ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

روش های کسب درآمد اینترنتی
زمان کنونی: 04-27-2024, 02:00 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: farshid1371
آخرین ارسال: javaneirani
پاسخ: 11
بازدید: 3247

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08-17-2013, 09:18 PM
ارسال: #1
با سلام بنده یکی از افراد خیلی فعال سایتهای کلیکی ایرانی بودم به طوری که در بیش از 19 سایت با مدیران همکاری میکردم ولی مدیران سایتها اصلا به فکر سود دو طرفه نبودند سودی یک طرفه لی در آخر نتیجه عکس میداد تمام دلایل رو هم میدونستم و گوشزد میکرد ولی کو گوش شنوا بگذریم.
بنده با پیگیری های شدید در زمینه کسب درآمد انلاین که حدود 4 سال از عمر بنده رو گرفته تونستم ایده هایی رو اجرا کنم و حدود یک ماه هست دارم روی یک سایت کار میکنم و روز به روز تکمیل ترش میکنم مدیران بنده رو مسدود نکنن این فقط یه نظر سنجی هست و کمک به نجات دنیای کسب درآمد ایرانی و اینترنتی چون ایران خیلی عقبتر نسبت به سایر کشور هاست چون
همه دوستان مبع کسب درامد رو فقط تو سایتهای همکاری در فروش و سایتهای کلیکی میداند چرا نتونیم ایده ای جدید خلق کنیم چرا ایرانی نباید این همه شکست بخوره؟

دلیل اینکه سایتهای کلیکی مسدود میشن اینکه تعادل ندارند به صورت سر بسته میگم تا زیاد وارد این بحث نشویم فقط از دوستان و استادان و عزیزان خود خواهش میکنم و خواهش میکنم به فکر کسب درآمد اینترنتی ایران باشند لطفا کسانی که هر ایده ای دارند دریغ نکنند چون هدف بنده خیلی بیشتر از یک سایت کلیکی و نیازمندی و همکاری در فروشه یه سایتی بزرگ مانند گوگل(شاید فکر کنید دیوونه شدم) ببینید هدف من یک سایت جامع کسب درامد میباشد با ادغام تمامی روش ها من از کاربرهام کار میکشم و صاحب حقوق میکنم نه اینکه 5 الی 10 کلیک انجام بده و ماهی 200 تا یک میلیون سود بگیره و جیب مدیر سایت خالی و بعد اسکم.
*اسکم=کلاه برداری

من تونستم این روش ها رو تو سایتم اجرا کنم همش تو یه سایت

کسب درآمد از مشاهده آگهی ها
کسب درآمد از انجام عضویت ها
کسب درآمد از شرکت در نظرسنجی
کسب درآمد از فعالیت در سایتها
کسب درآمد از بنر هدفمند(مشابه کلیک طلا)
کسب درآمد از بنر هوشمند(مشابه آنتورک)
کسب درآمد از سود زیر مجموعه
کسب درآمد از خواندن پیامک
کسب درآمد از خواندن ایمیل
کسب درآمد از مشارکت
کسب درآمد از پاپ آپ
کسب درآمد از آیفریم
کسب درآمد از حساب قرض الحسنه
کسب درآمد از بورس
کسب درآمد از سورف
کسب درآمد از صفحات بازدید ساز
کسب درآمد از آمارگیر
کسب درآمد از افزایش سود سایت
کسب درآمد از جایگاه خاص تبلیغات
کسب درآمد از اسپانسر دائمی
کسب درآمد از ارائه ایده درآمد زا
کسب درآمد از همکاری در فروش
کسب درآمد از فعالیت در سایت ما
کسب درآمد از قسمت مشاغل

از دوستان خواهشمندم اگه ایده ای دارند که در ازای کار در اینترنت بشه کسب درامد کرد ارائه کنند.
توضیحات بعدی در پست بعدی....

...::ما میتوانیم و خواهیم توانست::...
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
08-17-2013, 09:25 PM
ارسال: #2
RE: روش های کسب درآمد اینترنتی
روش هایی مثل فروش کارت شارژ و فروشگاه هم قدیمی شده ولی من اجرا میکنم
سایت بازی آنلاین هم بسیار عالیه ولی هزینه طراحی آن سر به فلک میکشه نزدیک به 100 میلیون
سیستم بلاگدهی هم باید تکمیلتر بشه و کلی هزینه میخواد سایت خبری هزینه و خرج زیادی داره
و مطالب اختصاصی باید باشه که نیاز به برخی مجوز ها و غیره داره...
سایت تفریحی هم کلی زمان میبره و کلی زحمت میخواد
آپلود سنتر هم مناسبه ولی باید اختصاصی باشه و با ایده جدید مثل آپلود بوی
سیستم مدیریت پروژه هم نیاز به اعتماد سازی داره که در حال حاضر پونیشا دست همه رو بسته.
فروش دامین و سرور و هاست و سرویس پیامک که نگو که کلی تو اینترنت موجوده
سایت بازدید ساز که ماهی 50 تومن درامد میده که باید 24 ساعت در عرض 30 روز باید سیستمت روشن باشه که فکر کنم هزینه برق و تلفن و استهلاک رو حساب کنی نمیصرفه

به همین خاطر میخوام در این تاپیک ایده هایی داده بشه که کاربر در ازای انجام یه کاری بتونه کسب درامد کنه

منتظر ایده های ناب شما هستیم.

08-17-2013, 09:34 PM
ارسال: #3
کسب درامد چیه؟
شما باید یک فعالیت و کاری رو به نحو احسن انجام دهید تا بتونید حقوق دریافت کنید.
کسب درآمد اینرنتی چیه؟
کسب درآمد اینترنتی اینه که شما با فعالیت در اینترنت و کار کردن در فضای مجازی برای سایتها خودتان و سایتهای دیگران کسب درامد میکنید.
سایت کسب درآمد چیه؟
یک سایتی که جمعی از کاربران در آن سیستم عضو شده و به ازای فعالیت اعم از مشاهده تبلیغات و انجام فعالیت و بازاریابی و انجام خدمات مجازی کسب درآمد میکنیم.
جایگاه ایران در کسب درآمد کجاست؟
جایگاه ایران بین 60 تا 70 میباشد که با توجه به وجود جوانان پر استعداد ایرانی اندی جای تاسف دارد.
مشکل کسب درامد اینترنتی ایرانیها چیه؟
مشکل کسب درامد ما اینه که بدون اعتماد و سو استفاده از مردمان ساده(با عر ض معذرت ولی واقعیته) جیب ما رو خالی میکنند.و مدیران سایت های شکست خورده به فکر سود یک شبه هستند
راهی که باید تو هزار شب به پایان برسه میخوان یک روزه برن
ایراد کار کجاست و چرا ایران همیشه عقبه؟
مشکل اساسی ماسرعت پائین و محدود شدن ایرانیها از سایتهای خارجی و تحریم ها
چرا سایتها همیشه بسته میشن؟
یک مثال بگم تو ایران اینجوریه که هر کسی میبینه فلان سایت درامد خوبی داره بعد یک هفته سایت مشابه رو میزنه و بازار مدیر قبلی که کلی هزینه داده تلف میشه.

08-17-2013, 10:37 PM
ارسال: #4
برای کسب در آمد در اینترنت قید سایت هایی مثل تبلیغات کلیکی و بازی آنلاین و از این طور چیزا رو بزنید.

برای این که از اینترنت درآمد کسب کنید باید یک خدمتی بتونید ارائه کنید. نمونه بارز این خدمات عبارتند از:
طراحی وبسایت
کارهای گرافیکی
ترجمه
پشیتبانی سایت های مختلف
و ........

حداکثر یک سال تا شروع حرکت اسانسوری!
-------------------
امضای بالا امضای اولم بود که موقع ثبت نام تو سایت گذاشتم، متاسفانه آسانسوری برای رسیدن به موفقیت وجود نداره دارم از پله ها بالا میرم!!!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: farshid1371 , s_a
08-17-2013, 11:18 PM
ارسال: #5
درسته این ها هم در ذهنم هست توسط سایت های زیر گروه بنده انجام میشه ولی من دنبال یه ایده جدید میگردم.

08-18-2013, 08:18 AM
ارسال: #6
بنده اين فكر توي ذهنم بود كه شما ميخواي عملياتيش كني و يه خورده ادامه دادم وكنار كشيدم براي اين كه وقتش رو نداشتم شما اسكريپت اختصاصي ميخواي بنويسي؟
بنده چند نفرو جمع كردم حدود 5 ماه زمان ميبرد برنامه نويسيش
در حال حاضر راه افتاده سايت؟
08-18-2013, 11:47 AM
ارسال: #7
(08-18-2013 08:18 AM)hotdvd نوشته شده توسط:  بنده اين فكر توي ذهنم بود كه شما ميخواي عملياتيش كني و يه خورده ادامه دادم وكنار كشيدم براي اين كه وقتش رو نداشتم شما اسكريپت اختصاصي ميخواي بنويسي؟
بنده چند نفرو جمع كردم حدود 5 ماه زمان ميبرد برنامه نويسيش
در حال حاضر راه افتاده سايت؟
اسکریپت اصلی رو دارم اختصاصی سازی میکنم و تیم برنامه نویسی مشغولند و تا الان بیش از 60 درصد کارها انجام شده الانم دنبال ایده های توپ میگردم
که عملیش کنم.

05-13-2016, 09:02 PM
ارسال: #8
ببینید دوستان شما خیلی راحت می تونید یه ایده یه نیاز روشناسایی کنید و مهارت متناسب به اون رو توی خودتون پیدا کنین و کامل کنین و محصولی رو بسازین و توی وب سایتتون بفروش برسونین. البته این کار خودش یه پروسه 7 مرحله داره که خیلی راحت میشه از نت پول درآورد من خودم این کار رو شروع کردم و یه وبسایت ساختم و الان هم دارم محصول خودم رو میسازم که تو وبسایت بفروش برسونم اینم سایتم http://www.*****.com فکر عالی
اگر توضیح بشتری خواستین بگید تا توضیح بدم
موفق باشین دوستان
05-14-2016, 05:59 PM
ارسال: #9
به نظرم تولید محتوا می تونه خوب باشه. الان بازاریابی محتوایی بحث روزه، اگر شما بتونید افرادی رو پیداکنید که برای سایتهای مختلف مقالات دست اول بدن یا ترجمه کنن، خیلی ها ممکنه خریدار اینجور مقالات برای سایتشون باشن.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
05-14-2016, 10:56 PM
ارسال: #10
به نظر من سعی کنید تخصص خودتون رو ارائه کنید
 تشکر شده توسط: هورداد
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راه اندازی فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی خودرو svz2022 0 360 06-14-2022 09:57 AM
آخرین ارسال: svz2022
  چگونه از اینترنت کسب درآمد کنم؟ money* 9 2,406 12-26-2018 12:03 AM
آخرین ارسال: viska
  كسب درآمد با سرویس ارزش افزوده پیامک (VAS) mehdi098 5 4,857 06-10-2018 12:07 AM
آخرین ارسال: mohsenhmt
  بهترین و مطمئن ترین شیوه درآمد از اینترنت برای یک تازه کار saeedhashemi1371 5 1,949 11-24-2017 01:00 PM
آخرین ارسال: javaneirani
  خرید گروهی پکیج وبمستران هوشمند 2 همیار وردپرس (کسب و کار اینترنتی حرفه ای) xmax9119 4 2,291 01-02-2017 10:47 PM
آخرین ارسال: مهران مانی
  پیشنهاد برای راه اندازی یک سایت اینترنتی و همکاری بلند مدت ebiramgs 1 1,050 12-25-2016 08:15 PM
آخرین ارسال: mohamad mobile
  کسب درآمد اینترنتی در ایران toofan245 14 2,256 05-13-2016 01:20 AM
آخرین ارسال: davoodazari
  راه اندازی مجله اینترنتی iran480 2 1,103 11-18-2015 01:30 PM
آخرین ارسال: سزار3
  استفاده از ویکی پدیا برای کسب درآمد fado 5 3,486 10-13-2015 09:21 PM
آخرین ارسال: kashef51
  درآمد سایت شیپور mehrdad062 5 10,035 05-27-2015 01:38 PM
آخرین ارسال: Iraj_27
  فروشگاه اینترنتی arzil 10 2,867 02-21-2015 05:54 PM
آخرین ارسال: samiar afshari
  چه محصولاتی در فروش اینترنتی سود بهتری دارن؟ پرواز 1 2,573 09-01-2014 11:26 PM
آخرین ارسال: tondar12
  کتاب کسب درامد از اینترنت در ۷ روز msnmas 37 9,003 07-25-2014 01:26 AM
آخرین ارسال: milad_Mdpr
  درآمد میلیونی ، سایت های ایرانی کامیار کاظمی 27 9,543 07-24-2014 01:48 PM
آخرین ارسال: aminjan
  آینده کسب‌و کارهای اینترنتی saeed.abdollahi 0 937 06-05-2014 08:30 PM
آخرین ارسال: saeed.abdollahi
  نیازمند سرمایه گذار برای یک طرح نو و کسب درامد اینترنتی pmmcdvd 61 16,179 04-20-2014 02:36 PM
آخرین ارسال: LOBA-SMS
  آموزش و تمرین بیش از 25 روش کسب درآمد از اینترنت و 18 روش کار در بازار سنتی msnmas 17 7,836 02-03-2014 09:31 PM
آخرین ارسال: safory
  چگونه یک فروشگاه اینترنتی کارت شارژراه اندازی کنیم؟ کامیار کاظمی 31 10,686 01-23-2014 02:34 PM
آخرین ارسال: jujushow
  معرفی ایده های پولساز M0TRIX 11 3,945 01-22-2014 09:56 PM
آخرین ارسال: ehsan322
Thumbs Up کسب درآمد از طریق اینترنت کامیار کاظمی 78 27,365 01-10-2014 07:18 PM
آخرین ارسال: starter127

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS