ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چك يك ميلياردي من چگونه پاس ميشود؟
زمان کنونی: 05-18-2024, 04:05 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: pulaki
آخرین ارسال: نینجا
پاسخ: 67
بازدید: 15327

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 2.59
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چك يك ميلياردي من چگونه پاس ميشود؟
02-18-2012, 01:53 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-15-2012 01:47 AM، توسط اقاي ايـــده.)
ارسال: #51
RE: چك يك ميلياردي من چگونه پاس ميشود؟
(02-18-2012 01:14 AM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط:  آقا هوشنگ موفقیت شما غیر از این بود که تلاش کردید و در عرض ده سال به این آرامش رسیدید؟
آقا پولکی گل بنده قصد جسارت ندارم ولی این یه مقدار خنده داره و برا من غیر قابل درکه.من میگفتم که بهمن ماه امسال جنسیس کوپه میخرم ولی امروز که 28 بهمن ماهه گاری هم نتونستم بخرم.چرا چون پول تو عالم موجودات بین اونایی تقسیم میشه که تلاش میکنن.همین آقا هوشنگ ما تلاش کرده و در عرض ده سال (نه یک یا دوماه) به این موفقیت رسیده.
دقیقا اینجا قانونه نیوتن مطرح میشه که میگه هر عملی ،عکس العملی داره.

امیدوارم که روز موعود چکتون پاس بشه(ولی چه سودی برا شما داره میره تو حساب همسرتون دیگهDBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinSmile

بچه ها تنها عاملی که نمیزاره ما موفق بشیم تنها یک چیزه اونم ترسه.
اگر این یه موردو باهاش کنار بیایم همه چی درست میشه.

اول اقاي مهندس مسيح قاونون راز ونوشتن واقعا درسته وكار ميكنه.... قانون باورها واينكه هرجي بخواي تو ذهنت تصورش كن بدون هرچي درست توصورت قوي تر وبهش ايمان داشته باشي بيشتر زودتر ودقيق تر بهش ميريسي((( من از اين قانون براي كارهاي روزانه ام استفاده ميكنم يكي پيدا كردن جا پارك ماشين در جاهايي كه عمرا جاخالي گيرت بياد يكي موقع رانندگي تا به طور اين مامورهاي راهنمايي رانندگي نخورم..))Big Grin

واما اقاي گل محمدي درسته بايد تلاش كرد وبه خواسته ات رسيد... تا تلاش نكني هيچي گيرت نمياد
بستگي داره تلاش رو به چي بگي.........يكي ميره كلي زحمت ميكشه ازاخر هم هيج غافل ازاينكه اگر اولش چند دقيقه فكر ميكردم نيازي به اون همه زحمت الكي نبود

اقاي پولكي واما شما:
اول ازهمه كارت از اول مشكل داشت...چرا؟ هنوز به اون باور نرسيدي كه ميتوني كاري رو انجام بدي
بعد ميگن مسلماني پله پله
شما واقاي گل محمدي خواستين راه صد ساله رو يكشبه برين كه تابحال نتونستين(( اقاي گل محمدي ماشين ميخواست براي ديروز...شما براي اخر سال كلي پو.ل))

اين كارتون واين چكتون يكجور هل ميشه ولي براي ايده هاي بعديتون درست تر تصميم بگيرن

تو يكجا خودنم يك نويسده يك شبه پولدار شده... چظور؟ اونم مثل شما براي يك بازده زماني كلي پول ميخواست
رفت تحقيق كرد... ديد الان نزديك فصل شنا تو امريكا هست....ازچند تا زن پرسيد كه شما چه مشكلي دارين برايي اين فصل؟ گفت اكثر زن ها چون ران هاي بزرگي دارند نمي تونند به راحتي شنا كنند..اگر راهكاري بشه كه ران هاشون كوچيك تر بشه.....ديد اين مشكل اكثر همه زن ها هست
با يك دكتر صحبت كرد....كتاب 100 روش براي كوچ كردن ران(( اسم دقيقش رو فراموش كردم))) چاپ شد....شد كل اين كار براش 2 ماه طول كشيد....تا قبل از فصل شنا هم كتابش حاضر ودست همه بود
كتابش شد پرفروش ترين كتاب سال زمان خودش

اگر مقاله اون زن كه با600 هزار تومان يك معامله 6 ميلياردي با كشور چين انجام داد رو يكبار بخون.... تو اين سايت بچه ها مقالشو گذاشتين
يا از ساي تزير بخونش
http://www.khalaghiyat.com/users/emailco...8e&lang=fa

اقاي پولكي هنوز كلي زمان داري.......از زمانت درست وبهينه استفاده كن

موفق باشي
يا علي

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: arash67 , pulaki , مهدی گل محمدی , hasan-f , jahanagahi , motafaker77
03-15-2012, 01:42 AM
ارسال: #52
اقاي پولكي تا 28 اسفند فقط 3 روز مونده....... چه كردي با چك؟

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , hasan-f , jahanagahi
03-15-2012, 09:28 AM
ارسال: #53
هنوز هیچی997میلیون کم دارم!

تماس با من09368460269

قلم گفتا كه من شاه جهانم/قلمزن رابه دولت مي رسانم
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: P@RSA , مهدی گل محمدی , hasan-f , jahanagahi
03-15-2012, 01:11 PM
ارسال: #54
به نظر من شما هدفتون رو خیلی بزرگ در نظر گرفتید ( اهداف رو باید به اجزاء کوچکتر تقسیم کرد تا قابلیت اجرا پیدا کند ) علاوه بر این به نظر من داشتن فکر مثبت تنها 10 درصد کار هستش و مابقی : تعیین هدف . برنامه ریزی . سازماندهی . اجرای دقیق . کنترل . همراه با تلاش و پشتکار بسیار
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , کامیار کاظمی , pulaki , motafaker77
03-15-2012, 08:31 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-15-2012 08:42 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #55
(02-18-2012 01:14 AM)مهدی گل محمدی نوشته شده توسط:  آقا هوشنگ موفقیت شما غیر از این بود که تلاش کردید و در عرض ده سال به این آرامش رسیدید؟
آقا پولکی گل بنده قصد جسارت ندارم ولی این یه مقدار خنده داره و برا من غیر قابل درکه.من میگفتم که بهمن ماه امسال جنسیس کوپه میخرم ولی امروز که 28 بهمن ماهه گاری هم نتونستم بخرم.چرا چون پول تو عالم موجودات بین اونایی تقسیم میشه که تلاش میکنن.همین آقا هوشنگ ما تلاش کرده و در عرض ده سال (نه یک یا دوماه) به این موفقیت رسیده.
دقیقا اینجا قانونه نیوتن مطرح میشه که میگه هر عملی ،عکس العملی داره.

امیدوارم که روز موعود چکتون پاس بشه(ولی چه سودی برا شما داره میره تو حساب همسرتون دیگهDBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinSmile

بچه ها تنها عاملی که نمیزاره ما موفق بشیم تنها یک چیزه اونم ترسه.
اگر این یه موردو باهاش کنار بیایم همه چی درست میشه.

باتشکر از آقا مهدی عزیز و سبحان جان.
زمان رسیدن به اهداف بستگی مستقیم به ایمان و باور دارد.بعضی از عزیزان انجمن تازه با مطالب تفکر مثبت و مطالب خوب تایپیکهای سایت آشنا شده اند و چون جوان و پر انرژی هستند کمی هم عجله دارند.ضمنا عده بسیار کمی هم به این مسئله ایمان کامل ندارند.
من واقعا در این 10 سال هدفهایم را نوشتم مطالعه کردم. آموزش دیدم و آموزش دادم. بعضی از اوقات از شدت فعالیت خسته شده و گریه می کردم ولی چون هدف داشتم برنامه های برای رسیدن به اهدافم پی ریزی کردم. به تمسخر دیگران توجه نداشتم. به گلایه های خانواده در رابطه با نداشتن درآمد لبخند تحویل می دادم و بارها می گفتم شیر پس از حرارت زیاد یکدفعه سر می رود و موفقیت من هم در یک زمان چنان پیشرفت میکند که همه را انگشت به دهان می گزارد.
افرادی را می بیند در اولین زیارت به مراد دلشان می رسند .می دانید چرا؟ چون ایمان و باور فوق العاده زیادی دارند.
این سایت و این انجمن با ارزشترین مطالب را دارد و بی نظیر است. فقط کافی است باورهایتان را زیاد کنید.
عجله نکنید از مسیر رسیدن به اهدافتان لذت ببرید.
حرکتی که جناب مهندس کاظمی ادمین عزیز و دوست داشتنی سایت انجام داده به جرئت عرض کنم در دنیا بی نظیر است. استفاده کنیم تا روز به روز موفقتر بشویم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , P@RSA , hasan-f , pulaki
03-15-2012, 08:52 PM
ارسال: #56
(03-15-2012 09:28 AM)pulaki نوشته شده توسط:  هنوز هیچی997میلیون کم دارم!
اه ، سه روز دیگه مونده به عبارتی میشه روزی 332333333.3333333333 باید بریزی تو حساب آقا رضا جان . خدا بزرگه ، 28 صبح اگه جور نشد خبرش رو به من بره تا یه فکری بکنیم با هم دیگه ( یه طوفان فکری )

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , jahanagahi
03-31-2012, 01:08 AM
ارسال: #57
سلامي چو بوي خوش آشنايي
بنده 13 روز ازين انجمن دور بودم خدا شاهدست كه برام انگاري چند قرن گذشت اما عوضش لحظه سال تحويل پاي سفره هفت سين براي همتون دعا كردم و به بعضي از دوستان هم كه شمارشونو داشتم زنگ زدم و سال نورو تبريك گفتم چك ميلياردي هم پاس نشد اماوفاداري و پاكباختگي همسرم را براي هزارمين بار به من ثابت كردوهمچنين نوعدوستي و صفا و صميميت شما عزيزان كه در دنياي مجازي نظيرش راكمتر مشاهده كرده ام را اثبات نمود مخصوصا از استادقربانيان عزيز آقاي كاظمي بزرگوار محمدجواد هميشه مهربان احمدآقاي خوش فكر و آقا مهدي گل و ساير دوستاني كه با نظرات و پيشنهادات سازنده شان همراهيم كردند بينهايت سپاسگزارم واميدوارم سال1391 سالي سرشار از موفقيت و بهروزي براي همه هموطنان ايراني علي الخصوص اعضاي محترم اين انجمن باشد آمين يا رب العالمين

تماس با من09368460269

قلم گفتا كه من شاه جهانم/قلمزن رابه دولت مي رسانم
 تشکر شده توسط: hasan-f , کامیار کاظمی , jahanagahi
03-31-2012, 01:16 AM
ارسال: #58
(03-31-2012 01:08 AM)pulaki نوشته شده توسط:  سلامي چو بوي خوش آشنايي
بنده 13 روز ازين انجمن دور بودم خدا شاهدست كه برام انگاري چند قرن گذشت اما عوضش لحظه سال تحويل پاي سفره هفت سين براي همتون دعا كردم و به بعضي از دوستان هم كه شمارشونو داشتم زنگ زدم و سال نورو تبريك گفتم چك ميلياردي هم پاس نشد اماوفاداري و پاكباختگي همسرم را براي هزارمين بار به من ثابت كردوهمچنين نوعدوستي و صفا و صميميت شما عزيزان كه در دنياي مجازي نظيرش راكمتر مشاهده كرده ام را اثبات نمود مخصوصا از استادقربانيان عزيز آقاي كاظمي بزرگوار محمدجواد هميشه مهربان احمدآقاي خوش فكر و آقا مهدي گل و ساير دوستاني كه با نظرات و پيشنهادات سازنده شان همراهيم كردند بينهايت سپاسگزارم واميدوارم سال1391 سالي سرشار از موفقيت و بهروزي براي همه هموطنان ايراني علي الخصوص اعضاي محترم اين انجمن باشد آمين يا رب العالمين

منم به شما سال جديد شمسي رو تبريك عرض مينمايم
واميدوارم امسال هم در كنار همسر گراميتان سالي پراز موفقيت وشاد كامي داشته باشين وبتوانيد از تك تك دقايق زندگي زيباتون نهايت لذت رو ببرين

راستي تو اين سال جديد هوس نكني باز يك چك درشت بنويسي
از 100 ميليون شروع كن تا برسي به يك ميلياردCool

تشکر شده توسط: pulaki , jahanagahi
03-31-2012, 01:20 AM
ارسال: #59
(03-31-2012 01:08 AM)pulaki نوشته شده توسط:  سلامي چو بوي خوش آشنايي

سلام اقای رضای عزیز
جایتان بسیار خالی بود امیدوارم همیشه در کنار خانواده بزرگوارتان شاد و خوشبخت زندگی کنید و سالی سرشار از خوشی و موفقیت را در پیش داشته باشید.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

03-31-2012, 01:33 AM
ارسال: #60
در مورد آن چک نیز عرض کنم که بنظرم، شما بیشتر از آن را کسب کردید و آن جسارت این کار بزرگ بود، کاری که چند هزار نفر در انجمن هیچ کس به جز شما جسارتش را نداشت.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه کارمندان خوب را برای کمپانی خود حفظ کنیم as2017 0 789 01-24-2017 11:50 PM
آخرین ارسال: as2017
  چگونه در ۱۰ حرکت پولدار شویم؟ قسمت دوم سید محسن سبزواری 0 731 12-19-2016 01:06 PM
آخرین ارسال: سید محسن سبزواری
  کتابی که مسیر زندگی من رو دستخوش یک تغییر بزرگ کرد mehdi62 14 5,091 08-03-2013 10:13 AM
آخرین ارسال: poldar
  چگونه شغل دلخواهم را بيابم؟ یک همراه سبز 0 1,002 05-20-2013 07:46 PM
آخرین ارسال: یک همراه سبز
Rainbow چگونه حال کار را خوب کنیم؟ صدفی 0 947 04-05-2012 12:45 AM
آخرین ارسال: صدفی
Information چگونه خصوصیات روانی وشخصیت خود پیدا کنیم؟ www123 1 1,025 03-12-2012 11:46 PM
آخرین ارسال: goldmen
Rainbow چگونه به شغل خود علاقه مند باقی بمانیم اقاي ايـــده 0 811 02-12-2012 01:07 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS