سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: دوستان میخوام یه همفکری با ما انجام بدهید
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
(02-12-2013 02:32 PM)bahador نوشته شده توسط: [ -> ]
(02-12-2013 02:04 AM)369369 نوشته شده توسط: [ -> ]شما هدفت تموم شدن درس و دانشگاهته و می گی 60-70 تومنم داری - یه زمینم داری - ماشینم داری که به موقعش می فروشیش !!!
من نمی فهمم با این تفاسیر این کار کردنو دنبال کار گشتن برای چیته دیگه ؟
اگه هدفت فقط درسته . پس بشین و به درس و مشقت برس .

60-70 تومن رو که دادم زمین خریدم مگه بهم سود میده که بخام بخورم بعدشم اگه منم مثل مردم یه بابایی داشتم خرجم رو میداد مگه دیوانه بودم دنبال کار بگردم می نشستم درس و مشقم رو میخوندم یه چیز میگیا!؟

بی خیال آقا ظاهرا باید قید ماشین سواری رو زد و بفروشم و بزارم تو بانک سودشا بگیرم

ممنون از همه دوستان بابت راهنماییتون

عزیز دلم منم خودم دارم خرج خودمو دانشگاهم رو میدم (پیام نور ترمی حدود 350 تومن = واحد و کتاب و .. ) هزینه لباس و رفت و آمدم هم با خودمه .

من دخترم و شما پسر .

اینقدر که برای شما پسرا توی جامعه کار ریخته 1 درصدش برای دخترا کار نیست . هنوزم می نالید Confused
(02-12-2013 03:09 PM)369369 نوشته شده توسط: [ -> ]
(02-12-2013 02:04 AM)369369 نوشته شده توسط: [ -> ]شما هدفت تموم شدن درس و دانشگاهته و می گی 60-70 تومنم داری - یه زمینم داری - ماشینم داری که به موقعش می فروشیش !!!

60-70 تومن رو که دادم زمین خریدم مگه بهم سود میده که بخام بخورم بعدشم اگه منم مثل مردم یه بابایی داشتم خرجم رو میداد مگه دیوانه بودم دنبال کار بگردم می نشستم درس و مشقم رو میخوندم یه چیز میگیا!؟

بی خیال آقا ظاهرا باید قید ماشین سواری رو زد و بفروشم و بزارم تو بانک سودشا بگیرم

عزیز دلم منم خودم دارم خرج خودمو دانشگاهم رو میدم (پیام نور ترمی حدود 350 تومن = واحد و کتاب و .. ) هزینه لباس و رفت و آمدم هم با خودمه .

من دخترم و شما پسر .

اینقدر که برای شما پسرا توی جامعه کار ریخته 1 درصدش برای دخترا کار نیست . هنوزم می نالید Confused

درود بر تو که خرج خودت را خودت درمیاری اما فعلا که بر عکس شده نمیدونم چطوری میگی کار ریخته برا پسرا والا الان دیگه تو تراشکاریم دختر میخان10_003
(02-12-2013 04:19 PM)bahador نوشته شده توسط: [ -> ]
(02-12-2013 03:09 PM)369369 نوشته شده توسط: [ -> ]

من دخترم و شما پسر .

درود بر تو که خرج خودت را خودت درمیاری اما فعلا که بر عکس شده نمیدونم چطوری میگی کار ریخته برا پسرا والا الان دیگه تو تراشکاریم دختر میخان10_003

مرسی .
کلا خانوما هر چی در مقابل آقای شوهر پر توقعن در عوض در مقابل صاحب کار کم توقعن 35 شاید واسه خاطر اینه که به قوله شما همه جا حتی تراشکاری هام دختر می خان 35

عیبی نداره خودتو ناراحت نکن چون من عکس شما رو دیدم کلاس شما به تراشکاری نمی خوره دنبال یه کار دیگه باش 10_004 جوینده یابنده س .
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع