سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران
موفقيت‌هاي من بعد از پيوستن به انجمن - نسخه قابل چاپ

+- سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران (http://forum.unc-co.ir)
+-- انجمن: بخش اعضای سایت (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- انجمن: اعضای سایت ، اهداف و بحث های شخصی (/forumdisplay.php?fid=36)
+--- موضوع: موفقيت‌هاي من بعد از پيوستن به انجمن (/showthread.php?tid=618)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6

موفقيت‌هاي من بعد از پيوستن به انجمن - MARYAR - 08-23-2011 02:32 PM

امروز صبح دومين گام موفقيتم را همونطور كه در تجسمم ديده بودم، پيمودم.
امروز صبح بهم زنگ زدن كه تو مصاحبه و آزمون پذيرش استاد دانشگاه قبول شدم.Angel
و برام 4 تا كلاس گذاشتند.
هميشه عاشق استاد دانشگاه و مولف و محقق شدن را داشتم البته برخلاف نظر بابام كه آرزو داشت من دكتر بشم.
حالا هم مولفم هم استاد دانشگاه فقط مونده يه محقق حرفه اي بشم.Big Grin

RE: موفقيت‌هاي من بعد از پيوستن به انجمن - jahanagahi - 08-23-2011 02:50 PM

تبریک. موفقتر باشی.

RE: موفقيت‌هاي من بعد از پيوستن به انجمن - mehdipoor_mon - 08-23-2011 02:56 PM

احسنت .. اینجایی که شما هستید همون نقطه ایه که من میخوام باشم. خیلی دوست دارم ارشدمو در رشته تجارت الکترونیک بگیرم چندماه دیگه کنکوره ومن با اینکه کلی کتاب تست خربدم بی علاقه شدم ... انگار به خودم اعتماد ندارم
میشه در مورد دانشگاهتون و مباحث درسی این رشته که باهاش میشه کسب درآمد کرد برام توضیح بدید...
موفق و سربلند باشید.

RE: موفقيت‌هاي من بعد از پيوستن به انجمن - مهدی گل محمدی - 08-23-2011 02:58 PM

وای مریم خانم خیلی خوشحال شدم.امیدوارم یه استاد خوبی هم برا ی ما باشی.

بقول اقا هوشنگ موفقتر باشی.

RE: موفقيت‌هاي من بعد از پيوستن به انجمن - 3ObHaN - 08-23-2011 03:03 PM

به به به
واقعا و از صمیم قلب بهتون تبریک میگم و امیدوارم سریعا مدارج علمی رو طی کنید و هیئت علمی دانشگاتون بشید .
فعلا که استاد تمام نمیشید درسته ؟ چون پسرخالم که تو شریف درس میخونه میگفت که استاد ها هم درجه بندی دارن .
یه توضیح بدید ممنون میشم .

RE: موفقيت‌هاي من بعد از پيوستن به انجمن - MARYAR - 08-23-2011 03:32 PM

(08-23-2011 02:50 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  تبریک. موفقتر باشی.

ممنون همچنين شماBlush

RE: موفقيت‌هاي من بعد از پيوستن به انجمن - MARYAR - 08-23-2011 03:36 PM

(08-23-2011 02:56 PM)mehdipoor_mon نوشته شده توسط:  احسنت .. اینجایی که شما هستید همون نقطه ایه که من میخوام باشم. خیلی دوست دارم ارشدمو در رشته تجارت الکترونیک بگیرم چندماه دیگه کنکوره ومن با اینکه کلی کتاب تست خربدم بی علاقه شدم ... انگار به خودم اعتماد ندارم
میشه در مورد دانشگاهتون و مباحث درسی این رشته که باهاش میشه کسب درآمد کرد برام توضیح بدید...
موفق و سربلند باشید.

مرسي
انشاله بعد از ماه رمضان، طبق برنامه ريزي آقاي مدير قراره تاپيك يكسري از درس‌هاي مفيد در تجارت ايران را برايتان ارسال كنم.
با آرزوي استمرار موفقيت براي شما

RE: موفقيت‌هاي من بعد از پيوستن به انجمن - MARYAR - 08-23-2011 03:38 PM

(08-23-2011 02:58 PM)atreeeshgh نوشته شده توسط:  وای مریم خانم خیلی خوشحال شدم.امیدوارم یه استاد خوبی هم برا ی ما باشی.

بقول اقا هوشنگ موفقتر باشی.

ممنون آقا مهدي انشاله شما رادر حاليكه ماشينتون را دم دانشگاه پارك مي كنيد و با كتاباي رشته مورد علاقه تون مي ريد كلاس ببينم.
موفق باشي

RE: موفقيت‌هاي من بعد از پيوستن به انجمن - jahanagahi - 08-23-2011 03:46 PM

(08-23-2011 02:56 PM)mehdipoor_mon نوشته شده توسط:  احسنت .. اینجایی که شما هستید همون نقطه ایه که من میخوام باشم. خیلی دوست دارم ارشدمو در رشته تجارت الکترونیک بگیرم چندماه دیگه کنکوره ومن با اینکه کلی کتاب تست خربدم بی علاقه شدم ... انگار به خودم اعتماد ندارم
موفق و سربلند باشید.

دوست عزیز برای عزیزی که در این انجمن ثبت نام کرده این جمله شما قابل قبول نیست . افرادی در این انجمن ثبت نام میکنند می دانند که می توانند هر کاری را انجام دهند.
هدف شما قبولی در ارشد است.
باور میکنی که به آن می رسی.
ایمان داری که رسیدن به این هدف برای شما ساده است.
دیوار ذهنی که میگوید اعتماد بنفس نداری و نمی توانی را خرد کن.
خودت را دانشجوی ارشد در کلاس درس مجسم کن.
جمله تاکیدی : من می توانم درس بخوانم. من در امتحان ارشد قبول می شوم.

اگر اعتماد بنفس نداشتی بجای این سایت در سایتهای دیگری وقتت را صرف میکردی.

RE: موفقيت‌هاي من بعد از پيوستن به انجمن - MARYAR - 08-23-2011 03:46 PM

(08-23-2011 03:03 PM)3ObHaN نوشته شده توسط:  به به به
واقعا و از صمیم قلب بهتون تبریک میگم و امیدوارم سریعا مدارج علمی رو طی کنید و هیئت علمی دانشگاتون بشید .
فعلا که استاد تمام نمیشید درسته ؟ چون پسرخالم که تو شریف درس میخونه میگفت که استاد ها هم درجه بندی دارن .
یه توضیح بدید ممنون میشم .

متشكرم
من هم آرزوي شنيدن موفقيت هاي شما را در اين تاپيك دارم.
استادها امتياز بندي دارند، چاپ هر مقاله در ژورنال‌هاي خارجي و ISI به اين درجات مي افزايد. براي اساد تمامي حتما بايد دكتري به اتمام رسيده باشد و سابقه تدريس (دقيق نمي دونم چند سال) در دانشگاه هاي مختلف را داشته باشد و تعداد مقالات چاپ شده در ژورنال هاي معتبر علمي (باز هم تعداد دقيقش را نمي دانم تا چند سال پيش 150تا بود حالا دقيق نمي دونم) بايد به تعداد معيني برسد.
استاد خود من دكتري از دانشگاه شريف و 5سال سابقه تدريس و 50 مقاله دارد ولي هنوز استاد يار محسوب مي شود.