ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

آخرین اخبار و دانستنیهای مربوط به مسکن
زمان کنونی: 06-02-2024, 05:00 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: صدفی
آخرین ارسال: samira27
پاسخ: 217
بازدید: 41497

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 45 رأی - میانگین امیتازات : 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آخرین اخبار و دانستنیهای مربوط به مسکن
01-18-2013, 09:52 PM
ارسال: #111
مشاوره برای سرمایه گذاری بر روی ملک
در حال حاضر بهترین گزینه برای جلوگیری از کم شدن ارزش پول ، خرید ملک هست

حالا خرید آپارتمان نوساز بهتره یا چند سال ساخت؟

میخام آپارتمان زیر 50 متر بخرم
فقط نمیدونم داخل تهران ( مناطق جنوبی تهران) بگیرم ، یا خارج تهران (شهرک های اطراف تهران)

چون اینطوری که نتجه گرفتم قیمت مسکن هم لحظه ای داره میره بالا

حدودا 50 تومن نقد دارم

پول نقد+رهن + وام = قیمت خونه

با این شرایط اگه قیمت افزایش داشته باشه ، افزایش روی کل متراژ لحاظ میشه

یا خرید زمین مسکونی بهتره؟ منظور زمینی که ساخته نشده

12_00210_004
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , cold_fear , m_grate29 , mir abbas , yu3f , سعید یوسفی , maxsoulfly , soso , mosafere55 , ناصر صادقی
01-18-2013, 09:59 PM
ارسال: #112
RE: مشاوره برای سرمایه گذاری بر روی ملک
(01-18-2013 09:52 PM)sinior نوشته شده توسط:  در حال حاضر بهترین گزینه برای جلوگیری از کم شدن ارزش پول ، خرید ملک هست

حالا خرید آپارتمان نوساز بهتره یا چند سال ساخت؟

میخام آپارتمان زیر 50 متر بخرم
فقط نمیدونم داخل تهران ( مناطق جنوبی تهران) بگیرم ، یا خارج تهران (شهرک های اطراف تهران)

چون اینطوری که نتجه گرفتم قیمت مسکن هم لحظه ای داره میره بالا

حدودا 50 تومن نقد دارم

پول نقد+رهن + وام = قیمت خونه

با این شرایط اگه قیمت افزایش داشته باشه ، افزایش روی کل متراژ لحاظ میشه

یا خرید زمین مسکونی بهتره؟ منظور زمینی که ساخته نشده

سلام دوست عزیز
خونه به نظر من بهتره
خونه ای که قیمتش بالا نباشه ،نه خیلی لوکس و نو ساز باشه و نه کلنگی که نشه توش زندگی کرد
یکی از دوستای من 1 ماه پیش یکی اینجا خرید و چند روز پیش با 5 تومن سود فروخت
اگه عجله نکنی و بنگاه دار آشنا هم داشته باشی میتونی موقعیتهای خوبی برا خرید پیدا کنی که بتونی سود کنی
 تشکر شده توسط: jahanagahi , m_grate29 , mir abbas , sinior , maxsoulfly , soso , mosafere55 , ناصر صادقی
01-18-2013, 10:00 PM
ارسال: #113
اقا من از تهران خبر ندارم ولی اگه مهاباد بودی راهنماییت میکردم اینجا هرجاش که خونه بخری امکان نداره که از سرمایت کم بشه و روز به روز میاد رو قیمت خونه ؟

فرق طوفان و نسیم فقط در نوع برخورد آنهاست!
یكی میشكنه... یكی آروم میكنه..
 تشکر شده توسط: jahanagahi , m_grate29 , mir abbas , sinior , maxsoulfly , soso , mosafere55 , ناصر صادقی
01-18-2013, 10:41 PM
ارسال: #114
اگه پولت میرسه هرجوری هست داخل تهران.
هرکسی اطراف تهران خونه خریده الآن با همون پولش همون جاهای پایین تهرانم ک می تونست خونه بخره دیگه نمیتونه بخره!
البته باز هم اساتید هستند راهنمایی می کنند اما نظر بنده در داخل تهران هست. حتی ۴۰ متری!

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: mehdiseven , sinior , maxsoulfly , jahanagahi , soso , mosafere55 , ناصر صادقی
01-18-2013, 11:04 PM
ارسال: #115
40 یا 50 متری گزینه های خوبی پیدا میشه
مناطق 17 - 9 10 11

فقط میمونه یحث وامش
معمولا 20 وام چندسال اول بازپرداخت سودشه ، بعد بازپرداخت اصل وام شرو میشه

12_00210_004
 تشکر شده توسط: yu3f , maxsoulfly , jahanagahi , soso , mosafere55 , ناصر صادقی
01-20-2013, 11:52 AM
ارسال: #116
RE: مشاوره در زمینه خرید مسکن مهر ویلایی
نتیجه: با استاد قربانیان عزیز رفتیم و کمی پرس و جو کردیم و تصمیم این شد ک ثبت نام کنم. مدارک آماده کنم میرم برای ثبت نام.
شرایطشم از لحاظ پرداختی : ۱۰ میلیون پیش و ۳ تا چک ۵ میلیونی ب فاصله ۵ ماه از همدیگه و احتمالا موقع تحویل هم احتمالا ی مبلغی مابالتفاوت دریافت می کنند.
الآن هم گفت فونداسیون انجام شده. خلاصه بنده تصمیم ب انجام گرفتم. این اطلاعات هم دادم ک اگر دوستان نیاز داشتند در جریان باشند.
موفقتر باشیم

تشکر شده توسط: jahanagahi , مــجــیــנ , مهدی 1 , M3HDI , حامد
01-20-2013, 09:35 PM
ارسال: #117
(01-20-2013 11:52 AM)yu3f نوشته شده توسط:  نتیجه: با استاد قربانیان عزیز رفتیم و کمی پرس و جو کردیم و تصمیم این شد ک ثبت نام کنم. مدارک آماده کنم میرم برای ثبت نام.
شرایطشم از لحاظ پرداختی : ۱۰ میلیون پیش و ۳ تا چک ۵ میلیونی ب فاصله ۵ ماه از همدیگه و احتمالا موقع تحویل هم احتمالا ی مبلغی مابالتفاوت دریافت می کنند.
الآن هم گفت فونداسیون انجام شده. خلاصه بنده تصمیم ب انجام گرفتم. این اطلاعات هم دادم ک اگر دوستان نیاز داشتند در جریان باشند.
موفقتر باشیم

برای ثبت نام چی باید داشته باشیم ، اون قضیه متعهل بودن و نبودن ملک به نام هنوز هم هست یا خیر ؟

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: M3HDI , jahanagahi , yu3f
01-20-2013, 10:02 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-20-2013 10:19 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #118
بله شرایط همان است تغییر نکرده است.
3 نوع پرشنامه هست که مشخصات خود و افراد تحت تکفل نوشته می شود. یک پرسشنامه هم جهت اعلام سکونت چند ساله در جای استجاری است که بایدمحضری شود.و یک پرسشنامه دیگری بود که الان متاسفانه خاطرم نیست.(پرسشنامه ها خدمت استاد یوسف عزیز است که بعدا توضیح خواهند داد.) این پرسشنامه ها پس از تکمیل بصورت دیسکت درآمده و به سازمان عمران هشتگرد واقع در هشتگرد جدید تحویل داده می شود. البته این سازمان عمران جدا از مسکن مهر عمل میکند.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: M3HDI , yu3f , حامد , مهدی 1
01-21-2013, 12:22 AM
ارسال: #119
استاد تقریبا کامل توضیح دادند. جالب است استاد با این سن چنین حافظه ای دارند بنده این موارد یادم نبود! Yosef.gif
یک فرم ورود اطلاعات زوجین و فرزندان تحت تکفل است و اطلاعاتی نظیر نوع مسکن مهر درخواستی و محل سکونت و ...
یک فرم هست ک باید محضری شود اقرار نامه هست. اقرارنامه بر اینکه فرد، همسر یا فرزندانش مسکن مهر نداشته اند و وام نگرفته اند و این حرفا ک اگر غیر این باشد هرکاری می تواند سازمان مربوطه بکند.
یک فرم هم هست ک باید مسجد محل یا شورای محل امضا کنند ک شما فلانقدر سال در آن محل سکونت داشته اید.
یک سری مدارک هم مورد نیاز هست ک ب همراه این س فرم باید اسکن و سی دی شود و ب سازمان عمران هشتگرد تحویل داده شود.
به این صورت Yosef.gif

تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی 1
01-21-2013, 12:29 AM
ارسال: #120
(01-21-2013 12:22 AM)yu3f نوشته شده توسط:  استاد تقریبا کامل توضیح دادند. جالب است استاد با این سن چنین حافظه ای دارند بنده این موارد یادم نبود! Yosef.gif
یک فرم ورود اطلاعات زوجین و فرزندان تحت تکفل است و اطلاعاتی نظیر نوع مسکن مهر درخواستی و محل سکونت و ...
یک فرم هست ک باید محضری شود اقرار نامه هست. اقرارنامه بر اینکه فرد، همسر یا فرزندانش مسکن مهر نداشته اند و وام نگرفته اند و این حرفا ک اگر غیر این باشد هرکاری می تواند سازمان مربوطه بکند.
یک فرم هم هست ک باید مسجد محل یا شورای محل امضا کنند ک شما فلانقدر سال در آن محل سکونت داشته اید.
یک سری مدارک هم مورد نیاز هست ک ب همراه این س فرم باید اسکن و سی دی شود و ب سازمان عمران هشتگرد تحویل داده شود.
به این صورت Yosef.gif

پیرمرد خودتی. با کدام سن؟ منکه سنم را با خودم نیاورده بودم؟SmileSmileSmile

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: حامد , M3HDI , sir-mahyar , yu3f , مهدی 1
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواستهای راهنمایی و مشاوره مسکن (ساخت و ساز - سرمایه گذاری - خرید - فروش و...) 123456 660 92,016 05-04-2023 03:29 PM
آخرین ارسال: soni70
  کمک:نحوه تبدیل قیمت اجاره به رهن کامل؟ SHAYAN.IRANI 2 604 07-10-2017 05:49 PM
آخرین ارسال: rezaeee
  اموزش سرمایه گذاری در بازار مسکن و مستغلات؟ ali725 2 1,011 12-15-2016 07:12 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  5 گزینه مسکن در سال 94 samiar afshari 10 1,848 08-22-2016 04:31 PM
آخرین ارسال: jenuse
  راهنمایی در خصوص خرید مسکن ninos 2 1,426 09-21-2014 12:02 AM
آخرین ارسال: ninos
  به نظرتون با پولم خونه بخرم یا نه ؟ alibati 15 5,466 06-11-2014 09:21 AM
آخرین ارسال: abdolhossein
  خرید مسکن مهر iren 10 2,649 02-16-2014 06:15 PM
آخرین ارسال: mirza01
  مهم - بسیار مهم. حتما به دقت مطالعه فرمائید. jahanagahi 6 1,909 06-22-2013 07:16 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  شرایط خرید مسکن مهر ویلایی MARYAR 6 1,887 12-15-2012 03:03 PM
آخرین ارسال: nana666

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS