ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

معرفی ایده های پولساز
زمان کنونی: 05-10-2024, 06:51 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: M0TRIX
آخرین ارسال: ehsan322
پاسخ: 12
بازدید: 3961

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 31 رأی - میانگین امیتازات : 2.94
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی ایده های پولساز
12-31-2013, 02:42 PM
ارسال: #1
معرفی ایده های پولساز
سلام.

همه انجمن رو زیرو رو کردم همه تاپیک هایی که مربوط به کسب و کار اینترنتی بود رو خوندم.

هیچ ایده بدردبخوری در این زمینه وجود نداره.کسی هم چیزی پیشنهاد نداده.

منظور من ایده های جدید نیست ایده که پیاده نشده باشه نیست. میتونه تکراری باشه ولی فقط پولساز باشه.

برای مثال سایت پونیشا رو در نظر بگیرید.اول که امد دو تا رقیب داشت به اسمهای پارسکدرز و برنامه جو. جالب اینجاست که در کمترین زمان ممکن هر دو رقیب رو جا گذاشت و الان روزانه بالای 30-40 پروژه در حال انجا هست. انقدر پیشرفت کرد که حتی ثبت نام هم پولی شده.(500 تومن به ازای هر پستی که میدید)

این سایتها دردسر هم ندارن. شما به عنوان واسط کار میکنید از هر پروژه که انجام میشه درصدی سود میکنید.

یا مثلا فروش شارژ انلاین.ایرانسل همرا اول تالیا رایتل.

یا سایت ترجمه انلاین. ترجمه به تمامی زبانهای دنیا.که باز شما به عنوان واسط درصدی سو دمیکنید. که حتی تاپیک هم زدم.اگه دیده باشید.

اگه ایده ای دارید که تو این مایه ها باشه دریغ نکنید.تا تاپیک جامعی داشته باشیم.

من در نظر دارم یه سایتی راه بندازم و واسش تبلیغ کنم. واقعا به تبلیغ ایمان دارم.

واسه شروع چون پولم محدوده میخوام با 10-20 تومن در نیازمندی های همشهری تبلیغ رو شروع کنم. بعد میتونم انلاین تبلغ کنم.

دوستان ایده های خودتون رو بفرمائید.

عضو کوچک انجمن.

با تشکر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , alma , blacknight19 , koruosh , javad am , hamid.h , soshiant
12-31-2013, 07:53 PM
ارسال: #2
RE: معرفی ایده های پولساز
دوست عزیز این انجمن که جای خود داره. شما یک سر به انجمن هایی که فقط در همین رابطه هستند بزنید می بینید هزاران تاپیک این شکلی زده شده. اما به هیچ نتیجه ای نرسیده.
شما می خواین از نت بدون زحمت درآمد کسب کنید اما این امکان نداره. همون پونیشا هم خبر دارید چقدر تبلیغات کرد تا جا افتاد؟ یا سایتی مثل ایسام. تبلیغاتش انقدر زیاد بود که یک مدت امکان نداشت وارد سایت معروفی بشی و تبلیغ ایسام رو نبینی.
در همین رابطه میشه شبکه تبلیغات رو هم مثال زد.
بهتره تخصص داشته باشید تا بتونید کاری رو شروع کنید.
فروش شارژ که کامل اشباع شده و من به شخصه می گم اگه ایده ی جدیدی هم توی این زمینه باشه موفق نمیشه

اشتباه شما اینجاست که هنوز نمی دونید میخواین چه سایت بزنید 30 تومن کنار گذاشتید برای تبلیغات و حتم دارید موفق میشین!! با 30 هزا تومن موفق نمی شین
با توجه به علائق شخصی موضوع انتخاب کنید

پیروز باشید
 تشکر شده توسط: hamid.h , مهدی 1 , soshiant , اقاي ايـــده
12-31-2013, 08:25 PM
ارسال: #3
داداش من اولا شما می خوای تو اینترنت کار کنی فکر میکنی تبلیغات توی همشهری به دردت بخوره. وقتی اینو میگی به نظر من یعنی اطلاعاتت خیلی پایینه. در ثانی این سایت ها که موفق می شن کاملا حرفه ای میان تو میدون. با برنامه و سرمایه زیاد.
خیلی ها میان تو نت سرمایه بالا می ذارن. حالا یک عده موفق می شن و یک عده خیر.
شما می تونی یک کسب و کار رو بیای به نت پیوند بزنی. این طور خودت تنهایی با سرمایه کم هم می تونی موفق شی. مثلا یک شغل رو انتخاب کن و تو نت براش بازاریابی اینترنتی راه بنداز. یک سایت با سئوی بالا براش ردیف کن. مطالب حرفه ای و به درد به خور توش بذار. بازاریابی از طریق ایمیل انجام بده. و هرنوع بازاریابی از نوع اینترنتی.
من به یکی تو همین سایت پیشنهاد دادم. برو تا کار بیمه. یک سایت سئو و جامع بزن در مورد بیمه. اگر خودت نمی تونی باید هزینه کنی و برات یک سایت سئو بزنن. ولی مطالب رو خودت باید جور کنی و بذاری.
شما با یک سایت ردیف و یک آفیس خونگی صاحب یک شغل شدی و نه اجاره میدی و نه فقط یک محدوده خاصی رو برای بازار هدفت انتخاب کردی بلکه کل ایران میشه بازار هدف شما.
حالا به نظرت این ایده خوب نیست؟
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , saeed.abdollahi , اقاي ايـــده
12-31-2013, 08:36 PM
ارسال: #4
سلام.

توفان عزیز مرسی.من 30 تومن کنار نذاشتم.پول دارم ولی باید به این اطمینان برسم که حتما جواب میده تا سرمایه گذاری کنم. 30. تومن یه جورایی مثال بود.

مهدی : مرسی

منظورت رو از بیمه دقیق متوجه نشدم. واسه شرکتهای بیمه بازااریابی انلاین بکنم ؟

اینکه یه کسب و کار رو انلاین بکنم ایده خوبیه .ولی چه کسب و کاریکه هم میشه انلاین انجام داد هم سودهی داره ؟
12-31-2013, 08:46 PM
ارسال: #5
احتمالا منظورش ازبیمه اینه که سایتی در مورد انواع بیمه ها و اخبار اون ها توش بنویس. بعد که یکم گذشت شرکت های بیمه میان و تبلیغات می دن و میشه درآم. اینکار شدنیه و چندتا رقیب بزرگ هم داره. اما خب یک مدت طول میکشه و سرمایه واسه سئو و تبلیغات می خواد
 تشکر شده توسط: M0TRIX , مهدی 1
01-01-2014, 08:44 PM
ارسال: #6
سلام.

ایده خوبیه ولی یکی دو روزسرچ کردم.خیلی اشباع شده.

باید روی مشاغل دیگه سرمایه گذاری کنم.

این ایده خیلی خوبه که یه شغل رو انتخاب کنیم و پرورش بدیم تا جایی که بتونیم تبلیغ بگیریم.

اگه دوستان چیز دیگه ای مثل بیمه تو ذهنشون دارن. لطفا بگن.

مرسی
01-01-2014, 09:01 PM
ارسال: #7
شما هر نوع کسب و کار رو که این توانایی رو داشته باشه که تو نت براش بازاریابی کنی می تونی انتخاب کنی.
کاری نداره برو فهرست نیازمندی های همشهری رو بگیر بخون. لیست همه مشاغل اینجا هست. ببین کدومشو دوست داری؟ کدومش پتانسیل خوبی برای معرفی در نت داره؟
منظور من از سایت برای بیمه یک سایت تبلیغاتی نبود. بلکه هدف این هست که خودت اصلا نمایندگی انواع بیمه ها رو داشته باشی. و تو سایتت بفروشی. نه اینکه بقیه بیان تو سایتت تبلیغ کنن. نه خودت فروشنده باشی.
یک چیز هم بهت بگم. بعضی چیزها اون طور که فکر می کنیم نیست. من تا مدتی فکر می کردم سایت هایی که در یک مورد خاص در ده تای اول سرچ گوگل هستن کار شاقی می کنن.
بعدا فهمیدم اکثرشون از یک سیستم سایت ساز سایتشونو تهیه کردن. با قیمت هایی نسبتا پایین برای یک شرکت در حد 500 هزار تا 2 ملیون.
همین بیمه رو دقیق تر بررسی کن.
ببین من خودم اصلا تو فکر بیمه نبودم ولی جدیدا چند بار دیگران بهم اهمیت بیمه رو تذکر دادن طوری که علاقمند شدم ببینم بیمه برای چه چیزهایی هست. مثلا بیمه تکمیلی و بیمه بازنشستگی.
همین بیمه خیلی خوبه و جای کار داره. چون خیلی ها هنوز نمی دونن چه بیمه هایی هست که می تونه به دردشون بخوره.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: M0TRIX , مهدی 1 , alma
01-01-2014, 11:35 PM
ارسال: #8
دوست عزیز یه مساله ای هست که هر چقدر سرمایه گذاری کنید به همون نسبت درآمد خواهید داشت.
شما مثلا با سرمایه 5 میلیون تومانی نمی تونید کسب و کاری را راه بیندازید که ماهیانه 5 میلیون تومان(ماههای ابتدایی شروع / بدون تبلیغات) درآمد خالص داشته باشد
حتما کارتون باید از طریق اینترنت باشه ؟
بیشتر توضیح بدید لطفا

ضمنا اگر تاپیک فستیوال ایده های کسب و کار رو نگاه کنید میتونید به نتایج خوبی برسید

باران باش و ببار؛
مپرس کاسه های خالی از آن کیست؟
 تشکر شده توسط: M0TRIX , alma
01-02-2014, 12:23 AM
ارسال: #9
برای موفق شدن توی نت ، اولین نکته داشتن و پیدا کردن اعتبار هست
هر کاری می خواد باشه ، باید اعتبار داشته باشید

اعتبار در طول زمان به وجود می یاد ، با تبلیغات وسیع ، با داشتن دفتر و نمایندگی فیزیکی ، با کار خوب و ....
همه این موارد زمانبر و هزینه بر هست ، پس نت جایی نیست که بزنی و ببری !!

اما اگر دنبال یک کار عادی با درامد عادی باشی ، خیلی راحت امروز یک سایت میاری بالا ، توش چهار تا عکس آشغال نظیر ساعت و دستبند و فیلم فلان و بیساز می زاری فرداش تو چند تا فروم تاچیک می زنی ، از چند جا پاپ آپ می خری ، یک سری بنر سفارش می دی و تمام ، فروش شروع می شه .
شش ماه یا یکسال بعد می شینی دودوتا چهارتا می کنی یر به یر شدی

خلاصه کلام اینکه تجارت در نت ایران را جدی بگیرید ، آموزش های لازم را ببنید ، سرمایه گزاری خوب بکنید ، سالم کار کنید و اطمینان مردم را جلب کنید مطمئن باشید تو بلند مدت جواب می گیرید

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: M0TRIX , alma , hamid.h , saeed.abdollahi , اقاي ايـــده , odise
01-02-2014, 12:41 AM
ارسال: #10
(01-01-2014 11:35 PM)hamid.h نوشته شده توسط:  حتما کارتون باید از طریق اینترنت باشه ؟
بیشتر توضیح بدید لطفا

سلام.

بله حتما اینترنتی باشه. با توجه به شرایط فعلیم فقط اینترنتی باشه. حالا اگه یه ذره هم کار فیزکی داشته باشه اشکال نداره
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  روش های کسب درآمد اینترنتی farshid1371 10 3,269 11-24-2017 12:45 PM
آخرین ارسال: javaneirani
  لطفا بهم ایده بدید allli07 3 838 12-07-2015 09:33 PM
آخرین ارسال: ashena_73
  ایده جدید برای سایت نیازمندیها erfan.s 1 1,219 02-23-2015 08:28 AM
آخرین ارسال: shahbani
  درآمد میلیونی ، سایت های ایرانی کامیار کاظمی 27 9,578 07-24-2014 01:48 PM
آخرین ارسال: aminjan
  ایده برای فروشگاه k.hajivand 2 1,394 04-20-2014 12:14 AM
آخرین ارسال: unlimited
  یک ایده، یک سایت کامیار کاظمی 14 7,833 11-18-2013 01:11 AM
آخرین ارسال: alma
  ویژگی های مورد نیاز یک فروشگاه اینترنتی پر فروش MohamadMJ 0 2,414 10-20-2012 12:28 AM
آخرین ارسال: MohamadMJ
  ایده های شما در خصوص فروشگاه اینترنتی amir_sky 4 1,959 09-01-2012 06:29 PM
آخرین ارسال: kafshduzak
  فروشگاه اینترنتی پوسته صدف های دریایی amir_sky 4 2,803 07-05-2012 05:11 AM
آخرین ارسال: MohamadMJ
  مروری بر گران*ترین نام*های دامنه اینترنتی امیر مرادی فر 1 1,139 04-12-2012 12:34 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  سایت های ایرانی که به درآمد واقعی رسیدن navidh8 4 2,838 02-08-2012 04:42 PM
آخرین ارسال: kafshduzak
  آشنایی با روشهای مناسب تبلیغات اینترنتی و راه حل های منسوخ شده ndm1368 2 1,681 08-05-2011 04:39 PM
آخرین ارسال: madar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS