سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: معرفی ایده های پولساز
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام.

همه انجمن رو زیرو رو کردم همه تاپیک هایی که مربوط به کسب و کار اینترنتی بود رو خوندم.

هیچ ایده بدردبخوری در این زمینه وجود نداره.کسی هم چیزی پیشنهاد نداده.

منظور من ایده های جدید نیست ایده که پیاده نشده باشه نیست. میتونه تکراری باشه ولی فقط پولساز باشه.

برای مثال سایت پونیشا رو در نظر بگیرید.اول که امد دو تا رقیب داشت به اسمهای پارسکدرز و برنامه جو. جالب اینجاست که در کمترین زمان ممکن هر دو رقیب رو جا گذاشت و الان روزانه بالای 30-40 پروژه در حال انجا هست. انقدر پیشرفت کرد که حتی ثبت نام هم پولی شده.(500 تومن به ازای هر پستی که میدید)

این سایتها دردسر هم ندارن. شما به عنوان واسط کار میکنید از هر پروژه که انجام میشه درصدی سود میکنید.

یا مثلا فروش شارژ انلاین.ایرانسل همرا اول تالیا رایتل.

یا سایت ترجمه انلاین. ترجمه به تمامی زبانهای دنیا.که باز شما به عنوان واسط درصدی سو دمیکنید. که حتی تاپیک هم زدم.اگه دیده باشید.

اگه ایده ای دارید که تو این مایه ها باشه دریغ نکنید.تا تاپیک جامعی داشته باشیم.

من در نظر دارم یه سایتی راه بندازم و واسش تبلیغ کنم. واقعا به تبلیغ ایمان دارم.

واسه شروع چون پولم محدوده میخوام با 10-20 تومن در نیازمندی های همشهری تبلیغ رو شروع کنم. بعد میتونم انلاین تبلغ کنم.

دوستان ایده های خودتون رو بفرمائید.

عضو کوچک انجمن.

با تشکر
دوست عزیز این انجمن که جای خود داره. شما یک سر به انجمن هایی که فقط در همین رابطه هستند بزنید می بینید هزاران تاپیک این شکلی زده شده. اما به هیچ نتیجه ای نرسیده.
شما می خواین از نت بدون زحمت درآمد کسب کنید اما این امکان نداره. همون پونیشا هم خبر دارید چقدر تبلیغات کرد تا جا افتاد؟ یا سایتی مثل ایسام. تبلیغاتش انقدر زیاد بود که یک مدت امکان نداشت وارد سایت معروفی بشی و تبلیغ ایسام رو نبینی.
در همین رابطه میشه شبکه تبلیغات رو هم مثال زد.
بهتره تخصص داشته باشید تا بتونید کاری رو شروع کنید.
فروش شارژ که کامل اشباع شده و من به شخصه می گم اگه ایده ی جدیدی هم توی این زمینه باشه موفق نمیشه

اشتباه شما اینجاست که هنوز نمی دونید میخواین چه سایت بزنید 30 تومن کنار گذاشتید برای تبلیغات و حتم دارید موفق میشین!! با 30 هزا تومن موفق نمی شین
با توجه به علائق شخصی موضوع انتخاب کنید

پیروز باشید
داداش من اولا شما می خوای تو اینترنت کار کنی فکر میکنی تبلیغات توی همشهری به دردت بخوره. وقتی اینو میگی به نظر من یعنی اطلاعاتت خیلی پایینه. در ثانی این سایت ها که موفق می شن کاملا حرفه ای میان تو میدون. با برنامه و سرمایه زیاد.
خیلی ها میان تو نت سرمایه بالا می ذارن. حالا یک عده موفق می شن و یک عده خیر.
شما می تونی یک کسب و کار رو بیای به نت پیوند بزنی. این طور خودت تنهایی با سرمایه کم هم می تونی موفق شی. مثلا یک شغل رو انتخاب کن و تو نت براش بازاریابی اینترنتی راه بنداز. یک سایت با سئوی بالا براش ردیف کن. مطالب حرفه ای و به درد به خور توش بذار. بازاریابی از طریق ایمیل انجام بده. و هرنوع بازاریابی از نوع اینترنتی.
من به یکی تو همین سایت پیشنهاد دادم. برو تا کار بیمه. یک سایت سئو و جامع بزن در مورد بیمه. اگر خودت نمی تونی باید هزینه کنی و برات یک سایت سئو بزنن. ولی مطالب رو خودت باید جور کنی و بذاری.
شما با یک سایت ردیف و یک آفیس خونگی صاحب یک شغل شدی و نه اجاره میدی و نه فقط یک محدوده خاصی رو برای بازار هدفت انتخاب کردی بلکه کل ایران میشه بازار هدف شما.
حالا به نظرت این ایده خوب نیست؟
سلام.

توفان عزیز مرسی.من 30 تومن کنار نذاشتم.پول دارم ولی باید به این اطمینان برسم که حتما جواب میده تا سرمایه گذاری کنم. 30. تومن یه جورایی مثال بود.

مهدی : مرسی

منظورت رو از بیمه دقیق متوجه نشدم. واسه شرکتهای بیمه بازااریابی انلاین بکنم ؟

اینکه یه کسب و کار رو انلاین بکنم ایده خوبیه .ولی چه کسب و کاریکه هم میشه انلاین انجام داد هم سودهی داره ؟
احتمالا منظورش ازبیمه اینه که سایتی در مورد انواع بیمه ها و اخبار اون ها توش بنویس. بعد که یکم گذشت شرکت های بیمه میان و تبلیغات می دن و میشه درآم. اینکار شدنیه و چندتا رقیب بزرگ هم داره. اما خب یک مدت طول میکشه و سرمایه واسه سئو و تبلیغات می خواد
سلام.

ایده خوبیه ولی یکی دو روزسرچ کردم.خیلی اشباع شده.

باید روی مشاغل دیگه سرمایه گذاری کنم.

این ایده خیلی خوبه که یه شغل رو انتخاب کنیم و پرورش بدیم تا جایی که بتونیم تبلیغ بگیریم.

اگه دوستان چیز دیگه ای مثل بیمه تو ذهنشون دارن. لطفا بگن.

مرسی
شما هر نوع کسب و کار رو که این توانایی رو داشته باشه که تو نت براش بازاریابی کنی می تونی انتخاب کنی.
کاری نداره برو فهرست نیازمندی های همشهری رو بگیر بخون. لیست همه مشاغل اینجا هست. ببین کدومشو دوست داری؟ کدومش پتانسیل خوبی برای معرفی در نت داره؟
منظور من از سایت برای بیمه یک سایت تبلیغاتی نبود. بلکه هدف این هست که خودت اصلا نمایندگی انواع بیمه ها رو داشته باشی. و تو سایتت بفروشی. نه اینکه بقیه بیان تو سایتت تبلیغ کنن. نه خودت فروشنده باشی.
یک چیز هم بهت بگم. بعضی چیزها اون طور که فکر می کنیم نیست. من تا مدتی فکر می کردم سایت هایی که در یک مورد خاص در ده تای اول سرچ گوگل هستن کار شاقی می کنن.
بعدا فهمیدم اکثرشون از یک سیستم سایت ساز سایتشونو تهیه کردن. با قیمت هایی نسبتا پایین برای یک شرکت در حد 500 هزار تا 2 ملیون.
همین بیمه رو دقیق تر بررسی کن.
ببین من خودم اصلا تو فکر بیمه نبودم ولی جدیدا چند بار دیگران بهم اهمیت بیمه رو تذکر دادن طوری که علاقمند شدم ببینم بیمه برای چه چیزهایی هست. مثلا بیمه تکمیلی و بیمه بازنشستگی.
همین بیمه خیلی خوبه و جای کار داره. چون خیلی ها هنوز نمی دونن چه بیمه هایی هست که می تونه به دردشون بخوره.
دوست عزیز یه مساله ای هست که هر چقدر سرمایه گذاری کنید به همون نسبت درآمد خواهید داشت.
شما مثلا با سرمایه 5 میلیون تومانی نمی تونید کسب و کاری را راه بیندازید که ماهیانه 5 میلیون تومان(ماههای ابتدایی شروع / بدون تبلیغات) درآمد خالص داشته باشد
حتما کارتون باید از طریق اینترنت باشه ؟
بیشتر توضیح بدید لطفا

ضمنا اگر تاپیک فستیوال ایده های کسب و کار رو نگاه کنید میتونید به نتایج خوبی برسید
برای موفق شدن توی نت ، اولین نکته داشتن و پیدا کردن اعتبار هست
هر کاری می خواد باشه ، باید اعتبار داشته باشید

اعتبار در طول زمان به وجود می یاد ، با تبلیغات وسیع ، با داشتن دفتر و نمایندگی فیزیکی ، با کار خوب و ....
همه این موارد زمانبر و هزینه بر هست ، پس نت جایی نیست که بزنی و ببری !!

اما اگر دنبال یک کار عادی با درامد عادی باشی ، خیلی راحت امروز یک سایت میاری بالا ، توش چهار تا عکس آشغال نظیر ساعت و دستبند و فیلم فلان و بیساز می زاری فرداش تو چند تا فروم تاچیک می زنی ، از چند جا پاپ آپ می خری ، یک سری بنر سفارش می دی و تمام ، فروش شروع می شه .
شش ماه یا یکسال بعد می شینی دودوتا چهارتا می کنی یر به یر شدی

خلاصه کلام اینکه تجارت در نت ایران را جدی بگیرید ، آموزش های لازم را ببنید ، سرمایه گزاری خوب بکنید ، سالم کار کنید و اطمینان مردم را جلب کنید مطمئن باشید تو بلند مدت جواب می گیرید
(01-01-2014 11:35 PM)hamid.h نوشته شده توسط: [ -> ]حتما کارتون باید از طریق اینترنت باشه ؟
بیشتر توضیح بدید لطفا

سلام.

بله حتما اینترنتی باشه. با توجه به شرایط فعلیم فقط اینترنتی باشه. حالا اگه یه ذره هم کار فیزکی داشته باشه اشکال نداره
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع