ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

يه سوال مهم من چيكار كنم كه اينجوري نشه
زمان کنونی: 04-27-2024, 04:23 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: s2s2
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 9
بازدید: 1315

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
07-13-2014, 11:32 AM
ارسال: #1
با سلام من يه سري مشخصات از خودم ميدم شما كمكم كنيد چه كاري ميتونم شروع كنم؟ آخه به هر كاري ميزنم نميشه نميدونم چرا تا مرحله ي راه اندازي هم ميرسه اما يهو يه چيز پيش مياد كنسل ميشه. ( سوپر ماركت تامرحله قولنامه مغاره) (عطاري تا مرحله ي خريد جنس) ( ميوه فروشي تا مرحله دكور مغازه) و چند تا كار ديگه . شما نظر بديد
من سعيد 25 ساله متاهل در حال حاضر درآمد صفر . علاقه به كارهاي خدماتي مثل تعميرات موبايل و لوازم برقي و كارهاي ظريف و كاسبي . 20 ميليون با يه وانت سرمايه دارم . دوس دارم دوره هاي تخصصي تعميران برم اما تو شهرمون با 100000 جمعيت موبايلي و برقي زياده .تورو خدا هركس كه بازديد ميكنه جواب بده ممنون
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: SM_HOSSEINI , جوان , jahanagahi
07-13-2014, 12:58 PM
ارسال: #2
RE: يه سوال مهم من چيكار كنم كه اينجوري نشه
با 20 تومن میتونید یه مغازه پوشاک زیر بزنید
وانت رو هم بدید باهاش براتون کار کنند
 تشکر شده توسط: SM_HOSSEINI , جوان , مهدی 1 , jahanagahi
07-13-2014, 02:40 PM
ارسال: #3
(07-13-2014 11:32 AM)s2s2 نوشته شده توسط:  با سلام من يه سري مشخصات از خودم ميدم شما كمكم كنيد چه كاري ميتونم شروع كنم؟ آخه به هر كاري ميزنم نميشه نميدونم چرا تا مرحله ي راه اندازي هم ميرسه اما يهو يه چيز پيش مياد كنسل ميشه. ( سوپر ماركت تامرحله قولنامه مغاره) (عطاري تا مرحله ي خريد جنس) ( ميوه فروشي تا مرحله دكور مغازه) و چند تا كار ديگه . شما نظر بديد
من سعيد 25 ساله متاهل در حال حاضر درآمد صفر . علاقه به كارهاي خدماتي مثل تعميرات موبايل و لوازم برقي و كارهاي ظريف و كاسبي . 20 ميليون با يه وانت سرمايه دارم . دوس دارم دوره هاي تخصصي تعميران برم اما تو شهرمون با 100000 جمعيت موبايلي و برقي زياده .تورو خدا هركس كه بازديد ميكنه جواب بده ممنون

سلام دوست عزیز
شما که نمیدونید چکار کنید اصلا" و ابدا" کاری نکنید.
بزرگترین ضربه رو به خودت وارد میکنی.
این دهمین تاپیک شماست که از بچه های انجمن میخواین براتون کار جور کنه ؛ درصورتی که خودتون نمیدونید چکاره اید.
اگر الان توی چاله هستید خواهشنا" اینطور خودت رو توی چاه ننداز.
درباره اسم عطاری همون موقع متوجه شدم که راه اندازی نشده وگرنه کسی که مشغول کسب است وقت سر خاروندن نداره

(06-26-2014 11:38 AM)SM_HOSSEINI نوشته شده توسط:  
(06-25-2014 01:21 AM)s2s2 نوشته شده توسط:  اسم برتر جایزه میگیره

سلام دوست عزیز
چه گیری دادی به اسم ؛ آیا الان مغازه راه اندازی شده و مشغول کسب و کار هستید
و یا هنوز در فکر راه اندازی اون هستید!!!
مسائل رو الویت بندی کنید و سپس به ترتیب جلو برید
یکی از مهم ترین مسائل دکور جلوی مغازه و بعد نمای داخلی است که من کمتر عطاری دیدم که به این مسئله توجه داشته باشه.سپس مسائل دیگر و در انتها نام مغازه که بخواین واسه تبلیغات از اون استفاده کنید.
با تشکر

اگر نوشته های من تنده باید ببخشید ؛ چون میخوام تلنگری باشه براتون
اگر شما 100 تاپیک دیگر هم بزنید یکی پیدا نمیشه که بگه امشب از آسمون برات پول میباره ؛ خواب نمونی

ولی بازم پیشنهاد میدیم
توی این اوضاع بازار خرابی ما که عمری گذاشتیم توی کار ، موندیم ؛ شما هم 20 میلیون رو بزار بانک سود روز شمار (که سود مرکب بهش تعلق بگیره) و با ماشینت مشغول کار شو.
کار هم فراوون ریخته ولی کار آفرینی نه
یا اینکه نهایت یه سوپر مارکت بزنی که دغدغش از همه کمتره
موفق باشید
 تشکر شده توسط: جوان , مهدی 1 , MARYAR , jahanagahi , tan-graphic
07-13-2014, 10:35 PM
ارسال: #4
شما که دنبال میوه فروشی بودی همین فردا پاشو برو میدون ، ده تا صندوق میوه قیمت مناسب بخر بریز پشت وانت راه بیفت توی محله ها و یک جای دنج برای خودت پیدا کن و با پلاکاردهای بزرگ شروع کن به فروختن ، دیگه هیچی که کار نکنی 50 100 دیگه رو شاخشه

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: MARYAR , jahanagahi , aminjan , SM_HOSSEINI , ali mohammady
07-13-2014, 11:31 PM
ارسال: #5
(07-13-2014 11:32 AM)s2s2 نوشته شده توسط:  با سلام من يه سري مشخصات از خودم ميدم شما كمكم كنيد چه كاري ميتونم شروع كنم؟ آخه به هر كاري ميزنم نميشه نميدونم چرا تا مرحله ي راه اندازي هم ميرسه اما يهو يه چيز پيش مياد كنسل ميشه. ( سوپر ماركت تامرحله قولنامه مغاره) (عطاري تا مرحله ي خريد جنس) ( ميوه فروشي تا مرحله دكور مغازه) و چند تا كار ديگه . شما نظر بديد

شما دوست عزیز متاسفانه با زدن چندین پست هنوز هدف این سایت و انجمن را متوجه نشده اید و این یکی از عواملی است که متاسفانه هنوز نتوانسته اید راهی برای موفقیت خود پیدا کنید.
بارها عرض شد :
1- دیوارهای ذهنی نمی توان و نمی شود را خرد کن.(با تمرین و تجسم و عمل)
2- اهداف خود بنویسید.(بدون نوشتن اهداف موفقیت وجود ندارد.)
3- توانائیهای خود را پیدا کنید.
4- نوع کار مهم نیست پیدا کردن ترفند هر کاری باعث موفقیت است.
5- به دقت مطالب روانشناسی انجمن را مطالعه فرمائید.
6- در خاتمه این متن را به دقت مطالعه فرمائید:
عزیزی برایم نوشت :
باسلام وتشکر خدمت .......... به خاطر درج مطالب مفید وبا ارزششان کاملا درست است برای گرفتن دیپلم باید دوازده سال درس خواند و برای مهندس شدن 16 سال . برای مکانیک شدن باید ده سال شاگردی کرد برای دکتر شدن باید... واما برای موفق شدن باید چقدر وقت بگذاریم ؟
بیشتر ما زمانی که چیزی یاد میگیریم میخواهیم همزمان با خواندن مطلب , موفق بشویم
ووقتی به مشکلی بر میخوریم نا امید میشویم و میگوییم جواب نمیدهد اما اگه وقت بزاریم وکاملا اگاهانه عمل کنیم موفقیت ازان ماست پس
با اگاهی کامل وامیدبه خدا دست به اقدام بزنیم موفق موفق میشویم

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , aminjan , مهدی 1 , iranboy , زرین خیز , ahmad rezaee , SM_HOSSEINI , hamid.h , mardin-b , محمد عـلیزاده , HHD , مسعود کوچولو , abdolhossein , ali mohammady , seraj
08-27-2014, 02:26 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-27-2014 11:30 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #6
1- دیوارهای ذهنی نمی توان و نمی شود را خرد کن.(با تمرین و تجسم و عمل)
2- اهداف خود را بنویسید.(بدون نوشتن اهداف موفقیت وجود ندارد.)
3- توانائیهای خود را پیدا کنید.
4- نوع کار مهم نیست پیدا کردن ترفند هر کاری باعث موفقیت است.
5- به دقت مطالب روانشناسی انجمن را مطالعه فرمائید.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , alireza091111 , SM_HOSSEINI , seraj
08-27-2014, 11:30 PM
ارسال: #7
اهداف خود را بنویسید.(بدون نوشتن اهداف موفقیت وجود ندارد.)

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: abdolhossein , seraj
08-28-2014, 12:57 AM
ارسال: #8
(08-27-2014 11:30 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  اهداف خود را بنویسید.(بدون نوشتن اهداف موفقیت وجود ندارد.)

جناب آقای قربانیان
فرمودید اولین مرحله نوشتن اهداف است.
درود بر شما! کاری که از همه ساده تر به نظر می رسد اما در واقع مشکل ترین کار است.
نمی دانم دوستان سکانس ابتدایی فیلم "ارباب حلقه ها : بازگشت پادشاه" را دیده اند یا به خاطرشان می آید یا نه؟ اسمیگل حلقه قدرت را به دست می آورد اما چنان مفتون و مجذوب آن می شود که همه چیز را فراموش می کند این جمله اش را یادم نمی رود: "کم کم همه چیز را فراموش کردیم. خانه مان را فراموش کردیم. مزه نان و گوشت و غذای پخته یادمان رفت. آب گوارا را نمی دانستیم چیست. حتی اسم خودمان را هم فراموش کردیم!"
دنیا و روزمرگی آن خیلی از مردم را چنان به خود مشغول کرده است که نمی دانند هدفشان از زندگی چیست. هر روز بلند می شوند، سر کار می روند، به خانه بر می گردند و می خوابند. اما اگر از خیلی از آن ها بپرسند چرا؟ پاسخی ندارند. فقط عادت کرده اند. بنابراین وقتی جناب قربانیان می گوید اهدافتان را یادداشت کنید نمی توانند. زیرا فراموش کرده اند. روزمرگی ها آنان را به غفلت فرو برده است. می ترسم مانند اسمیگل زمانی برسد که حتی اسم خودشان را هم فراموش کنند.
البته امیدواریم و هیچ وقت امید و مثبت اندیشی را فراموش نخواهیم کرد ان شاء الله.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , seraj
08-28-2014, 01:04 AM
ارسال: #9
دنیا و روزمرگی آن خیلی از مردم را چنان به خود مشغول کرده است که نمی دانند هدفشان از زندگی چیست. هر روز بلند می شوند، سر کار می روند، به خانه بر می گردند و می خوابند. اما اگر از خیلی از آن ها بپرسند چرا؟ پاسخی ندارند.

ممنون جناب عبدالحسین عزیز .
عزیزان برای اینکه دچار چنین مشکلی نشوید :
اهداف خود را بنویسید.(بدون نوشتن اهداف موفقیت وجود ندارد.)
من این مسئله را تجربه کردم و نتیجه گرفتم.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: abdolhossein , seraj , alireza091111
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question [سوال] چگونه محصولات خود را گارانتی کنیم؟ differentart 0 311 01-28-2019 02:37 PM
آخرین ارسال: differentart
Exclamation سوال و مشورت بسیار مهم ؟! چه سایتی بزنم که درآمد بالا در ماه داشته باشد ؟ Ariya 1 452 01-25-2019 10:08 PM
آخرین ارسال: Ariya
  حتما نیاز دارید با من آشنا بشید! معلول پر درامد! mahan99 29 3,996 09-03-2017 08:51 PM
آخرین ارسال: مهندس روح الله زاهد
  من شغل اینترنتی با درامد مناسب دارم اما دنبال محل کار می گردم... PARTOTELECOM 1 1,050 04-13-2017 10:48 PM
آخرین ارسال: امیر Amir
  کسی در زمینه مهندسی پزشکی کار کرده سوال دارم banoo11 1 783 10-30-2016 10:31 PM
آخرین ارسال: banoo11
  یک سوال ساده hamid-47 1 634 10-28-2016 12:46 PM
آخرین ارسال: masoud_69
  سوال در مورد فروشگاه ساز های رایگان student 13 4,109 09-15-2016 09:18 AM
آخرین ارسال: armankhan1
Question مشورت بسیار مهم با دوستان در مورد خرید از Ebay Ariya 2 1,426 06-22-2016 02:03 AM
آخرین ارسال: irandac
  لطفا اگه می تونید من رو راهنمایی کنید که خیلی به کمک شما نیاز دارم ! clever 3 1,162 04-17-2016 12:59 AM
آخرین ارسال: aligoli
  بعد ازشروع کسب و کارم،چیکار کنم در شرایطی که بازار راکد هست من فروش خوبی داشته باشم tavanaa 11 2,849 08-27-2015 06:19 PM
آخرین ارسال: tavanaa
  فروش بهترتو هر كاري كه هستي مصطفي صادقي 1 426 08-18-2015 01:16 PM
آخرین ارسال: مصطفي صادقي
Question سوال: راه اندازی پارچه سرا(ارزانکده) mohan21 10 3,648 08-01-2015 03:02 PM
آخرین ارسال: wryakamangar
  براي راه اندازي سايت از كجا شروع كنم? banoo11 9 1,868 07-08-2015 01:46 AM
آخرین ارسال: reza.rs
  نظر شما در مورد ایده من aff70 13 2,371 05-03-2015 03:32 PM
آخرین ارسال: hamedmoez
Question سوال: بسته بندی دستمال کاغذی(راست یا دروغ) mohan21 2 4,516 02-04-2015 04:47 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  *مهم* فلان قدر پول دارم چی کار کنم ؟ Saeed.MD 2 860 11-06-2014 10:18 PM
آخرین ارسال: goldokhtar2
  اساتید محترم، ببینین این ایده من جواب میده amirhosein1998 10 2,635 10-20-2014 12:54 AM
آخرین ارسال: davodva
  یه سوال bmj 5 1,147 10-06-2014 01:14 AM
آخرین ارسال: bmj
  یک سوال رها7 1 592 09-18-2014 07:22 PM
آخرین ارسال: bayani
  با 100 ميليون سرمايه و يه واحد 100 متري اداري چه كاري راه بندازم amiri3710 5 1,093 08-13-2014 02:12 PM
آخرین ارسال: tan-graphic

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS