ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چك يك ميلياردي من چگونه پاس ميشود؟
زمان کنونی: 05-03-2024, 02:04 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: pulaki
آخرین ارسال: نینجا
پاسخ: 67
بازدید: 15265

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 2.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چك يك ميلياردي من چگونه پاس ميشود؟
03-31-2012, 01:39 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-31-2012 02:08 AM، توسط pulaki.)
ارسال: #61
RE: چك يك ميلياردي من چگونه پاس ميشود؟
(03-15-2012 01:11 PM)hasan-f نوشته شده توسط:  به نظر من شما هدفتون رو خیلی بزرگ در نظر گرفتید ( اهداف رو باید به اجزاء کوچکتر تقسیم کرد تا قابلیت اجرا پیدا کند ) علاوه بر این به نظر من داشتن فکر مثبت تنها 10 درصد کار هستش و مابقی : تعیین هدف . برنامه ریزی . سازماندهی . اجرای دقیق . کنترل . همراه با تلاش و پشتکار بسیار
ممنون حسن آقا همشهري خوبم از راهنماييتون اميدوارم به زودي زود بتوانم شما را زيارت نمايم

تماس با من09368460269

قلم گفتا كه من شاه جهانم/قلمزن رابه دولت مي رسانم
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , hasan-f , jahanagahi
03-31-2012, 02:05 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-31-2012 02:21 AM، توسط pulaki.)
ارسال: #62
ممنونم كاميار جان از وسعت ديدتان و فكر بزرگتان ضمنا دوستان فكر نكنند كه چك راز جواب نميدهدحتما مسير من درست نبوده درثاني من به نتايج جالبي دراين زمينه دست يافتم كه شايدبيشتر از يك ميليارد بيرزد ودر آينده بدردم بخورد در ضمن احمدآقا اگرچه من تاحالا بيشتر از صدميليون يكجا در حسابم نبوده اما يك ميليارد براي من رقم درشتي نيست بهتراست بجاي اينكه ارقام را زير ذره بين ببريم آنها رااز آن سر دوربين نگاه كنيم تا ارقام بظاهر درشت بصورت يك غول برايمان خودنمايي نكنندباوركنيد يك ميليارد چيزي بيشتر از يك ميليارد نيست فقط اسمش كمي غلط اندازست درست مثل سرطان! كه خيليها از پسش برآمده اند به همين سادگي!

تماس با من09368460269

قلم گفتا كه من شاه جهانم/قلمزن رابه دولت مي رسانم
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , mjdehghani , jahanagahi
04-01-2012, 11:18 PM
ارسال: #63
(03-31-2012 02:05 AM)pulaki نوشته شده توسط:  ممنونم كاميار جان از وسعت ديدتان و فكر بزرگتان ضمنا دوستان فكر نكنند كه چك راز جواب نميدهدحتما مسير من درست نبوده درثاني من به نتايج جالبي دراين زمينه دست يافتم كه شايدبيشتر از يك ميليارد بيرزد ودر آينده بدردم بخورد در ضمن احمدآقا اگرچه من تاحالا بيشتر از صدميليون يكجا در حسابم نبوده اما يك ميليارد براي من رقم درشتي نيست بهتراست بجاي اينكه ارقام را زير ذره بين ببريم آنها رااز آن سر دوربين نگاه كنيم تا ارقام بظاهر درشت بصورت يك غول برايمان خودنمايي نكنندباوركنيد يك ميليارد چيزي بيشتر از يك ميليارد نيست فقط اسمش كمي غلط اندازست درست مثل سرطان! كه خيليها از پسش برآمده اند به همين سادگي!

اقا رضا من مطمنم تو از پسش برمياي
ولي قبل بايد حتما يك پيش زمينه داشته باشي

يك نوزاد وقتي كه بدنيا مياد همه ميدونن اين يك روز هم راه ميره هم حرف ميزنه
ولي صبر ميكند تا زمانش برسه

اگر گفتم از 100 ميليون شروع كن بخاطر اين نبود كه جسارت كرده باشم
بخاطر اين بود كه امادگي خوتو بتوني داشته باشي وبتوني درست برنامه ريزي كني
بعد كه موفق شدي براي سال بعد مبلغ رو بيشتر كن........ اينطوري خيلي زود تر ميتوني به يك ميليارد وبيشتر از اون برسي

درسته ميگي كلي تجربه كسب كردي
ولي براي گام اول چون يكباره يك مبلغ درشت رو در نظر گرفته بودي يك شكست حساب ميشه

بازم ميگم قصد جسارت نداشتم
فقط خواستم كمكي كرده باشم

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , pulaki , mjdehghani , jahanagahi , فرهاد قربانی
07-10-2012, 06:37 PM
ارسال: #64
عزیزم مبلغش مهم نیست مهم اینه مکه همسرت اینقد تو رو دوست داشته باشه که دلش نیاد تو رو زندان بندازه بعدش وقتی نیبینم فکر میکنید یه ملیارد رو میخواهی پاس کنی بعدش مشورت میخواهی بذار رازی رو بهت بگم اولا من چنین قولی را به خودم تنها میدم دوما اگه واقا باورش داری چرا برای ما توضیح میدهی بعدش از ما نمیپرسی واقعا ما ملیاردر هستیم یا نه قربونت عزیز اگه واقعا باور داشته باشی خیلی ساده است میتونی فقط باید ذهنتو بمباران غنا و ثروت کنی بعد به جهان ای ثروت رو ببخشی حداقل از دل و جون بخواه بتونی یه ملیارد دلار ثروت ببخشی تا یه ملیارد دلار رو جهان برای تو بده
 تشکر شده توسط: jahanagahi , فرهاد قربانی
07-11-2012, 09:42 AM
ارسال: #65
این یعنی کار درست - عدد و رقم اصلا مهم نیست ناراحت نباشید
مراقب صحبت کردن و بر زبان آوردن کلمات باشید و می دانید هر کلمه ای آینده - جسم - رویدادها را تغییر خواهد داد
قانون جذب با کسی شوخی نداره و بین کسی تبعیض نمیزاره و فقط وفقط کار خودشو انجام میده پس مراقب تکه کلامت باش
مثالی میزنم - خوب به این دو جمله دقت کنید :
1 - من زندان را دوست دارم
2 - من زندان را دوست ندارم
این دو جمله هیچ تفاوتی در باطن برای ذهن نیمه هوشیار ( ضمیر ناخودآگاه ) نمیکنند زیرا ضمیر و قانون جذب به تم یا بکگراند توجه میکنه نه فعل جمله . این نکته ی باریکی هستش محققان به این دو جمله ( افعال منفی ) می گویند که متاسفانه 90 % مردم اصلا نمیدونند چجوری باید به افعال مثبت تبدیل کنند . در پست اولتون از افعال منفی استفاده کردید :
1 - (( اگه اين چك درسرسيد پاس نشه ميتونه چكمو برگشت بزنه و منو بندازه زندان ))
2 - (( و گرنه مجبورم تعطيلات عيدو در گوشه زندان آب خنك بخورم ))
3 - (( اگر مرد راهي بگو ياعلي ))
از من ناراحت نشید خواهشا اما حقیقت چیزی دیگه ای هستش . در جمله 1 و 2 شما تم ذهنی خودتون رو روی زندان برنامه ریزی کردید در حالی که میشد راحت جاشو با این جمله عوض کنید ( من فوق العاده عاشق آزادی و پاس کردن چکم هستم چون دارم پول به کسی دیگه اهدا میکنم و می بخشم ) . در جمله 3 - درسته همه ی ما مسلمان هستیم شفاعت خواستن از ائمه خوبه اما در فیزیک کوآنتوم کمک گرفتن مطلق فقط و فقط از یک انرژی بیکران ( خالق هوشمند ) و فقط یک آفریننده ی واحد مجازه اگر شما از کسی دیگه کمک بگیرید ارتعاشات پاک خودتون را دو نیم کردید و از قانون معنویت تخدی کرده اید . بگذریم منو عفو کنید که اینطور نوشتم اما وظیفه دونستم یادآوری کنم .
اما این مسائل به ظاهر کوچک را خیلی راحت میشه به نفع خودتون تغییر داد به طوریکه در بازی شیرین زندگی همیشه برنده باشید . در ضمن شما از یک روند جالب هم استفاده کردید که این مسئله را با افرادی همتراز فکری خودتون در میون گذاشتید و اینو بگم اگر حتی یک نفر از دوستان به یاد شما باشه میتونه خیلی انرژی انتقال بده ( در میون گذاشتن ایده یا فعالیت با دیگران خود یک راز از رازهای روند هستش ) . به نظر من باید جملات افعال مثبت را روزانه بر زبان آورید و اصلا شک و تردید نکنید که چک پاس میشه یا نمیشه حتی تا روز اخر ( حتی تا روز آخر ) . شما به منبعی وصل هستید که میتونه در یک ثانیه گدا رو پادشاه و پادشاه را گدا کنه . پس چه ترسی ؟؟؟ چه پاس نشدنی ؟؟؟ آسوده باش
این جمله قدرت زیادی با خودش حمل میکنه و به کائنات می فرسته :
((( خدایا شکرت - این چک را به ذهن الهی و خرد الوهیت درونم می سپارم و راههای شهود را بر من بگشا )))
با سپاس
 تشکر شده توسط: P@RSA , مهدی گل محمدی , nazli , madar , سعید محمدی , goldmen , mjdehghani , jahanagahi , 3ObHaN , فرهاد قربانی , توانا , sokoot , maryambanoo
10-11-2012, 09:46 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-11-2012 09:47 AM، توسط madar.)
ارسال: #66
واقعا عالی بود آقای بهداد
در تایپیک مسائل کاربردی قانون جذب قرار شده پست نزنیم از طرف دیگه ارسال پیام خصوصیتون بسته است
پس ما مشکلاتمون رو چطور با شما در میون بگذاریم؟
ممنون که می نویسید
متشکر میشم جوابمو بدید

اینکه جهان به کجا می رود نباید زیاد برایتان اهمیت داشته باشد بلکه آنچه مهم است این است که شما چه می خواهید و کجا می روید.
 تشکر شده توسط: mjdehghani , jahanagahi , 3ObHaN , فرهاد قربانی
02-27-2013, 01:02 AM
ارسال: #67
ماشاا... به این همه انگیزه،داداش اگر امید به خدا و پشتکار رو هم چاشنیش قرار بدی،مطمئن باش یکی از ابر میلیاردرهای اینده شما هستی
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه کارمندان خوب را برای کمپانی خود حفظ کنیم as2017 0 785 01-24-2017 11:50 PM
آخرین ارسال: as2017
  چگونه در ۱۰ حرکت پولدار شویم؟ قسمت دوم سید محسن سبزواری 0 727 12-19-2016 01:06 PM
آخرین ارسال: سید محسن سبزواری
  کتابی که مسیر زندگی من رو دستخوش یک تغییر بزرگ کرد mehdi62 14 5,086 08-03-2013 10:13 AM
آخرین ارسال: poldar
  چگونه شغل دلخواهم را بيابم؟ یک همراه سبز 0 1,000 05-20-2013 07:46 PM
آخرین ارسال: یک همراه سبز
Rainbow چگونه حال کار را خوب کنیم؟ صدفی 0 942 04-05-2012 12:45 AM
آخرین ارسال: صدفی
Information چگونه خصوصیات روانی وشخصیت خود پیدا کنیم؟ www123 1 1,022 03-12-2012 11:46 PM
آخرین ارسال: goldmen
Rainbow چگونه به شغل خود علاقه مند باقی بمانیم اقاي ايـــده 0 809 02-12-2012 01:07 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS