلی بشه برای صاحبان کسب و کارها (حتی یک شخص مغازه دار) و جوونایی مثه من که چیزای زیادی تو زندگیشون میخوان .

RE: پیدا کردن یک دستیار - s.ahmadi - 11-22-2014 10:50 AM

بیشتر با چه مشاغلی کار کردی؟تو کدوم مشاغل بیشتر استقبال میکردن؟

RE: پیدا کردن یک دستیار - nava752 - 11-22-2014 01:18 PM

جایی که من باهاش کار کردم یه فروشگاه بود که اول لوازم خانگی بود ولی بعدا به فروشگاه همه چی تغییر کاربری داد ، یعنی اونقد خوب بود کارمون که تو همه زمینه ها باقدرت وارد شدیم ...
و یه کانون تبلیغات هم بود که اونجا هم به عنوان طراح بودم و هم ایده پرداز ... که اونجا هم عالی بود و کلی کارا رو واسه دفعه اول انجام دادیم که بازخورد خیلی خوبی داشت .

RE: پیدا کردن یک دستیار - nava752 - 11-24-2014 09:33 PM

به نظر من هر فرد ، صاحب هر کسب و کاری که هست اگر به کسانی که تو این کسب و کار ایده دارن بها بدن ، کلی کارشون جلو می افته ... فرقی هم نمی کنه یه سوپر مارکت باشه و یا یک شرکت بزرگ ...

RE: پیدا کردن یک دستیار - omid2821 - 11-24-2014 10:35 PM

سلام,ممکن هست یه مقدار در مورد سبک کار و ایده هاتون توضیح بدید؟ باتشکر موفق باشید

RE: پیدا کردن یک دستیار - nava752 - 11-25-2014 02:18 AM

سلام دوست عزیز .... ببینید فقط هدف کار من نیست .
من این تاپیک رو ایجاد کردم که جایی بشه که اگه کسی از دوستان تو یک شهر صاحب یک کسب و کار هستش و دنبال ایده های نو و طرح های بالا بردن فروش و گسترش کارش هست ، زیر این پست بگه و بعد اگه کسی (که از همشهریاش باشه خیلی بهتره.) تو اون زمینه ایده داشت و میتونستن بیشتر با هم همکاری کنند ، این زمینه ایجاد بشه .
الان تو انجمن هر کسی میاد و درخواست کمک و ایده میکنه در زمینه کسب و کارش ولی واقعیتی که هستش اینه که دوستانی که جواب می دهند (در کمال احترام) یا به کلی گویی بسنده می کنند و یا اگر پیشنهادی می دهند فقط از روی حس کمک بوده است . ولی هدف من این هستش که یه شخصی که اینجا اعلام نیاز به ایده میکنه بتونه یک نفر رو پیدا کنه که ازون زمان به بعد کمک حالش باشه و در سود مالی طرح ها و ایده هایی که میده شریک باشه .
این فقط با همدلی و شناخت بیشتر حاصل میشه که مستلزم اینه که دو شخص نزدیک یکدیگر باشند و سود آن برای دو طرف می باشد.