ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

من و کودکستانو؛ دبیرستان دخترانه ، مجتمع ، کانون
زمان کنونی: 05-14-2024, 04:20 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: habib tousi
آخرین ارسال: habib tousi
پاسخ: 26
بازدید: 4899

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 3.18
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من و کودکستانو؛ دبیرستان دخترانه ، مجتمع ، کانون
01-14-2013, 03:39 PM
ارسال: #11
RE: من و کودکستانو؛ دبیرستان دخترانه ، مجتمع ، کانون
(01-14-2013 09:35 AM)mahyar_delsuz نوشته شده توسط:  
(01-14-2013 12:11 AM)sir-mahyar نوشته شده توسط:  من یه طرحی واسه جلو مدرسه ها داشتم که می خواستم عملیش کنم ولی سرمایشو نداشتم و رفتم سراغ یه جا دیگه

شما می تونی یه بساط صبحونه بزاری تو مغازه ت
یه سماور یا کتری برقی بسه
چند بسته کافی میکس و کاپوچینو و شکلات داغ و چای اماده و این چیزا که بچه ها به عنوان صبحونه بتونن بخورن...
کیک هایی که نون باگت فروشی ها درست می کنن... چند نوع شیرینی

من با اینکه جایی که این کارو کردم مدرسه نبود تو ماه اول پول همه خرجامو در اوردم
بهداشت و اینام بهم گیر ندادن

در ضمن بچه ها عاشق هله هوله خوشمزه و ارزونن
ممنون دوست من، ایده قشنگیه بهش فکر کرده بودم اما به نظرت کسی اونقدر وقت داره تو سوپری بخواد چای و چیزی صرف کنه

اره وقت داره... منم این طرح رو دقیقا تو سوپر مارکت بابام پیاده کردم و جواب داد و الان یه در امد متفرقه خیلی خوب از این راه دارم

کاری نداره... لیوان که یه بار مصرفه... ابم که جوشه... چای و نسکافه و هات چاکلتم یه بار مصرف... نه وقت میگیره نه دردسر داره10_004

اگر حس روییدن در تو باشد حتی در بیابان رشد خواهی کرد

[تصویر: ZCSCBVNVC.jpg]

[تصویر: u20cp8y8elmtjihybdjz.gif]
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mir abbas , maxsoulfly
01-14-2013, 05:23 PM
ارسال: #12
(01-14-2013 12:24 PM)mahyar_delsuz نوشته شده توسط:  
(01-14-2013 10:28 AM)فرهاد قربانی نوشته شده توسط:  انواع لواشک.(البته جدیدا یه سری لواشک هست تو بازار با بسته بندی خوشکل و دونه ای.)اگه خواستی اسم مارک لواشک رو بدونی،میگرم بهت بدم.

دستت طلا.منتظرتم فرهاد جان
عشقمییییییییییییییی

فکر کنم آقا فرهاد عزیز لواشکهایی مثل «شاخسار» رو میگن. مدلهای مختلفیه. شاخسار مزش خوبه.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mir abbas , sir-mahyar , maxsoulfly
01-14-2013, 06:05 PM
ارسال: #13
قبل از اینکه محصول خاصی رو بهت معرفی کنم یه سری نکات کلی که خودت حتما توش استادی (با توجه به اینکه اینکاره ای) رومیگم.
1- مردم بیشتر دوست دارن از یه مغازه ثابت خرید کنن تا با مغازه دار آشنا شن و جنس خوب بهشون بده و تو خرید جنس راهنماییشون کنه و اگه یه وقت همون لحظه پول باهاشون نبود باهاش راحت باشن و جنسشون رو ببرن و بعدش یا فرداش پول رو ببرن و اگه جنسی خوب نبود بهشون نده و ...
2- یه ضرب المثله که میگه کاسب باید پاشکسته باشه! یعنی اینکه مغازت هرچه مدت زمان بیشتری باز باشه واست امتیاز بالاتریه. نه اینکه فقط واسه اینکه تو اون ساعات هم فروش داشته باشی! بلکه بیشتر واسه جذب مشتری ثابت بیشتر. مردم دوست ندارن حالا که مغازه ثابته رو انتخاب کردن اول صبح یا آخر شب برن ببینن بسته است! و مجبور شن برن مغازه بغلیش!
3- جنست باید جور باشه. مردم دوست ندارن برن مغازه ثابتشون جنس نداشته باشه مجبور شن برن از بغل دستیش بگیرن! هر چی میتونی انواع جنس بیار تا مشتری دست خالی از مغازت بیرون نره. حتی واقا حتی اگه اون جنس بخصوص سودی ناچیزی واست داشته باشه واسه رواج کار بیار.
4- جنسایی که قیمت نخورده خودت روشون برچسب قیمت بزن واسه اعتمادسازی
5- ان شاءالله در آینده مغازت بشه یه سوپری بزرگ که صندوقدار داره و رو اجناس بارکد قیمته و بعد از خرید مشتری بهش فاکتور فروش شامل لیست اجناس خریداری شده و قیمتاشون رو میدی.
میدونم الان نمیتونی ولی هر وقت بتونی عالبه. مشتری دوست داره اگه خرید زیادی کرد بعدا قیمتهاش رو بدونه.
6- مغازت اول تمیز و دوم شیک و خوش بو باشه. خودت هم معلومه که تر و تمیز و شیک پوشی
7- اخلاق خوب و مشتری مداری خیلی مهمه. اگه یه مورد واسه رعایت مشتری مداری به ظاهر ضرر کردی مطمئن با اون ضرر نیست بلکه تبلیغه و حفظ یا بدست آوردن پتانسیل جذب یه مشتری ثابته
8- اگه سه روز مغازت رو تعطیل کنی و با گروه مشهد همراه شی مطمئن باش با ایده های فراوانی که بهت داده خواهد شد هزاران برابر سود میکنی
موفقتر باشی
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mir abbas , sir-mahyar , maxsoulfly
01-14-2013, 07:38 PM
ارسال: #14
(01-14-2013 06:05 PM)dragon_irani نوشته شده توسط:  قبل از اینکه محصول خاصی رو بهت معرفی کنم یه سری نکات کلی که خودت حتما توش استادی (با توجه به اینکه اینکاره ای) رومیگم.
1- مردم بیشتر دوست دارن از یه مغازه ثابت خرید کنن تا با مغازه دار آشنا شن و جنس خوب بهشون بده و تو خرید جنس راهنماییشون کنه و اگه یه وقت همون لحظه پول باهاشون نبود باهاش راحت باشن و جنسشون رو ببرن و بعدش یا فرداش پول رو ببرن و اگه جنسی خوب نبود بهشون نده و ...
2- یه ضرب المثله که میگه کاسب باید پاشکسته باشه! یعنی اینکه مغازت هرچه مدت زمان بیشتری باز باشه واست امتیاز بالاتریه. نه اینکه فقط واسه اینکه تو اون ساعات هم فروش داشته باشی! بلکه بیشتر واسه جذب مشتری ثابت بیشتر. مردم دوست ندارن حالا که مغازه ثابته رو انتخاب کردن اول صبح یا آخر شب برن ببینن بسته است! و مجبور شن برن مغازه بغلیش!
3- جنست باید جور باشه. مردم دوست ندارن برن مغازه ثابتشون جنس نداشته باشه مجبور شن برن از بغل دستیش بگیرن! هر چی میتونی انواع جنس بیار تا مشتری دست خالی از مغازت بیرون نره. حتی واقا حتی اگه اون جنس بخصوص سودی ناچیزی واست داشته باشه واسه رواج کار بیار.
5- ان شاءالله در آینده مغازت بشه یه سوپری بزرگ که صندوقدار داره و رو اجناس بارکد قیمته و بعد از خرید مشتری بهش فاکتور فروش شامل لیست اجناس خریداری شده و قیمتاشون رو میدی.
میدونم الان نمیتونی ولی هر وقت بتونی عالبه. مشتری دوست داره اگه خرید زیادی کرد بعدا قیمتهاش رو بدونه.
6- مغازت اول تمیز و دوم شیک و خوش بو باشه. خودت هم معلومه که تر و تمیز و شیک پوشی
7- اخلاق خوب و مشتری مداری خیلی مهمه. اگه یه مورد واسه رعایت مشتری مداری به ظاهر ضرر کردی مطمئن با اون ضرر نیست بلکه تبلیغه و حفظ یا بدست آوردن پتانسیل جذب یه مشتری ثابته
8- اگه سه روز مغازت رو تعطیل کنی و با گروه مشهد همراه شی مطمئن باش با ایده های فراوانی که بهت داده خواهد شد هزاران برابر سود میکنی
موفقتر باشی
سلام.تعطیل کردن که نه؛اما وسوسه شدم بیام.احتمالا داداشو چند روزی جام بکارمش
خیلی توضیحات قشنگی بود.حالا نمیخوای مصول پیشنهاد بدی استاد خوبم
عشقمییییییییییییییییییییییییییییی

http://superyas.hamvar.ir/

09396945864
 تشکر شده توسط: jahanagahi , فرهاد قربانی , mir abbas , sir-mahyar , maxsoulfly
01-14-2013, 08:40 PM
ارسال: #15
میتونی در طول هفته قیمت اجناس رند و پر مصرف رو بوسیله یک تابلو (وایت برد) در جلوی دید همه وحتی عابران پیاده قرار بدی.حواست باشه اگه بتونی اون جنسها رو به قیمت خرید هم بدی،اشکالی نداره.مثال:

1- روغن نباتی:2000 تومان
2-شکر:1500 تومان
3-لوبیا:4000تومان
4-رب:2200تومان

این قیمتها مثال بود.من چون قیمتها رو نداشتم،همینجوری گفتم.با این حرکت پا خور مغازه ات زیاد میشه.
خوبی های این کار
1-اگه به قیمت خرید هم بفروشی: فروش روزانه ات زیاد میشه
2-قدرت خریدت بالا میره .و میتونی اجناس با قیمت پایینتری بخری
3-خریدار وقتی ببینه شما این اجناس رو نسبت به بقیه جاها ارزانتر میدی خرید بیشتری و کالاهای دیگری هم از تو میخره
4- یادت باشه گردش مالی از سود زیاد خیلی خیلی بهتره

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: mir abbas , habib tousi , HadiMahmoodi , sir-mahyar , maxsoulfly
01-14-2013, 08:50 PM
ارسال: #16
اگر مغازت محل گذر خانواده ها هست برنج هندی که بیشتر اونجا مصرف میکنند یا قند و یا روغن رو به قیمت خرید بده و یک بنر گنده واسه تبلیغ بزن قول میدم مغازت قلقله بشه بعد کسی که برنج میخره مطمئنا جنسای دیگه هم میخره اینجوری فروشت میره بالا و سودت هم به طبع اون زیاد میشه .

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , HadiMahmoodi , sir-mahyar , maxsoulfly
01-14-2013, 09:04 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-14-2013 09:06 PM، توسط habib tousi.)
ارسال: #17
(01-14-2013 08:50 PM)mir abas نوشته شده توسط:  اگر مغازت محل گذر خانواده ها هست برنج هندی که بیشتر اونجا مصرف میکنند یا قند و یا روغن رو به قیمت خرید بده و یک بنر گنده واسه تبلیغ بزن قول میدم مغازت قلقله بشه بعد کسی که برنج میخره مطمئنا جنسای دیگه هم میخره اینجوری فروشت میره بالا و سودت هم به طبع اون زیاد میشه .

ممنون میر عباس جان.من فعلا کاری که کردم هر روز یه جنسمو خرید به خرید میدم حال شاید یه 50 تومنی هم سود بگیرم که مشتری قیمت اصلی خرید دستش نیاد و اول از جنسایی شروع کردم که تاریخ نزدیکه.نظرتون چیه؟البته حرف شما رو هم تو فکرشم و بعد از امتحانات انجام میدم
(01-14-2013 08:40 PM)فرهاد قربانی نوشته شده توسط:  میتونی در طول هفته قیمت اجناس رند و پر مصرف رو بوسیله یک تابلو (وایت برد) در جلوی دید همه وحتی عابران پیاده قرار بدی.حواست باشه اگه بتونی اون جنسها رو به قیمت خرید هم بدی،اشکالی نداره.مثال:

این قیمتها مثال بود.من چون قیمتها رو نداشتم،همینجوری گفتم.با این حرکت پا خور مغازه ات زیاد میشه.
خوبی های این کار
3-خریدار وقتی ببینه شما این اجناس رو نسبت به بقیه جاها ارزانتر میدی خرید بیشتری و کالاهای دیگری هم از تو میخره
اینکارو شروع کردم اما هنوز جلوی مغازه نچسبوندم . و وایت بردی که گفتید فکر خوبیه.ماجیک درشت هست ؟که بشه خوانا
و بزرگ نوشت؟

09396945864
 تشکر شده توسط: jahanagahi , sir-mahyar , mir abbas , maxsoulfly
01-14-2013, 09:12 PM
ارسال: #18
(01-14-2013 08:40 PM)فرهاد قربانی نوشته شده توسط:  میتونی در طول هفته قیمت اجناس رند و پر مصرف رو بوسیله یک تابلو (وایت برد) در جلوی دید همه وحتی عابران پیاده قرار بدی.حواست باشه اگه بتونی اون جنسها رو به قیمت خرید هم بدی،اشکالی نداره.مثال:

خوبی های این کار
پیشنهادت عاااااااالی بود آقا فرهاد
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , sir-mahyar , mir abbas , maxsoulfly
01-14-2013, 09:19 PM
ارسال: #19
(01-14-2013 07:38 PM)mahyar_delsuz نوشته شده توسط:  
(01-14-2013 06:05 PM)dragon_irani نوشته شده توسط:  قبل از اینکه محصول خاصی رو بهت معرفی کنم یه سری نکات کلی که خودت حتما توش استادی (با توجه به اینکه اینکاره ای) رومیگم.
موفقتر باشی
سلام.تعطیل کردن که نه؛اما وسوسه شدم بیام.احتمالا داداشو چند روزی جام بکارمش
خیلی توضیحات قشنگی بود.حالا نمیخوای مصول پیشنهاد بدی استاد خوبم
عشقمییییییییییییییییییییییییییییی
فکر کردم کسیو نداری که جا خودت بگذاری که تا حالا واسه مشهد اعلام آمادگی نکردی!
شک نکن پسر
حتماً بیا
مطمئن باش ضرر نمیکنی
کلی ایده میگیری
 تشکر شده توسط: jahanagahi , فرهاد قربانی , sir-mahyar , mir abbas , maxsoulfly
01-14-2013, 11:51 PM
ارسال: #20
ببینم خدا چی میخواد.اخه داداش هم دانشجوی ارشد.انشالله قسمت بشه میبینم تون.

09396945864
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , sir-mahyar , mir abbas , maxsoulfly
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حتما نیاز دارید با من آشنا بشید! معلول پر درامد! mahan99 29 4,186 09-03-2017 08:51 PM
آخرین ارسال: مهندس روح الله زاهد
  من شغل اینترنتی با درامد مناسب دارم اما دنبال محل کار می گردم... PARTOTELECOM 1 1,070 04-13-2017 10:48 PM
آخرین ارسال: امیر Amir
  لطفا اگه می تونید من رو راهنمایی کنید که خیلی به کمک شما نیاز دارم ! clever 3 1,184 04-17-2016 12:59 AM
آخرین ارسال: aligoli
  بعد ازشروع کسب و کارم،چیکار کنم در شرایطی که بازار راکد هست من فروش خوبی داشته باشم tavanaa 11 2,867 08-27-2015 06:19 PM
آخرین ارسال: tavanaa
  نحوه واگذاری اراضی منابع طبیعی برای احداث مجتمع ویلایی و گردشگری ehsan573 6 2,119 05-19-2015 12:38 PM
آخرین ارسال: cooch
  نظر شما در مورد ایده من aff70 13 2,391 05-03-2015 03:32 PM
آخرین ارسال: hamedmoez
  اساتید محترم، ببینین این ایده من جواب میده amirhosein1998 10 2,675 10-20-2014 12:54 AM
آخرین ارسال: davodva
  يه سوال مهم من چيكار كنم كه اينجوري نشه s2s2 8 1,335 08-28-2014 01:04 AM
آخرین ارسال: jahanagahi
  در مورد مشکل من نظرتون رو بفرمایید esijm 12 2,447 05-29-2014 07:36 PM
آخرین ارسال: saeed_9_12
  اگه شما جای من بودید چیکار میکردید یک همراه سبز 15 2,989 04-08-2014 09:16 AM
آخرین ارسال: محسن پولدار
  نظرتون راجبه سرمایه گذاری توی مجتمع توریستی کاسپین (پردیسبان) چیه ؟ smart man 1 773 02-23-2014 09:22 PM
آخرین ارسال: انضباط
  جون من یه راهنمایی کوچک بکنید. nader3925 6 1,272 01-18-2014 08:57 PM
آخرین ارسال: saeedhashemi1371
  من تصمیم گرفتم وعملیش کردم ... sabaeng 5 820 10-23-2013 12:44 PM
آخرین ارسال: barooni10
  نوبت من شد ehsan21 17 2,347 10-22-2013 12:25 PM
آخرین ارسال: محسن قلي زاده
  جلوگیری از ضرر و زیان من . اساتید راهنمایی لطفا hamid1231366 8 1,797 09-25-2013 11:23 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
Photo لطفا من را راهنمایی کنید kahkeshan77 9 1,119 07-23-2013 02:53 PM
آخرین ارسال: Divar
  دوستان کمک کنند. من چه کنم با این کارت ؟؟؟؟؟ hamid1231366 9 1,554 07-01-2013 01:13 PM
آخرین ارسال: em5871
  ایا فکر من توجیه اقتصادی دارد؟ mehdi2457 2 1,018 04-24-2013 04:01 PM
آخرین ارسال: mehdi2457
Video ___::مشاوره و راهنمایی در مورد ایده های من::___ distance8 5 1,041 04-23-2013 02:27 PM
آخرین ارسال: یک همراه سبز
  پرسش های من از جناب نامی ahmad rezaee 7 1,174 02-16-2013 11:43 AM
آخرین ارسال: ahmad rezaee

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS