ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تاپیکی برای تشکر اعضا از همدیگر
زمان کنونی: 06-01-2024, 03:49 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: ast0300
آخرین ارسال: توانا
پاسخ: 328
بازدید: 39550

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امیتازات : 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیکی برای تشکر اعضا از همدیگر
02-07-2013, 08:49 PM
ارسال: #211
RE: سپاس به عزیزان مشهد
خوب اقتضای سن اینست.
احساساتی.
قطره های اشک از فراق دیدار همه عزیزان زائر و عزیزان دوست داشتنی مشهدی از چشمان زاغم Smileمی ریزد.
وقتی جوک پراید را بخود یادآوری میکنم25r30wi این اشک ریختن توام با لبخند می شود.ولی خوب این لبخند را هر فردی ببیند دنیای غصه را می تواند متوجه شود.
نمی دانم از این پس حضوری برای چه عزیزی از انجمن جوک پرایدSmile را تعریف کنم.
عاشقتان هستم. واقعا عاشقتان هستم.
هیچ فردی باور نمیکند که عزیزان انجمن در یک دیدار کوتاه تا این اندازه بهم نزدیک شوند و خالصانه بهم ابراز محبت نمایند.

زنگ تفریح:
استاد جهان آگهی این جوک پراید را تعریف کن .
جهان آگهی : آقا اجازه؟
فردی رفت خواستگاری و به خانواده عروس گفت : پراید دارم. خانواده عروس خوشحال شدند که چنین داماد ثروتمندی دارند.ولی بعد از تحقیق گند قضیه در آمد که آن جوان پرادو داشته.25r30wi
استاد : اینو که صدها بار تکرار کردی .شدی 3
جهان آگهی : آقا اجازه . اگر خواستی جوکی را تعریف کنم که از خنده روده بر بشی.
استاد : جهان آگهی : چه جوکی؟
جهان آگهی : آقا اجازه ؟ جوک پراید رو.
استاد : برو بیرون تا از کل درسها محرومت نکردم.
جهان آگهی : اجازه آقا چشم. دیگه جوک پراید را تعریف نمیکنم.

خواستم تحت تاثیر تاثر من قرار نگیرید و همیشه لبخند را روی لبانتان ببینم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , P@RSA , Haavin , MARYAR , safari-cht , حامد , HadiMahmoodi , Mrs.Seyedi
02-08-2013, 12:06 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-08-2013 12:17 AM، توسط بهداد.)
ارسال: #212
سپاس از میزبانی شرکت عرشیا پیشگام
درود خدمت عزیزان

روز سه شنبه ساعت 14 شرکت عرشیا پیشگام در دفترشان میزبان من بودند . شوکه بودم که حضور مرا پذیرا بودند . این اولین باری بود که به شکل گروهی با برخی عزیزان انجمن ملاقات حضوری داشتم ( با خیلی از عزیزان انجمن بصورت تکی ملاقاتهای سکرت داشتم اما تا حالا گروهی نبوده ) . طبق معمول هر شخصی منو دیده با یک شاخه گل رز هستم و برای این عزیزان گل زرد رنگ بردم با هدف :

فراموش کردن مشکلات قدیمی
وداع با گذشته
پیشرو بودن موفقیت مطلق

این جمع فوق انرژی ظاهر شدند و در متن آن بزرگانی بودند که فاز انرژی منو خیلی بالا بردند . انسانهایی با هدف والا که میدونند چه کار میکنند ، آنها کسانی هستند که به خودشان اعتماد دارند و سخت می کوشند تا دنیای رویایی شان را محقق کنند .

از جناب نامی ، استاد بزرگ بابت تشکیل این جلسه ی حضوری مبنی بر آشنایی بیشتر نه مسائل کاری بسیار سپاسگذارم

از مدیران انجمن خواستار تغییر سمت ویژه ای برای این بزرگوار هستم مانند مرد پیشتاز / ماورای مثبت / استاد عشق / کارآفرین مرتعش و ... - شاید عدم آشنایی اعضاء به چگونگی حضور ایشان در انجمن باعث شده تا قدر ایشان را ندانیم .

توئی که این مطلب رو میخونی : اگه بدونی درمورد چی حرف میزنم تمام زندگی ات را تعطیل خواهی کرد

اتمام حجت من : من شخصا خواستار دیدار تک نفره با این مرد بزرگ هستم

شنیده ام که مشاوران و نمایندگانش در سال مدت کمی ایشان را ملاقات میکنند اما برای من مهم نیست من تمام تلاشم رو انجام میدهم تا با ایشان ملاقاتی 30 دقیقه ای داشته باشم .

استاد نامی اگر نوشته ی منو میخونی شاید به من بخندی اما اسمم روی خودم هست ( مرد معجزه گر ) . این هدفمو رو هم تیک خواهم زد شکی ندارم .

شرکت عرشیا پیشگام = شرکت عمل کننده برمبنای برنامه ریزی و سخت کوش

واقعا افتخار میکنم که برخی عزیزان ( حامد - محمد جان و ای چند نفری دیگه که دوستشون دارم ) اینقدر جدی دست به عمل زده اند و در حال گسترش ایده های خود هستند

حمایت - حمایت - حمایت = کار ماست
تلاش - تلاش - تلاش = کار اونهاست

با سپاس 10_004
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Delta.H , toofan245 , ahmad rezaee , hadi1987 , مسعود کوچولو , jahanagahi , حامد , ali zobeid , tondar12 , کیمیاگر , sir-mahyar , goldmen , m_grate29 , mir abbas , P@RSA , سعید یوسفی , mosafer bedar , Fateme-S , zoofanoon , Mind , Mrs.Seyedi , madar , ناصر صادقی , habib tousi , dara , vahid61 , maxsoulfly
02-08-2013, 12:45 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-08-2013 12:49 AM، توسط حامد.)
ارسال: #213
RE: سپاس از میزبانی شرکت عرشیا پیشگام
با تشکر از بهداد عزیز.

برای ما افتخاری بود که در خدمت استادی به مانند شما باشیم.

و این باعث خوشحالی و سربلندی ماست که تا به امروز در خدمت 14 نفر از دوستان انجمن بوده ایم که بسیار پی به این برده ایم که چه ایده ها و توانایهای بزرگی در این جمع وجود دارد که فقط نیاز به یک برنامه ریزی قوی برای به جریان انداختن این موج خوروشان خواهد داشت
که انشالله به همت همه این موج راه خواهد افتاد.

یا علی

همیشه قدرت را در حرف زدن راه رفتن و نگاهتان داشته باشید.
 تشکر شده توسط: مسعود کوچولو , ahmad rezaee , Delta.H , sir-mahyar , فرهاد قربانی , jahanagahi , m_grate29 , mir abbas , سعید یوسفی , zoofanoon , Mind , Mrs.Seyedi , ناصر صادقی , habib tousi , vahid61 , maxsoulfly
02-08-2013, 12:57 AM
ارسال: #214
(02-08-2013 12:45 AM)حامد نوشته شده توسط:  با تشکر

و این باعث خوشحالی و سربلندی ماست که تا به امروز در خدمت 14 نفر از دوستان انجمن بوده ایم که بسیار پی به این برده ایم که چه ایده ها و توانایهای بزرگی در این جمع وجود دارد که فقط نیاز به یک برنامه ریزی قوی برای به جریان انداختن این موج خوروشان خواهد داشت
که انشالله به همت همه این موج راه خواهد افتاد.

یا علی

سپاس - متوجه ی چیز عجیبی شدم فکر میکنم خودتان هم متوجه نشدید

بموقعش میگم - اصلا انتظار نداشتم نحوه ی کار کردنتان به این شکل باشه

پر از انرژی خالص و ناب هستید خصوصا کسی که پشت میز مدیریت نشسته بود در مورد موضوعات عجیبی حرف میزد که فکر کنم ما توی ایران کم داریم . با تحقیقاتم در مورد برخی موارد مواردی جدید دستم اومده تا مطمئن نشم دست بردار نیستم . خودت میدونی در مورد چی حرف میزنم

فقط اینو میتونم بگم : به اهدافتان ایمان دارم 10_004
 تشکر شده توسط: مسعود کوچولو , حامد , کیمیاگر , فرهاد قربانی , jahanagahi , m_grate29 , mir abbas , سعید یوسفی , Fateme-S , zoofanoon , Mind , Mrs.Seyedi , ناصر صادقی , habib tousi , maxsoulfly , vahid61
02-08-2013, 10:08 PM
ارسال: #215
آقا سعيد را با متانت خاصي كه دارد در جلسه انجمن گيلان ديدم ، با ظرافت و دقت خاصي مثل خيلي هاي ديگر در اين انجمن ميگويد و مينويسد.
بله ، شرط برتر بودن ما با هم بودن است ، نه اينكه اگر گلي چيديم جدا گرديم .

برنده هیچوقت تسلیم نمی شود و تسلیم شونده هم هیچوقت برنده نمی شود.
((راهکار) پل ارتباطی بین صندوقهای استانی
 تشکر شده توسط: MARYAR , jahanagahi , M3HDI , sir-mahyar , فرهاد قربانی , m_grate29 , mir abbas , حامد , Mind , Mrs.Seyedi , ناصر صادقی , habib tousi , maxsoulfly , vahid61
02-13-2013, 10:11 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-13-2013 10:30 PM، توسط فرهاد قربانی.)
ارسال: #216
تشکر و سپاس فراوان
با سلام و عرض ادب خدمت تمامی برادران و خواهران خوبم.و تشکر ویژه از تمامی عزیزانی که برای پدرم دعا کردن و چه از طریق پیام خصوصی و تلفن جویای حال پدرم بودند.الحمدالاه به خیر گذشت و حال پدرم اکنون خیلی خوب هست.یه مقدار ناراحتی قلبی پیش امده بود.که با به موقع رسوندش به دکتر مشکلش حل شد. این تایپک رو زدم تا دراینجا از همه عزیزان یکجا تشکر کرده باشم و کسی از قلم نیفتاده باشد. خیلی خیلی متشکرم. خداوند به تمامی بیماران شفا عنایت بفرماید. امین

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: jahanagahi , hadi1987 , کامیار کاظمی , mallarme , mohammadshamosi , MARYAR , صابری , مهدی گل محمدی , مهدی 1 , zoofanoon , toofan245 , sir-mahyar , ahmad rezaee , 3ObHaN , سیدمهدی هاشمی , Delta.H , M3HDI , مسعود کوچولو , Haavin , cold_fear , mohajer.my , حامد , 369369 , مــجــیــנ , vahid61 , Mrs.Seyedi , mir abbas , HadiMahmoodi , goldmen , Alireza_Kh , habib tousi , نادعلي
02-13-2013, 10:24 PM
ارسال: #217
RE: تشکر و سپاس فروان
خداروشکر.....انشالله همیشه سلامت باشند که پدر و مادر یگانه نعمت ستودنی بین نعمات است.

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , صابری , فرهاد قربانی , zoofanoon , sir-mahyar , ahmad rezaee , jahanagahi , Delta.H , M3HDI , مسعود کوچولو , Haavin , mohajer.my , مــجــیــנ , Mrs.Seyedi , mir abbas , habib tousi
02-13-2013, 10:29 PM
ارسال: #218
خدا رو هزار مرتبه شکر
انشالله که سلامتی کامل به دست آورند

در دنیا یک نفر فقط وجود دارد که باید سعی کنیم

همیشه از او بهتر باشیم

و آن کسی نیست جز گذشته خودمان!
 تشکر شده توسط: صابری , فرهاد قربانی , zoofanoon , sir-mahyar , کامیار کاظمی , ahmad rezaee , jahanagahi , Delta.H , Haavin , mohajer.my , مــجــیــנ , mir abbas , habib tousi
02-13-2013, 10:32 PM
ارسال: #219
خدا رو شكر

من پدر ندارم ولي شما قدرشون بدون

چرا نگران باشم شاید هرگز اتفاق نیفتد!
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , مهدی گل محمدی , zoofanoon , sir-mahyar , کامیار کاظمی , ahmad rezaee , jahanagahi , hadi1987 , Delta.H , M3HDI , Haavin , mohajer.my , 369369 , مــجــیــנ , mir abbas , habib tousi
02-13-2013, 10:32 PM
ارسال: #220
(02-13-2013 10:24 PM)mallarme نوشته شده توسط:  خداروشکر.....انشالله همیشه سلامت باشند که پدر و مادر یگانه نعمت ستودنی بین نعمات است.
ممنونم از محبتتون

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: صابری , zoofanoon , sir-mahyar , ahmad rezaee , jahanagahi , Delta.H , Haavin , mohajer.my , mir abbas , habib tousi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  از دست دادن این سه دلاور(کوهنورد) داغدارمان کرد mardin-b 14 1,794 07-27-2013 11:06 PM
آخرین ارسال: mjdehghani
  امروز اول ماه مصادف است با دوشنبه...از دست ندهید mehrdad062 1 827 06-10-2013 01:04 PM
آخرین ارسال: mallarme
  لطفا برای سلامتی این کوچولو دعا کنید! mohsen k1 9 1,699 05-18-2013 01:55 AM
آخرین ارسال: Mrs.Seyedi
Heart تخته سیاهی برای دعاها و آرزوهای اعضا انجمن در شب آرزوها MARYAR 35 5,165 05-17-2013 02:18 AM
آخرین ارسال: Mrs.Seyedi
  دعا برای سلامتی پدر ومادرها مــجــیــנ 21 4,221 05-03-2013 12:19 AM
آخرین ارسال: shahram......32
  امروز روز اسم گذاشتن برای خودتون هست........... mallarme 12 2,046 04-10-2013 11:30 AM
آخرین ارسال: بابایی
  لحظه شماری برای تحویل سال 1391 خورشیدی اقاي ايـــده 21 3,397 03-20-2012 11:31 AM
آخرین ارسال: sherafati

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS