سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: دوستان میخوام یه همفکری با ما انجام بدهید
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
از دوستان میخوام یه همفکری با ما انجام بدهید
عرضم به خدمتتون که من در حال حاظر دانشجوی کارشناسی هستم و 24 واحد دارم که باید تا تابستون (ینی همین ترم ) تموم کنم چون تابستون به احتمال 90% داره کارم درست میشه که برم خارج از کشور هدفمم فقط در حال حاظر همینه.
حالا مشکلاتی که دارم اینه که درسهای سنگینی دارم که توی بعضی هاشون مشکل اساسی دارم (مخصوصا تو ریاضیات که دروسی مثل معادلات و ریاضی عمومی و محاسبات همش ریاضیه).
نمیدونم میشه تو این مدت کم ریاضی را یاد گرفت یا نه چون تقریبا باید از صفر شروع کنم؟

البته کمی مشکله مالی هم برای شهریه و خرج تو جیبی هم دارم که فقط با رفتن سرکارم درست میشه ولی از طرفی دیگه وقت درس خوندن دیگه ندارم چون کارم از 8 صبح تا 8 شبه و مثل ترم های قبلی دوباره 6 و 7 واحد میافتم و تموم محاسباتم خراب میشه.
تو فکرم یه کاره نیمه وقتم پیدا کنم ولی کاره نیمه وقتم گیرم نیومده تو رو خدا اگه کسی راهی ، پیشنهادی ، چیزی به ذهنش میرسه به ما بگه من دیگه کلافه شدم از این همه فکر و برنامه ریزی که به بن بست خوردمHuh
سپاسگذارم
اگر هدفت برات ارزشمنده مطمئنا ارزش اونرو داره که تو این مدت هرگونه زحمتی به خودت بدی و حتی از خوابت بزنی و تنها کسی که میتونه بهت کمک کنه خودت هستی چون با موقعیتی که داری هیچکس نمیتونه بهتر از خودت موقعیتت رو بسنجه و برات راهکار ارائه کنه.
موفق باشید
دوست عزیز به خاطر گرفتن پذیرش و قصد عزیمت برای پیشرفت بهتون صمیمانه تبریک میگم . شرایط طوری هست که معمولان گاهی بهتره که آدم گام‌هایی‌ با طمأنینه بیشتر برداره . به نظر من اگه قرار باشه همه چیز رو خیلی‌ فشرده دنبال کنید هم سر کار رفتن هم جمع آوری پول برای مهاجرت هم تموم کردن درس‌ها شاید اون‌قدر به شما کمکی‌ نکنه. من پیشنهاد می‌کنم که سبک تر درس‌ها رو بر دارید در قدم اول . و این که چون برنامه‌ای برای موندن ندارید ایجاد کسب و کار برای شما راه گشا نیست. بهترین انتخاب میتون مشارکت توافقی با افراد قابل اطمینان که در همین انجمن هم هستندیا سرمایه بگذارید و کار کنید که به راحتی‌میتونه بعد از یکی‌ دو سال هم افزود شده باشه هم نقد باشه . یا اوراق بانکی‌ بخرید و سودشو جم کنید . البته در صورت داشتن سرمای اولیه ولو کم . در غیر این صورت یک شغل نیمه وقت که خرج تحصیل رو در بیاد کفایته فک می‌کنم . فقط پیشنهاد می کنم اگه میخواین اصولی تصمیم بگیرین اصلا عجله نکنین .
موفق تربن باشید
(02-11-2013 11:46 PM)bahador نوشته شده توسط: [ -> ]از دوستان میخوام یه همفکری با ما انجام بدهید
عرضم به خدمتتون که من در حال حاظر دانشجوی کارشناسی هستم و 24 واحد دارم که باید تا تابستون (ینی همین ترم ) تموم کنم چون تابستون به احتمال 90% داره کارم درست میشه که برم خارج از کشور هدفمم فقط در حال حاظر همینه.
حالا مشکلاتی که دارم اینه که درسهای سنگینی دارم که توی بعضی هاشون مشکل اساسی دارم (مخصوصا تو ریاضیات که دروسی مثل معادلات و ریاضی عمومی و محاسبات همش ریاضیه).
نمیدونم میشه تو این مدت کم ریاضی را یاد گرفت یا نه چون تقریبا باید از صفر شروع کنم؟

البته کمی مشکله مالی هم برای شهریه و خرج تو جیبی هم دارم که فقط با رفتن سرکارم درست میشه ولی از طرفی دیگه وقت درس خوندن دیگه ندارم چون کارم از 8 صبح تا 8 شبه و مثل ترم های قبلی دوباره 6 و 7 واحد میافتم و تموم محاسباتم خراب میشه.
تو فکرم یه کاره نیمه وقتم پیدا کنم ولی کاره نیمه وقتم گیرم نیومده تو رو خدا اگه کسی راهی ، پیشنهادی ، چیزی به ذهنش میرسه به ما بگه من دیگه کلافه شدم از این همه فکر و برنامه ریزی که به بن بست خوردمHuh
سپاسگذارم

سرمایه دارید؟
چقدر؟
از نظر پولی که برای مهاجرت احتیاجه مشکلی ندارم به اندازه کافی جمع کردم بعدشم باید یه جورایی تا تابستون تموم بشه چون من ترم 6 هستم و از اونورم کارهام تا اوموقع اوکی شده در ضمن سنمم دیگه ایجاب نمیکنه بخام صبر کنم آخه 28 سالمه دیگه داریم پیر پسر میشیم.
سرمایه هم در حال حاظر نزدیکه 60 ، 70 تومن دارم که اصلا نمیخام باهاش ریسک کنم و با یکی دیگه از داداشام شریکی زمین خریدم و سرمایه آخرمم یه پرایده که دست اخر قطعی شد باید تبدیل به پول بشه.
در ضمن من مشکلم اینه که در اصل یه اب باریکه میخام و یه معجزه ای که بتونم از پس این همه واحد درسی بر بیام و خیالم راحت باشه و هدفم فقط بشه دانشگاه.
با توجه به سختی درس که خودتان فرمودید کار جز اینکه شما را از اهدافت دور کند تاثیری ندارد. در نهایت پول فروش پراید را سپرده گذاری کرده و آب باریکه ایجاد می شود و بسختی درسهایت را ادامه دهید.
شما هدفت تموم شدن درس و دانشگاهته و می گی 60-70 تومنم داری - یه زمینم داری - ماشینم داری که به موقعش می فروشیش !!!
من نمی فهمم با این تفاسیر این کار کردنو دنبال کار گشتن برای چیته دیگه ؟
اگه هدفت فقط درسته . پس بشین و به درس و مشقت برس .
(02-12-2013 02:04 AM)369369 نوشته شده توسط: [ -> ]شما هدفت تموم شدن درس و دانشگاهته و می گی 60-70 تومنم داری - یه زمینم داری - ماشینم داری که به موقعش می فروشیش !!!
من نمی فهمم با این تفاسیر این کار کردنو دنبال کار گشتن برای چیته دیگه ؟
اگه هدفت فقط درسته . پس بشین و به درس و مشقت برس .

60-70 تومن رو که دادم زمین خریدم مگه بهم سود میده که بخام بخورم بعدشم اگه منم مثل مردم یه بابایی داشتم خرجم رو میداد مگه دیوانه بودم دنبال کار بگردم می نشستم درس و مشقم رو میخوندم یه چیز میگیا!؟

بی خیال آقا ظاهرا باید قید ماشین سواری رو زد و بفروشم و بزارم تو بانک سودشا بگیرم

ممنون از همه دوستان بابت راهنماییتون
برای دانشگاه از دانشجو هایی ک کمک استاد هستند یا دانشجوهای دکترای دانشگاه خودتان ک با استاد مربوطه کار کردند کلاس خصوصی بگیر نهایتا ۴ جلسه. تمام است. مشکل حل می شود.
برای آب باریکه هم بجای اینکه از ۸ صبح تا ۸ شب بخواید کار کنید کافیه یک موتور بگیرید و پیک موتوری کار کنید. یا در بازاریابی فعالیت داشته باشید. انقد می رسونه ک بخواید زندگی رو بگذرونید. اگر هم ک با ماشین نداشتن مشکلی ندارید ب توصیه استاد قربانیان عزیز عمل کنید.

برای مهاجرت کشور مقصد شما کجاست؟ کدوم دانشگاه؟
(02-12-2013 02:42 PM)yu3f نوشته شده توسط: [ -> ]برای دانشگاه از دانشجو هایی ک کمک استاد هستند یا دانشجوهای دکترای دانشگاه خودتان ک با استاد مربوطه کار کردند کلاس خصوصی بگیر نهایتا ۴ جلسه. تمام است. مشکل حل می شود.
برای آب باریکه هم بجای اینکه از ۸ صبح تا ۸ شب بخواید کار کنید کافیه یک موتور بگیرید و پیک موتوری کار کنید. یا در بازاریابی فعالیت داشته باشید. انقد می رسونه ک بخواید زندگی رو بگذرونید. اگر هم ک با ماشین نداشتن مشکلی ندارید ب توصیه استاد قربانیان عزیز عمل کنید.
تا اونجایی که میشه باید همین کار را کرد

برای مهاجرت کشور مقصد شما کجاست؟ کدوم دانشگاه؟
[/quote]

دانمارک
برای تحصیل نمیرم داداشم اونجاست رستوران داره
میخاستم یعنی درسما تموم کنم و برم چون 3 ساله الافش شدم حیفه تموم نکرده برم
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع