ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

موفقيت‌هاي من بعد از پيوستن به انجمن
زمان کنونی: 05-19-2024, 01:42 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: MARYAR
آخرین ارسال: ناصر صادقی
پاسخ: 57
بازدید: 9115

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امیتازات : 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موفقيت‌هاي من بعد از پيوستن به انجمن
08-23-2011, 09:42 PM
ارسال: #21
RE: موفقيت‌هاي من بعد از پيوستن به انجمن
خب انگار من آخر از همه رسیدم!
البته من تبریکم را زودتر از همه همان اول صبح گفته بودما!Big Grin

بحث خوبی شروع شده است یعنی خیلی خوب و مورد علاقه من:
من یاد گرفتم که مدیریت زمان بیشتری داشته باشم برای همین در اوقات مرده ام مقالاتم را کامل میکنم و ارسال میکنم.
با تجسم خلاق که مثل همیشه به کلی از خواسته هایم رسیده ام!بخصوص در مثال مال!
با آقای میلیاردر درونم کلی آشنا شدم و هرجا گیر میکنم ازشان سوال می پرسم!(البته یکم کپل و بی حوصله هستند.)
و اتفاقاتی که منتظرم به نتیجه نهایی برسد تا عنوان کنم.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , MARYAR , مهدی گل محمدی , madar , zaghian , jahanagahi , محمدرضا پورقوامی , kimyya , ناصر صادقی , nazli
08-23-2011, 09:50 PM
ارسال: #22
جالب بود بخونید

ویلون زن ناشناس در متروی واشینگتن
در یک سحرگاه سرد ماه ژانویه، مردی وارد ایستگاه متروی واشینگتن دی سی شد و شروع به نواختن ویلون کرد. این مرد در عرض ۴۵ دقیقه، شش قطعه ازبهترین قطعات باخ را نواخت. از آنجا که شلوغ ترین ساعات صبح بود، هزاران نفر برای رفتن به سر کارهای‌شان به سمت مترو هجوم آورده بودند.

سه دقیقه گذشته بود که مرد میانسالی متوجه نوازنده شد. از سرعت قدم‌هایش کاست و چند ثانیه‌ای توقف کرد، بعد با عجله به سمت مقصد خود براه افتاد. یک دقیقه بعد، ویلون‌زن اولین انعام خود را دریافت کرد. خانمی بی‌آنکه توقف کند یک اسکناس یک دلاری به درون کاسه‌اش انداخت و با عجله براه خود ادامه داد. چند دقیقه بعد، مردی در حالیکه گوش به موسیقی سپرده بود، به دیوار پشت‌ سر تکیه داد، ولی ناگهان نگاهی به ساعت خود انداخت وبا عجله از صحنه دور شد. کسی که بیش از همه به ویلون زن توجه نشان داد، کودک سه ساله‌ای بود که مادرش با عجله و کشان کشان بهمراه می ‌برد. کودک یک لحظه ایستاد و به تماشای ویلون‌زن پرداخت، مادر محکم تر کشید و کودک در حالیکه همچنان نگاهش به ویلون‌زن بود، به همراه مادر براه افتاد، این صحنه، توسط چندین کودک دیگرنیز به همان ترتیب تکرار شد، و والدین‌شان برای بردن‌شان به زور متوسل شدند.

در طول مدت ۴۵ دقیقه‌ای که ویلون‌زن می نواخت، تنها شش نفر، اندکی توقف کردند. بیست نفر انعام دادند، بی‌آنکه مکثی کرده باشند، و سی و دو دلار عاید ویلون‌زن شد. وقتیکه ویلون‌زن از نواختن دست کشید و سکوت بر همه جا حاکم شد، نه کسی متوجه شد. نه کسی تشویق کرد، ونه کسی او را شناخت.

هیچکس نمی‌دانست که این ویلون‌زن همان (جاشوا بل ) یکی از بهترین موسیقیدانان جهان است، و نوازنده‌ی یکی از پیچیده‌ترین قطعات نوشته شده برای ویلون به ارزش سه ونیم میلیون دلار، می‌باشد. جاشوا بل، دو روز قبل از نواختن در سالن مترو، در یکی از تاتر های شهر بوستون، برنامه‌ای اجرا کرده بود که تمام بلیط هایش پیش‌فروش شده بود، وقیمت متوسط هر بلیط یکصد دلار بود.

این یک داستان حقیقی است،نواختن جاشوا بل در ایستگاه مترو توسط واشینگتن‌پست ترتیب داده شده بود، وبخشی از تحقیقات اجتماعی برای سنجش توان شناسایی، سلیقه و اولویت ‌های مردم بود.
آیا ما در شرایط معمولی و ساعات نا‌مناسب، قادر به مشاهده ودرک زیبایی هستیم؟ لحظه‌ای برای قدر‌دانی از آن توقف می‌کنیم؟ آیا نبوغ وشگرد ها را در یک شرایط غیر منتظره می‌توانیم شناسایی کنیم؟
یکی از نتایج ممکن این آزمایش میتواند این باشد:
اگر ما لحظه‌ای فارغ نیستیم که توقف کنیم و به یکی از بهترین موسیقیدانان جهان که در حال نواختن یکی از بهترین قطعات نوشته شده برای ویلون، است، گوش فرا دهیم ،چه چیز های دیگری را داریم از دست میدهیم؟

Idea بازار امروز بیش از هر زمان دیگری متکی بر فروشنده هاست.
کتاب فروشنده یک دقیقه ای
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , 3ObHaN , MARYAR , مهدی گل محمدی , madar , zaghian , دلشاد حسین پور , toranj63 , محمدرضا پورقوامی , kimyya , ناصر صادقی , nazli , motafaker77
09-06-2011, 08:03 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-06-2011 08:34 AM، توسط zaghian.)
ارسال: #23
این هفته برای من یک هفته طلایی بود و هست(آخ که چقدر خوشحالم کاش شما هم حال منو داشتید). چون همیشه ایده های خوبی تو ذهنم خطور میکرد ولی حتی یک قدم هم به واقعیت نزدیک نمیشد. نمیدونستم دلیلش چیه ولی این هفته یک حرکت متفاوت تری نسبت به دفعات قبلی انجام دادم (چون معتقدم که برای گرفتن نتیجه متفاوت باید اقدامی متفاوت نسبت به قبل انجام داد). شاید با خودتون بگید که این چه کار عجیبیه که من انجام دادم. خیلی ساده بگم که من این بار بعد از فکر کردن درباره تمام ابعاد کار سعی کردم اقدامی در راستای رسیدن به هدفم انجام بدم( صرف از اینکه چه نتیجه ای خواهد داشت) و خوشبختانه توی سه روز گذشته ایده ام دو قدم به جلو حرکت کرده. و این موضوع انرژی زاید الوصفی در من ایجاد کرده. شاید با خودتون بگید که هنوز کارم به نتیجه قطعی نرسیده واین خوشحالی نداره ولی باید بگم که وقتی فکرت به واقعیت نزدیکتر میشه حس بسیار عمیقی در دل ایجاد میکنه چون اولین برکتش اینه که به خودت ثابت کردی که دارای فکر واندیشه هستی و دوم این که توانایی تبدیل ایده به ثروت رو داری. دعا میکنم دوستانی که تا حالا این حس را تجربه نکردن حتما امتحان کنند. پس نتیجه میگیریم برای رسیدن به هدف فقط فکر کردن کافی نیست و باید دست به عمل زد. شاید حتی اقدام کردن برای رسیدن به هدف مهمتر از فکر کردن به اون باشه. چون وقتی اقدام میکنی به مسایلی برخورد میکنی که اصلا قبلش بهش فکر نکرده بودی. بعدا که به نتیجه برسم حتما به همه اطلاع رسانی میکنم. هدفم از نوشتن این موضوع دادن امید به اعضای انجمن بود. Wink

[تصویر: we0ndl4mjgczf7oxggk.jpg]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , کامیار کاظمی , MARYAR , محمدرضا پورقوامی
09-06-2011, 09:22 AM
ارسال: #24
خوشحالم از اینکه مسیر برایت شیرین و دلچسب شده .
جمله این دوست عزیز :
شاید با خودتون بگید که هنوز کارم به نتیجه قطعی نرسیده واین خوشحالی نداره
(این همان مسیر است . مسیر رسیدن به هدف. و نهایت خوشحالی است.)

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: zaghian , MARYAR , دلشاد حسین پور , محمدرضا پورقوامی , ناصر صادقی
09-06-2011, 09:27 AM
ارسال: #25
جناب زاغیان عزیز ما منتظر خبرهای خوب و به نتیجه رسیدن تلاش هایتان هستیم اگرچه لذت رسیدن به مقصد در مناظر بین راه آن است!

تشکر شده توسط: jahanagahi , zaghian , MARYAR , محمدرضا پورقوامی , kimyya , ناصر صادقی
09-20-2011, 02:12 PM
ارسال: #26
(09-06-2011 09:27 AM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  جناب زاغیان عزیز ما منتظر خبرهای خوب و به نتیجه رسیدن تلاش هایتان هستیم اگرچه لذت رسیدن به مقصد در مناظر بین راه آن است!

جناب کامیار عزیز
خدا رو شکر از روزی که به این انجمن اومدم روز به روز شرایطم رو به بهبوده. اگر توجه کنید چند پست قبل گفتم که یک هفته طلایی رو دارم. باید بگم که خدا رو شکر این هفته هم برام طلایی بود. یعنی واقعیتش سعی کردم طلاییش کنم. چون به نظرم به خودیه خود هفته ها روزها ساعت ها و لحظه ها طلایی نیستند این ما هستیم که اون لحظات رو قشنگ و طلایی میکنیم.
واقعا خوشحالم و میخواستم به این صورت خوشحالیمو به دوستان انجمن هم انتقال بدم. امیدورام که همه میلیاردرهای انجمن هم لحظات طلایی تری داشته باشند.SmileSmileSmile

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , کامیار کاظمی , toranj63 , محمدرضا پورقوامی , ناصر صادقی
09-20-2011, 03:08 PM
ارسال: #27
(09-20-2011 02:12 PM)zaghian نوشته شده توسط:  
(09-06-2011 09:27 AM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  جناب زاغیان عزیز ما منتظر خبرهای خوب و به نتیجه رسیدن تلاش هایتان هستیم اگرچه لذت رسیدن به مقصد در مناظر بین راه آن است!

جناب کامیار عزیز
خدا رو شکر از روزی که به این انجمن اومدم روز به روز شرایطم رو به بهبوده. اگر توجه کنید چند پست قبل گفتم که یک هفته طلایی رو دارم. باید بگم که خدا رو شکر این هفته هم برام طلایی بود. یعنی واقعیتش سعی کردم طلاییش کنم. چون به نظرم به خودیه خود هفته ها روزها ساعت ها و لحظه ها طلایی نیستند این ما هستیم که اون لحظات رو قشنگ و طلایی میکنیم.
واقعا خوشحالم و میخواستم به این صورت خوشحالیمو به دوستان انجمن هم انتقال بدم. امیدورام که همه میلیاردرهای انجمن هم لحظات طلایی تری داشته باشند.SmileSmileSmile
امیدوارم تمام لحظات زندگیت طلائی باشد.موفقتر باشی.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: zaghian , محمدرضا پورقوامی , ناصر صادقی
09-20-2011, 04:32 PM
ارسال: #28
(09-20-2011 02:12 PM)zaghian نوشته شده توسط:  

جناب کامیار عزیز

جناب زاغیان عزیز
واقعا همه از شادی شما،شاد شدیم.امیدوارم جزء جزء زندگی شما رنگ طلائی به خود بگیرد.موفق باشید.

تشکر شده توسط: jahanagahi , zaghian , ناصر صادقی
09-21-2011, 12:32 PM
ارسال: #29
بهتون تبریک میگم . امیدوارم هر کدوم از دوستای گلم تو این انجمن هر روز یک تایپیک جدید با همین عنوان " موفقيت‌هاي من بعد از پيوستن به انجمن " باز کنند و از موفقیت های کسب کرده خوش بگن .

[تصویر: web2art.ir.png]

مثبت اندیشی یعنی بالاخره نتیجه گرفتن از خوب بودن
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , zaghian , محمدرضا پورقوامی , ناصر صادقی
09-22-2011, 08:00 AM
ارسال: #30
من هم خیلی دوست دارم بدونم که الان دوستان میلیاردر انجمن چه حال و روزی دارند. اگر خوشحالید یا ناراحت حتما عنوان کنید.چون ما در خوشحالی شما شریک و برای ناراحتی شما همراه و سهیم خواهیم بود. از همه دوستام ابراز لطف کردند متشکرم. راستی من امروز خبر نداشتم ساعت ها تغییر کرده برای همون بی خبر با خانومم رفتیم به محل کار تو راه متوجه تغییر ساعت از رادیو شدیم. دیدیم که خیلی زوده برای همون رفتیم با هم حلیم خوردیم. جای همتو خالی خیلی چسبید. خیلی روز خوبی رو شروع کردم (خدا رو شکرررررررررررررررررررررررررررر)

تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , YashaR1989 , محمدرضا پورقوامی , ناصر صادقی , motafaker77
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نقش علی بابا در بازار جهانی و واردات از چین greenworld 0 159 05-27-2023 05:02 PM
آخرین ارسال: greenworld
  برای رهایی از تنبلی چی کار کنم؟ ahmaad313 14 5,845 10-24-2022 05:22 PM
آخرین ارسال: soni70
  شروع متفاوت برای رسیدن به اهداف و آرزوها farzin9007 7 1,666 09-20-2022 12:16 PM
آخرین ارسال: soni70
  ایده ای دارم که نیاز به سرمایه معمولی داره hadi-rahbord 2 987 04-19-2018 03:49 PM
آخرین ارسال: naserm123
  کارآفرینی و ورود به بازارتجارت naserm123 0 315 04-17-2018 10:49 AM
آخرین ارسال: naserm123
  من حدود 2 میلیون تومان سرمایه دارم میتونم باش چه کسب و کاری راه بندازم m0hammad 4 1,538 01-28-2018 04:44 AM
آخرین ارسال: selflove
  بازاریابی دهان به دهان mahyarpa 0 283 11-24-2017 12:31 PM
آخرین ارسال: mahyarpa
  چگونه از ظریق تلگرام اینستا دیوار کسب درآمد کنیم؟ shokrgozar 1 943 03-17-2017 09:50 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  چطوری میشه از طریق تلگرام اینستا و ... اجناس و به فروش رسوند؟ shokrgozar 0 736 02-20-2017 04:24 PM
آخرین ارسال: shokrgozar
  چجوری میتونم درامدمو به 5 میلیون در ماه برسونم؟ shokrgozar 0 504 02-20-2017 04:14 PM
آخرین ارسال: shokrgozar
  حمل بار از دبی MR683 0 301 02-04-2017 01:14 PM
آخرین ارسال: MR683
  دعوت از دوستان همدانی dara 35 6,294 11-29-2016 12:06 AM
آخرین ارسال: vh.sa
  نیاز به تامیین کننده کالاهای برقی هورداد 0 396 11-28-2016 10:21 AM
آخرین ارسال: هورداد
  چه کنم کنم ، بعد از 22 سال عمر! TigNevesht 21 1,999 11-19-2016 02:18 PM
آخرین ارسال: jamalooo
  چطور از امکان خم کردن چوب و MDF و PVC پول در بیارم؟ Benhour 1 1,354 10-23-2016 12:43 AM
آخرین ارسال: Benhour
  يك سوال جالب از دوستان اقاي ايـــده 25 5,564 10-20-2016 01:04 PM
آخرین ارسال: Benhour
  چگونه به روش خود ثروتمند شویم؟ کامیار کاظمی 50 19,082 09-25-2016 01:01 AM
آخرین ارسال: rahim_moradi
  نحوه آشنایی دوستان با انجمن مهدی گل محمدی 106 25,935 09-04-2016 09:34 AM
آخرین ارسال: omid868
  استقبال از ایده دوستان saba01 7 1,844 08-10-2016 02:09 PM
آخرین ارسال: mahdie.sfi
  تاریخ تولد بچه های انجمن! MARYAR 331 39,632 08-10-2016 02:00 PM
آخرین ارسال: mahdie.sfi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS