ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دوستان میخوام یه همفکری با ما انجام بدهید
زمان کنونی: 06-02-2024, 04:36 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: bahador
آخرین ارسال: 369369
پاسخ: 13
بازدید: 2621

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02-11-2013, 11:46 PM
ارسال: #1
از دوستان میخوام یه همفکری با ما انجام بدهید
عرضم به خدمتتون که من در حال حاظر دانشجوی کارشناسی هستم و 24 واحد دارم که باید تا تابستون (ینی همین ترم ) تموم کنم چون تابستون به احتمال 90% داره کارم درست میشه که برم خارج از کشور هدفمم فقط در حال حاظر همینه.
حالا مشکلاتی که دارم اینه که درسهای سنگینی دارم که توی بعضی هاشون مشکل اساسی دارم (مخصوصا تو ریاضیات که دروسی مثل معادلات و ریاضی عمومی و محاسبات همش ریاضیه).
نمیدونم میشه تو این مدت کم ریاضی را یاد گرفت یا نه چون تقریبا باید از صفر شروع کنم؟

البته کمی مشکله مالی هم برای شهریه و خرج تو جیبی هم دارم که فقط با رفتن سرکارم درست میشه ولی از طرفی دیگه وقت درس خوندن دیگه ندارم چون کارم از 8 صبح تا 8 شبه و مثل ترم های قبلی دوباره 6 و 7 واحد میافتم و تموم محاسباتم خراب میشه.
تو فکرم یه کاره نیمه وقتم پیدا کنم ولی کاره نیمه وقتم گیرم نیومده تو رو خدا اگه کسی راهی ، پیشنهادی ، چیزی به ذهنش میرسه به ما بگه من دیگه کلافه شدم از این همه فکر و برنامه ریزی که به بن بست خوردمHuh
سپاسگذارم

از خدا هرچی بخوای بهت میده
پس چه خوبه که ازش بهترینها را بخواهیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mir abbas , Delta.H , Haavin , jahanagahi , sir-mahyar , yu3f , habib tousi , rahgozar , mohsen k1
02-12-2013, 12:01 AM
ارسال: #2
RE: دوستان میخوام یه همفکری با ما انجام بدهید
اگر هدفت برات ارزشمنده مطمئنا ارزش اونرو داره که تو این مدت هرگونه زحمتی به خودت بدی و حتی از خوابت بزنی و تنها کسی که میتونه بهت کمک کنه خودت هستی چون با موقعیتی که داری هیچکس نمیتونه بهتر از خودت موقعیتت رو بسنجه و برات راهکار ارائه کنه.
موفق باشید

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: Delta.H , Haavin , jahanagahi , M3HDI , sir-mahyar , yu3f , habib tousi , kafi , rahgozar , mohsen k1
02-12-2013, 12:20 AM
ارسال: #3
دوست عزیز به خاطر گرفتن پذیرش و قصد عزیمت برای پیشرفت بهتون صمیمانه تبریک میگم . شرایط طوری هست که معمولان گاهی بهتره که آدم گام‌هایی‌ با طمأنینه بیشتر برداره . به نظر من اگه قرار باشه همه چیز رو خیلی‌ فشرده دنبال کنید هم سر کار رفتن هم جمع آوری پول برای مهاجرت هم تموم کردن درس‌ها شاید اون‌قدر به شما کمکی‌ نکنه. من پیشنهاد می‌کنم که سبک تر درس‌ها رو بر دارید در قدم اول . و این که چون برنامه‌ای برای موندن ندارید ایجاد کسب و کار برای شما راه گشا نیست. بهترین انتخاب میتون مشارکت توافقی با افراد قابل اطمینان که در همین انجمن هم هستندیا سرمایه بگذارید و کار کنید که به راحتی‌میتونه بعد از یکی‌ دو سال هم افزود شده باشه هم نقد باشه . یا اوراق بانکی‌ بخرید و سودشو جم کنید . البته در صورت داشتن سرمای اولیه ولو کم . در غیر این صورت یک شغل نیمه وقت که خرج تحصیل رو در بیاد کفایته فک می‌کنم . فقط پیشنهاد می کنم اگه میخواین اصولی تصمیم بگیرین اصلا عجله نکنین .
موفق تربن باشید

Don't be a MAYBE ; a maybe never made History !!!
-------
نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش
ما را به ناز فروشان نیاز نیست تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است
 تشکر شده توسط: Delta.H , jahanagahi , sir-mahyar , mir abbas , yu3f , habib tousi , rahgozar , mohsen k1
02-12-2013, 12:36 AM
ارسال: #4
(02-11-2013 11:46 PM)bahador نوشته شده توسط:  از دوستان میخوام یه همفکری با ما انجام بدهید
عرضم به خدمتتون که من در حال حاظر دانشجوی کارشناسی هستم و 24 واحد دارم که باید تا تابستون (ینی همین ترم ) تموم کنم چون تابستون به احتمال 90% داره کارم درست میشه که برم خارج از کشور هدفمم فقط در حال حاظر همینه.
حالا مشکلاتی که دارم اینه که درسهای سنگینی دارم که توی بعضی هاشون مشکل اساسی دارم (مخصوصا تو ریاضیات که دروسی مثل معادلات و ریاضی عمومی و محاسبات همش ریاضیه).
نمیدونم میشه تو این مدت کم ریاضی را یاد گرفت یا نه چون تقریبا باید از صفر شروع کنم؟

البته کمی مشکله مالی هم برای شهریه و خرج تو جیبی هم دارم که فقط با رفتن سرکارم درست میشه ولی از طرفی دیگه وقت درس خوندن دیگه ندارم چون کارم از 8 صبح تا 8 شبه و مثل ترم های قبلی دوباره 6 و 7 واحد میافتم و تموم محاسباتم خراب میشه.
تو فکرم یه کاره نیمه وقتم پیدا کنم ولی کاره نیمه وقتم گیرم نیومده تو رو خدا اگه کسی راهی ، پیشنهادی ، چیزی به ذهنش میرسه به ما بگه من دیگه کلافه شدم از این همه فکر و برنامه ریزی که به بن بست خوردمHuh
سپاسگذارم

سرمایه دارید؟
چقدر؟

آسمان فرصت پرواز بلندی است....قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
 تشکر شده توسط: Haavin , jahanagahi , mir abbas , yu3f , bahador , habib tousi
02-12-2013, 01:46 AM
ارسال: #5
از نظر پولی که برای مهاجرت احتیاجه مشکلی ندارم به اندازه کافی جمع کردم بعدشم باید یه جورایی تا تابستون تموم بشه چون من ترم 6 هستم و از اونورم کارهام تا اوموقع اوکی شده در ضمن سنمم دیگه ایجاب نمیکنه بخام صبر کنم آخه 28 سالمه دیگه داریم پیر پسر میشیم.
سرمایه هم در حال حاظر نزدیکه 60 ، 70 تومن دارم که اصلا نمیخام باهاش ریسک کنم و با یکی دیگه از داداشام شریکی زمین خریدم و سرمایه آخرمم یه پرایده که دست اخر قطعی شد باید تبدیل به پول بشه.
در ضمن من مشکلم اینه که در اصل یه اب باریکه میخام و یه معجزه ای که بتونم از پس این همه واحد درسی بر بیام و خیالم راحت باشه و هدفم فقط بشه دانشگاه.

تشکر شده توسط: jahanagahi , Haavin , sir-mahyar , mir abbas , yu3f , habib tousi , mohsen k1
02-12-2013, 01:53 AM
ارسال: #6
با توجه به سختی درس که خودتان فرمودید کار جز اینکه شما را از اهدافت دور کند تاثیری ندارد. در نهایت پول فروش پراید را سپرده گذاری کرده و آب باریکه ایجاد می شود و بسختی درسهایت را ادامه دهید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: 369369 , Haavin , sir-mahyar , vahid61 , mir abbas , yu3f , 0625 , bahador , habib tousi , kafi , rahgozar , mohsen k1
02-12-2013, 02:04 AM
ارسال: #7
شما هدفت تموم شدن درس و دانشگاهته و می گی 60-70 تومنم داری - یه زمینم داری - ماشینم داری که به موقعش می فروشیش !!!
من نمی فهمم با این تفاسیر این کار کردنو دنبال کار گشتن برای چیته دیگه ؟
اگه هدفت فقط درسته . پس بشین و به درس و مشقت برس .
 تشکر شده توسط: jahanagahi , Haavin , M3HDI , sir-mahyar , vahid61 , mir abbas , yu3f , 0625 , bahador , habib tousi , kafi , mohsen k1
02-12-2013, 02:32 PM
ارسال: #8
(02-12-2013 02:04 AM)369369 نوشته شده توسط:  شما هدفت تموم شدن درس و دانشگاهته و می گی 60-70 تومنم داری - یه زمینم داری - ماشینم داری که به موقعش می فروشیش !!!
من نمی فهمم با این تفاسیر این کار کردنو دنبال کار گشتن برای چیته دیگه ؟
اگه هدفت فقط درسته . پس بشین و به درس و مشقت برس .

60-70 تومن رو که دادم زمین خریدم مگه بهم سود میده که بخام بخورم بعدشم اگه منم مثل مردم یه بابایی داشتم خرجم رو میداد مگه دیوانه بودم دنبال کار بگردم می نشستم درس و مشقم رو میخوندم یه چیز میگیا!؟

بی خیال آقا ظاهرا باید قید ماشین سواری رو زد و بفروشم و بزارم تو بانک سودشا بگیرم

ممنون از همه دوستان بابت راهنماییتون

تشکر شده توسط: jahanagahi , habib tousi
02-12-2013, 02:42 PM
ارسال: #9
برای دانشگاه از دانشجو هایی ک کمک استاد هستند یا دانشجوهای دکترای دانشگاه خودتان ک با استاد مربوطه کار کردند کلاس خصوصی بگیر نهایتا ۴ جلسه. تمام است. مشکل حل می شود.
برای آب باریکه هم بجای اینکه از ۸ صبح تا ۸ شب بخواید کار کنید کافیه یک موتور بگیرید و پیک موتوری کار کنید. یا در بازاریابی فعالیت داشته باشید. انقد می رسونه ک بخواید زندگی رو بگذرونید. اگر هم ک با ماشین نداشتن مشکلی ندارید ب توصیه استاد قربانیان عزیز عمل کنید.

برای مهاجرت کشور مقصد شما کجاست؟ کدوم دانشگاه؟

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: jahanagahi , bahador , habib tousi , سیدمهدی هاشمی
02-12-2013, 03:04 PM
ارسال: #10
(02-12-2013 02:42 PM)yu3f نوشته شده توسط:  برای دانشگاه از دانشجو هایی ک کمک استاد هستند یا دانشجوهای دکترای دانشگاه خودتان ک با استاد مربوطه کار کردند کلاس خصوصی بگیر نهایتا ۴ جلسه. تمام است. مشکل حل می شود.
برای آب باریکه هم بجای اینکه از ۸ صبح تا ۸ شب بخواید کار کنید کافیه یک موتور بگیرید و پیک موتوری کار کنید. یا در بازاریابی فعالیت داشته باشید. انقد می رسونه ک بخواید زندگی رو بگذرونید. اگر هم ک با ماشین نداشتن مشکلی ندارید ب توصیه استاد قربانیان عزیز عمل کنید.
تا اونجایی که میشه باید همین کار را کرد

برای مهاجرت کشور مقصد شما کجاست؟ کدوم دانشگاه؟
[/quote]

دانمارک
برای تحصیل نمیرم داداشم اونجاست رستوران داره
میخاستم یعنی درسما تموم کنم و برم چون 3 ساله الافش شدم حیفه تموم نکرده برم

تشکر شده توسط: yu3f , habib tousi , jahanagahi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چ تولیدی با سرمایه کم خوبه ؟؟؟؟. Mosi 71 0 1,085 04-10-2020 04:10 AM
آخرین ارسال: Mosi 71
  بهترین کار با سرمایه حدود 300 میلیون siavashbehzad 2 5,410 06-05-2019 02:33 PM
آخرین ارسال: Aras1380
  همفکری و ارائه پیشنهاد برای شغل دوم rnima 10 14,632 04-24-2017 11:00 PM
آخرین ارسال: jafar1394
  نظر دوستان در مورد شغل خشکبار ebrahimjan007 4 16,551 12-02-2016 09:43 AM
آخرین ارسال: نوید طرقبه
  با چهل مبلبون سرمایه وارد چه کاری میشدی؟ rezadj 7 3,520 11-18-2016 11:24 PM
آخرین ارسال: irandac
  راهنمایی برای تاسیس مغازه با 100 میلیون سرمایه erfan30 4 3,531 11-18-2016 10:50 PM
آخرین ارسال: irandac
  یادگیری اندروید با کمک یکدیگر saeed74 5 679 10-13-2015 02:59 PM
آخرین ارسال: davaran
  با صد و پنجاه میلیون چیکار کنم ؟ kamangar 12 14,204 12-30-2014 10:39 AM
آخرین ارسال: mostafa7063
Tongue یه پیشنهاد خوب برای بازار مسکن yunespc 40 8,531 11-06-2014 12:07 PM
آخرین ارسال: alireza091111
  با 15 یا 18 میلیون سرمایه اولیه چه مغازه یا کار تولیدی پیشنهاد میکنید _morteza_ 12 40,016 11-02-2014 05:58 PM
آخرین ارسال: bibak@zah
  درخواست همفکری درخصوص فروش تجهیزات شبکه saeed74 3 1,136 10-28-2014 10:51 PM
آخرین ارسال: saeed74
  نظر شما در رابطه با ترفندهای کاری چیست؟ jahanagahi 9 2,221 10-10-2014 09:01 PM
آخرین ارسال: ceyton
  لطفا برای انتخاب اسم برند نظر بدهید. tan-graphic 2 1,984 08-02-2014 06:00 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  کار کردن با پول yunespc 1 756 08-02-2014 10:05 AM
آخرین ارسال: aaftaab24
  دوستان هرکسی اطلاعاتی درباره شغل موزع گری(مامور پخش) داره کمک کنه yunespc 1 4,561 07-07-2014 09:03 AM
آخرین ارسال: yunespc
  با دو میلیون تومان چیکار میشه کرد ؟ 369369 23 48,588 05-22-2014 10:40 AM
آخرین ارسال: saeed269
  آب در کوزه و ما گرد جهان میگردیم - شغل پدرتون چیه؟!) Mahdi.kh 74 14,349 05-21-2014 01:10 PM
آخرین ارسال: شاهرخی49
  میخوام تزیینات ساختمان رو یاد بگیرم؟ ahmad93 3 1,615 04-07-2014 04:27 PM
آخرین ارسال: yunespc
  با سرمایه کم کسب و کار کنیم! karafarin 0 1,112 01-01-2014 08:00 PM
آخرین ارسال: karafarin
  ما بدهکاریم ... کامیار کاظمی 6 735 12-10-2013 11:13 PM
آخرین ارسال: mohammadshamosi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS